خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سختی های گذشته،خوشی های آینده

سلام ب همه پشت کنکوری ها ویا کنکوری های 96
      اگ منو قابل بدونین می خوام حرفایی رو بهتون بگم ک شاید دغدغه خیلیا باشه وهدفمم اینه ک همه ی کسایی ک حرفامو می خونن متحول بشن و خودشونو دست کم نگیرن.
      می خوام راجب روزای قبل کنکور بگم شاید خیلیاتون بخاطر سرزنش ها و حرفای دوستان و آشنایان تحت فشار بودین شاید بعضی هاتون ب دلیل وضع نا مناسب اقتصادی خانواده تون مجبور شدین حتی تو روزای مدرسه هم کار کنین شاید های خیلی زیادی هست ک خودتون همشو بهتر از من میدونین و مشکل خیلیاتون بوده و همین دلایلم هست ک باعث پشت کنکوری موندنتون شده.اگ پشت کنکوری هسی هیچ وقت نا امید نشو،شاید خیلی از شماها ب پشت کنکور ب منزله ی شکست نگاه می کنین ولی خدایی ی بار بیاین واقع بین باشین اگ برای کنکور 95 نخوندی نمی تونی نتیجه بگیری دیگه بیخیالش شو.کنکور95 تموم شد و خیلیا از نتیجه ای ک قراره بیاد راضین و خیلیا هم مثله من و شما از نتیجه ناراضی هستن.حرفم اینه ک برای کنکور 96 آماده بشین.همتون روز کنکورو ب یاد بیارین.من وقتی سرجلسه کنکور بودم همش خودمو سرزنش می کردم ک چرا نخوندم وقتی میدیدم بقیه دارن با تلاش و ذوق تست میزنن من داشتم افسوس می خوردم.راستش وضع مالی خانواده من خوب نیس و الانم ک می خوام پشت کنکور بمونم با هزاران بدبختی کتاب تست گرفتم.برای اینکه کنکور 96 رو بترکونین و تاپ ترینه باشین باید از جلسه کنکور 95 عبرت بگیرین اونایی ک مثل من بودن خوب میفهمن چی میگم همیشه محرومیت ب معنای مظلومیت و شکست نیس کسایی هم که وضع مالی خوبی ندارن بدونن ک تنها نیسن تازه بیشتر اونایی هم ک نتیجه می گیرن از افراد طبقه پایین جامعن
      پس بیاین از فردا 1 مرداد ب همه ی کابوس ها و تلخی های گذشته ک داشتیم پایان بدیم نمیدونم چقدر خودتون رو باور دارید ولی اینو بهتون قول میدم و مطمئنم ک اگ وقت بزارید و تلاش کنید اونم با تمام وجود مطمئنا نتیجه می گیرید و ب چیزی ک می خواین میرسین و در آخر اینم اضافه کنم:
      گرنکوبی شیشه غم را ب سنگ هفت رنگش می شود هفتاد رنگ
      )امیدوارم تاپ ترین زندگیتون باشین)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهاد +
      اقا فردا بیخیال همه الان اف شیم بریم یه درسی که دوست داریم رو اساسی بخونیم !!!!!
      زمانش و درسش مهم نیست الان اولین قدمو بردار

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من امکان شرکت در آزمون آزمایشی رو ندارم و الان واقعا گیجم که این دو ماه تابستونو چطور به بهترین نحو بگذرونم...به نظرتون فقط پایه بخونم یا پیشم بخونم؟؟؟میترسم مثل سال قبل سرم بیاد...لطفا اگه نظری دارین بهم بگین
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      سلام بچه ها من امکان شرکت در آزمون آزمایشی رو ندارم و الان واقعا گیجم که این دو ماه تابستونو چطور به بهترین نحو بگذرونم...به نظرتون فقط پایه بخونم یا پیشم بخونم؟؟؟میترسم مثل سال قبل سرم بیاد...لطفا اگه نظری دارین بهم بگین
      حتما حتما پایه بخون
      پایه ضعیف باشه مطمئن باش دی به بعد میبری ، یعنی تو مهم ترین ماه های سال کنکورت !
      فردی به دنبال تایلر داردن درون خود ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tzar نمایش پست ها
      حتما حتما پایه بخون
      پایه ضعیف باشه مطمئن باش دی به بعد میبری ، یعنی تو مهم ترین ماه های سال کنکورت !
      ممنون بابت جواب...سعی میکنم تا جایی که میتونم جمعش کنم...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون بابت جواب...سعی میکنم تا جایی که میتونم جمعش کنم...
      سعی نکن باید جمعش کنی !!!!!!
      دو هفته تقریبا تا بعد مهر هم فرصت داری درسا هنوز سبکه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navidm46 نمایش پست ها
      سعی نکن باید جمعش کنی !!!!!!
      دو هفته تقریبا تا بعد مهر هم فرصت داری درسا هنوز سبکه
      ...بعضی درسا رو مطمعنن میتونم ولی درسی مث ریاضی یکم ضعف دارم...تا جایی که بتونم مایه میذارم ایشالا که بشه...به امید موفقیت هممون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ...بعضی درسا رو مطمعنن میتونم ولی درسی مث ریاضی یکم ضعف دارم...تا جایی که بتونم مایه میذارم ایشالا که بشه...به امید موفقیت هممون
      منبعت برای ریاضی چیه ؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط پشت کنکور میمونید
      انگیزه تون باید بالا باشه و وسط راه ناامید نشید
      با جدیت تمام تلاش کنید
      با ارزوی موفقیت برا پشت کنکوریهای عزیز

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navidm46 نمایش پست ها
      منبعت برای ریاضی چیه ؟
      خیلی سبز و 30 سال قلمچی رو دارم.ولی خیلی سبز سطحش واسه من بالاست و 30 سال قلمچی هم درسنامش واسم زیاد خوب نیست.بهم گفتن واسه آموزش خوب کوله پشتی و جامع مبتکران خوبن...دیدیشون؟؟؟کدوم بهتره به نظرت؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      لایک.همینه(؛
      همیشه موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام برنامه راهبردی کانون رو از طریق نرم افزار دان کن بعد با توجه ب برنامش برو جلو
      بعد از اینکه با برنامش داری پیش میری آزمون هایی رو ک تو سایتش قرار میده دان کن.اینطوری هم با برنامه جلو میری هم مطمئن تره.ولی احتمالا آزمون های تابستانو قرار نمیدن ولی ب هر حال سعی کن با برنامه بری جلو تا اینکه بخوای برای خودت برنامه ریزی کنی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من جامع مهرو ماه برای درسنامه + تست های 30 سال کانون اونم فقط کنکور های سال اخیر
      فعلا که نتیجه گرفتم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای تست زیست شناسی ب نظرتون چ کتابی بهتره
      من زیست جامع گاج یا iqرو مدنظر دارم
      اگ کتاب بهتری سراغ دارین بگین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tomscat نمایش پست ها
      برای تست زیست شناسی ب نظرتون چ کتابی بهتره
      من زیست جامع گاج یا iqرو مدنظر دارم
      اگ کتاب بهتری سراغ دارین بگین
      من برای زیست از کتاب +نشر الگو استفاده میکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن