خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 71
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

این قضیه سربازی داغونم کرده کمک!!!

....
      ویرایش توسط mammad.z : 21 آبان 1396 در ساعت 21:15

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad7 نمایش پست ها
      با سلام به همه رفقای انجمن این قضیه که میگم خیلی داغونم کرده ممنون میشم اگه یه کم با حوصله بخونید جواب بدین مرسی

من متولد تیر 76 هستم همه ی کتابای پیش دانشگاهیمو سال اول (خرداد 94) پاس کردم کنکور 94 شرکت کردم خرداد امسال دفترچه پر کردم تاریخ اعزام افتاد 19 مرداد و کنکور دادم میخوام واسه سال سوم باز بمونم (کنکور 96) حالا میخوام تمدیدش کنم بعد پیام نور ثبت نام کنم بخونم واسه کنکور 96 اما رفتم پلیس +10 گفتن ممکنه تمدید نکنن با اینکه خودش بهم گفت باید خرداد امسال دفترچه پست کنی تمدید کنی در صورتی که فک کنم وقت بیشتری داشتمو لازم نبود خرداد دفترچه پر کنم . این آقا فک نکنم چیز زیادی بلد باشه شما اگه چیزی میدونیین راهنمایم کنید ممنون
      بیام نور یا ازاد ثبت نام کن بعد وسطش انصراف بده میشی دانشجوی انصرافی . اونوقت میتونی 96 هم کنکور شرکت کنی البته بشرطی که بعدش دیگه نمونی! ولی باز ببرس چون تاریخ اعزام برات اومده و چون دیبلمه ای سعی کن نری چون میشی سرباز صفر و اول بدبختی! ولی باز ببرس حتما هم راجع به معافیت ها چه موقت و بزشکی و کفالت و .... ببرس.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadN نمایش پست ها
      بیام نور یا ازاد ثبت نام کن بعد وسطش انصراف بده میشی دانشجوی انصرافی . اونوقت میتونی 96 هم کنکور شرکت کنی البته بشرطی که بعدش دیگه نمونی! ولی باز ببرس چون تاریخ اعزام برات اومده و چون دیبلمه ای سعی کن نری چون میشی سرباز صفر و اول بدبختی! ولی باز ببرس حتما هم راجع به معافیت ها چه موقت و بزشکی و کفالت و .... ببرس.
      نمیدونم چطوری سعی کنم نرم واسه همین میگم داعونم کرده میترسم واقعا تمدید نشه اینجوری حتی روزانشم نمیتونم برم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معافیت و اینا فقط 24 ماه جبهه دارم نمیشه باهاش کاری کرد اگه نشد تمدید شه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگرم تمدید نکردن تنها راهت اینه بری سربازی و مهر دانشگاه ثبت نام کنی بعد بهت ترخیص بدن !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      اگرم تمدید نکردن تنها راهت اینه بری سربازی و مهر دانشگاه ثبت نام کنی بعد بهت ترخیص بدن !
      یعنی دو ماه اول رو حتما باید برم؟
      نمیشه همین تابستان دانشگاه ثبت نام کنم؟ اصلا مگه میشه تمدید نکنن؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با سلام به همه رفقای انجمن این قضیه که میگم خیلی داغونم کرده ممنون میشم اگه یه کم با حوصله بخونید جواب بدین مرسی

من متولد تیر 76 هستم همه ی کتابای پیش دانشگاهیمو سال اول (خرداد 94) پاس کردم کنکور 94 شرکت کردم خرداد امسال دفترچه پر کردم تاریخ اعزام افتاد 19 مرداد و کنکور دادم میخوام واسه سال سوم باز بمونم (کنکور 96) حالا میخوام تمدیدش کنم بعد پیام نور ثبت نام کنم بخونم واسه کنکور 96 اما رفتم پلیس +10 گفتن ممکنه تمدید نکنن با اینکه خودش بهم گفت باید خرداد امسال دفترچه پست کنی تمدید کنی در صورتی که فک کنم وقت بیشتری داشتمو لازم نبود خرداد دفترچه پر کنم . این آقا فک نکنم چیز زیادی بلد باشه شما اگه چیزی میدونیین راهنمایم کنید ممنون
      تا جایی که من میدونم ! خود فرد میتونه تاریخ اعزام رو مشخص کنه ! 3-4 تا از کسایی هم که باهاشون سروکار داشتم همین کارو کردن ! حالا 2-3 نفری هم بودن که اینکار رو انجام ندادن ! اصلا دفترچه ای پست نکردن ! حالا شما چرا اینکار رو نکردی مشخص نیست ! بهتر بود یه تحقیقی میکردی بعد !

در این مورد هم بهترین راه اینه که از خودشون بپرسی ! ولی خب تا جایی که قانون میگه اگه تو روز اعزام حاضر نباشی قطعا غیبت میخوری !

تنها راهشم اون بالا گفتن ! تا مهر بری سربازی ! بعد ثبت نام بکنی و برگردی سر درس و مشقت !

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      البته یه لطفی در حقت کردم از مسئول این کار پرسیدم اینو واسم فرستاد

دارندگان برگ اعزام ماه های مرداد، شهریور و دی هرسال که منتظر اعلام نتیجه آزمون مراکزسنجش آموزش عالی هستند موعداعزام آنان حسب موردحداکثر تا دوماه به تعویق می افتد.
      گفت فقط یه بار میتونه تمدید بکنه ! کارت ملی و شناسنامه ـش رو ببره با کارت کنکور و این جور چیزا که واسه تمدید مشکلی نداشته باشه !

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      تا جایی که من میدونم ! خود فرد میتونه تاریخ اعزام رو مشخص کنه ! 3-4 تا از کسایی هم که باهاشون سروکار داشتم همین کارو کردن ! حالا 2-3 نفری هم بودن که اینکار رو انجام ندادن ! اصلا دفترچه ای پست نکردن ! حالا شما چرا اینکار رو نکردی مشخص نیست ! بهتر بود یه تحقیقی میکردی بعد !

در این مورد هم بهترین راه اینه که از خودشون بپرسی ! ولی خب تا جایی که قانون میگه اگه تو روز اعزام حاضر نباشی قطعا غیبت میخوری !

تنها راهشم اون بالا گفتن ! تا مهر بری سربازی ! بعد ثبت نام بکنی و برگردی سر درس و مشقت !
      اونی تو پلیس +10 بود اینو بهم گفت منم فک کردم دیگه همین راهشه . الان امیدی هست که بشه تمدید کرد؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اونی تو پلیس +10 بود اینو بهم گفت منم فک کردم دیگه همین راهشه . الان امیدی هست که بشه تمدید کرد؟
      اره انگار هست .. دو تا پست بالا رو ببین !

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته یه لطفی در حقت کردم از مسئول این کار پرسیدم اینو واسم فرستاد

گفت فقط یه بار میتونه تمدید بکنه ! کارت ملی و شناسنامه ـش رو ببره با کارت کنکور و این جور چیزا که واسه تمدید مشکلی نداشته باشه !
      واقعا؟؟؟ یعنی من میتونم تمدید کنم؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا؟؟؟ یعنی من میتونم تمدید کنم؟
      اگه قبلا تمدید یا تعجیل تو اعزام نکرده باشی ، اره میتونی .. فردا برو کاراشو اوکی کن !

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره انگار هست .. دو تا پست بالا رو ببین !
      خدا خیرتون بده دیگه اگه بخوان مث قبل از رو بی عقلی حرف بزنن کوتاه نمیام. بعد که رفتم پیام نور ک بتونم سال بعد کنکور بدم باید تا کی پیام نور بمونم؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خدا خیرتون بده دیگه اگه بخوان مث قبل از رو بی عقلی حرف بزنن کوتاه نمیام. بعد که رفتم پیام نور ک بتونم سال بعد کنکور بدم باید تا کی پیام نور بمونم؟
      دیگه طبق تبصره ای هست که خودشون مصوب کردن ! همه چی دست اوناست پس واسه همین خیلی اروم و متین کاراتو راست و ریس کن

2 سال قبل هم تصویب کردن اونایی که میرن واسه مصاحبه دانشگاه بین الملل میتونن تا دی ماه تمدید کنن ! یعنی سال به سال دارن تبصره اضافه میکنن !

اگه بری پیام نور یا ازاد حداکثر تا 5 سال و 5 بار میتونی کنکور بدی یعنی تا سال 1400 معافیت تحصیلی داری ! البته این واسه کارشناسی پیوسته هست ! کاردانی تا 2 سال معافیت تحصیلی داری !

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیگه طبق تبصره ای هست که خودشون مصوب کردن ! همه چی دست اوناست پس واسه همین خیلی اروم و متین کاراتو راست و ریس کن

2 سال قبل هم تصویب کردن اونایی که میرن واسه مصاحبه دانشگاه بین الملل میتونن تا دی ماه تمدید کنن ! یعنی سال به سال دارن تبصره اضافه میکنن !

اگه بری پیام نور یا ازاد حداکثر تا 5 سال و 5 بار میتونی کنکور بدی یعنی تا سال 1400 معافیت تحصیلی داری ! البته این واسه کارشناسی پیوسته هست ! کاردانی تا 2 سال معافیت تحصیلی داری !
      رفیق دمت گرم ممنون واسه راهنمایی . فقط اینو نمیفهمم ک تو پیام نور باید تا مهر ماه بعدی ک برم روزانه بمونم یا قبلش باید انصرافی چیزی بدم؟
      یه سوال دیگه هم دارم اینی که تو پلیس +10 بود گفت چن روز دیگه صبر کنید ببینم میشه تمدید کرد یا ن به نظرت نمیخواست بپیچونه یا داشت درست میگفت؟

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن