خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

معافیت من تااول شهریوره آیا تو ثبت نام دانشگاه مشکلی برام پیش می یاد؟

سلام دوستان؛

من امسال برای بار دوم توی کنکور سراسری شرکت کردم. تمام مراحل تحصیلی رو هم به طور عادی طی کردم یعنی نه جهشی خوندم نه مردود شدم. متولد 76 هم هستم.
      اگه معافیتم تا اول شهریور باشه، برا یک ماه باقی مونده برام مشکلی پیش نمی یاد تو ثبت نام دانشگاه؟ چون خودتون می دونید که نتایج نهایی کنکور تو شهریور ماه می یاد....
      شنیدم طرف حتی اگه تو سربازی هم باشه ولی جایی قبول شه براش ایست خدمت می زنن. قضیه من که جای خود دارد.

اگه جواب بدید ممنون می شم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ربطی به تاریخ نداره طبق قانون برای پسرها یک بار فرصت مجدد شرکت درکنکور داده میشه اگه سال اول قبول نشدین ، سال دوم هم فرصت شرکت دارید ودر صورت قبولی و ورود شما به دانشگاه در مهرماه معافیت تحصیلی براتون صادر میشه ولی اگه مهر دانشگاه ثبت نام نکنید وارد غیبت میشید وتا نرید خدمت دانشگاهها حق ثبت نام شما رو ندارن. پس از فارغ التحصیلی تو مقطع کارشناسی یک سال باز فرصت دارید که ارشد شرکت کنید و پس از فارغ التحصیلی از ارشد یکسال هم فرصت برای شرکت در آزمون دکترا.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      @Unknown Soldier
      ...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دمت گرم دقیقا سوال منه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط New person نمایش پست ها
      سلام دوستان؛

من امسال برای بار دوم توی کنکور سراسری شرکت کردم. تمام مراحل تحصیلی رو هم به طور عادی طی کردم یعنی نه جهشی خوندم نه مردود شدم. متولد 76 هم هستم.
      اگه معافیتم تا اول شهریور باشه، برا یک ماه باقی مونده برام مشکلی پیش نمی یاد تو ثبت نام دانشگاه؟ چون خودتون می دونید که نتایج نهایی کنکور تو شهریور ماه می یاد....
      شنیدم طرف حتی اگه تو سربازی هم باشه ولی جایی قبول شه براش ایست خدمت می زنن. قضیه من که جای خود دارد.

اگه جواب بدید ممنون می شم.
      سلام.معافیت شما تا پایان شهریور هست نه اول شهریور.
      اما این نکته رو هم بدون اگه به هر دلیلی نتایج بعد شهریور اعلام شد تو دیگه معافیتت تموم شده پس میری دفترچه پست میکنی و تاریخش حدافل میوفته بعد آذر.تا اون موقع هم ثبت نام دانشگاتو انجام دادی و نامه میبری و میری دانشگاه
      اگه هم نه همون تا پایان شهریور بود نیازی به این کار نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن