خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      100 درصد درست میفرمایید.
      فکر کنم منظورشون زبان تخصصی بود ......

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      بچه ها اگه قراره روی زبان کار کنین، وقتتون رو با مکالمه و چیزای بیخودی حروم نکنین. اگه زبان رو در کنکور تونستین بالای 40% بزنین یعنی آماده هستین که منابع آیلتس یا تافل رو بخونین. برین منابعش رو بخرین بالای 30-40 تومن نیست بشینین توی خونه برای خودتون کار کنین و جدی وقت بزارین و در طول سال هم ادامه بدین ( به جز ایام امتحانات) و منابع رو یکی یکی تموم کنین. مثلا اگه برای تافل میخونین اول کتاب لانگمن رو تموم کین بعدش برین سراغ آکسفورد و .... بعدا چندسال دیگه اگه لازم شد برای ادامه تحصیل در داخل یا خارج یا مهاجرت و ... آزمون بدین لازم نباشه که کلی وقت برای امتحان زبان بزارین.

الان آزمون دکتری مدرک زبان لازمه باید یکی از مدارک مثل آیلتس آکادمیک و تافل و ... رو با نمره قابل قبول داشته باشی. خیلی ها که برای آزمون دکتری دارن درس میخونن کلی از وقتشون هم برای اخذ نمره 5.5 آیلتس هدر میشه در صورتی که شما اگه از الان شروع کرده باشی و یکی دو سال قبل از آزمون دکتری مدرک زبان رو گرفته باشی دوبرابر رقیبت وقت داری برای آماده شدن واسه کنکور دکتری. امتحان زبان دادن برای تافل و آیلتس و ... خیلی سخته تعداد موسسه ها خیلی کمه و هر موسسه هم 30-40 نفر بیشتر ثبت نام نمیکنه و باید ثبت نام کنی و بری تهران و مشهد و تبریز و ... امتحان بدی اونم درست زمانی که رقیبات دارن برای کنکور دکتری لحظه شماری میکنن.
      کاملا حرفتونو قبول دارم. پارسال بالای 80 زدم امسالم شاید بالاتر. الان Official guide to IELTS میخونم با یه سری مخلفات دیگه.

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پارسال که به بطالت گذشت....امسال پربارتره دارم یه کارهایی برای استقلال از خونه انجام میدم...مخ خانواده گرامی رو هم دارم میزنم اولین سفر مجردی رو با دوستام برم...زبان جدید یاد میگیرم و برنامه نویسی و نقاشی و ویولنمم که جای خود
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      حتی اگه امسال نتونم به اونی که ارزوشو دارم برسم تهش میدونم تا هستی نباید از ارزوم دست بکشم
      حتما یه دلیلی داشته که این ارزو تو من هست...این هدف...
      مطمعنم پشتمو خالی نمیکنی...
      محکم محکم دستمو بگیر خدا...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      شما باید به داستان و هیجان موضوع توجه کنید نه صرفا چون زبان ـش انگلیسی نیست حال نمیده ... این که دت نوت و اتک رو دیدین و جذب نشدین من اصلا درک نمیکنم یا خوشتون نمیاد یا با زبان مشکل دارین
      منم اول که نگا میکردم میگفتم زبانش ر مخه ولی بعد مدتی زبانش ـون خیلی هم برام جالب شد و اصلا انیمه فقط ژاپنی نگا میکنم حس و حال خاصی داره
      خب اگه بخوای فقط انگلیسی نگاه کنی انتخاب ـا محدود میشه و کلا باید یا تکراری ببینی یا منتظر سیزن جدید بمونی
      خب درمش اسونه ارتباط با شخصيت غيرواقعي براي همه جذاب نيست حتي بعضي انيمشين هايي كه با كيفيت بسياربالا و بسيار شبيه ادم ساخته شده به عنوان فان و ديدن كنار خونواده يه انيميشن مث پاندابامزه است نه بيشتر
      استان هاشون رو منكر نميشم قويه ولي بازم ريل تر دوست دارم تو سريال به خاطر محدود بودن بودجه امكانات و ... خيلي چيزا از هر چيزي نهايت استفاده رو ميبره حتي جنگي -رزمي هم تا حدود زيادي به هوش شخصيت ها متكي ولي اين انيمه ها فقط يكين ميپره تو هوا ميزنه يه كشوره از وسط نصف ميمنه
      البته خودم طرفدار سريال هايي با تم ماورالطبيعه سوپر قهرماني و فانتزي هستم اما اين موضوع ها تو انيمه ديگه از حد خارج شده و انيمه ها به شدت طولاني هستن همين ناروتو رو اونجور كه من شنيدم اولين قسمت هاش ١٩٩٩ هنوزم مثل اينكه ادامه داره يا حتي خيلي طولاني تر وتسه اين داستانهاشون پايان بندي قشنگ و مناسب نيست چون يه بار خر تجهيزات و استديو ميكنن حالا تا اخر دنيا هي بساز!
      البته تك قسمت هايي دارن كه بسيار قشنگن مثل مدفن كرم هاي شب تاب كه بسيار تاثيرگذاره و هربارم ببيني هم ن احساسات رو داري درواقع تو زمينه انيمه برخلاف سريال تو اين سبك خانوادگي عاطفي رومنسشو ترجيح ميدم چون نشون دادن اون حجم احساسات بدون صورت يه انسان واقعي( تو اين زمينه واقعا چهره انساني ثابت شده تاثير بيشتري داره) با موزيك ديالوگ و اتفاقات انتقال بدن كار بزرگيه كه البته تو اين زمينه سه يا چهارتا نظرمو جلب كرده
      و زبانم مهمه از زيرنويس بدم مياد چون قطعا يه چندتا چيز رو از دست ميدي تو صحنه و زبانم عامل مهميه براي ارتباط حتي كسي اشنا نباشه يه سال سريال انگليسي ببين به صورت روزانه يكي دوساعت بعدش براش صحبت كردنه اشناتر ميشه خيلي از نكلمات رو تشخيص ميده ژاپني كلا زبانش نچسبه
      خب البته سلايق بسيار متفاوته ولي انيمه حتي اون معروفا روببيني خوشت نياد چيز عجيبي نيست به هرحال تو كل دنيا هم به نسبت طرفدارهاش كمتره
      پ.ن: house of cards رو ديدم فرند و بيگًبنگ رو دوست نداشتم از هر جدوم يكي دو قسمت

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      نه روزا حتا ساعتا یکیه اما کلاسا جداس
      پس عیب نداره
      آخه یکی از دانشگاه ها شنیده بودم حتی روز تشکیل کلاسها رو زوج و فرد کرده!!

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      فکر کنم زبان خوندن و ورزش بهترین کار باشه...

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلم،پی اس 4،تلگرام،اینستاگرام،خواب، ذا
      فیلم پی اس 4 تلگرام اینستاگرام،خواب،غذا
      به همین ترتیب
      بای بکس

8. Top | #68
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      باشگا + زبان هندی و ترکی استانبولی + کتاب لغت 1100 + کلاس طراحی
      و مهم تر از همه اینکه طبق عرف کنکور از اونجایی که هر کنکوری بعد از کنکور احساس میکنه برا خودش یه پا مدرس میباشد منم مستثنی نمیباشم و همین احساس بم دست داده و در حال تهیه ی یه سری جزوه ی تدریس برا خودمم ...

9. Top | #69
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kim Jae joong نمایش پست ها

مرسي از نظرت ولي ايراني نه هندي نه كره اي نه( من فقط خواننده هاشو دوس دارم) ترمي نه
      كلا رومانتيك و عشقي ابدا اصلا دركش نميكنم
      فقط سريالاي امريكايي
      از شرلوك و ومپاير و... هم نه
      انقدر سريال ديدم چيز نديده نمونده الان كه واقعا بيكارم حوصله نمونده برام

بهت سریال person of interest رو پیشنهاد میکنم

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lovelorn نمایش پست ها

بهت سریال person of interest رو پیشنهاد میکنم
      مرسي ولي اينو ديدم

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما که تا همین امروز مجردی شمال بودیم ( 6تا کنکوری 95 ) الانم برنامه دارم واسه catia و زبان و بدن سازی . فیلم و بازیم که جای خود داره
      .Human, Developer, Innovator

12. Top | #72
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یادگیری زبان انگلیسی میتونه مفید باشه...
      ویرایش توسط mohammadmz : 11 مرداد 1395 در ساعت 18:10

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      زبان آلمانی میخام شروع کنم
      باید اضافه وزن کنکورو برگردونم ب حالت قبلش
      و...

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن