خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 60
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

روزی 13 ساعت خوندم و ترازم ازمون قلمچی 4200 چرا؟

ن دوهفته پیش استارت زدم واسه ازمون یک قلم چی روزی سیزده ساعت درس میخنوندم بقران قسم بابا کمترین حالت واسم 12 ساعت بود باورکن ساعت هفت پا میشم تا ساعت دو شب بکوب میخونم البته دراواخر برعکس شد یعنی یه هفته مونده به ازمون عوض شد و تا ساعت سه ونیم شب میخوندم و صبح نه پامیشدم اما برعکس شد اما نرسیدم بخوونم پنج شنبه ساعت سه شب دیگه بریدم بدبختانه مرور نداشتم من با روزی سیزده ساعت درس خوندن ترازم شد 4200 !!!!!!!ازمون قبلی شدم 5100...معدل کتبی شد 16 تو مدرسه نمونه تهران !!!!!!!!!!!!!!!!خداییا خدایا ناامید شدم بابا درس نمیخوندم میگفتم نخوندم شدم 4200 !!!!به نظرتون واسه قلم چی باید کی درس هایی که تو برنامه راهبردی هست رو جمع کرد درضمن نه کلاسی میرم و نه مدرسه ای شدم 4200 خداییاااااااااااااا باور کن این حقم نیست باورکنید زیادم خنگ نیستم معدل سوم دبیرستان ترم اولم تو مدرسه نمونه شد 18.37 !!!ناامید شدم اگه مشاوره میشناسید تروخدا بهم بگید رشته تجربی هستم.........خدایاااااا بازم می گم این حقم نیست ...حرف ئاسه گفتن زیاد ولی شاید خسته بشید اگه پاسخ بدید ممنون میشم اما اگه ندادید همین که وقتتون رو گذاشتید تا این متن رو بخونید بازم ممنون..درضمن خواهشن ازمون قلم چی رو نقد نکنید خودمون رو نقدکنیم بهتره

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihosseini567 نمایش پست ها
      ن دوهفته پیش استارت زدم واسه ازمون یک قلم چی روزی سیزده ساعت درس میخنوندم بقران قسم بابا کمترین حالت واسم 12 ساعت بود باورکن ساعت هفت پا میشم تا ساعت دو شب بکوب میخونم البته دراواخر برعکس شد یعنی یه هفته مونده به ازمون عوض شد و تا ساعت سه ونیم شب میخوندم و صبح نه پامیشدم اما برعکس شد اما نرسیدم بخوونم پنج شنبه ساعت سه شب دیگه بریدم بدبختانه مرور نداشتم من با روزی سیزده ساعت درس خوندن ترازم شد 4200 !!!!!!!ازمون قبلی شدم 5100...معدل کتبی شد 16 تو مدرسه نمونه تهران !!!!!!!!!!!!!!!!خداییا خدایا ناامید شدم بابا درس نمیخوندم میگفتم نخوندم شدم 4200 !!!!به نظرتون واسه قلم چی باید کی درس هایی که تو برنامه راهبردی هست رو جمع کرد درضمن نه کلاسی میرم و نه مدرسه ای شدم 4200 خداییاااااااااااااا باور کن این حقم نیست باورکنید زیادم خنگ نیستم معدل سوم دبیرستان ترم اولم تو مدرسه نمونه شد 18.37 !!!ناامید شدم اگه مشاوره میشناسید تروخدا بهم بگید رشته تجربی هستم.........خدایاااااا بازم می گم این حقم نیست ...حرف ئاسه گفتن زیاد ولی شاید خسته بشید اگه پاسخ بدید ممنون میشم اما اگه ندادید همین که وقتتون رو گذاشتید تا این متن رو بخونید بازم ممنون..درضمن خواهشن ازمون قلم چی رو نقد نکنید خودمون رو نقدکنیم بهتره
      واقعا این همه درس خوندی ؟ خیلی عجیبه تراز 4200 مال کسیه که اصلا هیچ نخونده باشه .... فکر کنم واقعا درس نخوندی و همش الکی پای کتاب بودی .. تستم میزدی این مدت ؟ مبحث ازمون چی بود ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      متوجه نشدم یعنی از دو هفته پیش استارت زدید واسه یک آزمونی ؟! و از همون روز اول 13 ساعت میخوندید؟
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کی به شما گفته 12 -13 ساعت درس بخونی موفق میشی ؟ 12 -13 ساعت شما اندازه 3 ساعت یه فرد عادی بازده داشته ، چرا ؟ چون شما کیفیت رو فدای کمیت کردی . اگه میخوای مشکلت حل بشه برا آزمون بعد روزی 5 ساعت و برای بعدیش روزی 7 ساعت بخون بعد ببین پیشرفت میکنی یا نه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      همون موقع که تموم کردی سریع جمعبندی کن مثلا درس 1 عربی تموم شد سریع خلاصه بعلاوه نکات رو تو دفترچه بنویس.
      برو سراغ دفترچه ازمونت ببین کجا غلط داشتی و شیوه درس خوندن هم عوض کن + ساعت مطالعه ات هم کم کن(بازده ات بالا بره).
      دوباره تلاش کن.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب باید خودتون ببینید اشتباه کار کجا بوده!واقعا اگر نمیخوندید هم ترازتون همینقدر میشد.همیشه دو روز قبل آزمون مرور کنید درسارو...در ضمن معدل مدرسه هیچ ربطی به تراز آزمون نداره دوست عزیر! موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      واقعا این همه درس خوندی ؟ خیلی عجیبه تراز 4200 مال کسیه که اصلا هیچ نخونده باشه .... فکر کنم واقعا درس نخوندی و همش الکی پای کتاب بودی .. تستم میزدی این مدت ؟ مبحث ازمون چی بود ؟
      بقران قسم با این خدا تست میزدم همه کار میکردم فقط یه اشتباه بزرگ این بئد که رفتم حرکت شناسی سال چهارم رو از رو گاج خوندم و سه روز وقتمو گرفت ئ اوضاعم شد این مامانم دلش واسم میسوزه نمیدونم خدایااااا باورکنی با گریه داشتم ازمون می دادم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

کی به شما گفته 12 -13 ساعت درس بخونی موفق میشی ؟ 12 -13 ساعت شما اندازه 3 ساعت یه فرد عادی بازده داشته ، چرا ؟ چون شما کیفیت رو فدای کمیت کردی . اگه میخوای مشکلت حل بشه برا آزمون بعد روزی 5 ساعت و برای بعدیش روزی 7 ساعت بخون بعد ببین پیشرفت میکنی یا نه
      چه جوری ببرم بالا؟؟؟؟؟؟؟بازده ام رو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلامدوست عزیز اول بگم که فک نکن تایم مطالعه بالا باعث موفقیته مهم بازدهی هس که فرد میتونه داشته باشه،دوم اینکه فک نکن تو مدرسه نمونه درس خوندی و معدل خوب داشتی باید تو کار تستی و ازمونی هم خوب یا قوی باشی چون خیلی متفاوت هستچطور ممکنه شما ازمون قبل 5100شدی و این ازمون 4200؟کسی که تونسته اول بار تو بازه 5هزار باشه پس فهمیده تاحدودی ازمون سوالاتش چیا خواسته،نه اینکه تا این حد بدتر بشه.شما شاید که نه حتما فقط زمان میگرفتین و فک میکردین دارین درس میخونین، شاید روش مطالعه اشتباهی دارین،تست زنی خاصی ندارین،نمیدونم برنامه ریزی صحیحی ندارین، والا اگه کسی درست خونده باشه حتی اگه جمع بندی هم نداشته باشه ایقد بد نمیشه، اهان اینم بگم جمع بندی واسه کسیه ک خوب و درست خونده و دوروز اخر مطالب رو مرور میکنه و ازمون غیر حضوری میگیره نه کسی که بیس مطالب رو تسلط نداره.شما روی طرز خوندن و تست زنیتون فوکوس کنید.و لازمم نیست تو این برهه همچین تایم مطالعه بالایی ک بی کیفیت هم هست داشته باشه چون زود هم خسته و دلزده میشیدموفق باشید
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
      متوجه نشدم یعنی از دو هفته پیش استارت زدید واسه یک آزمونی ؟! و از همون روز اول 13 ساعت میخوندید؟
      اره بقران قسم بخدا نمیدونم مشکلم کجاست تقریبا همه بچه ها تعجب کردن البته من تست میزدم چه جوری ریاضی 2 گاچ رو جویده بودم ولی تعداد سوالاتش خیلی زیاد بود طمع کردن واسه اینکه درصد بیشتر بزنم رفتم از اون خوندم و زدم دو درصد اما احتمال سال سوم رو تو سه ساعت از روی مهروماه زدم شدم 30 درصد شاید به خاطر اینکه امتحان شو تازه دادم !!!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما 96 کنکور داری از الان روزی 12 ساعت میخونی ؟

روزی 12 ساعت اسمش دیگ ؟ من هیچی نمیخوندم ترازم داغون داغونش دیگ 4700 بود !!

برادر ی جای کار می لنگه ! ساعت مطالعه بالا کیفیت بالا هم میطلبه !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima.te نمایش پست ها
      سلامدوست عزیز اول بگم که فک نکن تایم مطالعه بالا باعث موفقیته مهم بازدهی هس که فرد میتونه داشته باشه،دوم اینکه فک نکن تو مدرسه نمونه درس خوندی و معدل خوب داشتی باید تو کار تستی و ازمونی هم خوب یا قوی باشی چون خیلی متفاوت هستچطور ممکنه شما ازمون قبل 5100شدی و این ازمون 4200؟کسی که تونسته اول بار تو بازه 5هزار باشه پس فهمیده تاحدودی ازمون سوالاتش چیا خواسته،نه اینکه تا این حد بدتر بشه.شما شاید که نه حتما فقط زمان میگرفتین و فک میکردین دارین درس میخونین، شاید روش مطالعه اشتباهی دارین،تست زنی خاصی ندارین،نمیدونم برنامه ریزی صحیحی ندارین، والا اگه کسی درست خونده باشه حتی اگه جمع بندی هم نداشته باشه ایقد بد نمیشه، اهان اینم بگم جمع بندی واسه کسیه ک خوب و درست خونده و دوروز اخر مطالب رو مرور میکنه و ازمون غیر حضوری میگیره نه کسی که بیس مطالب رو تسلط نداره.شما روی طرز خوندن و تست زنیتون فوکوس کنید.و لازمم نیست تو این برهه همچین تایم مطالعه بالایی ک بی کیفیت هم هست داشته باشه چون زود هم خسته و دلزده میشیدموفق باشید
      تست زدم ؟؟؟؟؟؟؟چویدم تست های گاج رو طمع کردم میدونی چرا مهروماه سه صفحه ریاضی تصاعد داشت گفتم مگه منگولم این رو بخونم رفتم از رو سال دوم گاج دو رو خوندم خدایییش کتابش حرف نداره اما حجمش زیاده ؟؟؟؟یه هفته طول کشید تا تمومش کنم ...برنامه درستی ندارم من اصلن نمی تونم درس نخونم استرس نمیذاره حالا بماند تو مدرسه لقبمم استرس هست !!!ولی خداییش میخونم مامانم و بابام میگن دلشون واسم میسوزن درضمن یه طمع دیگه کردم رفتم از روی گاج پیش فیزیک رو خوندم باید دوم رو میخوندم اخه حرکت شناسی پیش با دوم یه ارتباطی داره یعنی همون بود بعد سال دوم گاج رو داشتم بعد رفتم از پیشش خوندم و مباحث سنگین شو خوندم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      شما 96 کنکور داری از الان روزی 12 ساعت میخونی ؟

روزی 12 ساعت اسمش دیگ ؟ من هیچی نمیخوندم ترازم داغون داغونش دیگ 4700 بود !!

برادر ی جای کار می لنگه ! ساعت مطالعه بالا کیفیت بالا هم میطلبه !!
      اره من طمع کردم اخه فیزیک 3 ازمون قبل رو 40 زدم گفتم بزار برسونم 50 ولی بدتر شد ....تراز قبلیم تو اولین ازمون شد 5100

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب شما پاسخبرگ رو سفید تحویل میدادی هم ترازت همین حدود 4000 بود دیگه. این روزی 12 ساعت رو چیکار میکردی دقیقا؟

شما کارنامه دقیقت رو اینجا بزار تعداد تست های زده و تعداد درست و تعداد غلط رو ببینیم. شاید دلیل تراز پایینت بی دقتی در سر جلسه باشه که تست های غلط، باعث ازبین رفتن امتیاز تست های درست شده باشن.
      همچنین بفرمایید که شما سر جلسه آزمون وقت رو چطور استفاده میکنی؟ آیا تونستی با استفاده از مهلتی که داشتی روی بیش از دو سوم سوال ها وقت بزاری؟ یعنی چه به جواب رسیده باشی چه نرسیده باشی، آیا تونستی دو سوم از سوالات رو به قصد حل کردن بررسی کنی؟

شما به نظر میرسه مشکل تمرکز و پرش افکار شدید داشته باشی و ذهنت موقع مطالعه و آزمون درگیر هزار جور فکر و خیال باشه البته باید بیشترو دقیقتر بررسی بشه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      خب شما پاسخبرگ رو سفید تحویل میدادی هم ترازت همین حدود 4000 بود دیگه. این روزی 12 ساعت رو چیکار میکردی دقیقا؟

شما کارنامه دقیقت رو اینجا بزار تعداد تست های زده و تعداد درست و تعداد غلط رو ببینیم. شاید دلیل تراز پایینت بی دقتی در سر جلسه باشه که تست های غلط، باعث ازبین رفتن امتیاز تست های درست شده باشن.
      همچنین بفرمایید که شما سر جلسه آزمون وقت رو چطور استفاده میکنی؟ آیا تونستی با استفاده از مهلتی که داشتی روی بیش از دو سوم سوال ها وقت بزاری؟ یعنی چه به جواب رسیده باشی چه نرسیده باشی، آیا تونستی دو سوم از سوالات رو به قصد حل کردن بررسی کنی؟

شما به نظر میرسه مشکل تمرکز و پرش افکار شدید داشته باشی و ذهنت موقع مطالعه و آزمون درگیر هزار جور فکر و خیال باشه البته باید بیشترو دقیقتر بررسی بشه
      بابا میخواستم نرم بابام گفت نری میرم قلم چی رو اتیش میزنم انقدر خوندی باید بری
      درضمن جمله اول ازش خوشم اومد

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن