خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا شرکت پذیرفته شدگان رشته های پزشکی در تکمیل ظرفیت عا

رأی دهندگان
    1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بلی

1 100.00%
    • خیر

0 0%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ايميل هاي مركز سنجش و پذيرش:

اداره حراست آزمونها: Exam_protection[at]iauazmoon.com

نظرات،پيشنهادات و انتقادات: info[at]pubr-azmoon.com

=========

علاوه بر شرکت رد تاپیک؛ به این آدرس ها هم ایمیل بفرستین و اعلام کنین که از هدر رفتن فرصت ها در رشته های پزشکی ناراضی هستین. درخواستمون اینه که افرادی که در رشته های پزشکی پذیرفته میشن حق شرکت در انتخاب رشته سال بعد و همینطور تکمیل ظرفیت رو نداشته باشن.

متن ایمیل:

با سلام.
      همانطور که مستحضر هستید همه ساله اکثر پذیرفته شده های رشته های پزشکی دانشگاه آزاد در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت هم شرکت میکنند و حتی باعث به هم خوردن ترازها در تکمیل ظرفیت میشوند.و در صورت قبولی نیز یک صندلی این رشته در رشته/شهر قبلی دانشجو خالی میشود در حالی که میتوانست در اختیار یک داوطلب سخت کوش و تلاشگر قرار بگیرد.
      از طرفی برخی دانشجویان چون قبلا سابقه انصراف از دانشگاه و پذیرفته شدن در دانشگاه آزاد را دارند به دلیل مخالفت نظام وظیفه نمیتوانند با پذیرفته شدن در تکمیل ظرفیت، از رشته شهر فعلی انصراف داده و به واحد دانشگاهی دیگر منتقل شوند.
      به همین دلایل از مسئولین عزیز مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تقاضا میشود به درخواست عده کثیری از داوطلبان آزمون سراسری 95 رسیدگی کرده و در رشته های پزشکی-داروسازی-دندانپزشکی به دلیل وجود رقابت شدید و برای ایجاد عدالت در این رقابت، برای پذیرفته شدگان قطعی این سه رشته محرومیت از انتخاب رشته سال بعد و مخصوصا محرومیت از شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت اعمال گردد.

با تشکر

ویرایش توسط khaan : 03 مرداد 1395 در ساعت 15:43

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      متن نامه این هست دوستان. متاسفانه سیستم ایمیلشون خرابه ظاهرا ارسال نمیشه بهشون.

با سلام.
      همانطور که مستحضر هستید همه ساله اکثر پذیرفته شده های رشته های پزشکی دانشگاه آزاد در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت هم شرکت میکنند و حتی باعث به هم خوردن ترازها در تکمیل ظرفیت میشوند.و در صورت قبولی نیز یک صندلی این رشته در رشته/شهر قبلی دانشجو خالی میشود در حالی که میتوانست در اختیار یک داوطلب سخت کوش و تلاشگر قرار بگیرد.
      از طرفی برخی دانشجویان چون قبلا سابقه انصراف از دانشگاه و پذیرفته شدن در دانشگاه آزاد را دارند به دلیل مخالفت نظام وظیفه نمیتوانند با پذیرفته شدن در تکمیل ظرفیت، از رشته شهر فعلی انصراف داده و به واحد دانشگاهی دیگر منتقل شوند.
      به همین دلایل از مسئولین عزیز مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تقاضا میشود به درخواست عده کثیری از داوطلبان آزمون سراسری 95 رسیدگی کرده و در رشته های پزشکی-داروسازی-دندانپزشکی به دلیل وجود رقابت شدید و برای ایجاد عدالت در این رقابت، برای پذیرفته شدگان قطعی این سه رشته محرومیت از انتخاب رشته سال بعد و مخصوصا محرومیت از شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت اعمال گردد.

با تشکر

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

با سلام.

با تشکر
      سلام دادلش محاله موافقت کنن . اگر ازمون ازاد,جدا بود میشد اما چون جدا نیست نمیشه .

فرستاده شده از SM-A300Hِ من با Tapatalk

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

داداش سجاد تو که اینهمه سابقه فروم گردی داری دیگه چرا؟ اگه یه سال و نیم طول بکشه به چه درد طرف میخورده که رفته برای کنکور سال خودش دادخواست داده؟
      من فقط شنیدم این پرونده حدود 1.5 سال طول کشیده داداش یعنی خانم کریمی سال 92 رفته بوده شکایت کرده بوده و بعد از گذروندن مراحله قانونی این حکم توسط دیوان عدالت صادر شده ، نمیدونم والا من فقط این حرف رو شنیدم و نقل کردم

آره خب حق با شماست

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      شما متن نامه رو بنویسین قطعا خیلیا موافق هستن.
      به نظرم اگه انتخاب رشته ازاد برگرده به سالهای قبل که اولویت هم مهم بود خیلی بهتره.در مورد اینم فکر کنین
      نه الان بهتره
      اونجوری استرس میگیرید
      پذیرش الان آزاد بهتره
      فقط اگر موضوع یک سال محرومیت رو بزارن تا ملت الکی کوپن یکی دیگه رو نسوزونن بهتر میشه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

داداش سجاد تو که اینهمه سابقه فروم گردی داری دیگه چرا؟ اگه یه سال و نیم طول بکشه به چه درد طرف میخورده که رفته برای کنکور سال خودش دادخواست داده؟
      مطمئن باش زیاد طول کشیده به درد خودش هم نخورده الان دو سه ماهه بچه های آزمون دستیاری دنبال لغو قانون مشابهی هستند که دیوان حکم موقت نداد و تو صف گذاشته و شاید تا سال بعد بررسی بشه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

دوست عزیز شما اصلا پست اول رو خوندی؟ کسی اینجا قراره به دیوان عدالت دادخواست ارسال کنه؟

خواهش میکنم تا پست اول تاپیک رو نخوندین وارد بحث نشین.
      ====

بقیه عزیزان هم جسارتا الکی نقل قول برای ایجاد بحث نگیرین. اینجا بحث سر دیوان عدالت اداری نیست اگه بحثی در این مورد دارین میتونین روی پروفایلم بنویسین تا جوابتونو بدم. اینجا قرار هست با مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مکاتبه کنیم نه قراره از کسی شکایت بشه نه قراره به مسایل مهم مملکت بپردازیم نه هیچی. مخالفین هم قرار نیست نامه ما به دانشگاه آزاد بهشون آسیب بزنه میتونن نظر موافق خودشون رو اعلام نکنن لزومی نداره حتما بحث و جدل ایجاد کنن ما داریم کار خودمون رو میکنیم اگه بیهوده هست به خودمون مربوطه اگه الکی وقتمون هدر میره بازم به شما آسیبی زده نمیشه اگه قرار نیست ترتیب اثر بدن شما نگران نباشین اگه قراره به ناممون بخندن شما ناراحت نشین اگه قراره اعدام بشیم هم خون شما ریخته نخواهد شد....

اگر کسی با اصل کار مخالفت داره و این کار رو عادلانه نمیدونه یا هر نظری داره میتونه بنویسه ولی این که کار بیهوده میکنیم و ... به خودمون مربوطه. لطفا تا بحث رو به کودتای ترکیه و طراحی لباس المپیک نکشوندین تمومش کنین از این به بعد فقط در رابطه با مکاتبه با دانشگاه آزاد هرکس موافق هست اعلام کنه تا تعداد نفرات و همینطور نظراتشون رو در داخل نامه قید کنم (چون میدونم بعیده که دوستان اهل مکاتبه و اسال نامه و ... باشن)
      ولی من چشمم آب نمیخوره
      ترم پیش یکی از بچه ها برای ی تغییر رشته ساده از پزشکی به دندانپزشکی کلی دوید تا دفتر میرزاده هم رفت امتیازش هم می رسید بعد کلی دوندگی ازش ی نامه گرفتند گفتند بررسی میکنیم خبر میدیم بعد اتمام یک سال تحصیلی هنوز خبری نشده که نشده

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاملا درست میفرمایین ، یه پیشنهادیم من دارم ،
      اینکه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت قیمت بالاتری برای خرید کارت اعتباری در نظر بگیرن در حد 500 هزار تومن ! بعد موقع ثبت نام همین مبلغ رو از مقدار شهریه ترم تول کم کنن .

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      ولی من چشمم آب نمیخوره
      ترم پیش یکی از بچه ها برای ی تغییر رشته ساده از پزشکی به دندانپزشکی کلی دوید تا دفتر میرزاده هم رفت امتیازش هم می رسید بعد کلی دوندگی ازش ی نامه گرفتند گفتند بررسی میکنیم خبر میدیم بعد اتمام یک سال تحصیلی هنوز خبری نشده که نشده
      دوست عزیز شما چشمتون آب نمیخوره ما دقیقا باید چیکار کنیم به خاظر آب چشم شما بیخیال هدفمون بشیم؟
      اگه در مورد منصفانه بودن و نبودن نظری دارین بفرمایین وگرنه که ما کاری به میزان آب خوردن چشم شما نداریم. تاثیری روی کار ما هم نداره.
      تغیر رشته از پزشکی به دندانپزشکی هم به هیچ وجه ساده نیست. در حالت عادی از یه واحد پزشکی به یه واحد دیگه نمیشه منتقل شد حتی مورد داشتیم به دختر ازدواج کرده هم انتقالی ندادن چه برسه به تغیر از پزشکی به دندانپزشکی که کلی ترازشون متفاوت هست و هرگز به این راحتی ها تغیر رشته داده نمیشه براش

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط italp نمایش پست ها
      کاملا درست میفرمایین ، یه پیشنهادیم من دارم ،
      اینکه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت قیمت بالاتری برای خرید کارت اعتباری در نظر بگیرن در حد 500 هزار تومن ! بعد موقع ثبت نام همین مبلغ رو از مقدار شهریه ترم تول کم کنن .
      راه حل خیلی خوب و اصولی هست ولی مطمعنا رسانه ها و خبرگزاری های شبه دولتی و مخصوصا صداسیما که منتقد شدید دانشگاه آزاد هستن بدجوری این مساله رو بزرگ میکنن و ظلم و ستم عنوانش میکنن.

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

راه حل خیلی خوب و اصولی هست ولی مطمعنا رسانه ها و خبرگزاری های شبه دولتی و مخصوصا صداسیما که منتقد شدید دانشگاه آزاد هستن بدجوری این مساله رو بزرگ میکنن و ظلم و ستم عنوانش میکنن.
      اصلا کنکور ازاد و سراسری نباید یکی باشه . باید,اعتراض کنید که کنکور ها جدا بشه

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

با سلام.

با تشکر
      هدف عالیست اما متن نامه چندان خوب نیست.اجازه میدید من تغییراتی بدهم؟

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما هر کاری هم بکنید یه سری از داوطلبا انتخاب میکنن دانشگاه ازاد رو همینجوری

14. Top | #44
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آپ

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی از آشناها زد پرستاری همدان رفت بعد 2 هفته دیده بود با خون و...سازگاری نداره انصراف داد تو تکمیل مهر دوباره انتخاب رشته کرد و نرفت گفتم مگه مریضی؟؟؟؟ گفت دلت خوشه ها ظرقیت پرستاری همدان 40نفر بوده 13نفر ثبت نام کردیم...فکرشو بکنبیشتر از نصف دانش آموزا الکی انتخاب رشته کردن و نرفتن.واقعا ظلم بزرگیه
      توی تکمیل ظرفیتم ک ترازا نجومی میشه
      I wanna thank me for believing in me

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن