خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

کتابهای فیزیک رمزینه

سلام دوستان من شنیدم کتابای فیزیک رمزینه که مولفش محمدرضا ونکاله هست واسه کسایی که پایه ضعیفی دارند آموزش خوبی داره
      کسی اطلاعی داره از این کتابها ممنون میشم راهنمایی کنه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mosicr7 نمایش پست ها
      سلام دوستان من شنیدم کتابای فیزیک رمزینه که مولفش محمدرضا ونکاله هست واسه کسایی که پایه ضعیفی دارند آموزش خوبی داره
      کسی اطلاعی داره از این کتابها ممنون میشم راهنمایی کنه
      از قضا اتفاقی کتاب سال سومش رو از کتابفروشی دست دوم خریدم ... بعد ازخریدنش به خودم لعنت فرستادم که چرا از اموزش الگو(بابک سادات) برای سال سوم استفاده کردم
      البته من فقط سال سومش رو داشتم
      اگه بقیه پایه هاش هم همینطور باشه که عالیه .. البته کتاب که خریدم برای سال 92 بود که فرقی هم نکرده احتمالا(به جز این که بهتر شده باشه)
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز انتشارات رمزینه ورشکسته شده و از سال 93 دیگه رمزینه ای موجود نداره این کتابی که میگی کتاب کلاس است تو مایه های کتاب سیر تا پیاز من هر سه سالشو چاپ 89 دارم خیلی خوبه اما سیر تا پیازم هم عالیه اگه به اموزش نیاز داری سیر تا پیاز بگیر

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      ویرایش توسط mehdi69460 : 30 تیر 1395 در ساعت 08:32

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69460 نمایش پست ها
      دوست عزیز انتشارات رمزینه ورشکسته شده و از سال 93 دیگه رمزینه ای موجود نداره این کتابی که میگی کتاب کلاس است تو مایه های کتاب سیر تا پیاز من هر سه سالشو چاپ 89 دارم خیلی خوبه اما سیر تا پیازم هم عالیه اگه به اموزش نیاز داری سیر تا پیاز بگیر

لطف کنید اطلاعات غلط یا ناقص ندید به بقیه
      یک سرچ ساده وقتی از کسی نمیگیره:
      انتشارات رمزینه
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      لطف کنید اطلاعات غلط یا ناقص ندید به بقیه
      یک سرچ ساده وقتی از کسی نمیگیره:
      انتشارات رمزینه
      پوریا جان عقل کل شما هم بد نیست مطالب سایتی که خودت لینکشو گذاشتی بخونی خودش گفته دو سال نبودیم و حالا برگشتیم من اطلاعاتم دقیق بود و سال 93 رمزینه ورشکست و تعطیل شد اما ظاهرن امسال برگشته برای کنکوریهای 96

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      رفتم pdf کتاب فیزیکشو دان کردم متاسفانه کتابو فقط تجدید چاپ کردن و با چاپ 89 هیچ تفاوتی ندارد حتی تست های سال های 90 به بعدم بهش اضافه نکردن اما انصافا اموزشش عالیه من از همون چاپ 89 اش در کنار چهارجلدی خیلی سبز برای کنکور 96 استفاده میکنم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      از قضا اتفاقی کتاب سال سومش رو از کتابفروشی دست دوم خریدم ... بعد ازخریدنش به خودم لعنت فرستادم که چرا از اموزش الگو(بابک سادات) برای سال سوم استفاده کردم
      اگه بقیه پایه هاش هم همینطور باشه که عالیه .. البته کتاب که خریدم برای سال 92 بود که فرقی هم نکرده احتمالا(به جز این که بهتر شده باشه)
      برای تست نیازه که کنارش یه کتاب تستی بخرم پس؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      رفتم pdf کتاب فیزیکشو دان کردم متاسفانه کتابو فقط تجدید چاپ کردن و با چاپ 89 هیچ تفاوتی ندارد حتی تست های سال های 90 به بعدم بهش اضافه نکردن اما انصافا اموزشش عالیه من از همون چاپ 89 اش در کنار چهارجلدی خیلی سبز برای کنکور 96 استفاده میکنم

اون کتاب قدیمیش که شما دارید حدود 200 و خورده ای صفحس درسته؟
      این جدیده حدود 400 صفحه اس حتما ی چیزایی اضافه کرده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام به نظرتون واسه پیش1و2 از نظر درسنامه رمزینه بهتره یا نشر دریافت؟؟؟
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اون کتاب قدیمیش که شما دارید حدود 200 و خورده ای صفحس درسته؟
      این جدیده حدود 400 صفحه اس حتما ی چیزایی اضافه کرده
      کدوم سال رو میگی 200 صفحه ست؟ مگه شما خودتون چاپ قدیمشو دارید که میدونید چند صفحه ست؟ در ضمن برو pdf رو دانلود کن تست سال 88 به بالا نداره و در ضمن پره توش تست ازاده این یعنی فقط تجدید چاپ شده مطابقتشم دادم مو نمیزد حتی تستاش

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ye konkoori95 نمایش پست ها
      سلام به نظرتون واسه پیش1و2 از نظر درسنامه رمزینه بهتره یا نشر دریافت؟؟؟
      من هر دوشو دارم هر دو خوبن رمزینه قدیمیه و فقط تجدید چاپ شده تستای قدیمی و ازاد ولی نظمش بهتره نشر دریافت مفهومی تره سینماتیک نشر دریافت غوغا میکنه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کدوم سال رو میگی 200 صفحه ست؟ مگه شما خودتون چاپ قدیمشو دارید که میدونید چند صفحه ست؟ در ضمن برو pdf رو دانلود کن تست سال 88 به بالا نداره و در ضمن پره توش تست ازاده این یعنی فقط تجدید چاپ شده مطابقتشم دادم مو نمیزد حتی تستاش

نه داداش ندارم فقط شنیدم
      به نظرتون واسه کس که ضعیفه پایش آموزشش خوب هست؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باسلام. ممنونم که اخبارجدید انتشارات رمزینه را دادید. ببخشید یه سؤال داشتم. نویسنده کتاب کلاس رمزینه چاپ قدیمی سال سوم شما، همین نویسنده فعلی کتابهای جدید این انتشارات هستند یعنی آقای محمدرضا ونکاله؟ چون دوسال هست که انتشارات رمزینه را مدیریتشون آقای محمدمهربان (مؤلف دیف تخته سیاه) واگذار کرده بودند و میخوام مطمئن بشم که با مدیریت جدید نویسنده ها عوض نشده باشند. تعریف کتاب فیزیک سال سوم چاپ 90 را زیاد شنیده ام . اسم نویسنده را نمیدونستم اما شنیده بودم مربوط به انتشارات رمزینه است . چون سال سوم تا نیمه سال دبیر فیزیک نداشتیم و دبیری هم که بعد آمد ضعیف کارکرد،برای آموزش شدیدا بهش نیاز دارم و حتی دنبال دست دومش هم گشته ام ولی پیدا نمیشد. میخواستم اگر نویسنده کتابهای چاپ جدید همان نویسنده قبلی هستند کتاب جدید را تهیه کنم.بازم ممنون

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه داداش ندارم فقط شنیدم
      به نظرتون واسه کس که ضعیفه پایش آموزشش خوب هست؟
      خیلی عالیه فضای کلاس داره و کسایی که صفرن رو قشنگ مطلبو براش جا میندازه و البته باید کنارش یه کتاب تست داشته باشی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها

باسلام. ممنونم که اخبارجدید انتشارات رمزینه را دادید. ببخشید یه سؤال داشتم. نویسنده کتاب کلاس رمزینه چاپ قدیمی سال سوم شما، همین نویسنده فعلی کتابهای جدید این انتشارات هستند یعنی آقای محمدرضا ونکاله؟ چون دوسال هست که انتشارات رمزینه را مدیریتشون آقای محمدمهربان (مؤلف دیف تخته سیاه) واگذار کرده بودند و میخوام مطمئن بشم که با مدیریت جدید نویسنده ها عوض نشده باشند. تعریف کتاب فیزیک سال سوم چاپ 90 را زیاد شنیده ام . اسم نویسنده را نمیدونستم اما شنیده بودم مربوط به انتشارات رمزینه است . چون سال سوم تا نیمه سال دبیر فیزیک نداشتیم و دبیری هم که بعد آمد ضعیف کارکرد،برای آموزش شدیدا بهش نیاز دارم و حتی دنبال دست دومش هم گشته ام ولی پیدا نمیشد. میخواستم اگر نویسنده کتابهای چاپ جدید همان نویسنده قبلی هستند کتاب جدید را تهیه کنم.بازم ممنون
      سلام تا اونجایی که من میدونم چاپ جدیدش هممولفش محمد رضا ونکاله هست
      تو سایتشون اسم مولف رو محمدرضاونکاله زده
      انتشارات رمزینه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن