خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب کمک اموزشی شیمی 3

سلام
      برای شیمی 3 دوستان چی پشنهاد میدن؟ هدف اول اموزش هست. یعنی یه منبع جامع اموزشی باشه+ تست هم میتونه داشته باشه یا یه منبع تست خوب برای شیمی 3 .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم بهترینش گاج و خیلی سبز هستن
      البته من خودم امسال گاج داشتم فوق العاده بود ولی تعریف خیلی سبز رو هم زیاد شنیدم
      ولی یه چیزو بدون....دیگه طرف مبتکران نرو..من پارسال(سالل اولی که کنکور دادم)چهار جلدی مبتکرانو خوندم به قدری تستاش قدیمی بودن که منو تو کنکور زد زمین با ایانکه بعد از زیست بیشترین تایم رو به شیمی میدادم برای خوندن ولی با این وجود شده بود نقطه ضعفم..درسنامه های مبتکران هم خوبن ولی واقعا طولانی هستن و متناسب با اهمیت اون مبحث نیستن...مثلا یه مبحث که از کتاب حذف شده رو اومده 3صغحه توضیح داده!!اینا رو گفتم بدونی دوره مبتکران گذشته الان فقط گاج یا خیلی سبز

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج خوبه مبتکران خواستی بگیری تکمیلیش فراموش نشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی سبز کدوم کتابش هست منظور؟ اموزش کاملی داره یا فقط تست با درسنامه خلاصه هست؟

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موج آزمون واسه جمع بندی فراموش نشه خیلی سبز خوبه کلاااااا واسه سوم منابع تفاوت خاصی ندارن همشون خوبن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم مبتکران داشتم هم خیلی سبز
      هیچی مبتکران نمیشه باور کن... البته اگه کنکوری هستی...

تستای سری z خیلی سبز مسخرن اصن شبیه کنکور نیستن بشین رو مبتکران کار کن حله من امسال همه ی سال سومارو مث هلو کردم خیلی واسم راحت بودن خدایشش

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar79 نمایش پست ها
      خیلی سبز کدوم کتابش هست منظور؟ اموزش کاملی داره یا فقط تست با درسنامه خلاصه هست؟
      درسنامش کامله تستاش خوبه ولی تکمیلی مبتکران بهتره

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای کاش الگو واسه سومم مثل دوم کتاب میداد اونوقت دیگه میشد عالی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز کلا یه سری کتاب شیمی داره که تست و درسناه با هم هستن
      توصیه دوستانه بهت میکنم سمت مبتکران نری که وقتی سال دیگه رفتی تو نخ کنکور منو دعا میکنی!جون اگه با مبتکران خوندی و تست زدی سال دیگه تو آزمونای آزمایشی و البته کنکور پنچر میکنی...الان ببین همه میگن شیمی سخت ترین درس اختصاصیه بعد شما میخوای بری براش مبتکرانی بخونی که تستای تالفیش شاید سال 90-91 ویرایش شدن و بعد از اون فقط تغییرات کتاب درسی رو اعمال کرده و تستای جدید کنکور رو گذاشته؟!مولف مبتکران همون اقای مهندس بازرگانی معروف الان دیگه کمتر درگیر کنکور هست و بیشتر داره از زندگیش لذت میبره..تو ی کورس کنکور موندن نیازمند اینه که حدیدترین آزمونای آزمایشی سراسر کشور و ایده های دبیران برتر کشور رو تحلیل کنی و ایده های بکر داشته باشی که این موضوع تو مبتکران کم رنگ یا حتی بی رنگ!شده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آموزش کامل و مفهومی با شیمی 3 خیلی سبز😘😘

Sent from my D6502 using Tapatalk

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه تست فقط موج آزمون بزن
      تستاش سنگین هست،ولی کنکورم سنگینه
      درسنامه هم خیلی سبز بخون،مبتکران فقط یه دید کلی بهت میده،ولی انقد حاشیه هاش زیاده که اصل مطلب رو از دست میدی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین شیمی ۳ مبتکران عالیه مخصوصا درسنامش ، مثلا تو استوکیومتری روش تناسب رو یه جوری گفته که راحت یاد میگیری اما خیلی سبز مثلا خیلی بد گفته تستهاش هم متوسطه اما به نظرم اگه میخوای خوب کارکتی تکمیلیشو هم بگیر

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      I Feel

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن