خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 52
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رتبه چند؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آها فک کردم خیلی وقته کنکور دادین ولی ب هر حال از نتیجه ای ک قراره بیاد ب نسبت راضی هسی دیگه نه؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      چنتا پیشنهاد:
      1. کتاب روشهای موفقیت در تحصیل علیرضا عظیمی فر رو بخر و ی هفته فقط و فقط این کتابو بخون!
      2. هدفتو خیلی بزرگ بچسبون روی دیوار اتاقت
      3. جمله های آدمای بزرگو بنویس رو در و دیوار
      4. بعد اینکه اون کتابو خریدی و خوندی صفر کلوینم بخر و برنامه ریزیتو توی اون بنویس!!
      5. مهربون باش....!!! بخشنده!!!
      میشه قسمتهایی ازکتابصفر كلوين رشته ي تجربي (برنامه ريزي كنكور)

بذاری؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad17 نمایش پست ها

میشه قسمتهایی ازکتابصفر كلوين رشته ي تجربي (برنامه ريزي كنكور)

بذاری؟
      نه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      داد فقط به این فک کن که سر جلسه کنکور نمیخوان از شما بپرسن که از چه کتابی درس خوندی ؟ و یا مشاورت کی بود و یا روزی چند ساعت خوندی؟؟؟

بخون به نیت یادگیری عزیزم... بعدش کم کم خودت میفهمی که واسه هر درس چقدر باید وقت بزاری و چطور برنامه بریزی و ....

پیش نیاز ها رو رعایت کن
      بهتر تو این دو ماه ریاضی پایه رو اگه ایراد داری جمع کنی...
      عربی اول دبیرستان رو اگه ایراد داری با فیلم های ناصح زاده ببین و از رو گاج نقره ای تست کار کن...
      زبان کلمه هاش رو روزی یه ساعت بخونی ضرر نکردی

زیست و شیمی رو هم بخون به نیت یادگیری با کیفیت بالا... طوری که اگه از خودت ازمون گرفتی بتونی بالا 60-70 ج بدی... حالا تا هرررر جا رسیدی... چه بهتر که بتونی دوم و سوم رو جمع کنی! ولی اگه نشد فقط دوم رو با کیفیت بخونی به خدا عقب نیافتادی...

در کل طوری باید تلاش کنی موهات سفید بشه واسه یادگیری هر مبحث... پس تلاش کن... به منابعت اعتماد صد درصد داشته باش... بدون حاشیه باش و فقط بخون به نیت یادگیری...
      ساعت رو از جلو چشمت وردار که اذیتت نکنه...انقدر عمیق غرق درس شو که اگه کسی هم صدات کرد نشنوی!!!!!!
      کم کم که یادبگیری و بری جلو علاقت به درسها خیلی زیاد میشه...

و من الله توفیق
      ویرایش توسط dr.mamad_97 : 09 مرداد 1395 در ساعت 21:20

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      نه

واااااااااا.چراااااااااا؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tomscat نمایش پست ها
      سلام دوستان من از پریروز قرار بود بخونم ولی هر چی خوندم دیدم اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم.
      موندم دوم سوم رو بخونم یا سوم چهارم تازه معلوم نیس اگرم بخونم می تونم تو این دوماهه تابستون ب نتیجه ای ک می خوام برسم یانه؟
      خواهشا بهم بگین چیکار کنم
      ب کل نا امید شدم
      کنکور 95 ک افتضاحه[emoji20]
      ببین آبجی یا داداش گلم شما قرارنیست توی تابستون به همه ی مباحث کنکور مسلط بشید چون اگه برسید دیگه هدفی واسه طول سال ندارید
      پیشنهادم اینه که پایه بخونید و توی تابستون تمومش کنید پس طول سال شما خیالتون راحته و فقط تست میزنید
      ضمنا اصلا دیر نیست

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب ببین من اولین باره که میخوام کنکور بدم پس حس شما رو درک نمیکنم اما این رو درک میکنم که شما الان حس سرخوردگي و کمبود اعتماد بنفس دارید اول از همه برای حل این مشکل شما یک کاغذ سفید بزار جلوت و از نگرانی هات از دلشوره هات از بغض هات و از ترس هات بنویس این رو بدون اولین گام برای یک کنکور خوب دادن روحیه قوی و محکم و تسلیم ناپذیر دومین کار اینکه که اتاقت رو کامل مرتب کن منابعت رو طبقه بندی کن و برای هر درس فقط یک منبع استفاده کن اگر زیست قوی ای داری میتونی 2 تا کتاب تست بزنی اما اگه ب ای زیست تازه اول راهی و صفر صفری یک کتاب بزن هرچی که داری اما من گاج نقره ای رو بهت پیشنهاد میکنم چون هم سوالات متوسط و خوب و با کیفیتی داره هم به مرور زمان این حس رو بهت القا میکنه که زیستت کم کم داره قوی میشه قبل از شروع یک روز کامل استراحت کن و ذهنت رو آماده کن مثلا با خانواده برو پارک دور هم یه ساندویچ کوچولویی بخورید و یا هرچیز دیگه به جز نت
      برنامه ریزی رو از همین امشب شروع کن طوری که تا فردا شب برنامت مشخص باشه نظر من اینه که چون بنظر میاد شما پایه ی قوی ای ندارید در تابستون زیست پایه شیمی پایه عربی و ادبیات رو کامل بخونید و از ریاضی فیزیک هم مباحث پر تست رو انتخاب کنید و روشون مسلط شین بقیه درس هارو هم درطول سال تحصیلی با آزمون بخونید و نگران وقت نباشید شما مدرسه هم که نمیری پس وقتتون خیییییلی آزاد هست سعی کنید بهترین استفاده رو از تایم داشته باشید از نت فاصله بگیرید و همش به خودتون بگید که سهم من ازین دنیا یه خنده ی پررنگه و کاری کنید که افسردگی و سردرگمی ازتون دور بشه...
      یا حق

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انقدر بخون تا چشمات در بياد اصلا تنبلي نكن و به روز بعد واگذار نكن نگو امرور حال ندارم و فعلا وقت هست

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      منم شرایط شمارو دارم
      دقیقا از فردا دارم شروع میکنم
      اصلا کاری نداشت! تا الآن زیادی تو حاشیه بودم که همه چیز سخت شده بود وسردرگم بودم!
      میدونی چیکارکن؟
      یه کاغذ خودکار بردار
      یه بودجه بندی بکن برای درسات ، درحد تواناییت
      بعد اون بودجه بندی رو خورد کن وتبدیل به برنامه هفتگی و روزانه بکن
      اگرم دیدی تموم نمیشه درسا اصلا نگران نباش و نیاز نیست به حجم اینا اضافه تر کنی که غیر قابل اجرابشه!
      امیدوارم موفق باشی
      واسه منم دعا کن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      تابستون الان رو به اتمامه هیچکاری نکردم
      کاش جا نماند از قطارش آرزویت

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tayyebe نمایش پست ها
      تابستون الان رو به اتمامه هیچکاری نکردم
      شما فک کنم گفتین پاراسلم کنکور دادین.الان شروع کنین میبرین،یهتره تا پایان تابستون استراحت و تفریح کنین تا با قدرت از پاییز استارت بزنین

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ارامش داشته باشید بابا چیزی نشده که ...
      اونایی که دانش آموز هستن از مهر تو رقابت با دیگران قرار میگیرن و میتونن خودشون رو بکشونن بالا

فارق التحصیل ها هم مثل وقت زیاد تری نسبت به دانش آموزا داریم

البته از الان دیگه باید شروع کرد

الان وقتشه ... در واقع همه چی از مهر شروع میشه ! از مهر دیگه رسما همه در رقابت قرار میگیرن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamshakh نمایش پست ها
      شما فک کنم گفتین پاراسلم کنکور دادین.الان شروع کنین میبرین،یهتره تا پایان تابستون استراحت و تفریح کنین تا با قدرت از پاییز استارت بزنین
      اره کنکور دادم 94 و 95 رو ..
      خوب نخونده بودم ... الانم منتظر جواب کنکور بودم که خوب نشد ..دوماه از تابستون رفته .. حالا هم سعی می کنم یکم روی زیست و فیزیک کار کنم ... ببینم چی پیش میاد تو مهر

ماشالله دقت و حافظه
      ویرایش توسط Divergent : 02 شهریور 1395 در ساعت 20:21

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      ارامش داشته باشید بابا چیزی نشده که ...
      اونایی که دانش آموز هستن از مهر تو رقابت با دیگران قرار میگیرن و میتونن خودشون رو بکشونن بالا

فارق التحصیل ها هم مثل وقت زیاد تری نسبت به دانش آموزا داریم

البته از الان دیگه باید شروع کرد

الان وقتشه ... در واقع همه چی از مهر شروع میشه ! از مهر دیگه رسما همه در رقابت قرار میگیرن
      الانم همه تو رقابتن ولی کسی به روی خودش نمیاره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن