خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

میخام 96 دوباره کنکور بدم !

سلام دوستان! من برای اولین بار 95 کنکور تجربی دادم.راستش اول سال خیلی خوب شروع کردم و پیش رفتم ولی تقریبا از بهمن ماه به دلایلی دیگه نتونستم بخونم.حالا هم نمیدونم رتبه ام چند میشه.!معدل نهاییم 19/54 هست.حتما میخوام امسال پشت کنکور بمونم.ولی واقعا نا امیدم.چون تمام کسایی که دیدم سال دوم رتبه خوب آوردن سال اول هم در حد 2000 اینا بوده رتبشون! میدونم که اگه رتبم 10000 بشه نابود میشم واقعا انگیزمو از دست میدم.شما کسی رو میشناسید که سال اول رتبه خیلی بدی آورده باشه ولی سال دوم در حد سه رقمی و اینا؟؟؟!!!!!!!بچه ها واقعا برام مهمه!آیا همچین چیزی ممکنه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      ایا شما انیمیشن زوتوپیا رو دیدید یا خیر ؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maximus نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      ایا شما انیمیشن زوتوپیا رو دیدید یا خیر ؟؟
      نه متاسفانه! فقط تریلرش رو دیدم! چطور مگه؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط serentipity نمایش پست ها
      سلام دوستان! من برای اولین بار 95 کنکور تجربی دادم.راستش اول سال خیلی خوب شروع کردم و پیش رفتم ولی تقریبا از بهمن ماه به دلایلی دیگه نتونستم بخونم.حالا هم نمیدونم رتبه ام چند میشه.!معدل نهاییم 19/54 هست.حتما میخوام امسال پشت کنکور بمونم.ولی واقعا نا امیدم.چون تمام کسایی که دیدم سال دوم رتبه خوب آوردن سال اول هم در حد 2000 اینا بوده رتبشون! میدونم که اگه رتبم 10000 بشه نابود میشم واقعا انگیزمو از دست میدم.شما کسی رو میشناسید که سال اول رتبه خیلی بدی آورده باشه ولی سال دوم در حد سه رقمی و اینا؟؟؟!!!!!!!بچه ها واقعا برام مهمه!آیا همچین چیزی ممکنه؟
      اره ممکنه. اگرم نبود تو ممکنش کن.به قول ژاپنی ها اون چیزی که همه انجام دادند منم میتونم انجام بدم و اون چیزی که هیچکس نتونسته انجام بده من باید بتونم انجام بدم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شخصیت اصلی داستان یه خرگوشه دوست داره پلیس بشه با تلاش و کوشش نهایتا پلیس میشه و ادامه ماجرا ....
      اما میخام به یه قسمتی اشاره کنم که جالبه
      پدر و مادرش میگن ما هم خیلی ارزو و رویا داشتیم اما بی خیالش شدیم و شغل هویج کاری رو انتخاب کردیم و الان خیلی خوشبختیم
      اما خرگوش کوچولو میگه میخام پلیس بشم دنیا رو یه جایی بهتر برای زندگی بکنم
      پدر و مادرش میگن تا حالا هیچ خرگوشی پلیس نشده
      خرگوش کوچولو کمی مکث میکنه میگه پس به این فک میکنم قراره اولین خرگوشی باشم که میخاد پلیس شه
      دوست عزیز مثال بیشماره ....کسی چندسال از تحصیل دور بوده اما تلاش میکنه پزشک میشه
      یه نفر دفعه چهارم پزشکی قبول میشه ...یه نفر کنکور قبول نمیشه میره دوسال خدمت سربازی بعدش قبول میشه
      فقط برا سال دوم انگیزه و پشتکار بالایی باید داشته باشید و براحتی میدان رو خالی نکنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      اره ممکنه. اگرم نبود تو ممکنش کن.به قول ژاپنی ها اون چیزی که همه انجام دادند منم میتونم انجام بدم و اون چیزی که هیچکس نتونسته انجام بده من باید بتونم انجام بدم
      خیلی جالبه! دقیقا همون چیزیه که خودم به خودم میگم. اما خب آدم تردید میکنه!من مطمئنم همچین آدمی پیدا میشه که سال اول خراب کرده باشه و سال دوم ترکونده باشه!!!!چرا نباید باشه آخه؟؟؟امیدوارم زیر همین پست پیدا بشه ))

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maximus نمایش پست ها
      شخصیت اصلی داستان یه خرگوشه دوست داره پلیس بشه با تلاش و کوشش نهایتا پلیس میشه و ادامه ماجرا ....
      اما میخام به یه قسمتی اشاره کنم که جالبه
      پدر و مادرش میگن ما هم خیلی ارزو و رویا داشتیم اما بی خیالش شدیم و شغل هویج کاری رو انتخاب کردیم و الان خیلی خوشبختیم
      اما خرگوش کوچولو میگه میخام پلیس بشم دنیا رو یه جایی بهتر برای زندگی بکنم
      پدر و مادرش میگن تا حالا هیچ خرگوشی پلیس نشده
      خرگوش کوچولو کمی مکث میکنه میگه پس به این فک میکنم قراره اولین خرگوشی باشم که میخاد پلیس شه
      دوست عزیز مثال بیشماره ....کسی چندسال از تحصیل دور بوده اما تلاش میکنه پزشک میشه
      یه نفر دفعه چهارم پزشکی قبول میشه ...یه نفر کنکور قبول نمیشه میره دوسال خدمت سربازی بعدش قبول میشه
      فقط برا سال دوم انگیزه و پشتکار بالایی باید داشته باشید و براحتی میدان رو خالی نکنید
      ممنون از پاسختون!خیلی خوب بود.خب قطعا من اشتباهات امسال رو تکرار نمیکنم.اما این یک وسواس فکریه برای من

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      چی میتونم بگم ؟؟؟؟؟ امید بدم یا پشت نقاب واقع بینی ناامیدت کنم؟؟؟؟؟
      حقیقت ماجرا اینکه اونایی که تاپیک میزنن میگن از الان میخوایم شروع کنیم میخوایم ال کنیم بل کنیم از هر ده نفر 2-4 نفر وعده هاشونو عملی میکنن . من تر وخشکو باهم نمیسوزونم . به امید اون چند نفر امید میدم حتی اگر الکی باشه.شما جزو اون چند نفر باش . اگر امضامو نگاه کنی میفهمی متحول شدن زندگیت در گرو یه نفر هست:​خودت
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب تو فرق داشته باش....!!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام

اگر قراره پشت کنکور بمونید واسه سال 96 ، کاری به این نداشته باشید که امسال رتبتون چند میشه
      از همین الان الان با قدرت شروع کنین به خوندن برای 96 تا ان شاء الله به هدفتون برسید ، کاری هم نداشته باشید که کسی تونسته اینکار رو بکنه یا نه ، یا کسی این رتبه رو آورده یا نه ، کلا از این حاشیه بزنید بیرون ، اگر که میخواید موفق باشید

شاد و پیروز باشید
      یاعلی(ع)

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

اگر قراره پشت کنکور بمونید واسه سال 96 ، کاری به این نداشته باشید که امسال رتبتون چند میشه
      از همین الان الان با قدرت شروع کنین به خوندن برای 96 تا ان شاء الله به هدفتون برسید ، کاری هم نداشته باشید که کسی تونسته اینکار رو بکنه یا نه ، یا کسی این رتبه رو آورده یا نه ، کلا از این حاشیه بزنید بیرون ، اگر که میخواید موفق باشید

شاد و پیروز باشید
      یاعلی(ع)
      آره واقعا فکر میکنم تنها راهش همینه! ممنون

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آره واقعا فکر میکنم تنها راهش همینه! ممنون
      پس با قدرت و یه برنامه ریزی منظم شروع کنین به خوندن ، کاری هم به این حاشیه ها نداشته باشین
      خواهش میکنم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      پس با قدرت و یه برنامه ریزی منظم شروع کنین به خوندن ، کاری هم به این حاشیه ها نداشته باشین
      خواهش میکنم
      چشم ! شما هم موفق باشین دکتر

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام...
      حالا چون تو ندیدی که دلیل نمیشه که مثال نبوده! معدلت که خوبه وقت هم داری دیگه چی میخوای؟
      یکی از دوستان من پارسال کنکور داد رتبش هم بالای 100 هزار شد(هیچی نخونده بود-ضمناً بالای 10 هزار از نظر اینجانب تفاوتی ندارن چون با یه برنامه اصولی میشه 1 ماهه زیر 10 هزار رو اورد)
      اما کنکور امسال رو خیلی خوب تحویل داد...با توجه به بررسی که با کلید نهایی سنجش کرده بود و همینطور رتبه ها بچه های پارسال,زیر 1000 میشه %100

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه چیزی دیگه بگم معمولاً بیشتر این جور بچه ها دوست ندارن کسی کارنامه گذشتشون رو داشته باشه! همین آقایی که تو پست بالا گفتم فقط من و یسری از دوستای صمیمیش فقط میدونن که سال اول چیکار کرده...و گفته که بین خودمون باشه.نه این که مهم باشه نه ولی خب یسریا دوست ندارن بگن...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن