آموزش تایپ ده انگشتی گروه آموزشی ماز
بانک کتاب پایتخت مکتبستان
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213
نمایش نتایج: از 181 به 187 از 187
  1. Top | #181
    کاربر انجمن

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی ام از ریاضی هم وارد شدم و اطلاعات پزشکیم خیلی کمه میخواستم زمان آزادم رو به مطالعه در زمینه فیزیولوژی و آناتومی اختصاص بدم ولی کتاب مناسبی در سطح پایین که بتونم باهاش شروع کنم پیدا نمی کنم . معمولا توی کتابایی که دیدم از اصطلاحات و لغات خاصی استفاده شده.
    توی زمینه هایی که گفتم میتونید بهم کتاب معرفی کنین؟ به نظرتون لازمه کتابای تجربی دبیرستان رو مطالعه کنم؟!
    ویرایش توسط fateme77sh : 18 اردیبهشت 97 در ساعت 01:33

2. Top | #182
    کاربر باسابقه

bache-mosbat
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی زنجان
    تشکر شده 3,782 بار در 1,263 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط fateme77sh نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی ام از ریاضی هم وارد شدم و اطلاعات پزشکیم خیلی کمه میخواستم زمان آزادم رو به مطالعه در زمینه فیزیولوژی و آناتومی اختصاص بدم ولی کتاب مناسبی در سطح پایین که بتونم باهاش شروع کنم پیدا نمی کنم . معمولا توی کتابایی که دیدم از اصطلاحات و لغات خاصی استفاده شده.
    توی زمینه هایی که گفتم میتونید بهم کتاب معرفی کنین؟ به نظرتون لازمه کتابای تجربی دبیرستان رو مطالعه کنم؟!
    سلام. اصطلاح و لغاتی که شما منظورتونه یه چیز بدیهیه واسه اناتومی. ینی نمیشه اناتومی باشه ولی از این لغات استفاده نشده باشه. اناتومی اگه یکی از کتابای خلاصه رو بخونید مفیده.
    واسه فیزیولوژی هم گایتون روان تر از بقیه کتاباس. تا جایی که من میدونم واسه این دو درس هیچکدوم از درسای دبیرستان کاربردی نیست!

3. 1 نفر تشکر کرده است ... fateme77sh
  4. Top | #183
    کاربر نیمه فعال

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی ایران
    تشکر شده 156 بار در 79 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط fateme77sh نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست من
    کتاب های خلاصه: یک نمونه که دانشجوهای پزشکی برای علوم پایه میخونن کتابای abs هست که خلاصه وار توضیح داده
    اگر بخوای زمان گسترده ای رو روی آناتومی وقت بگذاری به نظر من گری خوبه (از نظر من کسی که با اصظلاحات اولیه آشنایی داشته باشه خیلی روان هست)

5. 1 نفر تشکر کرده است ... fateme77sh
  6. Top | #184
    کاربر انجمن

تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    نمایش مشخصات
    اميدوارم موفق باشيد
    ولي با اين همه داوطلبي كه چندين ساله كه پشت كنكور وايسادن و هنوزم هيچ رشته اي انتخاب نكردن واسه رفتن به دانشگاه واقعا كار درستي نيست كه هر كسي كه دلش خواست توي هر سني بياد و بخواد همراه ماها كنكور تجربي بده
    اگه ميگن ظرفيت ها رفته بالا ولي هنوزم تعداد كمي قبول ميشن واسه بچه هاي رياضيه كه ميخوان برن پزشكي و دندون بخونن...
    اي كاش سنجش يه فكر درست حسابي واسه اين موضوع ميكرد تا هيچ حقي ضايع نشه،اخه واقعا اين كار سنجش انصاف نيست كه مثلا دختري ٣ سال به انتظار رشته پزشكي از خواب و خوراك خودش بزنه ولي وقتي با درصد هاي قابل قبول كنكور ميده واسه خاطر دانشجو هايي رياضي كه تصميم به كنكور دادن مجدد ميكنن قبول نشه و بگن ظرفيت تكميله
    اي كاش سنجش به جاي اين همه كار هايي كه واقعا نيازي بهشون نيست به اين فكر ميكرد....

7. 2 نفر تشکر کرده اند ... fairy_shaghayegh, fateme77sh
  8. Top | #185
    کاربر انجمن

Mamoli
    رشته تحصیلی
    رادیولوژی
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    خراسان رضوی
    شهر
    مشهد
    تشکر شده 122 بار در 49 ارسال
    نمایش مشخصات
    اناتومی گری pdf رو میخام،قبلا یه کانال تو تلگرام داشتم ،کتاب های علون پزشکی رو داشت،الان پاک شده،کسی داره لطفا بفرسته،،
    :
    شاید آرامش همین نداشتن هدف و آرزو باشه، شاید آرامش نداشتن دغدغه و حرص جمع کردن پول باشه، شاید آرامش دست از تلاش کردن برای اثبات خودت به دیگران باشه

9. Top | #186
    کاربر انجمن

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نمایش مشخصات
    ریاضی و فیزک کلا از درساتون حذفن؟

10. Top | #187
    کاربر انجمن

تشکر شده 52 بار در 20 ارسال
    نمایش مشخصات
    با سلام خدمت دوستان
    در مقطع علوم پایه سعی کنین بیشتر از جزوات اساتید گرامی استفاده کنین چون کتاب های رفرنس هم حجم زیادی دارن و هم ترجمه مناسبی ندارن و اگه خیلی اصرار به خوندن کتاب دارین بهتره در دروسی مثل فیزیولوژی و پاتولوژی(نظام قدیم) و با تخفیف آناتومی از کتاب استفاده کنین چون خوندن کتاب در دروسی مثل بیوشیمی علاوه بر هدر دادن وقت باعث کاهش نمره شما در امتحانات خواهد شد.
    مشاور و برنامه ریز کنکور

دانشجوی رشته پزشکی

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)