خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا جان استدلال های فرهادیان برای درستی این تست ها اونقدر بچه گانه است که آدم فکر میکنه این بشر تنها کتابی که خونده فقط زیست دبیرستانه!
      میگه اگه ماهی غضروفی استخوان ندارند پس کجا سلول های خونی ساخته میشن؟! مثله اینه که بگن کسی که دندون نداره پس چطوری غذا میخوره!؟
      این بشر فکر میکنه همه نظام هستی همینه که تو کتاب درسی هست! نه عزیز طراح هم حق نداره یه چیز غلطو همینجوری بگه چرا که تو کتاب همین هست(هر چند میکنه)
      فرهادیان جان طراح رو معصوم جلوه نده؛ حداقل قد سرهنگ علیفر ابتکار به خرج بده و ویکیپدیا رو یه نگاهی بکن.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omidha نمایش پست ها
      برادر شما کافیه یه بار فصل هشت رو خوب روخوانی کنی !! فقط روخوانی اونوقت میتونی به راحتی 3 رو رد کنی !!!

پدرام فرهادیان نیست که بر مسند بی سوادی نشسته اون طراح محترم هست ! و این که این تا برنامه اون روز صدق میکرد امروز که اسلاید هارو میبینم فکرشو میکنم که پدارمم دس کمی از طراح نداره
      منم قبول دارم.من هم مخالف فرهادیانم و هم مخالف سنجش به نظر من این سوال باید حذف میشد.من همون روز کنکور داشتم جار میزدم گزینه 3 نمیشه.من خودم دلم میخواست گزینه 2 بشه ولی حالا سنجش خواست کسی زیستو 100 نزنه.تقصیر ما هم نیس.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انقدر ناراحت شدم . وقتی 99 درصد معلم ها میگن دو تست 156 و 182 غلطه چرا ایشون میاد یک سری حرف های الکی که واقعا فقط برای خودنمایی و پر کردن کلاس ها و مشهور شدن انجام میده. برید برنامه فرصت برابر ببنید اصلا می خندید . اخه اقای پدرام فرهادیان که نمی دونم چه ادم احمقی شما رو محبوب ترین دبیر زیست شناخته ، والا ما میبینم تو تهران همه به شما فحاشی میکنند چون میاد فقط بچه ها را از مسیر خارج میکنند . ایشون بروند دو تا رفرنس بیارند و از ان بگنند که گیاهان میتوز هسته دارند بعد این اراجیف رو بگنند . اقای و استاد ارامفر ، هاشمی ، غیاثی ، فردین جواد ی، الیاس فداکار ، علی کرامت ، دکتر عمارلو میگنند این 2 تست غلطه در حالی علامه فرهادیان میگن درسته . کسی که شاید اصلا شاگرد زیر رتبه 5000 هم نداشته .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      دوستان من نه دانش آموز دبیر خاصی بودم نه دانش آموز فرهادیان..اما یه نکته ای رو اینجا میخوام بگم لطفا با دقت گوش کنید.این اقای فرهادیان همونطور که خودتون میدونید تو برنامه ی کارنه بیست در مورد سوال 156 گزینه 4 رو گفته بود. کاری با این موضوع ندارم چون هر انسانی میتونه اشتباه کنه..اما با این حرفای به ظاهر قشنگش میخواد برا خودش تو سازمان سنجش جا کنه و طبق گفته ی خودش ارزوشه که طراح کنکور بشه. متاسفانه مملکت ما اصلو اساسش همینه کسی که **** مالی میکنه مثل فرهادیان به بهترین جایگاه ها میرسه کسی که از حق ما دفاع میکنه مثل اشکان هاشمیو رضا امیر اینارو هیچی حساب نمیکنن... چشماتونو باز کنید ببینید دور ورتون چی میگذره..خود فرهادیان ماهی غضروفی رو همیشه تو سی دی ها و کتاباش نکته میگف اونوخ اینجا چون طراح یجور دیگه سوال داده اینم پاچه خواری کرده..متاسفانه تا همچین ادمهایی تو جامعه ما اون هم تو جایگاه مقدس اموزش هستن کشور ما پیشرفت نمیکنه.مرد اونی هست که بیاد اعتراف کنه به اشتباهش و بگه من اینو اشتباه کردم نه اینکه بیاد به سازمان سنجش بگه نه تو درست میگفتی بقیه اشتباه میکنن! درحالیکه خودشم جز اون بقیه بوده.. عایا رو این جز پاچه خواری اسم دیگه ای میشه گذاشت؟؟؟ متاسفم برا اموزش کشور که همچین ادمی میاد تلویزیون ... کلا اگه نمیخواید نه وقتتون تلف بشه و نه هزینتون هدر بشه دور فرهادیان رو خط بکشید.. این همه دبیر با سواد تو کشور هست.. چرا سراغ کسی برید که حتی بخاطر دراوردن پولو اسمو رسم مدرکشم واقعی نیس و جعل کرده....
      کاملا قبولت دارم.اشخاصی مثل اشکان هاشمی به جای این که تو اسپانیا کیف کنن دارن شبانه روز 14 ساعت برا دانش آموزان زحمت میکشن.بعد کی مثل فرهادیان که میخواد خودشو دبیر فلان و فلان حساب کنه یاد پاچه خواری سنجشو میکنه بلکه بره طراح سوالات سنجش بشه و این جوری خودشم کم نیاره.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینو میگم همه گوش کنن.هیچ دبیری مثل اشکان هاشمی نمیشه. کاری به کتاب و dvd ندارم.بلکه حرفم اینه که از لحاظ سواد و فهم و شعور هیچ کس مثل اشکان هاشمی نیس.همون روز کنکور هم نظری نداد و گفت باید ببینیم سنجش چی میگه.ولی بعضی از سر خودخواهی اومدن حتی تو تلویزیون ادعا کردن ما فلان سوال رو حل کردیم.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahand7 نمایش پست ها
      انقدر ناراحت شدم . وقتی 99 درصد معلم ها میگن دو تست 156 و 182 غلطه چرا ایشون میاد یک سری حرف های الکی که واقعا فقط برای خودنمایی و پر کردن کلاس ها و مشهور شدن انجام میده. برید برنامه فرصت برابر ببنید اصلا می خندید . اخه اقای پدرام فرهادیان که نمی دونم چه ادم احمقی شما رو محبوب ترین دبیر زیست شناخته ، والا ما میبینم تو تهران همه به شما فحاشی میکنند چون میاد فقط بچه ها را از مسیر خارج میکنند . ایشون بروند دو تا رفرنس بیارند و از ان بگنند که گیاهان میتوز هسته دارند بعد این اراجیف رو بگنند . اقای و استاد ارامفر ، هاشمی ، غیاثی ، فردین جواد ی، الیاس فداکار ، علی کرامت ، دکتر عمارلو میگنند این 2 تست غلطه در حالی علامه فرهادیان میگن درسته . کسی که شاید اصلا شاگرد زیر رتبه 5000 هم نداشته .
      جالبه تو کانالش راه ارتباطی نیس.چون میترسه براش زحمت بشه.ولی اشکان هاشمی شبانه روزی سوال جواب میده

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقای فرهادیان ببخشید محبوب ترین دبیر زیست اوکی خودتو نشون دادی ماهم دیدمت توروخدا کمک نمی کنی ضریه نزن . این 2 سوال باید حذف بشه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      آقا جان استدلال های فرهادیان برای درستی این تست ها اونقدر بچه گانه است که آدم فکر میکنه این بشر تنها کتابی که خونده فقط زیست دبیرستانه!
      میگه اگه ماهی غضروفی استخوان ندارند پس کجا سلول های خونی ساخته میشن؟! مثله اینه که بگن کسی که دندون نداره پس چطوری غذا میخوره!؟
      این بشر فکر میکنه همه نظام هستی همینه که تو کتاب درسی هست! نه عزیز طراح هم حق نداره یه چیز غلطو همینجوری بگه چرا که تو کتاب همین هست(هر چند میکنه)
      فرهادیان جان طراح رو معصوم جلوه نده؛ حداقل قد سرهنگ علیفر ابتکار به خرج بده و ویکیپدیا رو یه نگاهی بکن.
      همینو بگو تو ویکی پدیا از این فرهادیان بیشتر و بهتر درس میده.من خودم شده میرم از بقال سوال میکنم ولی به حرف این فرهادیان گوش نمیکنم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گفت فلان همکار به من زنگ زد گفت چرا حرفتو پس گرفتی
      فکر کنم منظورش ارامفر بوده

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنظر من دو حالت داره یا کتاب غلط گفته ( چون یه جا گفته انسان و سایر مهره داران که ماهی ها هم جزشه سه نوع استخوان دارند ولی یه جا دیگه گفته بعضی از ماهی ها اینجورین) یا اینکه ماهی های غضروفی علاوه بر غضروف یه جاهایی از بدنشون استخوانیه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      بنظر من دو حالت داره یا کتاب غلط گفته ( چون یه جا گفته انسان و سایر مهره داران که ماهی ها هم جزشه سه نوع استخوان دارند ولی یه جا دیگه گفته بعضی از ماهی ها اینجورین) یا اینکه ماهی های غضروفی علاوه بر غضروف یه جاهایی از بدنشون استخوانیه
      نیست اگر باشه هم دیگر جزو تنه اصلی و سه جزیی نیست .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن