خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

چجوری توی تابستون میشه همه پایه رو جمع کرد ؟ کنکور 96

سلام دوستان من یه سوالی برام پیش اومده که چجوری میشه توی تابستون پایه رو جمع کرد ؟ اخه قلم چی برنامه ریزیش پایه رو توی تابستون تموم میکنه... من روزی 5 ساعت منظم دارم توی تابستون درس میخونم ولی میتونم به تست زدن درسای سومم فقط برسم و شاید یکی از درس های تخصصی دوم ولی مگه میشه درس های سوم کامل + فیزیک 2 ریاضی 2 آمار هندسه 1 شیمی 2 رو توی 3 ماه با تست کامل جمع کرد ؟ پایمم خوبه میشه گفت امسال معدل کتبی 19.40 پارسال هم 19.71 برای دوم دبیرستان. ولی به نظرم واقعا نمیشه جمع کرد این همه درس رو اخه...

میشه یه توضیحی بدید ... ؟ ساعت مطالعم پایینه ؟
      ویرایش توسط Ayda.a63 : 31 تیر 1395 در ساعت 20:52

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به سختی😑با بودجه بندی که واسه خودم قرار دادم ده ساعت در روز بخونم فقط درس های سال سوم اونم با ازمون گزینه دو جمع میشه.😐
      شما فقط هرچیشو میتونی بخون.مخصوصا اختصاصیا.اختصاصیا رو جمع کن نمونه واسه بعدا.
      بنظر من منظم میخونی خوبه.ساعت مطالعه ات رو تا شش الی هشت ساعت افزایش بده

Sent from my D6502 using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط John4954 نمایش پست ها
      به سختی������با بودجه بندی که واسه خودم قرار دادم ده ساعت در روز بخونم فقط درس های سال سوم اونم با ازمون گزینه دو جمع میشه.������
      شما فقط هرچیشو میتونی بخون.مخصوصا اختصاصیا.اختصاصیا رو جمع کن نمونه واسه بعدا.
      بنظر من منظم میخونی خوبه.ساعت مطالعه ات رو تا شش الی هشت ساعت افزایش بده

یعنی درس های عمومی سال سوم رو نخونم ؟!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به کیفیت درس خوندن شما در طول سال های دوم و سوم ربط داره ! اینکه چقدر تست زدید و چقدر مرور

اینجا بچه هایی هستن که دوم و سوم رو در طول سال های تحصیلی خودشون خوندن و الان دارن پیش میخونن + فقط مرور پایه
      من خودم مثلا دوم و سوم + پیش خوانی دو درس پیش

یک عامل دیگه اینه که ساعت مطالعه 5 ساعت واقعا کمه

در ضمن اولویت هارو بزارید روی دروس اختصاصی، نه عمومی ، اگر وقت ندارید

به نظرم من رفتن به قلم چی در تابستون برای کسی که ضعف پایه ای داره ( از نوع تستی ) سم هست ! چون داره روی برخی از عمومی عا تاکید میکنه که شما بعدا هم میتونید بخونید ولی مثلا یک بحث از دروس اختصاصی رو نتونید جمع کنید با تعداد تست کافی بعدا طول سال سخته میشه
      ویرایش توسط Forgotten : 31 تیر 1395 در ساعت 21:04

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda.a63 نمایش پست ها
      یعنی درس های عمومی سال سوم رو نخونم ؟!
      نه در روز مثلا 70 به 30 به نفع اختصاصی ها بخون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      *ﺗﻮ ﺗﺎﺑﺴﺘﻮﻥ ﺩﺭﺳﺎﯼ ﭘﺎﯾﻪ ﺭﻭ ﺟﻤﻊ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺗﻼ‌ﺵ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﭘﺬﯾﺮﻩ....ﻭﻟﯽ ﺩﻗﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺗﺎﺑﺴﺘﻮﻥ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺭﻭﯼ ﭘﺎﯾﻪ ﺑﻪ ﺗﺴﻠﻂ ﺧﺎﻟﺺ ﻭ ﮐﺎﻣﻞ ﺭﺳﯿﺪ....ﺩﺭ ﺣﺪ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺗﺴﻠﻂ 60% ﺑﻨﻈﺮﻡ ﺧﻮﺑﻪ
      .
      .
      .
      ﺳﺎﻋﺖ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ 5 ﺑﺮﺍﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻟﯽ ﺗﺎ ﺩﻭ ﻫﺘﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺑﻪ 8 ﺑﺮﺳﻪ ﯾﺎ ﺣﺘﯽ 12
      .
      .
      .
      ﺍﮔﻪ ﭘﺎﯾﻪ ﺭﻭ ﻣﯿﺸﺪ ﺗﻮ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﺟﻤﻊ ﮐﺮﺩ .ﭘﺲ ﭘﯿﺶ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﺟﻤﻊ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ..ﻭ ﺩﯼ ﻣﺎﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻣﯿﺸﻢ
      .
      .
      .ﺩﺭﺳﺎ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻮ 12 ﻣﺎﻩ ﺑﻪ ﺗﺴﻠﻂ ﺧﺎﻟﺺ ﺭﻭﺷﻮﻥ ﺑﺮﺳﯿﻢ...ﻧﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺑﺎﺭ ﺍﻭﻝ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻤﺸﻮﻥ*

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن