خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22

موضوع: موسسه نام

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

موسسه نام

کسی از مشاوره موسسه نام استفاده کرده؟نظرتون چیه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیر.همین دکتر قربانی خوبه کاراش.مشاوره و ازمون و برنامه ریزی و ... منتهی سخت گیره رو کار و باید انجام بدی چیزایی رو که بهت میگه
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kdarabzade نمایش پست ها
      کسی از مشاوره موسسه نام استفاده کرده؟نظرتون چیه؟
      سلام......من یکی از شاگردای موسسه شونم..... یک جلسه در ماه حضوری میرم امسال و باقیش غیرحضورررری........ راضی ام..... هم برنامه ریزیش عالیه هم مشاوره.....پشتیبانی هم داره هرهفته...... من پارسال پیشرفت خوبی داشتم امیدوارم امسال هم بهتر بشم و قبول بشم...........

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      خیر.همین دکتر قربانی خوبه کاراش.مشاوره و ازمون و برنامه ریزی و ... منتهی سخت گیره رو کار و باید انجام بدی چیزایی رو که بهت میگه
      من یه بار بهشون زنگ زدم یه سوال بپرسم ول کن نبود همش میگف بیا مشاوره بیا مشاوره!! ( البته امیدوارم شما نبوده باشی! )

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JavADiiI74 نمایش پست ها
      من یه بار بهشون زنگ زدم یه سوال بپرسم ول کن نبود همش میگف بیا مشاوره بیا مشاوره!! ( البته امیدوارم شما نبوده باشی! )
      اون ک من نیستم و نخواهم بود.حتما مشکلت حاد بوده.چون من خودم باهاش بودم امسالو.میشناسمشون.اخلاقشون اینطوری نیست که الکی همچین حرفی رو بزنه.
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان یه سواال داشتم یک سال پشت کنکور بمونم مشکل سربازی نداره؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون ک من نیستم و نخواهم بود.حتما مشکلت حاد بوده.چون من خودم باهاش بودم امسالو.میشناسمشون.اخلاقشون اینطوری نیست که الکی همچین حرفی رو بزنه.
      نه! یکم بیش از حد اخلاق کاسبانه داشتن! منم که دوتا کنکور دادم و آشنا به این مسائل!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه! یکم بیش از حد اخلاق کاسبانه داشتن! منم که دوتا کنکور دادم و آشنا به این مسائل!
      1 سال نشده اومدی همش داری میگی نام نام.نکنه بازاریابشونی تو انجمن؟!؟! چند درصد میگیری؟؟.کاملا هم معلومه قصد تخریب رو داری .تو مکالماتت مشخصه.
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1 سال نشده اومدی همش داری میگی نام نام.نکنه بازاریابشونی تو انجمن؟!؟! چند درصد میگیری؟؟.کاملا هم معلومه قصد تخریب رو داری .تو مکالماتت مشخصه.
      حرکتت اصلا قشنگ نبود. من فکر میکردم شما از جنس بقیه نیستی! خودت توی اون تاپیکhttp://forum.konkur.in/newpostinthread41418.html درباره مظاهری نقد کردی. اینجا هم گفتی فلانی! آیا بقیه بیان بگن بازیابی بهت برنمیخوره؟! هرکی حرف از یکی زد و یکی دیگه رو نقد کرد میشه بازاریاب؟! شما که همش لینک سایت میدی بازاریابی؟ درصد میگیری؟ متاسفم
      ویرایش توسط JavADiiI74 : 08 مرداد 1395 در ساعت 21:12

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز از فار خرید کردم اومدم توی تاپیک کد تخفیف 50 درصدی و 20 درصدی فار هدیه برای شما - صفحه 2 گذاشتم. طرف اومده میگه بازیاب فاری!!! آخه این چه اوضاعیه ما داریم که همه رو به چشم خائن میبینیم!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرکتت اصلا قشنگ نبود. من فکر میکردم شما از جنس بقیه نیستی! خودت توی اون تاپیک درباره مظاهری نقد کردی. اینجا هم گفتی فلانی! آیا بقیه بیان بگن بازیابی بهت برنمیخوره؟! هرکی حرف از یکی زد و یکی دیگه رو نقد کرد میشه بازاریاب؟! شما که همش لینک سایت میدی بازاریابی؟ درصد میگیری؟ متاسفم
      من بحالتون تاسف میخورم .من چیزایی رو میگذارم که بدرده بچه ها بخوره،بعدشم شرط ادب و حقوق نویسندگی ایفا میکنه که هر مطلبیو از هر جا برداشتی منبعش رو ذکر کنی اگه آشنا باشین باهاش کاربرنیمه فعال .تا الانم هر چی گذاشتم واسه بچه های انجمن تشکر و امتیاز دادن که این نشون میده مطالب رو قبول دارن و بهش نیاز داشتن و من هم ازشون تشکر میکنم.من دوست ندارم با کسی جروبحث کنم اما شما با توجه به سابقه مکالماتتون با یکی از بهترین های انجمن ؛پرهام عزیز صحبتهای بدی رو کردین و در چند مورد دیگه قصد تخریب رو داشتین.بهرحال اگه اخلاقتون رو تخریبه بهتره برین تخریب چی بشین تا یک پزشک متعهد.از همین جا هم عذر خواهی میکنم از مدیران و ناظران عزیز انجمن
      پاسخ به سوالات سربازی
      ویرایش توسط Unknown Soldier : 08 مرداد 1395 در ساعت 21:21

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من بحالتون تاسف میخورم که اصلا من چیزایی رو میگذارم که بدرده بچه ها بخوره،بعدشم شرط ادب و حقوق نویسندگی ایفا میکنه که هر مطلبیو از هر جا برداشتی منبعش رو ذکر کنی اگه آشنا باشین باهاش کاربرنیمه فعال .تا الانم هر چی گذاشتم واسه بچه های انجمن تشکر و امتیاز دادن که این نشون میده مطالب رو قبول دارن و بهش نیاز داشتن و من هم ازشون تشکر میکنم.من دوست ندارم با کسی جروبحث کنم اما شما با توجه به سابقه مکالماتتون با یکی از بهترین های انجمن ؛پرهام عزیز صحبتهای بدی رو کردین و در چند مورد دیگه قصد تخریب رو داشتین.بهرحال اگه اخلاقتون رو تخریبه بهتره برین تخریب چی بشین تا یک پزشک متعهد.از همین جا هم عذر خواهی میکنم از مدیران و ناظران عزیز انجمن
      حالا مگه من گفتم شما مطالبت بده! یا بهت امتیاز منفی دادن؟! یا لایک نخورده؟! گفتم همینطور که شما حرصت میگیره یکی ارزش کارتو بیاره پایین منم حرصم میگیره.
      اگه قرار به بهتون زدن باشه شما هم دست کمی از تخریب چیای انجمن نداری!
      منم پزشک شدم قول میدم تخریب چی بودن رو بذارم کنار!!!!
      ************آقا من مشاورم آقای دکتر قربانیه! زنگ هم زدم اصلا نگفتن بیا مشاوره و من خودم رفتم! عالی! معرکه! موسسه بوووق هم بده! کلاهبرداره! کسی سمتش نره!******* خوب شد؟!
      بای
      ویرایش توسط JavADiiI74 : 08 مرداد 1395 در ساعت 21:24

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این روزا هر کی ی سایت زده و ما شالله همه مشاور شدن واس خودشون ! البته خود منم ی وب دارم و مطالب تا جایی ک مربوط ب تخصص و این چیزا نباش میزارم مث مطالب انگیزشی !

ینی آدمی که کنکوری باش یا دانش آموز حتی بخواد کار یک مشاور یا یک رنبه برترو انجام بده ی جایی کم میاره بالاخره البته من هیچ وقت این قصدو نداشتم !

من با آقای قربلانی حرف زدم این جور ک شما میگی والا با من برخورد نکرد !

مطالب سایتشونم یکمشو خوندم ب یک آدم کنکوری و محصل مدرسه نمیخوره که اینارو نوشته باش!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا مگه من گفتم شما مطالبت بده! یا بهت امتیاز منفی دادن؟! یا لایک نخورده؟! گفتم همینطور که شما حرصت میگیره یکی ارزش کارتو بیاره پایین منم حرصم میگیره.
      اگه قرار به بهتون زدن باشه شما هم دست کمی از تخریب چیای انجمن نداری!
      منم پزشک شدم قول میدم تخریب چی بودن رو بذارم کنار!!!!
      بای
      من به کسی بهتون نزدم.باز هم همونطور که توی سابقه تون هست دارین قضاوت بی مورد میکنین.امیدوارم اصلاح بشید.در پناه حق
      پاسخ به سوالات سربازی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن