خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای مثال من 2 تا کتاب رو مثال میزنم :

کتاب فیزیک پایه و پیش دانشگاهی گاج نقره ای تالیف بهروز نادری نژاد
      این کتاب ها چند تا مزیت دارن : 1- فقط مطالبی رو گفته که تو کنکور سراسری و کنکورهای آزمایشی ازشون سوال میاد ، یعنی امکان نداری مطلبی رو تو کنکورهای آزمایشی ببینید که تو این کتاب نمونش بحث نشده باشه 2- ذهن آدم رو برای خوندن مطلب ها منظم میکنه (یعنی من پیشنهاد میکنم اگه شما مبحثی رو روی یه کتاب دیگه خوندید بلدید، اگه بیاد هم رو تو گاج بخونید هم چن تا نکته ظریف اضافی یاد میگیرید هم ذهنتون نسبت به مبحث منظم میشه) 3- سوال هاش کافی و به اندازه هست. نه اونطوری که خیلی زیاد باشه و نه خیلی کم 4- درسنامه هاش هم کم هستن و به جای اینکه بیاد کتاب هایی با درسنامه های زیاد رو بخونید، بهتره بیاید چند بار درسنامه های این کتاب و تست هاشو مطالعه کنید (اینو به شخصه تجربه کردم) 5- همیشه ارتباط بین مبحث ها رو حفظ میکنه و تو بعضی فصل ها یه روش های تستی و سریع خیلی خوبی رو کنار روش عادی گفته که تو هیچ کدوم از این دی وی دی های مضخرف پیدا نمیکنید (مخصوصا تو مبحث آینه و عدسی که واقعا فرمول های توپی گفته)

پ.ن : حتما الان با خودتون میگید طرف مسوول تبلیغات موسسه گاج هست !

کتاب شیمی خیلی سبز سال سوم و پیش دانشگاهی
      این کتاب هم مثل کتاب بالا همون خصوصیات رو داره و واقعا منبع کاملی هست؛ ولی تنها ایرادی که من ازش میگیرم اینه که خیلی انرژی برای خوندنش صرف میشه و بعضی جاها یه سری مطالب اضافی گفته (خیلی خیلی کم) ، ولی در کل کسی با این دو کتاب دیگه هیچ مشکلی تو تست های شیمی 3 و پیش نداره. برای مثال فصل 3 شیمی 3 یه کمی بچه ها توش مشکل دارن، اگه میخواید ببینید این کتاب چقد خوبه برید این مبحث رو روی کتاب خیلی سبز بخونید تا متوجه بشید چقد عالی هست

من قصد توهین به هیچ کس رو ندارم و نظر خودم رو میگم، حقیقتش وقتی به چند تا از کلیپ های این مسعودی و این معلم های دی وی دی های احمدی نگاه کردم؛ حس کردم داره به بچه کوچیک درس میده؛ نمی دونم میگه تکنیک فوق العاده و از این جور مضخرفات! من وقتی اینا رو میبینم بیشتر حس میکنم کلاس پنجم دبستان هستم تا چهارم دبیرستان!!! چیزهایی که میگه بسیار ساده، ابتدایی هستن و فقط واسه یه سری تست خاص جواب میدن. همیشه با این نکاتشون میشه یه سری تست خاص رو حل کرد و نمیشه رو همه مباحث مسلط بود. و مهمترین بدی این دی وی دی ها اینه که قدرت خلاقیت واسه حل مسئله رو کاملا ازتون میگیره که این بدترین چیزه!!!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Terminator44 نمایش پست ها
      برای مثال من 2 تا کتاب رو مثال میزنم :

کتاب فیزیک پایه و پیش دانشگاهی گاج نقره ای تالیف بهروز نادری نژاد
      این کتاب ها چند تا مزیت دارن : 1- فقط مطالبی رو گفته که تو کنکور سراسری و کنکورهای آزمایشی ازشون سوال میاد ، یعنی امکان نداری مطلبی رو تو کنکورهای آزمایشی ببینید که تو این کتاب نمونش بحث نشده باشه 2- ذهن آدم رو برای خوندن مطلب ها منظم میکنه (یعنی من پیشنهاد میکنم اگه شما مبحثی رو روی یه کتاب دیگه خوندید بلدید، اگه بیاد هم رو تو گاج بخونید هم چن تا نکته ظریف اضافی یاد میگیرید هم ذهنتون نسبت به مبحث منظم میشه) 3- سوال هاش کافی و به اندازه هست. نه اونطوری که خیلی زیاد باشه و نه خیلی کم 4- درسنامه هاش هم کم هستن و به جای اینکه بیاد کتاب هایی با درسنامه های زیاد رو بخونید، بهتره بیاید چند بار درسنامه های این کتاب و تست هاشو مطالعه کنید (اینو به شخصه تجربه کردم) 5- همیشه ارتباط بین مبحث ها رو حفظ میکنه و تو بعضی فصل ها یه روش های تستی و سریع خیلی خوبی رو کنار روش عادی گفته که تو هیچ کدوم از این دی وی دی های مضخرف پیدا نمیکنید (مخصوصا تو مبحث آینه و عدسی که واقعا فرمول های توپی گفته)

پ.ن : حتما الان با خودتون میگید طرف مسوول تبلیغات موسسه گاج هست !

کتاب شیمی خیلی سبز سال سوم و پیش دانشگاهی
      این کتاب هم مثل کتاب بالا همون خصوصیات رو داره و واقعا منبع کاملی هست؛ ولی تنها ایرادی که من ازش میگیرم اینه که خیلی انرژی برای خوندنش صرف میشه و بعضی جاها یه سری مطالب اضافی گفته (خیلی خیلی کم) ، ولی در کل کسی با این دو کتاب دیگه هیچ مشکلی تو تست های شیمی 3 و پیش نداره. برای مثال فصل 3 شیمی 3 یه کمی بچه ها توش مشکل دارن، اگه میخواید ببینید این کتاب چقد خوبه برید این مبحث رو روی کتاب خیلی سبز بخونید تا متوجه بشید چقد عالی هست

من قصد توهین به هیچ کس رو ندارم و نظر خودم رو میگم، حقیقتش وقتی به چند تا از کلیپ های این مسعودی و این معلم های دی وی دی های احمدی نگاه کردم؛ حس کردم داره به بچه کوچیک درس میده؛ نمی دونم میگه تکنیک فوق العاده و از این جور مضخرفات! من وقتی اینا رو میبینم بیشتر حس میکنم کلاس پنجم دبستان هستم تا چهارم دبیرستان!!! چیزهایی که میگه بسیار ساده، ابتدایی هستن و فقط واسه یه سری تست خاص جواب میدن. همیشه با این نکاتشون میشه یه سری تست خاص رو حل کرد و نمیشه رو همه مباحث مسلط بود. و مهمترین بدی این دی وی دی ها اینه که قدرت خلاقیت واسه حل مسئله رو کاملا ازتون میگیره که این بدترین چیزه!!!
      هر سوال استاندارد فیزیکی که میخوای بگو تا با روش های مسعودی واست حلش کنم!
      چرا الکی روی اینو اون عیب میذارید؟؟؟؟ دی وی دی های مسعودی فوق العاده اس، تقریبا فقط شیمی یزدانیه که به درد نمیخوره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز کاری نداره که، شما اگه منبع فیزیکت فقط دی وی دی های ایشون بوده، برید دفترچه آزمون های قلم چی رو بردارید و شروع کنید به حل کردن. ببینید چقد میتونید حل کنید تو زمان مشخص. خودتون دستتون میاد؛ البته باز هم میگم اگه فقط منبعتون دی وی دی های مسعودی بوده

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من کنکور 92یی هستم ا من میشنوید هیچوقت و به هیچ وجه راجع به تصمیمات سازمان سنجش مثبت فکر نکنید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول یه سوال ! با توجه به تاثیر مستقیم معدل امتحان نهایی ( من همه امتحانهام رو بالای 16 میشم بجز هندسه که 12 میشم ) آیا برای کسی مثل من قبول شدن دو رقمی و سه رقمی محاله ؟ من کلا روحیمو از دست دادم !

بعدشم من گیج شدم ! اکثرا میگن شما توی تابستون سوم به چهارم دروس دوم و سوم رو بخون و کانون به من گفته که توی تابستون بیا سوم و چهارم رو بخون ! چیکار کنم من ؟

بعدشم یه سوال دیگه ! من دی وی دی های مسعودی رو دارم . میتونم تدریس مسعودی رو با آزمون های کانون تلفیق کنم ؟ مرسی ببخشید اگه سوالم رو جای مناسبی نپرسیدم یا تکراری بود !
      دوستان دیگه هم نظرخودشون رو بگن در مورد سه سوال من !
      مرسی
      یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
      ولی دنیا براش جذابیت دارههههههه

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در مورد سوال اول اگر تاثیر مستقیم باشه امکانش کمتر میشه ولی محال نیست چون 75درصد کنکوره
      درمورد سوال دوم بهترین کار اینه که بری گزینه دو چون فقط پایه رو کار میکنه و توی تابستون مهم پایه هست که اگر وقت اضاف اوردی میتونی یکی دوتا پیشم کار کنی اگر نه که لازم نیست
      درمورد سوال سوم نمیدونم!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از پاسختون .
      قلم چی میگه تو تابستون برای این دوم رو کار نمیکنیم که حجم زیادی از کنکور نیست در عوض میایم چهارم و سوم رو کار میکنیم که هجم عمده ی کنکوره و میگه که دوم رو توی سال چهارم میخونیم .

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jean.Reno نمایش پست ها
      مرسی از پاسختون .
      قلم چی میگه تو تابستون برای این دوم رو کار نمیکنیم که حجم زیادی از کنکور نیست در عوض میایم چهارم و سوم رو کار میکنیم که هجم عمده ی کنکوره و میگه که دوم رو توی سال چهارم میخونیم .
      حجم کتابهای چهارم اینقد زیاده که وقت نداری کاری به جز خوندن همونا بکنی پس بهتره تابستون دوم سوم جمع کنی که پیش خیالت راحت باشه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا از حجم کتاب های سال چهارم که سهم بیشتری توی کنکور دارن کم نکنیم ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)