خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Lightbulb سردرگمی در برنامه تابستان ، تاثیر مستقیم نهایی ، تلفیق امیرمسعودی و کانون و ...

سلام به همه دوستان . میدونم سوالی که میخواستم بپرسم رو بقیه هم پرسیدن ولی خب من وضعیتم یه خورده فرق میکنه .

اول یه سوال ! با توجه به تاثیر مستقیم معدل امتحان نهایی ( من همه امتحانهام رو بالای 16 میشم بجز هندسه که 12 میشم ) آیا برای کسی مثل من قبول شدن دو رقمی و سه رقمی محاله ؟ من کلا روحیمو از دست دادم !

بعدشم من گیج شدم ! اکثرا میگن شما توی تابستون سوم به چهارم دروس دوم و سوم رو بخون و کانون به من گفته که توی تابستون بیا سوم و چهارم رو بخون ! چیکار کنم من ؟

بعدشم یه سوال دیگه ! من دی وی دی های مسعودی رو دارم . میتونم تدریس مسعودی رو با آزمون های کانون تلفیق کنم ؟ مرسی ببخشید اگه سوالم رو جای مناسبی نپرسیدم یا تکراری بود !
      یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
      ولی دنیا براش جذابیت دارههههههه
      ویرایش توسط Jean.Reno : 16 خرداد 1392 در ساعت 07:51

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه دوست داری و میخوای تو کنکور موفق بشی، توی کانون ثبت نام کن و مطابق با برنامه خودش و بدون بی نظمی درس ها رو بخون و آزمون ها رو بده! مطمئن باش به هیچ نحو دیگه نمیتونی مثل این خوب نتیجه بگیری اگه از تابستون این رو شروع کنی. و توصیه دوم اینکه به هیچ وجه دور و ور دی وی دی ها و اینجور مسخره بازی ها نرو. اگه وقتش رو داری یک یا فوقش دو تا کلاس کنکور برو، اگه نتونستی هم هیچ مشکلی پیش نمیاد چون اینقدر کتاب خوب تو بازار هستن که مسعودی و کل دار و دسته احمدی در برابرشون هیچی نیستن!! اگه دوست داشتی هم بهت معرفی میکنم
      هر چی بیشتر بری سمت دی وی دی ها و کلاس های جور واجور ثبت نام کنی فقط وقت خودت رو گرفتی و هیچ چیز بیشتر از وقت ارزش نداره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Terminator44 نمایش پست ها
      اینقدر کتاب خوب تو بازار هستن که مسعودی و کل دار و دسته احمدی در برابرشون هیچی نیستن!! اگه دوست داشتی هم بهت معرفی میکنم
      لطفا به معرفی کنید چه اینجا چه با پیام ممنون میشم

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه اون کتابارومعرفی کنید ممنون میشیم...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه دوست داری و میخوای تو کنکور موفق بشی، توی کانون ثبت نام کن و مطابق با برنامه خودش و بدون بی نظمی درس ها رو بخون و آزمون ها رو بده! مطمئن باش به هیچ نحو دیگه نمیتونی مثل این خوب نتیجه بگیری اگه از تابستون این رو شروع کنی. و توصیه دوم اینکه به هیچ وجه دور و ور دی وی دی ها و اینجور مسخره بازی ها نرو. اگه وقتش رو داری یک یا فوقش دو تا کلاس کنکور برو، اگه نتونستی هم هیچ مشکلی پیش نمیاد چون اینقدر کتاب خوب تو بازار هستن که مسعودی و کل دار و دسته احمدی در برابرشون هیچی نیستن!! اگه دوست داشتی هم بهت معرفی میکنم
      هر چی بیشتر بری سمت دی وی دی ها و کلاس های جور واجور ثبت نام کنی فقط وقت خودت رو گرفتی و هیچ چیز بیشتر از وقت ارزش ندار
      درست میگید ولی خب من دی وی دی هارو دارم ! کانون هم عضو هستم . میخوام از این دوتا حداکثر استفاده رو ببرم یعنی دوتارو با هم تلفیق کنم . کلاس کنکور هم نمیخوام برم چون دیگه این دی وی دی هارو دارم . حالا اگه میشه راهنمایی کنید بنده رو ببینم میتونم این دوتارو تلفیق کنم باهم یا نه .

اینقدر کتاب خوب تو بازار هستن که مسعودی و کل دار و دسته احمدی در برابرشون هیچی نیستن!! اگه دوست داشتی هم بهت معرفی میکنم
      اگه میشه معرفی کنید لطفا .

__________________________________________________ ____
      بعد دوتا سوال دیگه هم دارم !

با توجه به تاثیر مستقیم معدل امتحان نهایی ( من همه امتحانهام رو بالای 16 میشم بجز هندسه که 12 میشم ) آیا برای کسی مثل من قبول شدن دو رقمی و سه رقمی محاله ؟ من کلا روحیمو از دست دادم !

بعدشم من گیج شدم ! اکثرا میگن شما توی تابستون سوم به چهارم دروس دوم و سوم رو بخون و کانون به من گفته که توی تابستون بیا سوم و چهارم رو بخون ! چیکار کنم من ؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      کانون که هیچ موقع نمیگه سوم + چهارم
      مطمئنی

برنامه کانون تا جایی که من شنیدم
      دوم + سوم + چند تا کتاب به اختیار خودت از چهارم !
      کی به شما گفته؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مطمئنی

کی به شما گفته
      سلام . نه . برنامش همینه . مطالعه ی دروس سال سوم و به همراه 2 درس از سال چهارم . میگه که سال دوم رو توی سال چهارم باید بخونید .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Any Answer ?

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاثیر معدل یک نفر اعلام کرده ولی هنوز قطعی نشده. شما خبر خطعیشو شنیدید ؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jean.Reno نمایش پست ها
      درست میگید ولی خب من دی وی دی هارو دارم ! کانون هم عضو هستم . میخوام از این دوتا حداکثر استفاده رو ببرم یعنی دوتارو با هم تلفیق کنم . کلاس کنکور هم نمیخوام برم چون دیگه این دی وی دی هارو دارم . حالا اگه میشه راهنمایی کنید بنده رو ببینم میتونم این دوتارو تلفیق کنم باهم یا نه .

اگه میشه معرفی کنید لطفا .

__________________________________________________ ____
      بعد دوتا سوال دیگه هم دارم !

با توجه به تاثیر مستقیم معدل امتحان نهایی ( من همه امتحانهام رو بالای 16 میشم بجز هندسه که 12 میشم ) آیا برای کسی مثل من قبول شدن دو رقمی و سه رقمی محاله ؟ من کلا روحیمو از دست دادم !

تاثیر معدل بصورت تاثیر مثبته، شما 2تا کارنامه ی کنکور دارید، یکی با تاثیر و یکی بدون تاثیر، هرکدوم که بهتر بود در نظر گرفته میشه؛ پس نگران هیچی نباشید و برای هر رتبه ای که میخواید تلاش کنید
      موفق باشید!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان .
      منم فقط همین منبعم بود که هممون شنیدیم :

ضا صابری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین تصمیمات شورای سنجش و پذیرش دانشجو، به نهایی شدن تاثیر 25 درصدی سوابق تحصیلی در پذیرش کنکور 93 اشاره کرد و گفت: پس از بررسی بخش دیگری از لایحه سنجش و پذیرش دانشجو، یکی از ضوابطی که تعیین شد تاثیر 25 درصدی سابقه تحصیلی در کنکور سال 93 بود که این میزان تاثیر مستقیم در پذیرش خواهد داشت.

وی در خصوص تاریخچه تاثیر سوابق تحصیلی در پذیرش طی سالهای گذشته، خاطرنشان کرد: سوابق تحصیلی در سالهای گذشته فقط تاثیر مثبت داشت اما شورای سنجش و پذیرش به دنبال اعمال تاثیر مستقیم سوابق تحصیلی است که تفاوت اساسی با تاثیر مثبت در قبولی متقاضیان 93 دارد.

رئیس کمیته آموزش عالی با اشاره به سهم باقیمانده در پذیرش کنکور 93، اظهار داشت: تا زمانی که وزارت آموزش و پرورش بتواند آزمونهای نهایی استاندارد را برای سابقه تحصیلی برگزار و اعلام کند، برگزاری کنکور عملاً در کنار سابقه تحصیلی ادامه خواهد داشت و هر زمان که شورای سنجش و پذیرش به این نتیجه برسد که میزان سابقه تحصیلی برای پذیرش دانشجو کفایت می کند، از برگزاری کنکور صرف نظر خواهیم کرد.

صابری با تاکید بر اینکه در پذیرش 93، میزان تاثیر کنکور در پذیرش کمتر خواهد شد، به دو دلیل این امر اشاره کرد و افزود: یک بخش از رشته محلها که از سال تحصیلی آزمون پذیرش بدون آزمون را آغاز کرده اند در سال 93 افزایش خواهند یافت، دلیل دوم این است که در همه رشته ها الزاماً آزمون تخصصی برگزار نخواهد شد که یک بخش از تاثیرگذاری کنکور را کاهش می دهد.

به گفته رئیس کمیته آموزش عالی مجلس، تنها در اندکی از رشته محلها آزمون تخصصی برگزار می شود؛ از سال 93 در یک فاصله 5 ساله روند پذیرش دانشجو به گونه ای می شود که 85 درصد ظرفیت پذیرش فقط طبق سابقه تحصیلی خواهد شد.

صابری در عین حال خاطرنشان کرد که میزان 25 درصدی سوابق تحصیلی در آزمون سخت و راحت 93 به یک اندازه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به محض برگزاری کنکور 92، تکلیف رشته محلهای دارای آزمون تخصصی و آزمون عمومی مشخص خواهد شد.

این میگه تاثیر مستقیم ! با این حرفش اصن افسردگی میگیره آدم !

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخرین خبری که زدن همیه. این اگه بخونی یعنی هنوز قطعی نشده. احتمالیش کمه به نظرم این کارو انجام بدن. بعد مثلا برا کسانی که تغییر رشته ای هستن و نمره مهمی مثل نمره زیست ندارن چی میشه ؟؟
      یا هم ممکنه از اون تصمیمات خرکی بگیرن ...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا کنه همینجور باشه که میگی ...
      اگه تاثیر مستقیم باشه ، میرم یکم سیانور میخرم ، بعد میریزم توی رب گوجه که دوزش بره بالا ، نمک هم میزنم بش بعد میخورم ((

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بعدشم یه سوال دیگه ! من دی وی دی های مسعودی رو دارم . میتونم تدریس مسعودی رو با آزمون های کانون تلفیق کنم ؟
      بچه ها اگه میشه به این سوالات من هم جواب بدین .

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parniya نمایش پست ها
      مطمئنی

کی به شما گفته؟
      قلم چی از همون تابستون چهارمو شروع میکنه، فقط درسای پایش بصورت موازیه و میتونی هرکدومو که میخوای بزنی وگرنه چهارمشو باید بزنی؛ و این اصلا خوب نیس، از این لحاظ گزینه 2 بهتره چون تابستون فقط پایرو کار میکنه و بصورت کامل میبنده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)