خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مطلب برای شما مفید بود ؟

رأی دهندگان
    59. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بلی

52 88.14%
    • خیر

7 11.86%
    صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 65
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

Post تکرار روزهای تکراری تا به کی ؟

name-khoda-1.jpg
      سلام به کنکوریها و پشت کنکوریهای بزرگوار

من هر سال ظاهرا درس نمیخونم تا بیام یک تاپیک نصیحتی-انگیزشی-یا شایدم بهتر بگیم توجیه اشتباهات بزارم تو فروم یا وبلاگ !
      یکم طولانی ولی شاید حرفای من شکست خورده و پرادعای قدیمی و خفته در نادانی بدرد حداقل یک نفر بخوره

تکرار میکنم تکرار روزهای تکراری تا به کی ؟
      منظورم از روزهای تکراری همین روزهایی که ما پشت کنکوریا میشینیم و به امید اینکه رتبه برتر بشیم
      دکتر مهندس بشیم و ....

ولی متاسفانه درصد خیلی زیادی از ما پشت کنکوریها به نتیجه ای که براش گام برداشتن نمیرسن

چرا موفق نمیشویم ؟
      خب هزار تا دلیل میشه براش گفت اما کسی که دنبال رتبه برتر شدن و دانشگاه خوب و... ایناس باید هر کدوم از این دلایلو با یک دلیل منطقی تر از بین ببره !

چرا پشت کنکور میمونیم؟

اصلی ترین علت اینه که امید داریم سال بعدش به نتیجه دلخواهمون برسیم
      خیلیا هستن که هنوز کنکور فعلیشون تموم نشده رفتن سراغ کنکور بعدی!
      با کلی امید و انگیزه دادن به خودشون! تعیین وقت برای شروع مطالعه نمیدونم طوفانی و فلان و ....

خب خیلیا اینارو در حد تصورات ذهنی دنبال میکنن و متاسفانه هر روزی که میگذره انگار نه انگار که قرار بوده شروع کنه ! هر روز یک بهانه هر روز یک علت واس درس نخوندن !

بعضی ها هم هستن شروع میکننا ولی بازم متاسفانه مدتی بعد از شروع وا میدن !
      ینی منتظر یک دست اندازن که کلا وایستن و دیگ راهو ادامه ندن !

پشت کنکور موندن به چه بها و قیمتی عزیزم ؟
      تلف کردن بهترین دوران زندگیت ؟
      عقب افتادن تو زندگیت ؟
      افسردگی ؟

من تمام راه ها -بهانه ها - توجیه کردن های مزخرف برای درس نخوندن- و هر چیزی بگی رو تو زندگی تحصیلی خودم داشتم !

اما تنها چن روزی داغ بودم و تصوراتی واس خودم داشتم که حتی رتبه 1 کنکور هم نداشته مطمئنم !
      ولی چی شد ؟ هر دفعه از دفعه ی قبل بدتر تنبل تر و بی تجربه تر عمل کردم !

تمام هزینه های مادی که پشت کنکور خیلی هامون ****** میره اصن به درک !
      خانواده ها پولو میدن و ما خرج میکنیم مطمئنن از بچشون در هر صورت نمیگذرن ! چه نتیجه بگیریم چه نگیریم!
      بعضیا هم هستن که خودشون کار میکنن و هزینه تحصیلشونو در میارن !

خلاصه هزینه مادی شده صرف خرید چن تا کتاب و کلاس و .... ! جبران میشه بالاخره !

ولی تنها چیزی که جبران نمیشه این عمر قشنگ و تکرار نشدنی !

چرا باید اینطور بشه ! من قد نشناس که نمیتونم درس بخونم چرا خودمو الاف میکنم و این همه خودمو زجر میدم ؟

خود آزاری از این بدتر !

چرا یک بار نیومدیم قشنگ مثل بچه ی آدم بشینیم درس بخونیم و بدون هیچ دغدغه ای شروع کنیم!
      چرا همیشه تا یک مشکل داشتیم دست از همه چیز کشیدیم

چرایک روز که دیر از خواب بیدار شدیم دیگه درسمونو نخوندیم ؟

این چراها خیلی تلخ به قرآن !

هر یک از این چراها یک قسمت از زندگیمونو رقم میزنه!

ولی در کل بگم تعداد خیلی کمی هستن
      که پشت کنکور میمونن و سال بعد کنکور میدنو نتایج خوب و عالی کسب میکنن!

تعداشون خیلی کم!

اگ یک پشت کنکوری میخواد موفق بشه باید جز این تعدا خیلی کم باش !
      باید سرموقع شروع کنه
      باید وسط راه دست از کار نکشه

باید بهانه ها رو دور بریزه !

یک تجربه هایی که من کسب کردم و شاید قبلا باهاش موافق نبودم و الان نظرم عوض شده !

چیزی که من فهمیدم اینه که نه نت ! نه تلویزیون ! نه دوست و نه هیچ چیز دیگ باعث موفق نشدن کسی نمیشه !
      تنها دلیل و علتی که باعث میشه کسی شکست بخوره و به خواسته هاش نرسه خودش!

خودتو اصلاح کن بعد تصمیم به انجام کاری بگیر
      نه این که تصمیم به انجام کاری بگیری و بخوای وسط عمل خودتو به یکباره اصلاح کنی!

در یک کلام اگر تمایل به پشت کنکور موندن دارین

اول نه میخواد هدف تعیین کنی نه مسیرتو و ....

اول فقط باید به خودت و اینکه توان انجام کاری رو داری ایمان بیاری ؟
      اگ حتی ذره ای به خودت شک داشتی پشت کنکور نمون !
      اگ اومدی تاپیک زدی که آیا میشه از الان موفق شد؟ مطمئن باش نمیشی !
      اگه گفتی با معدل فلان میشه پزشکی قبول شد ؟ مطمئن باش نمیشی!

اگ گفتی فلان درو نمیفهمم ازش بدم میاد مطمئن باش دیگ نمیفهمی!

اگه میخوای موفق بشی باید هر چیزی که سوقت میده به موفق نشدن از جلو راهت برش داری !

افراد موفق به یکباره موفق نمیشن ! پله پله پیش میرن

اگر میخوای تو کنکور 96 نتیجه عالی بیاری !

از همین تریبون اعلام مکینم

از معدل بکش بیرون یل برو ترمیم یا بشین کنکوری بخون ! ول کن که قرار چی بشه ! ( ولی امید زیادی به مثبت شدن هست )

از خریدن دی وی دی ها لعنتی بکش بیرون ( البته بعضیاشون خوب هستن ولی به خدا کتابایی هستن که مثل همونا خوب و قابل فهم باشن)

سوال آیا میشه موفق شد رو دیگ نه از خودت بپرس نه از کسی ! فقط بگو باید موفق بشم
      حتی نگو موفق میشم فقط بگو باید موفق بشم ! اجبار

درس بخون درس بخون درس بخون درس بخون و بازم درس بخون ! تست بزن تست بزن تست بزن !اگ حتی معدل 11 نتیجه نگرفتی بیا بزن تو گوش من !

به قران همش بهانس !
      معدلمون پایین درس نمیخونیم میریم تو کنکور گند میزنیم میگیم ای لعنتی همش تقصیر معدل !

آقا اگ حتی تاثیر معدل قطعی بود معدل تو پایین بود ! اینقد بخون که درصدات بشه اندازه ی یک رتبه دو رقمی بزار در نهایت رتبت سه رقمی شه ؟ بد این ؟

دیگ طرف دیدین دیگ تو همین انجمن کارنامشو گذاشت با معدل فک کنم 12 و تاثیر قطعی رتبه زیر پونصد آورد ! دینی رو 100 زده بود و چن تا درصد خیلی خوب دیگ !

هر چی بالا نوشتم :
      اسمشو میخوای بزاری نصیحت !
      حرفای مزخرف
      دروغ
      حرفای کشکی یا هر چیزی

ولی کلام آخرم نه دروغ نه کشکی نه نصیحت

درس بخون اگ موفق نشدی منو فحش بده هر چقد دوست داشتی ! ولی واقعا درس بخونی نه فقط ادای درس خوندنو دربیاری

گوشی زیر کتاب

نوشتن متن های عاشقانه رو کاغذای کتاب و ...

خوندن مقدمه کتابا و ...
      اینا درس خوندن نیست !

عمر عزیزتو برای بهترین چیزها صرف کن

تو نظر سنجی هم به نظراتتون نیاز دارم

یا علی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      ولی تنها چیزی که جبران نمیشه این عمر قشنگ و تکرار نشدنی !

تا نگاه میکنی وقت رفتن است
      باز هم , همان حکایت همیشگی
      ناگهان چقدر زود دیر میشود.....

در دناک ترین قسمت همین حسرت همیشگی هست که با هیچ چیزی فابل جبران نیست
      خیلی چیزا , هیچ وقت مثل روز اول نمیشن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی بود و کامل

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من به فایل های صوتی دکتر افشار " حدود 25 تا " گوش دادم و متحول شدم
      .
      .
      ..
      .
      تنها کسی که میتونه یه کنکوری رو راهنمایی کنه یا یه رتبه برتر " منظورم از رتبه برتر رتبه مد نططرته که فلانی آورده و به پآ یین هست" و مشاور هست .نه کس دیگه ای
      .
      .
      .
      .
      .

در ضمن کتاب کمک درسی هم باعث موفقیت نمیشه...با کتاب نسبتا بد هم میشه موفق شد.مهم بیشتر و بهتر خوندنه کتابه
      .
      .
      .
      .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      AGHA JAVAD@

از این تجربه ات در مورد ازمون ازمایشی هم بگو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقای mr sky حقیقتا من هیچی درباره شما - دکتر افشار نمیدونم ولی توی 2-3 تاپیک متوجه شدم شما همش داری تبلیغ ایشون رو میکنی! والله من کنکورم رو دادم دانشگاهمم تمام کردم

اما دلم به حال جماعت کنکوری واقعا میسوزه،جماعتی که موسسات مختلف (کنکورآسان است،آفبا ؟،قلم چی -گزینه 2 و .. دارن سرکیسشون میکنن! والله کنکور آسان نیست،تبدیلش کردن به یه غول بزرگ توی کشور ما.

گول این موسسات و مشاور ها (کاملا بدون منظور به شخص خاصی،خواهشا خدایی نکرده بد برداشت نشه) رو نخورید و فقط بخونید ما افراد موفق توی همین انجمن مگه کم داریم؟ آقای moho -amin dehghan -gign-parham و ... از اینا کمک بگیرید به خدا بهتر از 10 تا مشاور میتونن کمکتون کنن چون همسنتونن و میتونن شرایط شما رو درک کنن.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      آقای mr sky حقیقتا من هیچی درباره شما - دکتر افشار نمیدونم ولی توی 2-3 تاپیک متوجه شدم شما همش داری تبلیغ ایشون رو میکنی! والله من کنکورم رو دادم دانشگاهمم تمام کردم

اما دلم به حال جماعت کنکوری واقعا میسوزه،جماعتی که موسسات مختلف (کنکورآسان است،آفبا ؟،قلم چی -گزینه 2 و .. دارن سرکیسشون میکنن! والله کنکور آسان نیست،تبدیلش کردن به یه غول بزرگ توی کشور ما.

گول این موسسات و مشاور ها (کاملا بدون منظور به شخص خاصی،خواهشا خدایی نکرده بد برداشت نشه) رو نخورید و فقط بخونید ما افراد موفق توی همین انجمن مگه کم داریم؟ آقای moho -amin dehghan -gign-parham و ... از اینا کمک بگیرید به خدا بهتر از 10 تا مشاور میتونن کمکتون کنن چون همسنتونن و میتونن شرایط شما رو درک کنن.
      ببینید : من چند تا از فایل های صوتی دکتر افشار گوش دادم که همه هم رایگان بودن و توی هیچ کدوم آقای افشار تبلیع خودشون رو نکردن و منم الان هیچ نیازی نمیبینم که با ایشون مشاوره خصوصی بردارم و همون فایل های های صوتی کاملا برام کافی بود
      .
      .
      .
      .فایدش میدونی چی بوده؟....کاملا متحول شدم....ساعت مطالعم از 0 که پنج ماهی طول کشیده بود الان له 8 رسیده از نوع با کیفیت...نه فقط درسی بلکه از خیلی جنبه های روانی منو تغییر داد.
      .
      .من واسه شما متاسفم که دکتر افشار رو با خیلی از مشاور های دیگه و موسسات قاطی کردی
      .
      .
      رتبه برتر خیلی راهنمایی خوب میکنه ولی نه به اندازه مشاور..هر دو تا لازم هستن
      .
      .
      .
      .
      تا آخرین روز فعالیتم در این انجمن هم به معرفی دکتر افشار خواهم پرداخت.........

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      من به فایل های صوتی دکتر افشار " حدود 25 تا " گوش دادم و متحول شدم
      .
      .
      ..
      .
      تنها کسی که میتونه یه کنکوری رو راهنمایی کنه یا یه رتبه برتر " منظورم از رتبه برتر رتبه مد نططرته که فلانی آورده و به پآ یین هست" و مشاور هست .نه کس دیگه ای
      .
      .
      .
      .
      .

در ضمن کتاب کمک درسی هم باعث موفقیت نمیشه...با کتاب نسبتا بد هم میشه موفق شد.مهم بیشتر و بهتر خوندنه کتابه
      .
      .
      .
      .
      من نه ادعای اینو دارم که مشاورم ! نه رتبه برترم !

ن راهنمام و نه تو این تاپیک حرف تخصصی زدم ک بخوام ادای مشاورارو در بیارم !

بازم اگ فکر میکنی از حد خودم بیشتر حرف زدم شما ببخش !

در ضمن من خودم هم از مشاوره ی استاد افشار استفاده کردم هم از مطالب سایت استاد !
      تو یک تاپیک در مورد اشتباهان یک کنکوری فک کنم خودمم اونجا گفتم هر کی ب کمک و مشاوره نیاز داره از مطالب سایت استاد افشار استفاده کنه یا تو تاپیک ایشون تو فروم سوالاشو بپرسه !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

مثل اینکه از حرفام یه برداشت کاملا متفاوت کردی ...
      .
      .
      .
      من فقط یه سری چیزا که بنظرم اومد به پشت کنکور ی ها و البته کنکوری ها میتونه کمک کنه گفتم
      .
      .
      حرفاتم همشو تقریبا قبول دارم
      .
      من که نگفتم شما دکتر افشار قبول نداری
      .
      :-|!!!!

بازم بابت قضاوت نا ب جا عذر میخوام داداش

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقا جواد اگر قابل ذکره و خودت مایلی بگو چندمین کنکورت بود رتبه هات و درصدات و اینکه قصدت واسه سال اینده چیه
      صرفا از سر کنجکاوی میپرسم و هدف خاصی ندارم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      آقا جواد اگر قابل ذکره و خودت مایلی بگو چندمین کنکورت بود رتبه هات و درصدات و اینکه قصدت واسه سال اینده چیه
      صرفا از سر کنجکاوی میپرسم و هدف خاصی ندارم
      کنکور امسال چهارمیش !

رتبه ها نجومی ! من هیچ تلاشی برای کنکور نکردم ! هیچ تلاشی فقط خودمو اذیت کردم و ادای درس خوندن در آوردم ! گاهی هم اگ خوندم اشتباه خوندم بدون تست ! فقط روخوانی میکردم و این باعث شد وضعم این باش !

سال دیگ معلوم نیس ! چون ظاهرا باید برم سربازی ! البته یک روزنه ی امیدی هس ک فعلا بسته بوده مگ این ک خدا کمک کنه

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      کنکور امسال چهارمیش !

رتبه ها نجومی ! من هیچ تلاشی برای کنکور نکردم ! هیچ تلاشی فقط خودمو اذیت کردم و ادای درس خوندن در آوردم ! گاهی هم اگ خوندم اشتباه خوندم بدون تست ! فقط روخوانی میکردم و این باعث شد وضعم این باش !

سال دیگ معلوم نیس ! چون ظاهرا باید برم سربازی ! البته یک روزنه ی امیدی هس ک فعلا بسته بوده مگ این ک خدا کمک کنه
      اقا روزنه رو به مام بوگووووو....غیبت خوردی؟؟؟
      پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جواد جون بخدا زبون قاصره اینکه بخوام از تاپیکت تعریف کنم.چون واقعا هیچ حرفی دیگه نیست که بخوام بهش اضافه کنم.خیلی کامله خیلی.

بزرگترینو بهترین ویژگی یی که تو داری اینه که مبایی اشتباهات خودتو اعتراف میکنی.کاری که خیلیا از ماها تواناییشو نداریم.ینی نه اینکه نداشته باشیم ها،نمیخواییم که اعتراف کنیم.همیشه میخواییم خودمو عقل کل جلوه بدیم.

در یه کلام خاک پاتیم حاج جواد جون
      قربون طرز فکرتو اخلاقو منشت

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود...منو یاد سهل انگاری های بچگانم انداخت...چه زمانهایی که به بطالت گذشت
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      اقا روزنه رو به مام بوگووووو....غیبت خوردی؟؟؟
      محمد جان غیبت ک نخوردم تا شهریور وقت دارم !

روزنه ام اینه که پیام نور راه بیاد و خدا هم معجزه کنه بتونم انصرافمو پس بگیرم ! البته فک نکنم ممکن بشه ! ولی چون هنوز ب نظام وظیفه معرفی نشدم گفتم شاید بشه ! متاسفانه پیام نورم بستس این روزا

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن