خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خود آموزی در دروس رشته ی ریاضی

درود
      من رشته ی تجربی بودم تا سال پیش و حتی دیپلمم تجربی هست ولی امسال کنکور ریاضی دادم که البته اون رشته و دانشگاهی که میخوام میدونم قبول نمیشم پس الان دارم دوباره میخونم به امید خدا کنکور 96 شرکت کنم. مشکلی که هست اینه که من توی طول تحصیلم روی کلاسای رشته ی ریاضی نبودم الانم به دلایلی چون نبود دبیر مناسب، تشکیل نشدن کلاس های رشته ی ریاضی، کمبود وقت و ... نمیتونم کلاس شرکت کنم.
      پس یه راه داره اونم خودآموزیه.
      اول میخواستم دی وی دی بخرم ولی پشیمون شدم چون هم وقت گیر هست هم ممکنه چیزی رو جا بندازن یا مطالب رو جور دیگه ای جلوه بدهند.
      از دوستانی که رشته ی ریاضی بودند یا سالهای قبل کنکور ریاضی شرکت کردند و موفق شدند درخواست دارم که یک روالی به من بدهند که بتوانم بر اساس این روال خودم به خودم بیاموزم، دوستان چیزی به من بگویید که واقعاً بتوانم اجرا کنم.
      پ ن: از لحاظ درسی خوب بودم و با ریاضی رشته ی تجربی هم رابطه ی خوبی داشتم.
      سپاس
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من رشتم ریاضیه از صفر شروع کردم و هیچ دی وی دی یا معلمی استفاده نکردم
      اگه تل گرامی یاهویی چیزی داری بیا برات زنده توضیح بدم چ کنی
      اگه نداری بگو همینجا هر سوالی داری تا بگمت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جناب @daniad خیلی کمک کردند، دستشون درد نکنه.
      اگر دوستان دیگه میتونند در این زمین من رو راهنمایی کنند ممنونشون میشم.
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست گرامی
      من در کنکور ریاضی تونستم رایضی رو درصد بالایی بزنم اون هم فقط با خودآموزی و فقط دو سه تا کتاب تست. حالا چجوری ریاضی رو بخونیم؟ اول برای اینکه بتونی با یک نطم و ترتیب بیای جلو و همه مباحث رو پوشش بدی باید از کتاب درسی شروع کنی کتاب درسی مهمترین کتابه. ابتدا از کتاب سال اول دبیرستان شروع به مطالعه کن و خیلی آروم و عمیق بیا جلو و تمام مثالها رو حل کن تا خوب خوب مفلهیم رو متوجه بشی در ضمن اینکا برای تمرین بیشتر میتونی بعد از مطالعه هر فصل از کتاب از کتابای تشریحی کمک آموزشی استفاده کنی وقتی سال اول تموم شد حالا برو سال دوم همین کار رو انجام بده بعد سال سوم بعد سال چهارم. سپس باید بری سراغ کتابای تست. ابتدا تست ها رو هم به حالت تشریحی بخون یعنی ایتدا خودت سعی کن حل کنی اگه نتونستی جواب تشریحیش رو نگاه کن تا متوجه اشکالت بشی اینقدر این کار رو انجام بده تا حس کنی که به یه سطح خوبی رسیدی بعد میتونی بری سراغ سرعت در تست زدن اونم به سلیقه خودت بستگی داره به نظر من مهمترین اصل در یادگیری ریاضی ایتدا درک مفاهیم ریاضی و بعد حل تمرین تست و برطرف کردن اشکال تو همون تمرین و تست و این فرایدن رو ادامه میدی تا موفق بشی و صدر صد جواب میده.
      برای اطلاعات بیشتر میتونی به https://telegram.me/riazikonkormoshavere بیای.
      موفق باشی.

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن