خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تطبیق واحد های دانشگاه

سلام
      من ترم دو رشته کارشناسی مترجمی زبان دانشگاه امام خمینی (نوبت دوم )هستم ... میخواستم سال بعد کنکور بدم ولی تا اون موقع من حدود ۷۰ واحد پاس کردم

میخواستم بدونم درصورت قبولی در مقطع روزانه میتونم این واحدارو تطبیق بدم ؟؟
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید بری دانشگاه ببینی اونا چی میگن.ولی عمومیات حتما تطبیق میخوره.به رشته ای که قبول میشی هم بستگی داره.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadaza نمایش پست ها
      سلام
      من ترم دو رشته کارشناسی مترجمی زبان دانشگاه امام خمینی (نوبت دوم )هستم ... میخواستم سال بعد کنکور بدم ولی تا اون موقع من حدود ۷۰ واحد پاس کردم

با تشکر
      با سلام
      تا جایی که من میدونم نمرات بالای دوازده تطبیق میخورن و تا سقف 40 واحد

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadaza نمایش پست ها
      سلام

با تشکر
      هر درسی بالا 12 یا 14 اوردی چه عمومی چه اختصاصی که 70 درصدش با درسی که میخوای تطبیق بدی یکی باشه اگه مدیر گروه عمومی و اختصاصی اوکی بده تطبیق میخوره ولی باید یه مقداری پول هزینه تطبیق بدی دولتی 500 تومنه دلیل پول گرفتن نمیدونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن