خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 123
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات

موضوعی راجب تعهدی پزشکی

سلام دوستان من اصلا به خوب بودن یا بد بودن تعهدی کاری ندارم خودم اگه دندون رو بیارم با کله میرم اما میخواستم موضوعی رو بگمخیلی ها دیدم تو سایتهای مشاور کنکور گفتن معلوم نیست امسال تعهدی داشته باشیم یا نه خواستم یه جواب بدم بهشون که اسم خودشون هم گذاشتن مشاور کنکورمن دیروز زنگ زدم سازمان سنجش همین رو پرسیدم مسول راهنماییش گفت اصلا این موضوع دست وزارت بهداشت نیست این مصوبه مجلس بوده سال 92 که از 94 اجرا شده تا زمانی هم که مجلس تصمیم دیگه ای نگیره ادامه داره بعدش خودم رفتم تو سایت مجلس حتی مصوبه هم دیدم ماله اون سال بود نوشته بود هر سال 30 درصد هم پزشکی ها هم تخصص ها باید تعهدی و بومی باشه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها من اگه رتبم به پزشکی یا دارو رسید که هیچی ولی اگه نرسید مطمئنم به تعهد میرسه رتبم به نظرتون پزشکی تعهد بهتره یاروانشناسی بالینی بخونم؟؟البته انشالله کار به اینجاها نرسه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      بچه ها من اگه رتبم به پزشکی یا دارو رسید که هیچی ولی اگه نرسید مطمئنم به تعهد میرسه رتبم به نظرتون پزشکی تعهد بهتره یاروانشناسی بالینی بخونم؟؟البته انشالله کار به اینجاها نرسه
      بستگی به علاقت داره.
      به روانشناسی علاقه داری؟ درباره ش تحقیق کردی؟ پیشنهاد میکنم اول کتاب روانشناسی رشته انسانی رو بخون بعد تصمیم بگیر.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      سلام دوستان من اصلا به خوب بودن یا بد بودن تعهدی کاری ندارم خودم اگه دندون رو بیارم با کله میرم اما میخواستم موضوعی رو بگمخیلی ها دیدم تو سایتهای مشاور کنکور گفتن معلوم نیست امسال تعهدی داشته باشیم یا نه خواستم یه جواب بدم بهشون که اسم خودشون هم گذاشتن مشاور کنکورمن دیروز زنگ زدم سازمان سنجش همین رو پرسیدم مسول راهنماییش گفت اصلا این موضوع دست وزارت بهداشت نیست این مصوبه مجلس بوده سال 92 که از 94 اجرا شده تا زمانی هم که مجلس تصمیم دیگه ای نگیره ادامه داره بعدش خودم رفتم تو سایت مجلس حتی مصوبه هم دیدم ماله اون سال بود نوشته بود هر سال 30 درصد هم پزشکی ها هم تخصص ها باید تعهدی و بومی باشه
      اینکه از اولشم معلوم بود.بخاطر نوع پذیرش از سال پیش همچین طرحی رو اوردن.شما رفتی پیش اونایی ک مشاور نبودن
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      اینکه از اولشم معلوم بود.بخاطر نوع پذیرش از سال پیش همچین طرحی رو اوردن.شما رفتی پیش اونایی ک مشاور نبودن
      اخه داداش ما بعد کنکور انقد استرس داریمم که به هر ریسمان پوسیده ای چنگ میزنیم حالا این شد جریان من که دیدم یه بچه 5 ساله بیشتر میفهمه ازین مشاورا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      به علاقت بستگی داره اما از بین تعهدیا من خودم نظر شخصیم اینکه اگه فقط دندون و بیارم میرم دارو و پزشکی تعهدیش خیلی داغونه اخه اجازه ادامه تحصیل که نداری همون پزشک عمومی میمونه ادم که اصلا ارزش نداره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به علاقت بستگی داره اما از بین تعهدیا من خودم نظر شخصیم اینکه اگه فقط دندون و بیارم میرم دارو و پزشکی تعهدیش خیلی داغونه اخه اجازه ادامه تحصیل که نداری همون پزشک عمومی میمونه ادم که اصلا ارزش نداره
      شما شرایط دندان تعهد رو میدونین؟؟حق با شماست شرایط دندون بهتره...راستی ببخشید وسط تایپیک شما سوال دیگه ای پرسیدم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      شما شرایط دندان تعهد رو میدونین؟؟حق با شماست شرایط دندون بهتره...راستی ببخشید وسط تایپیک شما سوال دیگه ای پرسیدم
      تاپیک ماله خودتونهشرایط دندون تعهدی مثل دارو و پزشکی عمومی تعهدیه اما فرقش اینکه با همون دکتری عمومیش ادم به اون پرستیژ که میخواد میرسه اما حق ادامه تحصیل نداره بعد درس هم باید تا 20 سال تو شهرستان ها یا بخش های خیلی محروم اون استانی که درس خوندی باید کار کنی در ضمن یه موضوع هست که خیلیا اشتباه گرفتن اینکه تعهدی اینجوری نیست که وزارت بهداشت بیاد اشتخدام رسمیت بکنه این حالت ماله کسایی هست که خودشون میرن تو بخش محروم های استان و استخدام میشن وگرنه تعهدی اصلا ربطی به استخدام نداره فقط بعد درس میگن شما خارج از این محدوده حق کار ندارین این رو خودم از اموزش وزارت بهداشت پرسیدم خیلی وقت پیش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تاپیک ماله خودتونهشرایط دندون تعهدی مثل دارو و پزشکی عمومی تعهدیه اما فرقش اینکه با همون دکتری عمومیش ادم به اون پرستیژ که میخواد میرسه اما حق ادامه تحصیل نداره بعد درس هم باید تا 20 سال تو شهرستان ها یا بخش های خیلی محروم اون استانی که درس خوندی باید کار کنی در ضمن یه موضوع هست که خیلیا اشتباه گرفتن اینکه تعهدی اینجوری نیست که وزارت بهداشت بیاد اشتخدام رسمیت بکنه این حالت ماله کسایی هست که خودشون میرن تو بخش محروم های استان و استخدام میشن وگرنه تعهدی اصلا ربطی به استخدام نداره فقط بعد درس میگن شما خارج از این محدوده حق کار ندارین این رو خودم از اموزش وزارت بهداشت پرسیدم خیلی وقت پیش
      اره کاملا همینه.
      به شما فقط در اون محدوده پروانه نظام پزشکی داده میشه.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      اره کاملا همینه.به شما فقط در اون محدوده پروانه نظام پزشکی داده میشه.
      بعضی ها فک میکنن چون تعهدیه پسس تعهد استخدامم میدن من پرسیدم از شورای امزش وزاررت بهداشت میگفت اضلا ربطی نداره اینا بهم اما برا پزشکیا احتمال استخدام زیاده بعد درس بصورت قراردادی اگه همه شرایط رو داشته باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @mhnz

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم با استارتر موافقم ولي به نظرم داروي تعهدي هم بد نيست ولي پزشكيش اصلا ارزش نداره
      من ميگم اول دارو بعد دندون تعهدي....با اينكه خودم اصلا رشته داروسازي رو دوست ندارم اما اگر قرار باشه تو شهر محروم باشم دارو بهتر از دندون هست اخه توي داروخونه شما نياز نيست همش تو داروخانه باشي ولي براي دندون شما براي كاركردن هميشه بايد تو مطب باشي

13. Top | #13
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ببخشید دوستان رشته های تعهدی فقط بومی استانه خودمونه یا مثلا من که خوزستانم احتمال داره تعهد اصفهان قبول بشم؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      منم با استارتر موافقم ولي به نظرم داروي تعهدي هم بد نيست ولي پزشكيش اصلا ارزش نداره
      من ميگم اول دارو بعد دندون تعهدي....با اينكه خودم اصلا رشته داروسازي رو دوست ندارم اما اگر قرار باشه تو شهر محروم باشم دارو بهتر از دندون هست اخه توي داروخونه شما نياز نيست همش تو داروخانه باشي ولي براي دندون شما براي كاركردن هميشه بايد تو مطب باشي
      منم باهات در مورد دارو موافقم.داداشم و دامادمون توی مناطق محروم داروخونه دارن.کمتر از 10تومان در ماه در نمیاره.
      پزشکی هم حتی بد نیس.چون بعد 10 سال میتونی بری تخصص بخونی و اگه هدفت یادگرفتن باشه حتی خیلی هم بهتره چون خیلی از مسائلو در دوران طبابت تجربه میکنی و در تخصص خیلی به کارت میاد.هر چند که درامد بدی هم نداره.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      ببخشید دوستان رشته های تعهدی فقط بومی استانه خودمونه یا مثلا من که خوزستانم احتمال داره تعهد اصفهان قبول بشم؟
      منم همین سوال دارم اما فکر میکنم نمیشه.سنجشی ها خسیس تر از اینا هستن که بذارن بقیه جاها رو هم انتخاب کنی. ولی اصفهان رو خوب اومدی.اصفهان به معنای واقعی منطقه محروم نداره.

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن