خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چجوری باید از کتاب زرد عمومی استفاده کنم؟

سلام بچه ها
      من برای اولین بار برنامه ریزی کردم و تقریبا برنامه ی خوبیه و با دیگران مشورت کردم. الان که دو روز میگذره استرس میگیرم برای این که شاید بشه برنامه ی بهتری ریخت و از پتانسیل خودم خیلی بیشتر بشه استفاده کرد و شاید تراز قلم چیم افت کنه. ترازم خوب داره پیشرفت می کنه.

سوال دیگم اینه که من که دارم آزمون سال دوم تجربی رو میدم چیجوری باید از کتاب زرد عمومی استفاده کنم؟ مبحث بندی نیست.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زرد عمومی بی خوده واسه شما.خدا بگم چیکارش نکنه.همه جوره داره کتاباشو میندازه ی بچه ها
      با ی راهنما در این باره حرف بزن.
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javid78 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من برای اولین بار برنامه ریزی کردم و تقریبا برنامه ی خوبیه و با دیگران مشورت کردم. الان که دو روز میگذره استرس میگیرم برای این که شاید بشه برنامه ی بهتری ریخت و از پتانسیل خودم خیلی بیشتر بشه استفاده کرد و شاید تراز قلم چیم افت کنه. ترازم خوب داره پیشرفت می کنه.

سوال دیگم اینه که من که دارم آزمون سال دوم تجربی رو میدم چیجوری باید از کتاب زرد عمومی استفاده کنم؟ مبحث بندی نیست.
      من امسال دوم بودم.مدام میگفتن برید زرد عمومی بگیرید.ولی زرد عمومی وکلا زرد ها آزمون های کنکورن و به درد سومی ها هم حتی نمیخوره.فقط میخوان پول در بیارن.حرومشون بشه با این کاراشون.من که ازشون راضی نیستم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زرد عمومی واسه دوم نیست

سوالای کنکوره "درس های عمومی"

انداختن بهت

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این کتاب واقعا سخته خوندنش.باید اون رو هر 3 ساعت بصورت عمودی از افق بخونین تا مطالبش رو بفهمین
      بعدشم دوم کجاش لازمه کتاب زردعمومی رو تستاشو بزنی!!!
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زرد عمومی ؟؟ واسه دوم ؟؟!؟!؟!
      زرد عمومی حتی واسه کنکوریِ الان هم بی فایده اس ..... اونو باید اواخر سال خوند !!!!!!
      چ حساب اونو برات تجویز کردن نمیدونم !!!!!!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب زرد عمومی ,شبیه ساز کنکور هست.شما با استفاده ازین کتاب کنکورای سالای قبلو از خودتون میگیرید که تخمین بزنیددرصدتون تو کنکور چه جوریاست.و بتونید نقطه ضعفتونو برطرف کنید.عزیزم شما که تازه سال دومی چجوری میخای سوالای کنکورو جواب بدی؟هنوز نخوندی که اونارو؟همین چیزا باعث میشه بچه ها تو یه طوفان استرس و منبع و برنامه ریزی و اینجور حواشی گیر بیفتنو از اصل کار عقب بمونن.بعدش که نتجه دلخواهو نمیگیرن سرخورده میشن.شما فعلا درسای امسال خودتو خوب بخونی برد کردی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن