خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

موفقیت در ریاضی کنکور؟

سلام
      مخاطبم بیشتر با بچه هاییه کنکور دادن
      نمیدونم با ریاضی چیکار کنم . من دارم با ریاضی مهر و ماه کار میکنم. بعضی از تست هاش خیلی سخته مخصوصا قسمت برای 100 درصدش . البته همیشه یک تست رو میبینم سعی میکنم هر طور شده حلش کنم حتی شده نیم ساعت طول بکشه ولی بازم ناامید کنندست اخه تو کنکور که نیم ساعت وقت نمیدن بهت از طرفی هم میگم اگهه نخوام همه تست های کتاب رو حل کنم نکنه همون تیپ سوالی تو کنکور بیاد و بقیه تست هایی که زدم پر.
      واقعا نمیدونم چیکار کنم اگر هم بخوام همه تست هارو قشنگ حل کنم خیلی وقت ازم میگیره اونم با اینهمه درس دیگه.
      دارم کم کم به این نتیجه میرسم که بعضی مبحث هارو بیخیال بشم و وقتمو بزارم رو مباحث درصداور تر.
      ممنون میشم کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حتما الان که اول ساله رو هر تست تا همون نیم ساعت فکر کن. و اصلا اصلا از روی پاسخ تشریحی نگاه نکن حتما اول فصل رو بخون بعد سوالاش رو حل کن.
      راحت 1 ماهه راه میفتی تستا رو تو خونه 2 دقیقه ای حل می کنی. همه همینجوری ان. نگران تیپ های مختلف تست ها هم نباش اگه تو همون تستا واقعا نیم ساعت درست حسابی فک کنی و کلنجار بری بعدا خیلی تسلطت بیشتر میشه. حتی تست هایی رو که تو کتاب تست حل نکردی رو میتونی راحت تو آزمونا جواب بدی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من خودم تابستون پارسال از مهر و ماه استفاده می کردم ... واقعا بدرد من نخورد اگه معلم های خوبی نداری از کتاب های سیر تا پیاز ریاضی استفاده کن ریاضی رو میفهمی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن