خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      نه ..جدید بگیر .چون سوالای نهایی سخت شده . من یکم زود تر از تو سر عقل اومدم )) ترم ۴ م دارم انصراف میدم . ۱۲ تومنم ازم میخان .

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

ببین مگه دیوانه ای میخوای انصراف بدی ؟؟؟؟؟ همین کارشناسیتو بگیر و بعدش بیا ازاد بخون . برای خودت شغلتم داری . اما اگه انصراف بدی و اینقدر هم هزینه بدی ضرر میکنی . قید دولتی قبول شدن رو بزن . من با اینکه میتونم دولتی هم بخونم چون لیسانسم ازاد بوده اما بازم هدفم ازاده .

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminb12 نمایش پست ها

ببین مگه دیوانه ای میخوای انصراف بدی ؟؟؟؟؟ همین کارشناسیتو بگیر و بعدش بیا ازاد بخون . برای خودت شغلتم داری . اما اگه انصراف بدی و اینقدر هم هزینه بدی ضرر میکنی . قید دولتی قبول شدن رو بزن . من با اینکه میتونم دولتی هم بخونم چون لیسانسم ازاد بوده اما بازم هدفم ازاده .
      دو سال بخونم ! دو سال طرح برم ! دو سال سرباااازی ... اوووو شیش سال وقتمو تلف کنم که چی

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      دو سال بخونم ! دو سال طرح برم ! دو سال سرباااازی ... اوووو شیش سال وقتمو تلف کنم که چی

اها من خدمتم تموم شده فکر کردم تو خدمت نداری چند سالته ؟

4. Top | #34
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      افرین فقط کسی که گایتون رو دو سه بار خونده میفهمه من چی میگم . کسی که لنینجر خونده . ضمنا من امسال ارشد رتبم 22 شد . اما نرفتم . برای ما کنکور به یک شوخی بیشتر شباهت نداره . سوالای زیست امسال رو دیدم 20 تا از سوالا رو صحیح زدم . 20 تا خیلیه برای کسی که هنوز استارت نزده خخخخ . هر چی درباره ترمیم معدل سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم . باید به اموزش و پرورش شهرمون مراجعه کنم ؟؟؟
      یا پیغمبر من بدبخت منطقه 3 حریفم شماییی !!! خدا کمکم کنه
      انشالله که باهم قبول میشیم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چقد خوشگل آینده رو پیش بینی کردی!!!
      از فرصتایی که وجودداره استفاده کن.... حتما تو ترمیم شرکت کن چون معلوم نیست برای 96 اوضاع چطوری بشه!!!

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      چقد خوشگل آینده رو پیش بینی کردی!!!
      از فرصتایی که وجودداره استفاده کن.... حتما تو ترمیم شرکت کن چون معلوم نیست برای 96 اوضاع چطوری بشه!!!
      چیزی که کنکوری ها رو از پا در میاره همینه . همین استرس های بی معنی . من دیگه این استرس ها برام معنایی نداره . شرط معدل باشه یا نباشه . ترمیم باشه یا نباشه . اصلا اهمیتی نداره . وقتی که با میانیگن 30 درصد رتبه معدل 20 میشه 2000 . من با میانگین 45 میشم 1000 با معدل 10 . باکی هم نیست . توکل بر خدا

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      فقط نمیدونتم برای تراز 9400 منطقه سه باید چه رتبه ای داشته باشی ؟؟؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      افرین فقط کسی که گایتون رو دو سه بار خونده میفهمه من چی میگم . کسی که لنینجر خونده . ضمنا من امسال ارشد رتبم 22 شد . اما نرفتم . برای ما کنکور به یک شوخی بیشتر شباهت نداره . سوالای زیست امسال رو دیدم 20 تا از سوالا رو صحیح زدم . 20 تا خیلیه برای کسی که هنوز استارت نزده خخخخ . هر چی درباره ترمیم معدل سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم . باید به اموزش و پرورش شهرمون مراجعه کنم ؟؟؟
      الان میخوای بگی خیلی شاخی و ماکه اینارو نخوندیم خیلی پرتیم از قضیه

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar76 نمایش پست ها
      الان میخوای بگی خیلی شاخی و ماکه اینارو نخوندیم خیلی پرتیم از قضیه

نه من با اون دوستمون بودم که کارشناسی ازمایشگاه میخونه دوست عزیز قصد بی احترامی یا شاخ بودن نداشتم . ولی اگه این رفرنسا رو که میگم بخونید منظورمو متوجه میشید

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هم استانی عزیز کلا این مراحل روداری
      1)تاثیر مثبت بشه ک اصلا نیازی ب ترمیم نداری چون همه چی کنکور حساب میشه و میتونی خیلی بالا بیای حتی زیر 100
      2)تاثیر قطعی بمونه ک با این معدل کار سخته ولی نشد نداره.اما چرا سختی؟اگه قطعی شد ک نمیشه ب امید خدا... دی برو ترمیم و راحت شو از معدل
      به نظر من همون مثبت میمونه.اگه هم قطعی شد دی برو نه شهریور
      انشاا... موفق بشی

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      هم استانی عزیز کلا این مراحل روداری
      1)تاثیر مثبت بشه ک اصلا نیازی ب ترمیم نداری چون همه چی کنکور حساب میشه و میتونی خیلی بالا بیای حتی زیر 100
      2)تاثیر قطعی بمونه ک با این معدل کار سخته ولی نشد نداره.اما چرا سختی؟اگه قطعی شد ک نمیشه ب امید خدا... دی برو ترمیم و راحت شو از معدل
      به نظر من همون مثبت میمونه.اگه هم قطعی شد دی برو نه شهریور
      انشاا... موفق بشی
      خیلی ممنون داداش . فقط سوالم ازت اینه که برای تراز 9400 منطقه سه . دندانپزشکی بروجرد چه رتبه ای باید بیارم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون داداش . فقط سوالم ازت اینه که برای تراز 9400 منطقه سه . دندانپزشکی بروجرد چه رتبه ای باید بیارم
      شرمنده من اینو نمیدونم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن