خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه ریزی فیلم های آلاء

سلام
      بنده قصد دارم فیزیک و شیمی و عربی مو با فیلم های آلاء پیش برم ... هر کدوم در حدود 109 تا 115 جلسه داره. با این حساب از هرکدوم یه روز در میون هم فقط یک جلسه فیلم ببینم و تست کار نکنم حدودا اوایل اسفند تموم میشه
      مشکل من همین تست هست که وقت نمیشه تست بزنم ...... که مطمئنا اگه تست کار نکنم هیچ فایده ای هم نداره ..... نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم .....

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شیمی و عربی خوبه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هیچکدوم خوب نیستن خیالتون راحت شیمی مبتکران وفر بخونین عربی هم جامع خیلی سبز وقت خودتون رو با اینا هدر ندید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhan44 نمایش پست ها
      سلام
      بنده قصد دارم فیزیک و شیمی و عربی مو با فیلم های آلاء پیش برم ... هر کدوم در حدود 109 تا 115 جلسه داره. با این حساب از هرکدوم یه روز در میون هم فقط یک جلسه فیلم ببینم و تست کار نکنم حدودا اوایل اسفند تموم میشه
      مشکل من همین تست هست که وقت نمیشه تست بزنم ...... که مطمئنا اگه تست کار نکنم هیچ فایده ای هم نداره ..... نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم .....
      سلام بنده خودم شیمی را قصد دارم کارکنم.برنامه بستگی داره شما فارغ التحصیل باشید و یا دانش آموز. اگه فارغ هستید بنظرم اگر هر روز صبح یه فیلم شیمی ببینید و تست مربوط به اون رو بعدش بزنید یا عصر همان روز ،حدود سه ماه و 20روزه تمام میشه.جمعه ها هم مباحث هفته را دوره کنید.کتابهای خود ایشون (آقاجانی) از انتشارات بیست هست که صورت سؤالهای طرح شده توی فیلمها از اونجاست .برای صرفه جویی در وقت و بی نیاز شدن از یادداشت برداری حین دیدن فیلم شاید تهیه این کتابها کمک کننده باشه( جزواتی برای دانلود هم گذاشته شده که هنوز دانلود نکرده ام و کیفیتش رو نمیدونم که آیا جایگزین کتابهاشون میتونه باشه یانه؟ هرچند پرینت گرفتن از جزوات گرانتر از کتابها میشه هزینه اش.مگراینکه همزمان توی کامپیوتر از روی pdf بخونید). دیدن یه فیلم و همزمان کار کردن تست مستلزم اینه که شما روزی 2/5 الی 3 ساعت روزانه برای شیمی وقت بذارید .که البته با دشوار شدن سطح سؤالات شیمی کنکورهای اخیر لازم هم هست.میتونید زیست را روزی 2 ساعت بخونید و شیمی 3 ساعت.چون زیست با کتاب سریعتر پیش میره.تا اینجا میشه 5ساعت روزانه فقط برای زیست و شیمی. برای فیزیک هم با همون الگوی شیمی کارکنید.ولی یکروز درمیان با ریاضی بخونید روزی 2-3 ساعت.2 تا اینجا شد حدود 7-8 ساعت.2 ساعت باقیمانده هم عربی ببینید یکروز درمیان تا به عمومیهای دیگه هم برسید.عربی یکروز فیلم ببینید روز بعدش مرور مطالب فیلم از روی نوشته ها+ تست عربی. اگه کتاب دبیران پرمخاطب آقای ناصح زاده را بگیرید دیگه یادداشت برداری و نگهداشتن فیلم ضمن دیدن فیلم عربی برای یادداشت برداری لازم نیست و سریعتر پیش میره.
      کلا جز بالا بردن ساعت مطالعه راهی وجود نداره.دیدن این فیلمها توام با تست مستلزم روزی 10ساعت مطالعه روزانه هست البته بنده خودم کند خوان هستم. شاید دیگران با روزی 7-8 ساعت هم بتونند کار را جمع کنند.موفق باشید.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما قرار نیس که همه ی درسا رو ته سه ماه تمم کنید !

و همچنین همه ی جلسه های شیمی هم مثل هم نیس و میبینی ی قسمت وقت بیشتری میخواد ی قسمت وقت کم تری !

شما روزی 1 ساعت( جلسه ) فیلم ببین روز بعد تستشو بزن ! روز در میون خوندن یا روزی 3 ساعت شیمی خوندن جالب نیس !

جمعه هم مرور کن ! در ضمن شما تو تابستون میتونی پایه رو جمع کنی یکم فشرده تر کار کن !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونچه بالا عرض کردم برای خوندن شیمی کل سه سال و تمام اون 109جلسه بود. اما تابستون میتونید فقط پایه دوم و سوم را کارکنید دوم 34 جلسه است و سوم هم دقیق نمیدونم اما احتمالا همان حدوده تعدادش.و با روزی یه فیلم دیدن تا آخر تابستان تمام میشه شیمی پایه .ضمن اینکه بقول برادرمون لازم نیست تمام درسهارو فشرده تمام کنید .تا 15اردیبهشت هم درسهارو تمام کنید عالیه که بعدش مرور و جمع بندی داشته باشید.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای شیمی واقعا نمیدونم چی ببینم
      به نظرتون کدومشون مناسب تره و مفهومی تر و شیوا تر میگه؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      برای شیمی واقعا نمیدونم چی ببینم
      به نظرتون کدومشون مناسب تره و مفهومی تر و شیوا تر میگه؟
      من هر 109قسمت اقاجانی رو دیدم فایده نداشت تا نری کتاب مبتکران رو نخونی بعدش از کتاب فار تست بیشتر حل نکنی نتیجه نمیگیری این اقا جانی سوالی کنکور رو حفظ کرده فقط

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام مهمتره از همه بستگی به خودت داره رک بگم با یه روزدر میون اقاانی ب هبچ جا نمیرسی چون بعضی فیلماش 40 دیقه است بعضی فیلماش 1ساعت و نیم سعی ن روزی دو تا فیلم ببینی اگه مبیکران داری بعدش سریع نکات مبتکران رو بخون تستاشو بزن(یا هر کتاب تست دیگه من خودم مبتکران با تکمیلیش رو خیلی قبول دارم) عربی و فیزیک هم همینطور اما کلا بگم با یه روز در میون الا (کلا درس خوندن باهاش)بعید میدونم بتونی خیلی خوب بزنی کنکورو

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام مهمتره از همه بستگی به خودت داره رک بگم با یه روزدر میون اقاانی ب هبچ جا نمیرسی چون بعضی فیلماش 40 دیقه است بعضی فیلماش 1ساعت و نیم سعی ن روزی دو تا فیلم ببینی اگه مبیکران داری بعدش سریع نکات مبتکران رو بخون تستاشو بزن(یا هر کتاب تست دیگه من خودم مبتکران با تکمیلیش رو خیلی قبول دارم) عربی و فیزیک هم همینطور اما کلا بگم با یه روز در میون الا (کلا درس خوندن باهاش)بعید میدونم بتونی خیلی خوب بزنی کنکورو
      حتی عربی؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان به نظرتون توی دروس شیمی و عربی خوندن مبتکران و خیلی سبز کمک کننده تره یا دیدن فیلمای آقاجانی و ناصح زاده؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      دوستان به نظرتون توی دروس شیمی و عربی خوندن مبتکران و خیلی سبز کمک کننده تره یا دیدن فیلمای آقاجانی و ناصح زاده؟

بنظر من دیدن فیلم های مهندس آقاجانی خیلی خیلی کمک کننده و مفیده!!! عااااالیه واقعا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      از نظر اموزش اقاجانی و ناصح زاده
      ولی نباید تست رو بزاری کنار ، باید تست زیاد کار کنی !‌ اگه تست کار نکنی درسنامه هر چقدرم خوب باشه به دردت نمیخوره

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها

بنظر من دیدن فیلم های مهندس آقاجانی خیلی خیلی کمک کننده و مفیده!!! عااااالیه واقعا
      شکیبیان بهتره

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      شکیبیان بهتره

این نظر من بود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن