خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy ارادم ضعیفه چی کنم؟

الان خدایی ی سریاتون خیلی جلو زدين تو تابستون دیگه... منه بیچاره هر روز ساعت 8بیدار میشم دو صفحه میخونم خسته میشم باز میخوابم دیگه. بیدار میشم حس درس ندارم این حس چی جوری میاد تو وجودتون خیلیییییییییییییی دلم ميخواد درس بخوانم اما این. اراده خیلی ضعیفه چراااااااااااا واقعاااااااااااا من دلم شریف ميخواد یعنی اونا ک شریفن آدمای خاصین

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نه جانم نه شریف خاصه نه اونایی که تو شریف هستن ... اونایی که قبول میشن با یه برنامه ریزی صحیح شروع میکنن به خوندن اهسته و پیوسته هم ادامه میدن .... کنکور امسال ریاضی ام ثابت کرد که سوالات بازم بر روال سالهای قبله .... به عنوان مثال منی که تجربی بودم از از 45 سوال فیزیک رشته ی ریاضی تونستم 33 تا رو حل کنم البته 8 سوالش به رشته ی ما مربوط نمیشد ... این ینی اینکه سوالات کاملا قابل حل بودن ... فقط تمرین میخاد ....

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseknc نمایش پست ها
      الان خدایی ی سریاتون خیلی جلو زدين تو تابستون دیگه... منه بیچاره هر روز ساعت 8بیدار میشم دو صفحه میخونم خسته میشم باز میخوابم دیگه. بیدار میشم حس درس ندارم این حس چی جوری میاد تو وجودتون خیلیییییییییییییی دلم ميخواد درس بخوانم اما این. اراده خیلی ضعیفه چراااااااااااا واقعاااااااااااا من دلم شریف ميخواد یعنی اونا ک شریفن آدمای خاصین
      ههه من اینجوری بودم یادش بخیر . شما زمانت رو چطوری میگذرونی تو طول یه روز ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هدفتو انتخاب بکن.... بزرگ چاپش کن بچسبون تو اتاقت!!!
      خب شاید اونجایی که توش درس میخونی جوش یه طوریه که باعث میشه خابت بگیره یه چند وقتی یه جای جدید برای درس خوندن پیدا کن....
      جمله های معروفه آدمای بزرگو بچسبون به درودیوار....
      اگه میخای عقب نیفتی خب جلو بزن... ینی همیشه از برنامه ای که میریزی جلوتر باش...
      انیمیشن جعبه ای ها رو ببین...خخخخ.... واقعا خوبه!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نه ..!!!.......اونا آدم فضایی هستن!!.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ارادت برای درس خوندن ضعیفه نه اینکه کلا ارادت ضعیفه.چندخط پایین مفهوم جمله رو برات باز میکنه.
      اراده به خودیه خود قوی هست بستگی داره در چه جهتی استفاده کنه ازش .تو بعد از دو صفحه خوندن اراده میکنی که بخوابی میتونی اراده کنی که نخوابی . مثل جهش در جهت خوب بد هست . میتونی اراده کنی درس بخونی میتونی اراده کنی درس نخونی . میتونی اراده کنی بری به سمت استفاده از گوشی میتونی اراده کنی گوشی رو بزاری کنار. شریفیا آدمای خاصی نیستن فقط ارادشونو در جهت ایده آل استفاده کردن و این اراده رو ادامه دادن(پشتکار)
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      نه جانم نه شریف خاصه نه اونایی که تو شریف هستن ... اونایی که قبول میشن با یه برنامه ریزی صحیح شروع میکنن به خوندن اهسته و پیوسته هم ادامه میدن .... کنکور امسال ریاضی ام ثابت کرد که سوالات بازم بر روال سالهای قبله .... به عنوان مثال منی که تجربی بودم از از 45 سوال فیزیک رشته ی ریاضی تونستم 33 تا رو حل کنم البته 8 سوالش به رشته ی ما مربوط نمیشد ... این ینی اینکه سوالات کاملا قابل حل بودن ... فقط تمرین میخاد ....
      اینجوری که رتبه یک میشی شما سی و سه تا :/

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      هدفتو انتخاب بکن.... بزرگ چاپش کن بچسبون تو اتاقت!!!
      خب شاید اونجایی که توش درس میخونی جوش یه طوریه که باعث میشه خابت بگیره یه چند وقتی یه جای جدید برای درس خوندن پیدا کن....
      جمله های معروفه آدمای بزرگو بچسبون به درودیوار....
      اگه میخای عقب نیفتی خب جلو بزن... ینی همیشه از برنامه ای که میریزی جلوتر باش...
      انیمیشن جعبه ای ها رو ببین...خخخخ.... واقعا خوبه!!!
      انیمیشن جعبه ای ها رو کجا ببینم ؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _7challenger6_ نمایش پست ها
      ارادت برای درس خوندن ضعیفه نه اینکه کلا ارادت ضعیفه.چندخط پایین مفهوم جمله رو برات باز میکنه.
      اراده به خودیه خود قوی هست بستگی داره در چه جهتی استفاده کنه ازش .تو بعد از دو صفحه خوندن اراده میکنی که بخوابی میتونی اراده کنی که نخوابی . مثل جهش در جهت خوب بد هست . میتونی اراده کنی درس بخونی میتونی اراده کنی درس نخونی . میتونی اراده کنی بری به سمت استفاده از گوشی میتونی اراده کنی گوشی رو بزاری کنار. شریفیا آدمای خاصی نیستن فقط ارادشونو در جهت ایده آل استفاده کردن و این اراده رو ادامه دادن(پشتکار)
      خیلی ممنون

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام

اولا تابستون هنوز تموم نشده که خیلیا بخوان بزنن جلو! ، ثانیا این یه تصور کاملا اشتباهی هستش که شما داری

اینکه دو صفحه میخونی خسته میشی به خاطر بی انگیزه بودنتونه ، یعنی شما اصلا به هیچ وجه انگیزه و هدفی نداری از خوندن اون مطلب یا کتاب

شما اول بشین با خودت دو دو تا چهارتا کن و اهدافت رو مشخص و ترسیم کن که خب آقا جان من میخوام ؛

1) مثلا رتبه زیر 500 بیارم
      2) حدود درصدهای کنکورت رو مشخص کن که چند درصد تو هر درس باید بزنی تا به فرضا رتبه زیر 500 که میخواستی دست پیدا کنی
      3) یا عشق من رشته ... هستش و من میخوام این رشته رو تا مقطع ارشد یا دکتری ادامه بدم
      4) یا من عاشق دانشگاه ... هستم و باید باید تو این دانشگاه پذیرفته بشم
      5) یا میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد یا دکتری برم خارج از کشور
      6) و ...

خب وقتی شما نقشه راهت رو در همین حد ترسیم کردی خود به خود انگیزه و اراده پیدا میکنی و برای رسیدن به اهدافت که ترسیمشون کردی حتی شده از خواب شبت هم میزنی و ...

در مورد دانشجو های گل شریف هم بگم ، اونا هم یکی بودن مثل شما ، از مریخ هم نیامدن! هدف داشتن و برای هدفشون
      تلاش کردن و به نتیجه دلخواهشون رسیدن

امیدوارم کمک کننده بوده باشه

شاد و پیروز باشین
      یاعلی(ع)

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دوهفته مونده بود به آخر شهریور شرو کردمهمین فکرا از هدف بچه ها رو باز میداره.....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      من دوهفته مونده بود به آخر شهریور شرو کردمهمین فکرا از هدف بچه ها رو باز میداره.....
      کاملا و به شدت موافقم!!;-)....

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصل کنکور از بهمن شرو میشه چون بچه ها میبرن الان که هیچی ....

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به خودتون تلقین نکنین ک اراده تون ضعیفه.....

منم قبلا اینجوری بودم........که تغییر کردم

هدفتون رو مشخص کنین و بهش فکر کنین اینجوری اراده تون برا درس خوندن بیشتر میشه...

موفق باشین...

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادم باید برا هدفش تلاش کنه ...... اگه درس خوندن اسون بود الان همه کلکسیونی از افتخارات رو داشتند موفقیت فقط تلاش نیست شامل پشتکار و شکست و شروع مجدد و صبر و غیره هست فقط هرکاری میکنی سریع بلند شو ؛ یا علی بگو حرکت کن زمان خیلی زود میگذره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن