خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

قبول شدن تو پزشکی و پشت کنکور موندن؟؟؟!!!

سلام به همه دوستان عزیز، من امسال کنکور دادم، بدک نبود کنکور، به احتمال زیاد پزشکی رو قبولم، ولی یه سوالی دارم، میدونم که شاید پوستمو بکنین و مسخرم بکنین و ...، ولی خواهشا جواب بدین.

من اول و دوم دبیرستان و همچنین تابستون قبل پیش وضعیت درسیم خوب بود، طوری که حتی بعضی موقع ها هدفم میشد رتبه 1 رقمی کنکور، تا تابستون قبل پیش هم در همین حد اومده بودم جلو، ولی بنابه دلایلی نتونستم پیش دانشگاهی رو خوب بخونم، برا همین کنکورم رو نتونستم اونجوری که قبلا انتظار داشتم بزنم، با اینکه شاید پزشکی قبول شم، ولی واقعا به آرزوم که پزشکی خوندن تو شهر تهران یا حداقل تبریز بود نرسیدم، الان سوالم از شما دوستام اینه که به نظر شما این عاقلانس که من یه سال دیگه پشت کنکور بمونم به امید اینکه سال بعد بتونم رتبمو بهتر بکنم و برسونم به حد پزشکی تهران و تبریز؟ ارزششو داره واقعا به نظرتون؟ به ریسکش می ارزه؟ اینم بگم که من آدم کمال گرایی هستم، یعنی میگم تو هرچیز باید بهترینش نصیب من بشه، می دونم فکرم درست نیست، ولی تو این مورد میتونستم به تهران برسم و میدونم که اگه یه دانشگاه غیر از تهران و تبریز برم، زیاد لذت نبرم از پزشکی خوندنم و ...، نگین مغرور شدم ها، نه به خدا، چیکار کنم، اخلاقم اینطوریه، کمال گرام، خواهشا راهنماییم بکنین.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه بهتون بگم تهران اون خبرایی که فکر میکنید نیست میدونم که باور نمیکنید...والسلام

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      اگه بهتون بگم تهران اون خبرایی که فکر میکنید نیست میدونم که باور نمیکنید...والسلام
      سلام میشه شفاف سازی کنید که ایشون به چ خبرایی فکر میکنن؟؟؟....خب میخواد تو یه دانشگاه تاپ درس بخونه...مگه حتما باید خبری باشه؟؟؟
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      سلام میشه شفاف سازی کنید که ایشون به چ خبرایی فکر میکنن؟؟؟....خب میخواد تو یه دانشگاه تاپ درس بخونه...مگه حتما باید خبری باشه؟؟؟

شما خبر رو چی تفسیر میکنید؟؟؟حوصله بحث ندارممن منکر تاپ بودن نیستم 1 سال عمر ارزشش بیشتر از این حرفاست.....

قبلشم که گفتم باور نمیکنید...نقل نزنید منو لطفا....

ویرایش توسط dorsa20 : 31 تیر 1395 در ساعت 16:27

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته به قول آقای افشار اون که مهمه و تا همیشه باهاته رشته شماست و شهر و دانشگاه در اولویت بعدی قرار دارن...ایشالا به اونکه میخوای برسی...موفق باشی
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان عزیز، من امسال کنکور دادم، بدک نبود کنکور، به احتمال زیاد پزشکی رو قبولم، ولی یه سوالی دارم، میدونم که شاید پوستمو بکنین و مسخرم بکنین و ...، ولی خواهشا جواب بدین.من اول و دوم دبیرستان و همچنین تابستون قبل پیش وضعیت درسیم خوب بود، طوری که حتی بعضی موقع ها هدفم میشد رتبه 1 رقمی کنکور، تا تابستون قبل پیش هم در همین حد اومده بودم جلو، ولی بنابه دلایلی نتونستم پیش دانشگاهی رو خوب بخونم، برا همین کنکورم رو نتونستم اونجوری که قبلا انتظار داشتم بزنم، با اینکه شاید پزشکی قبول شم، ولی واقعا به آرزوم که پزشکی خوندن تو شهر تهران یا حداقل تبریز بود نرسیدم، الان سوالم از شما دوستام اینه که به نظر شما این عاقلانس که من یه سال دیگه پشت کنکور بمونم به امید اینکه سال بعد بتونم رتبمو بهتر بکنم و برسونم به حد پزشکی تهران و تبریز؟ ارزششو داره واقعا به نظرتون؟ به ریسکش می ارزه؟ اینم بگم که من آدم کمال گرایی هستم، یعنی میگم تو هرچیز باید بهترینش نصیب من بشه، می دونم فکرم درست نیست، ولی تو این مورد میتونستم به تهران برسم و میدونم که اگه یه دانشگاه غیر از تهران و تبریز برم، زیاد لذت نبرم از پزشکی خوندنم و ...، نگین مغرور شدم ها، نه به خدا، چیکار کنم، اخلاقم اینطوریه، کمال گرام، خواهشا راهنماییم بکنین.
      اقا مسعود من شما رو میشناسم تراز قلمت خیلی با لا بود یه جای خوب قبولی داداش شک نکن .اصن شاید سال بعد رتبه شما با اخرین نفر تهران یکی فاصله داشته باشه میخوای نقد و ول کنی بچسبی به نسیه؟؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداییش اگر فنی مهندسی بودی شاید میگفتم ارزش داره بمونی پشت کنکور
      اما داری پزشکی رو میاری اونم یه دانشگاه روزانه دولتی
      داداش روپوش سفید بپوشی و برچسب اقای دکتر بهت بخوره دیگه برد برد (منظورم پیروزی هست)کردی از کنکور
      حالا میخای بمونی پشت کنکور !!!!!!!
      واقعا کنکور سنگینه ؛انرژی زیادی از ادم میگیره
      این انرژی رو صرف یه کار دیگه ای کن
      ولله شرایط خودت رو گفتی بنده به جایگاهی که قراره برسی ( بگو ایشاا... )حسرت میخورم
      جایگاهی که الان هستی کم جایگاهی نیست داداش
      ویرایش توسط Maximus : 31 تیر 1395 در ساعت 17:23

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      من که تاحالا از دکترم نپرسیدم تهران خونده یا اهواز یا اصفهان یا هر جای دیگه...

میدونم کمال گرایی ولی مراقب باش طمع کار نشی. پزشکی آرزوی خیلی هاست توی هر دانشگاه و شرایطی...

حیفه یک سال وقتو زندگیه. مگه میتونی برگردی به این سنو سال ؟ 40 - 50 سالت که بشه آرزو میکنی یک روز تو سن 18 سالگی دوباره زندگی کنی!!!

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط piterpen نمایش پست ها
      اقا مسعود من شما رو میشناسم تراز قلمت خیلی با لا بود یه جای خوب قبولی داداش شک نکن .اصن شاید سال بعد رتبه شما با اخرین نفر تهران یکی فاصله داشته باشه میخوای نقد و ول کنی بچسبی به نسیه؟؟؟؟؟
      خب منم به خاطر همین تراز بالای قلم میگم دیگه، تا تابستون قبل پیش ترازم بالا بود، تو خود پیش دانشگاهی بنابه دلایلی اصلا نتونستم خوب بخونم، چند روز پیش داشتم حساب میکردم، از اول مهر ماه تا آخر اردیبهشت میانگین ساعت مطالعه روزانم شد 2 ساعت و 8 و خرده ای دقیقه و از اول خرداد تا روز قبل کنکور شد 5 ساعت و نیم حدودا، یعنی تا این حد افت کردم تو پیش، با این حال خداروشکر میتونم همین امسال پزشکی بیارم، ولی اگه بتونم برا سال بعد بمونم و ساعت مطالعمو مثل بقیه دوستان بکنم که روزانه میانگین 12 ساعت مطالعه داشتن، خیلی خیلی بیشتر از اینا شاید پیشرفت بکنم و مسیر زندگیم عوض بشه، ولی از طرف دیگه ریسک داره، چون ممکنه مثلا نتونم ساعت مطالعمو ببرم بالا، یا اینکه تو این مدت یه مشکلی پیش بیاد که از لحاظ روحی نابودم بکنه یا هزار اتفاق بد دیگه، برا همین موندم سر 2 راهی، نمی دونم چیکار کنم.

هم از شما و هم از بقیه دوستانی که نظر دادن ممنونم، دوستان بازم اگه نظری به ذهنشون میرسه، دریغ نکنن و به من بگن خواهشا، خیلی خیلی ممنون.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اگه خودت اطمینان و یقین داری که اره خیلی خوب میشم اره بمون چون بر خلاف نظر دوستان من نظرم اینکه دانشگاه خوب خیلی از رشته خوب بهتره . ولی اگه مطمئن نیستی برو همون دانشگاه و تو تخصص از یکی از بهترینا قبول شو
      و خدایی که در این نزدیکی ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این درنظر بگیرید که تقریبا اکثر بچه ها شرایطتشون مشابه شما بوده و همه شرایطشون کاملا ایده آل نبوده
      کارت ریسکیه وسوسه شیطانه مواظب باش گول نخوری
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما خبر رو چی تفسیر میکنید؟؟؟حوصله بحث ندارممن منکر تاپ بودن نیستم 1 سال عمر ارزشش بیشتر از این حرفاست.....

قبلشم که گفتم باور نمیکنید...نقل نزنید منو لطفا....
      نقل نزنید منو لطفا دیگه چیه؟؟؟
      من نمیدونم چطور به خودتون اجازه میدید اینطور راجب پزشکی تهران نظر بدید؟

==========

حالا شما بگو شاید باور کردیم!
      چیه؟ چی دیدی؟
      کدوم کم کاری دیدی؟
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه کلام
      برو
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،خوب هستید.

من اصلا نمیخواستم نظر بدم ولی خب وقتی دیدم نظرم ممکنه روی آینده یه فرد تاثیر داشته باشه گفتم بزار نظرم رو بگم

به هیچ وجه به فکر موندن نباش! شما اگه پزشکی بابل ( دوستان بهشون بر نخوره،معمولا میگن بابل (شرمنده ) ) هم آوردی شک نکن بری جلو می افتی نری عقب میمونی.

چون پزشکی به هیج وجه به دانشگاه بستگی نداره هر چی بیشتر رفرنس بخونی موفق تری. اگه نظر ما براتون یه اپسیلون ارزش داره این کارو نکن،موفق و پیروز باشی.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به ریسک موندنش نمی ارزه
      من حتی اگه پزشکی ایلامم بیارم میرم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)