خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-020 نمایش پست ها
      خواهش ... یه روز یه دانش اموزی سر کلاس خوابش میبره ... بعد یه مدتی که بیدار میشه متوجه میشه کلاس تموم شده و سه تا مسله ریاضی روی تخته سیاه میبینه ... زودی واسه جبران اون ها رو مینویسه و به عنوان تکلیف طبق معمول میبره خونه ....جلسه بعد که میرسه ... استاد از همه میپرسه کی تونست اون سوال ها رو حل کنه ؟؟؟ همه سکوت میکنند و اون دانش اموز معمولی دستشو میبره بالاو میگه استاد فقط یکی رو تونستم حل کنم استاد کلی تعجب میکنه اون سه تا سوال از سوالات حل نشدنی ریاضیات بود .... قبلا جایی خونده بودم ... فک کنم واقعیت داره
      اره یکی از همین دانشمندای معروف بوده .. شاید اینشتین ... منم یادم نیست ولی داستانشو یادمه ..
      کاش جا نماند از قطارش آرزویت

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خواهش ... یه روز یه دانش اموزی سر کلاس خوابش میبره ... بعد یه مدتی که بیدار میشه متوجه میشه کلاس تموم شده و سه تا مسله ریاضی روی تخته سیاه میبینه ... زودی واسه جبران اون ها رو مینویسه و به عنوان تکلیف طبق معمول میبره خونه ....جلسه بعد که میرسه ... استاد از همه میپرسه کی تونست اون سوال ها رو حل کنه ؟؟؟ همه سکوت میکنند و اون دانش اموز معمولی دستشو میبره بالاو میگه استاد فقط یکی رو تونستم حل کنم استاد کلی تعجب میکنه اون سه تا سوال از سوالات حل نشدنی ریاضیات بود .... قبلا جایی خونده بودم ... فک کنم واقعیت داره
      ناموسا چرا زندگیه شخصی دیگران رو مینویسید ؟ شاید من راضی نبودم

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      ناموسا چرا زندگیه شخصی دیگران رو مینویسید ؟ شاید من راضی نبودم
      شما به بزرگی خودتون ایندفعه رو گذشت کنید

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما به بزرگی خودتون ایندفعه رو گذشت کنید
      آخه تا کی ؟

ول دوستان انصافا اوله کاره امیدتون رو از دست ندید تازه داره شروع میشه

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه قلم چی از مهر بخوای آزمون بدی از الان تا آخرین آزمون تابستون که میشه 9 مهر وقت داری میشه 40 روز
      میگیم از جمعه یعنی 5 شهریور
      تو این مدت میتونی رو درسای اختصاصیت کار کنی مخصوصا قسمت هایی که ضعف داری یا تا به حال اصلا یه بارم ورق نزدی نیازی هم نیست همه تست ها رو بزنیم چند تا سراسری هم کفایت میکنه اینطوری هم اعتماد به نفسمون زیاد میشه هم بدون استرس مهر رو شروع میکنیم (این مخصوص کسایی که هیچ برنامه ای تا شروع آزمون های مهر قلم چی ندارن)
      مثلا خودم ریاضی رو مباحث پایه میخوام کار کنم چون ضعیفم مثله مثلثات-تابع-انواع تابع-نظریه معادلات شامل معادله درجه دوم و حل معادله و نامعادله و یه نیم نگاهی هم به هندسه
      تو فیزیک نور و آینه و گرما و فشار و کار و انرژی
      زیست با برنامه دکتر هاشمی که میشه سال سوم از 29 مرداد شروع شده
      شیمی هم سوم(هیچوقت شیمی سوم رو درست حسابی نخوندم)
      البته عربی 2 و 3 رو هم میخوام یه بار دوره کنم و خلاصه نویسی کنم اگه وقت شه.
      این برنامه بنده هست و به هیچ وجه به کسی اصرار نمیکنم که این برنامه عالیه هر برنامه ای نقصایی داره اینو با توجه به تجربه 4 سالم تو کنکور نوشتم
      باز دوستان اگه نظرشون چیزه دیگه هست حتما اعلام کنن
      خیلی سخته چند سال پشته کنکوری و یه جنسه مخالف میخوای واسه درد و دل و گپ زدن اما میگی نه چون نمیخوای اونو پاسوز خودت کنی
      اکثر رفیقات دانشگاهن و مثلا دارن درس میخونن اما تو به عشق پزشکی موندی
      شاید پزشک نشدی ولی واسش تلاش کردی و وقتی سر کار رفتی میفهمی دلیله اینکه کار داری همون درسیه که واسه پزشکی خوندی
      فردا به خاطر همون کاری که داری به خودت افتخار میکنی و میگی از اول شکست خورده نبودم
      به خودت افتخار کن ولی مغرور نشو!!!

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1373 نمایش پست ها
      اگه قلم چی از مهر بخوای آزمون بدی از الان تا آخرین آزمون تابستون که میشه 9 مهر وقت داری میشه 40 روز
      میگیم از جمعه یعنی 5 شهریور
      تو این مدت میتونی رو درسای اختصاصیت کار کنی مخصوصا قسمت هایی که ضعف داری یا تا به حال اصلا یه بارم ورق نزدی نیازی هم نیست همه تست ها رو بزنیم چند تا سراسری هم کفایت میکنه اینطوری هم اعتماد به نفسمون زیاد میشه هم بدون استرس مهر رو شروع میکنیم (این مخصوص کسایی که هیچ برنامه ای تا شروع آزمون های مهر قلم چی ندارن)
      مثلا خودم ریاضی رو مباحث پایه میخوام کار کنم چون ضعیفم مثله مثلثات-تابع-انواع تابع-نظریه معادلات شامل معادله درجه دوم و حل معادله و نامعادله و یه نیم نگاهی هم به هندسه
      تو فیزیک نور و آینه و گرما و فشار و کار و انرژی
      زیست با برنامه دکتر هاشمی که میشه سال سوم از 29 مرداد شروع شده
      شیمی هم سوم(هیچوقت شیمی سوم رو درست حسابی نخوندم)
      البته عربی 2 و 3 رو هم میخوام یه بار دوره کنم و خلاصه نویسی کنم اگه وقت شه.
      این برنامه بنده هست و به هیچ وجه به کسی اصرار نمیکنم که این برنامه عالیه هر برنامه ای نقصایی داره اینو با توجه به تجربه 4 سالم تو کنکور نوشتم
      باز دوستان اگه نظرشون چیزه دیگه هست حتما اعلام کنن
      دکتر هاشمی کجا برنامه داده؟
      کاش جا نماند از قطارش آرزویت

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tayyebe نمایش پست ها
      دکتر هاشمی کجا برنامه داده؟
      آدرس کانال زیست دکتر هاشمی در تلگرام که هر هفته برنامه میدن@olgoo_zistshenasi

خیلی سخته چند سال پشته کنکوری و یه جنسه مخالف میخوای واسه درد و دل و گپ زدن اما میگی نه چون نمیخوای اونو پاسوز خودت کنی
      اکثر رفیقات دانشگاهن و مثلا دارن درس میخونن اما تو به عشق پزشکی موندی
      شاید پزشک نشدی ولی واسش تلاش کردی و وقتی سر کار رفتی میفهمی دلیله اینکه کار داری همون درسیه که واسه پزشکی خوندی
      فردا به خاطر همون کاری که داری به خودت افتخار میکنی و میگی از اول شکست خورده نبودم
      به خودت افتخار کن ولی مغرور نشو!!!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن