خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question * درخواست راهنمایی- کنکور 96 ریاضی͢ *

سلام به دوستان و کاربران عزیز

من امسال کنکور 95 ریاضی دادم؛ قصد شرکت در کنکور 96 را دارم(هدفم رتبه حدود 1000)
      لطفا به سوالاتی که نوشتم پاسخ بدین
      (خیلی اورژانسیه!)

1. برای مباحث نورو مدارهای فیزیک dvd های آموزشی توصیه میکنید؟ اگه آره کی بهتره؟ (تکنیک هاشون بنظر خوب میاد در مورد این دو مبحث!)

2. برای دروس های ریاضی(دیف-هندسه-جبر-آمار و...) کدام یک ها را در اولویت قرار دهم؟ که بتونم درصد بالاتری برسونمش-(چون برای سال قبل از دروس اختصاصی فیزیک و شیمی خوندم و تسلطم بالاست؛ اما در مورد ریاضی خیلی تسلطم ضعیفه....)

3. برنامه ریزی کسی که بار اول کنکور میده با اونکه بار دومش چه قسمت هاییش بهتره متفاوت باشه؟

4. کلاً برای من که امسال هم کنکور دادم چه توصیه ای دارید دوستان؟

مرسی...
      ویرایش توسط konkoor096 : 31 تیر 1395 در ساعت 12:14

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor096 نمایش پست ها

(خیلی اورژانسیه!)

1. برای مباحث نورو مدارهای فیزیک dvd های آموزشی توصیه میکنید؟ اگه آره کی بهتره؟ (تکنیک هاشون بنظر خوب میاد در مورد این دو مبحث!)

2. برای دروس های ریاضی(دیف-هندسه-جبر-آمار و...) کدام یک ها را در اولویت قرار دهم؟ که بتونم درصد بالاتری برسونمش-(چون برای سال قبل از دروس اختصاصی فیزیک و شیمی خوندم و تسلطم بالاست؛ اما در مورد ریاضی خیلی تسلطم ضعیفه....)

3. برنامه ریزی کسی که بار اول کنکور میده با اونکه بار دومش چه قسمت هاییش بهتره متفاوت باشه؟

مرسی...
      1 . مبحث نور گاج نقره ای شدیدا عااالیه من از صفر صفر رسیدم صد مخصوصا تصویر و بزرگنمایی با استفاده از کانون که با این قدرت فقط تو گاج دیدم من . مدارم از گاج خوندم به یه سطح نرمال رسیدم نه خیلی بالا راستش

2. خوب صددرصد اولویت اول 25 سوال دیفرانسیل و ریاضی پایه چون هم قابل فهمه هم سوال تیپ تکراری زیاد داره . آمار که وقتی نمیخواد . هندسه تحلیلی آسونه . بین هندسه پایه و جبروگسسته 100% باید خودتو ببینی کسی نمیتونه بگه . من تو جبروگسسته سوالاییو حل میکردم که خیلیا راه حلشم به ذهنشون نمیرسید ولی برعکس سر یه سوال ساده ی هندسه .... به نظرم این 2تا درس تا حد زیادی استعداد و علاقه خودشو میخواد که باید خودتو ببینی . جفتشو کار کن ببین کدومو بهتر نتیجه میگیری

قسمت 3 و 4م که من کنکور اول و آخرم بود شرمنده هرچی بگم رو هوا گفتم پس هیچی نمیگم. فقط چیزی که واضحه تداوم و کیفیت مطالعه خیلی مهم تر از کمیتشه

موفق باشی
      .Human, Developer, Innovator

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

(خیلی اورژانسیه!)

مرسی...
      سلام اول منظورتو متوجه نشدم از دوباره کنکور دادن (یعنی الان فارغ التحصیلی؟)اگه اینطوره میتونی زمان بیشتری بزاری نسبت به بقیه (این یه جورایی جواب سوال 3 بود)اما
      1- برای اموزش به این صورت پولتو هدر نده برای اموزش الا (تو اینترنت سرچ کن)هم رایگانه هم با کیفیت
      2-همشو از هیچی قافل نشو مخصوصا الان که زمان داری شروع به رفع اشکال تو تابستون کن و تو سال با برنامه راهبردی یه موسسه پیش برو(بهترین برنامه راهبردی رو حقیقتا قلم چی داره البته به همراه بی استانداردترین سوالات) از هیچ درسی غافل نشو نگو سال پیش خوندم مطمعن باش بازم با خوندن تسلطت بیشتر میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

(خیلی اورژانسیه!)

مرسی...
      ازونجایی که ملاک رتبه درس تشریحی شما نیست به هیچ وجه من نمیدونم درستون خوبه یا نه
      اگه درستون خوبه و بشینین امسال بخونین باور کنین میترکونین اگه هم معمولی یا ضعیفین باز هم به شرط خوندن حداقل نتیجه ی خیلی بهتری از سال قبل میگیرید شما همه ی مطالب حتی پیش دانشگاهیو یه بار خوندین و مثل ما همزمان با مطالب جدید پیشدانشگاهی پایه رو نمیخونین تجربه ثابت کرده وقتی شما مطلبیو ک یاد گرفتین مدتی ازش میگذره اون بهتر تو ذهنتون تثبیت میشه و حتی اگ دیفرانسیل مثلا قوی هم کار نکرده باشین ولی بهتر از مایی ک تازه داریم یاد میگیریم عمل میکنین
      توصیم اینه ک برادر فقط بخون تا میتونی و با برنامه ی هدفمند پیش برو
      برای اولویت هم من خودم کنکوریم خبر ندارم ولی خوب فکر کنم دیفرانسیل بیشترشو یه امادگی ذهنی دارین و راحت تر باشه ولی تو کنکور از گسسته تستای اسونی شنیدم میدم یعنی میشه در حد انفجار سوال سخت داد ولی خیلی روتین و مناسب سوال میدن

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      1 . مبحث نور گاج نقره ای شدیدا عااالیه من از صفر صفر رسیدم صد مخصوصا تصویر و بزرگنمایی با استفاده از کانون که با این قدرت فقط تو گاج دیدم من . مدارم از گاج خوندم به یه سطح نرمال رسیدم نه خیلی بالا راستش

2. خوب صددرصد اولویت اول 25 سوال دیفرانسیل و ریاضی پایه چون هم قابل فهمه هم سوال تیپ تکراری زیاد داره . آمار که وقتی نمیخواد . هندسه تحلیلی آسونه . بین هندسه پایه و جبروگسسته 100% باید خودتو ببینی کسی نمیتونه بگه . من تو جبروگسسته سوالاییو حل میکردم که خیلیا راه حلشم به ذهنشون نمیرسید ولی برعکس سر یه سوال ساده ی هندسه .... به نظرم این 2تا درس تا حد زیادی استعداد و علاقه خودشو میخواد که باید خودتو ببینی . جفتشو کار کن ببین کدومو بهتر نتیجه میگیری

قسمت 3 و 4م که من کنکور اول و آخرم بود شرمنده هرچی بگم رو هوا گفتم پس هیچی نمیگم. فقط چیزی که واضحه تداوم و کیفیت مطالعه خیلی مهم تر از کمیتشه

موفق باشی

مرسی دوست عزیز
      میشه بفرمایید رتبه تو منطقه چند شدین؟
      پارسال کنکور دادین-94؟
      حدودا چند سوال درست نور و چندتا از مدارها زدین؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی دوست عزیز
      میشه بفرمایید رتبه تو منطقه چند شدین؟
      پارسال کنکور دادین-94؟
      حدودا چند سوال درست نور و چندتا از مدارها زدین؟
      95ی بودم و احتمالا رتبم 800 900 بشه . امسالم 3تا مدار جواب دادم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      95ی بودم و احتمالا رتبم 800 900 بشه . امسالم 3تا مدار جواب دادم

از نور چی؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از نور چی؟
      نور 100% جواب دادم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نور 100% جواب دادم
      ممنون
      و آخرین سوال چندتا ریاضی درست زدی؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون
      و آخرین سوال چندتا ریاضی درست زدی؟
      26

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

(خیلی اورژانسیه!)

مرسی...
      خوب دوستان یه سری نکات رو گفتن ... اما به نظر من نکته ای که خیلیییی اهمیت داره اینه که امسال سر مباحثی که نقطه ی قوتت هست مغرور نشی و بهشون کم توجهی کنی اولویت با همون درساییه که خوب بلدی ... بعد از اون اصولا خوندن دیفرانسیل و ریاضی پایه پیشنهاد میشه با در نظر گرفتن ارتباط یعنی از ریاضی دوم شروع کن و بعد حسابان و بعد دیفرانسیل که پیشنیازی دروس رو به طور کامل رعایت کرده باشی ....
      در مورد توصیه ی آخر چیزی که من میتونم در حد یه نکته ی کلی بگم اینه که متفاوت از سال قبلت عمل کن ... اگه مثل سال قبل عمل کنی همون نتیجه رو میگیری قاعدتا ...
      مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکوری ها ...
      ارائه جزوات خلاصه نویسی رتبه های برتر کنکور و نکات ناب درسی

کانال لذت یادگیری :
      http://www.telegram.me/lezatyadgiri

09194108159 - حسین صداقت

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور96، تجربــی

26
      سلام...
      من دانشجوی رشته شیمی دانشگاه پیام نور هستم. برای کنکور 95 ثبت نام کردم اما متاسفانه آزمون ندادم.. حالا برای کنکور 96 میتونم دوباره ثبت نام کنم؟؟ و آیا میشه بدون اینکه از دانشگاه انصراف بدم کنکورو بدم و در صورت قبولی تو رشته ی مورد نظرم بعدش انصراف بدم؟ میشه راهنماییم کنید😞😔😔😢

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من میخوام امسال کنکور شرکت کنم میخوام یک رشته ای بخونم که میدونم قبولم ولی هدفم اینه که ریاضی را ۱۰۰بزنم به دروس دیگه هم توجهی ندارم فقط قصدم ۱۰۰ زدن ریاضیه لطفا منابع لازم را معرفی کنید من ریاضیم خوب هست فقط نقطه ضعفم ریاضیات گسسته و یکم هندسه تحلیلی هست سال ۸۶ ریاضی را ۴۳زدم.خیلی ممنونم از کمکتون.

بیایید تا هستیم تو این دنیا قلب هیچکسی را نشکنیم و به همدیگه احترا بزاریم.انسانیت یعنی اول به کسی ضرر نرسونی دوم اگه خوبی هم کنی چه بهتر ولی اولیش لازمه انسانیته.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      100 ریاضی ..... 70 درصدش تمرین و سواده ! ...
      بقیش هوش و ذهن خوشحال با ریاضیه !

دیف توپ و پایه و پیشرفته خیلی سبز!
      گسسته و تحلیلی هم فـــــــــــــار
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کاردانیم ریاضی هست دبیر راهنمایی ریاضی هستم دور ازدسترس نیست میشه اون منابع را لیست کنید بیشتر شبیه شعر مهران مدیری هست

بیایید تا هستیم تو این دنیا قلب هیچکسی را نشکنیم و به همدیگه احترا بزاریم.انسانیت یعنی اول به کسی ضرر نرسونی دوم اگه خوبی هم کنی چه بهتر ولی اولیش لازمه انسانیته.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)