خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 123
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان...
      من واقعا گیر این تعهدیم لطفا یکی منو راهنمایی کنه... اولا ک از چ نهادی باید اطلاعات کاملو دربارش در اوورد؟؟؟
      من فک میکردم استخدام وزارت بهداشت میشه طرف...
      خب اگه استخدام نمیشه یعنی باید بهش قاعدتا اجازه مطب بدن یا ب ی بیمارستان معرفیش کنن دیگه دیگه تو خیابون ک زیر انداز نمیندازه درست نمیگم؟؟
      بعد من برام خیلی مهمه بدونم مناطق محروم استان خودم (تهران) ک دانشگاه ایران تعهدیشو داره کجاها میشه؟؟؟؟؟؟؟؟... تو شهرای دیگه عمومی جواب میده اما واقعا نمیدونم اگه تعهدی بخونم تو تهران توی مناطق محرومش ی پزشک عمومی چقد میتونه درامد داشته باشه... اون همه درس نخونیم اخرسر هیچی ب هیچی...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام دوستان...
      من واقعا گیر این تعهدیم لطفا یکی منو راهنمایی کنه... اولا ک از چ نهادی باید اطلاعات کاملو دربارش در اوورد؟؟؟
      من فک میکردم استخدام وزارت بهداشت میشه طرف...
      خب اگه استخدام نمیشه یعنی باید بهش قاعدتا اجازه مطب بدن یا ب ی بیمارستان معرفیش کنن دیگه دیگه تو خیابون ک زیر انداز نمیندازه درست نمیگم؟؟
      بعد من برام خیلی مهمه بدونم مناطق محروم استان خودم (تهران) ک دانشگاه ایران تعهدیشو داره کجاها میشه؟؟؟؟؟؟؟؟... تو شهرای دیگه عمومی جواب میده اما واقعا نمیدونم اگه تعهدی بخونم تو تهران توی مناطق محرومش ی پزشک عمومی چقد میتونه درامد داشته باشه... اون همه درس نخونیم اخرسر هیچی ب هیچی...
      هیچ فرقی نداره فقط پروانه طبابت رو توی اون منطقه میدن بهت.حق نداری جای دیگه مطب بزنی.خب طبیعتا میتونی استخدام هم شی بری توی بهداری همون روستا بعنوان پزشک خانواده و هم میتونی مطب بزنی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      هیچ فرقی نداره فقط پروانه طبابت رو توی اون منطقه میدن بهت.حق نداری جای دیگه مطب بزنی.خب طبیعتا میتونی استخدام هم شی بری توی بهداری همون روستا بعنوان پزشک خانواده و هم میتونی مطب بزنی
      روستا؟؟ تهران روستاش کجاس بخدا من تا حالا ندیدم.... من شنیدم پزشک خانواده بهش ماهی 14 15 تومن میدن راسته؟؟؟ کلا جمع بندیتون دربارش چیه؟؟ برای تهران خوبه؟؟
      من شنیدم ک ایران امسال احتمالا داروسازی پذیرش داره... ب نظرتون امکان داره برا اونم تعهد بزارن؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      روستا؟؟ تهران روستاش کجاس بخدا من تا حالا ندیدم.... من شنیدم پزشک خانواده بهش ماهی 14 15 تومن میدن راسته؟؟؟ کلا جمع بندیتون دربارش چیه؟؟ برای تهران خوبه؟؟
      من شنیدم ک ایران امسال احتمالا داروسازی پذیرش داره... ب نظرتون امکان داره برا اونم تعهد بزارن؟
      فک نکنم 14 تومان باشه ولی خوب میدن .من که باشم میرم .باید ببینین با روحیاتت میسازه یا نه.تا 11 سال هم نمیتونی ادامه تحصیل بدی.
      اره احتمالش هس که واسه اونم تعهدی بزاره

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      روستا؟؟ تهران روستاش کجاس بخدا من تا حالا ندیدم.... من شنیدم پزشک خانواده بهش ماهی 14 15 تومن میدن راسته؟؟؟ کلا جمع بندیتون دربارش چیه؟؟ برای تهران خوبه؟؟من شنیدم ک ایران امسال احتمالا داروسازی پذیرش داره... ب نظرتون امکان داره برا اونم تعهد بزارن؟
      ایران از سال دیگه دندون و دارو پذیرش داره نه امسال خود رئیس دانشگاهش گفته بود شاید به امسال برسه اما تو سایت اموزش وزارت بهداشت تا الان که نزدهپزشک خانواده من دختر خالم داره کار میکنه با پزشکی عمومی ماهی 7 میگیره تازه هتعهدی هم نبوده این رقم هارو از کجا میارید 14 تومن ؟؟؟ بابا بیخیال داداش

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      ایران از سال دیگه دندون و دارو پذیرش داره نه امسال خود رئیس دانشگاهش گفته بود شاید به امسال برسه اما تو سایت اموزش وزارت بهداشت تا الان که نزدهپزشک خانواده من دختر خالم داره کار میکنه با پزشکی عمومی ماهی 7 میگیره تازه هتعهدی هم نبوده این رقم هارو از کجا میارید 14 تومن ؟؟؟ بابا بیخیال داداش
      عییی بخشکییی شانس... کاش امسال داشت... البته من ک معلوم نیس وضعیت امسالم..
      دوست من اینو نگا کن... مال سال 91 عه! الف - درآمد پزشکان خانواده ۹ میلیون تومان می‌شود قرار بوده اونسال 9 تومن باشه الان ک 95! تازه ما ک قرار 6 7 سال دیگه اگ خدا بخواد فارغ شیم
      7 تومن کم نیس اما یکم عجیبه... من خودم تو تهران از ی پزشک شنیدم ک برای اینکه پزشکا حاضر شن برن تو منطقه محروم کار کنن برا پزشک خانواده تا 14 تومن هم میدن... حالا 14 یکم اغراق بوده شاید اما 8 9 تومن اوکیه ب نظرم...

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      فک نکنم 14 تومان باشه ولی خوب میدن .من که باشم میرم .باید ببینین با روحیاتت میسازه یا نه.تا 11 سال هم نمیتونی ادامه تحصیل بدی.
      اره احتمالش هس که واسه اونم تعهدی بزاره
      ببخشید دقیقا چی باید با روحیاتم بسازه؟؟ پزشک عمومی ک دیگه روحیه نمیخواد... البته این ادامه تحصیلش ی مقدار بده!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      عییی بخشکییی شانس... کاش امسال داشت... البته من ک معلوم نیس وضعیت امسالم..دوست من اینو نگا کن... مال سال 91 عه! الف - درآمد پزشکان خانواده ۹ میلیون تومان می‌شود قرار بوده اونسال 9 تومن باشه الان ک 95! تازه ما ک قرار 6 7 سال دیگه اگ خدا بخواد فارغ شیم 7 تومن کم نیس اما یکم عجیبه... من خودم تو تهران از ی پزشک شنیدم ک برای اینکه پزشکا حاضر شن برن تو منطقه محروم کار کنن برا پزشک خانواده تا 14 تومن هم میدن... حالا 14 یکم اغراق بوده شاید اما 8 9 تومن اوکیه ب نظرم...
      اره داداش 8-9 تومن هست اما 14 مطمئنم نیست حالا ما قبول بشیم تو بگو 5 تومن d:

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقا من خیلییی مرددم... با هر تخمین رتبه ای میزنم رتبمو میزنه 1000تا 1500 ... منطقه 1 ام... سال اولمه نمیدونم بمونم یا اگه رتبم خورد برم تعهدی.... تعهدی اون چیز رویایی ک من میخوام نیست...!! واقعیت خودمم نمیدونم چی دقیقا برای زندگیم میخوام.اگه ب خودم بود عاشق این بودم دارو تهران بخونم.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام داداشبله تعهدی وقتی میزنی بعد درس تا 21 سال باید تو منطقه محروم اون استان کار کنی نه خود مرکز استان مثلا برای همدان زده مناطق محرومش کبودراهنگ و رزن و چند جا دیگس
      سلام
      خیلی لطف کردین جواب دادین.
      نگرانی من این بود که نکنه بخاطر مازاد بودن نیرو در یک استان, از اون فرد , در جاهای دیگری از کشور فرضا در استان های دیگه استفاده بشه ,که جوابم رو گرفتم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

سلام
      خیلی لطف کردین جواب دادین.
      نگرانی من این بود که نکنه بخاطر مازاد بودن نیرو در یک استان, از اون فرد , در جاهای دیگری از کشور فرضا در استان های دیگه استفاده بشه ,که جوابم رو گرفتم
      پس استان دیگه ای نمیفرستن؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad17 نمایش پست ها

پس استان دیگه ای نمیفرستن؟
      نه دیگه .

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باید سه برابر دوران تحصیل عمومیت کار کنی اونم تو مناطق محرومه استانت جایی که نه برقه نه آبه نه تلفن!!!!!!!!! سه در هفت می شه بیست و یک سال خدمت!!!!!!!!!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devil May Cry نمایش پست ها
      باید سه برابر دوران تحصیل عمومیت کار کنی اونم تو مناطق محرومه استانت جایی که نه برقه نه آبه نه تلفن!!!!!!!!! سه در هفت می شه بیست و یک سال خدمت!!!!!!!!!
      وااا. نه بابا.دیگه همه چی هست.حتی اینترنت هم داره همه جا.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من اصلا به خوب بودن یا بد بودن تعهدی کاری ندارم خودم اگه دندون رو بیارم با کله میرم اما میخواستم موضوعی رو بگمخیلی ها دیدم تو سایتهای مشاور کنکور گفتن معلوم نیست امسال تعهدی داشته باشیم یا نه خواستم یه جواب بدم بهشون که اسم خودشون هم گذاشتن مشاور کنکورمن دیروز زنگ زدم سازمان سنجش همین رو پرسیدم مسول راهنماییش گفت اصلا این موضوع دست وزارت بهداشت نیست این مصوبه مجلس بوده سال 92 که از 94 اجرا شده تا زمانی هم که مجلس تصمیم دیگه ای نگیره ادامه داره بعدش خودم رفتم تو سایت مجلس حتی مصوبه هم دیدم ماله اون سال بود نوشته بود هر سال 30 درصد هم پزشکی ها هم تخصص ها باید تعهدی و بومی باشه
      یادمه یکی از بچه ها @joozef یه تاپیکی راجع به تعهد زده بود- اطلاعات خوبی گذاشته بود اونجا
      ...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن