خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Question موفقیت در کنکور سراسری بدون شرکت درآزمون آزمایشی>>>چطوری؟؟؟؟

سلام بچه ها امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشید من به دلایل متعددی نمیتونم آزمون آزمایشی شرکت کنم.کنکوری95 و پشت کنکوری96 هستم و حالا گیج و سرگردون موندم که چیکار کنم و با چه برنامه ای پیش برم.نظر خودم اینه که با برنامه کانون پیش برم و آزمونا رو از اینترنت بگیرم و تو خونه آزمون بدم به نظرتون میشه؟؟؟خواهشا اگه کسی نظری داره و راهکاری بلده که میتونه کمک کننده باشه دریغ نکنه...
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عاقا من یکی که دو ساله دارم کانون میرم فقط دارم خودمو فش میدم که چرا الکی هم پول هم وقت و انرژی مو هدر دادم شما غصه ی چیو میخوری ؟ !

من اگه برگردم به عقب هیچ موقع هیچ ازمونی نمی نوشتم... حداقل برای من یکی به هیچ وجه سودمند نبود.

بعدشم... هرکی کانون مینویسه رتبه میشه ؟ جامعه اماری کانون امسال تا 87 هزارتا تو تجربی رفت همشون پزشکن ؟ یا قبولیای پزشکی همشون کانونی بودن ؟ !

یه برنامه خودت بنویسی بهتره تا برنامه ازمون ها... چون اگه فقط به برنامه ازمون نگاه کنی و ازمون نری بیخیالش میشی. اما اگه خودت بنویسی برنامتو قطعا پایبندش میشی. برنامه کانونو گزینه دو و گاج رو بزار جلوت یکی از اینا درار که با تواناییات سازگار و معقول باشه... ازمونارم بتونی گیر بیاری و هر مبحثی رو که کار کردی به عنوان تستِ مکمل بزنی میتونه خوب باشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها
      عاقا من یکی که دو ساله دارم کانون میرم فقط دارم خودمو فش میدم که چرا الکی هم پول هم وقت و انرژی مو هدر دادم شما غصه ی چیو میخوری ؟ !

من اگه برگردم به عقب هیچ موقع هیچ ازمونی نمی نوشتم... حداقل برای من یکی به هیچ وجه سودمند نبود.

بعدشم... هرکی کانون مینویسه رتبه میشه ؟ جامعه اماری کانون امسال تا 87 هزارتا تو تجربی رفت همشون پزشکن ؟ یا قبولیای پزشکی همشون کانونی بودن ؟ !

یه برنامه خودت بنویسی بهتره تا برنامه ازمون ها... چون اگه فقط به برنامه ازمون نگاه کنی و ازمون نری بیخیالش میشی. اما اگه خودت بنویسی برنامتو قطعا پایبندش میشی. برنامه کانونو گزینه دو و گاج رو بزار جلوت یکی از اینا درار که با تواناییات سازگار و معقول باشه... ازمونارم بتونی گیر بیاری و هر مبحثی رو که کار کردی به عنوان تستِ مکمل بزنی میتونه خوب باشه
      ممنون که جواب دادی....آخه باید یه طوری باشه که بفهمم پیشرفتی داشتم یا نه؟ میترسم همینطوری بخونم و خوب باشم ولی چون تو شرایط برگزاری آزمون نیستم نتونم خودمو خوب ارزیابی کنم...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همون چیزی که خودت گفتی خوبه..یعنی با برنامه قلمچی پیش برو بعد آزموناشو تو خونه از خودت بگیر
      البته به نظرم حداقل توی طول سال 2-3تا آزمون از سجش مثلا شرکت کن که خودت رو بین داوطلبا هم بسنجی البته زیاد مهم نیست و بیشتر بستگی به خودت داره....با همون روشی که خودت گفتی،یعنی آزمونا رو تو خونه حل کنی ه میتوینی به طور نسبی خودتو نسبت به بقیه بسنجی....درصداتو با کارنامه ای که بچه ها همینجا میذارن مقایسه کن یه حدودی گیر میاری که همون کافیه میخوای چه کنی دقیق دقیق باشه!!!
      البته قبل اینکه آزمونا رو حل کنی نری نکته هاشو بخونی بعد بیای حل کنی!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      همون چیزی که خودت گفتی خوبه..یعنی با برنامه قلمچی پیش برو بعد آزموناشو تو خونه از خودت بگیر
      البته به نظرم حداقل توی طول سال 2-3تا آزمون از سجش مثلا شرکت کن که خودت رو بین داوطلبا هم بسنجی البته زیاد مهم نیست و بیشتر بستگی به خودت داره....با همون روشی که خودت گفتی،یعنی آزمونا رو تو خونه حل کنی ه میتوینی به طور نسبی خودتو نسبت به بقیه بسنجی....درصداتو با کارنامه ای که بچه ها همینجا میذارن مقایسه کن یه حدودی گیر میاری که همون کافیه میخوای چه کنی دقیق دقیق باشه!!!
      البته قبل اینکه آزمونا رو حل کنی نری نکته هاشو بخونی بعد بیای حل کنی!!
      نه بابا نکته هاشو بخونم که نمیشه آزمون دیگه!!!!آره سعی میکنم حداقل جامع های سنجشو شرکت کنم...ممنون که نظرتو گفتی اگه راهکار بهتری گیرم نیومد همینکارو میکنم...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه چیزی که ته دلمو خالی میکنه اینه که مصاحبه هر کسی که رو رتبه خوبی آورده رو میبینی گفتن که تو آزمون شرکت میکردن و اکثرا هم توصیه کردن که داوطلبا حتما شرکت کنن....

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ye konkoori95 نمایش پست ها
      یه چیزی که ته دلمو خالی میکنه اینه که مصاحبه هر کسی که رو رتبه خوبی آورده رو میبینی گفتن که تو آزمون شرکت میکردن و اکثرا هم توصیه کردن که داوطلبا حتما شرکت کنن....
      به مصاحبه ها توجه نکن...99درصدشون چرت و تبلیغاتیه..مثلا برو مجله ها قلمچی رو ببین تمام رتبه های زیر صد گفتن ما آبی قلمچی خوندیم،آبی قلمچه فلانه بحمانه درحالیکه آبی قلمچی آشغالترین کتاب جهانه!!من ریاضیو زیستشو داشتم بعضی جاها سوال یه چیز بود جواب چیز دیگه گفته بود!بعضی جاها شماره سوال و جواب هماهنک نبود!یعنی مطئنم خود مولفش هم کتابو نگاه نمیکنه بعد اون موقع رتبه های زیر صد کتابای گاج و خیلی سبز و الگو و...ول میکنن برن آبی بخونن؟!
      میخوام بگم اینا تبلیغاتیه...من امسال سال دومی بود که کنکور دادم و هم امسال و هم پارسال قلمچی بودم امسال خداوکیلی کلا 5آژمون رفتم که 3تاش جامع بود!!نتیجم خدارو شکر بد نبود و کنکور هم خوب دادم
      آزمون فقط جامعا رو بری+ازمونای قلمچی رو تو خونه برسی کنه فوق العاده میشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به مصاحبه ها توجه نکن...99درصدشون چرت و تبلیغاتیه..مثلا برو مجله ها قلمچی رو ببین تمام رتبه های زیر صد گفتن ما آبی قلمچی خوندیم،آبی قلمچه فلانه بحمانه درحالیکه آبی قلمچی آشغالترین کتاب جهانه!!من ریاضیو زیستشو داشتم بعضی جاها سوال یه چیز بود جواب چیز دیگه گفته بود!بعضی جاها شماره سوال و جواب هماهنک نبود!یعنی مطئنم خود مولفش هم کتابو نگاه نمیکنه بعد اون موقع رتبه های زیر صد کتابای گاج و خیلی سبز و الگو و...ول میکنن برن آبی بخونن؟!
      میخوام بگم اینا تبلیغاتیه...من امسال سال دومی بود که کنکور دادم و هم امسال و هم پارسال قلمچی بودم امسال خداوکیلی کلا 5آژمون رفتم که 3تاش جامع بود!!نتیجم خدارو شکر بد نبود و کنکور هم خوب دادم
      آزمون فقط جامعا رو بری+ازمونای قلمچی رو تو خونه برسی کنه فوق العاده میشه
      اوکی...ایشالا که نتیجه کنکورت همونطوری بشه که مطلوبته... داداش نمیدونی چه مدت بعد از برگزاری آزمون سوالات رو سایتا میاد؟ به نظرم اینطوری باید جمعه عصرا آزمون بدم و صبح شنبه تحلیل کنم...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا و ابدا قصد نا امید کردنتون رو ندارم من خودم قلم چی می رفتم هر دو سال رو،حتی فکر کنم از معدود افرادی بودم که وقتی سنجش با قلمچی تداخل پیدا کرد،رفتم قلمچی

واقعا نمی فهمم چرا انقد بچه ها نسبت به کاظم گارد میگیرن؟

اصل حرفم اینه که دوست عزیز،این چشم اندازی که برای خودتون رسم میکنید که آزمونا رو میگیرم تو خونه میزنم احتمال 90 درصد اتفاق نخواهد افتاد،مخصوصا هم که فارغ هستین

چون زمان زیادی در اختیارتون هست احتمال اینکه "امروز فردا" کنید خیلی خــــــــــــیلی زیاده.یا اینکه تو اون تایم خواب بمونین،یا اینکه بعد عید رو ول کنید و دیگه آزمون ندین

همین که آدم از خونه دربیاد ،صبح جمعه بیدار شه و بره یه جای دیگه به غیر از خونه آزمون بده،بسیار کمک کننده هس

البته اگه براتون مقدور نیست،امیدوارم با اراده ی پولادین جزء اون ده درصد باشین.

با آرزوی موفقیت
      I KEEP DANCING ON MY OWN

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اوکی...ایشالا که نتیجه کنکورت همونطوری بشه که مطلوبته... داداش نمیدونی چه مدت بعد از برگزاری آزمون سوالات رو سایتا میاد؟ به نظرم اینطوری باید جمعه عصرا آزمون بدم و صبح شنبه تحلیل کنم...
      ممنون
      والا دقیق نمیدونم ولی صد در صد تا عصر(حوالی 5-6بعد از ظهر)میاد سوالات
      به نظرم شما همون عصر رو هم بخون بعد فردا صبح(یعنی شنبه صبح)آزمون بده..کلا صبح آزمون بدی خییییییلی بهتره
      راستی یه چیز دیگه هم یادم اومد!!سعی کن آزمونا رو توی کتابخونه ای چیزی بدی(کلا جایی غیر از خونه و با لباسی که بیرون میری نه لباس راحتی تو خونه)اینجور بهتره
      ویرایش توسط .SoRoUsH. : 30 تیر 1395 در ساعت 00:29

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      اصلا و ابدا قصد نا امید کردنتون رو ندارم من خودم قلم چی می رفتم هر دو سال رو،حتی فکر کنم از معدود افرادی بودم که وقتی سنجش با قلمچی تداخل پیدا کرد،رفتم قلمچی

واقعا نمی فهمم چرا انقد بچه ها نسبت به کاظم گارد میگیرن؟

اصل حرفم اینه که دوست عزیز،این چشم اندازی که برای خودتون رسم میکنید که آزمونا رو میگیرم تو خونه میزنم احتمال 90 درصد اتفاق نخواهد افتاد،مخصوصا هم که فارغ هستین

چون زمان زیادی در اختیارتون هست احتمال اینکه "امروز فردا" کنید خیلی خــــــــــــیلی زیاده.یا اینکه تو اون تایم خواب بمونین،یا اینکه بعد عید رو ول کنید و دیگه آزمون ندین

همین که آدم از خونه دربیاد ،صبح جمعه بیدار شه و بره یه جای دیگه به غیر از خونه آزمون بده،بسیار کمک کننده هس

البته اگه براتون مقدور نیست،امیدوارم با اراده ی پولادین جزء اون ده درصد باشین.

با آرزوی موفقیت
      ممنون از نظرتون...ولی آدمی نیستم که بیخیال باشم در حدی که خواب بمونم!!!به امید خدا بتونم به قول شما جز اون 10% باشم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون
      والا دقیق نمیدونم ولی صد در صد تا عصر(حوالی 5-6بعد از ظهر)میاد سوالات
      به نظرم شما همون عصر رو هم بخون بعد فردا صبح(یعنی شنبه صبح)آزمون بده..کلا صبح آزمون بدی خییییییلی بهتره
      راستی یه چیز دیگه هم یادم اومد!!سعی کن آزمونا رو توی کتابخونه ای چیزی بدی(کلا جایی غیر از خونه و با لباسی که بیرون میری نه لباس راحتی تو خونه)اینجور بهتره
      آره نظر خوبی بود ممنون ایشالا همین کارو انجام میدم.صبح تو کتابخونه خییییییلی بهتره

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشید من به دلایل متعددی نمیتونم آزمون آزمایشی شرکت کنم.کنکوری95 و پشت کنکوری96 هستم و حالا گیج و سرگردون موندم که چیکار کنم و با چه برنامه ای پیش برم.نظر خودم اینه که با برنامه کانون پیش برم و آزمونا رو از اینترنت بگیرم و تو خونه آزمون بدم به نظرتون میشه؟؟؟خواهشا اگه کسی نظری داره و راهکاری بلده که میتونه کمک کننده باشه دریغ نکنه...
      همون کار خودت رو کن
      دوردنیا گاج رو هم بگیر
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستم اگه وضعیت مالیت بده میتونی آزمونا سنجش رو مرحله ای ثبت نام کنی یعنی هر آزمونو جدا شرکت کنی حدود 20 هزار تومن
      بنظر من در کل آزمون بری بهتره
      ولی اگر به هر دلیلی نشد بری یه آزمون آزمایشی انتخاب کن طبق برنامش پیش برو بعد هر هفته آزمونشو از همین سایت بگیر چاپ کن فرداش بزن سر وقت خود آزمون
      run forrest runnn

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.N نمایش پست ها
      همون کار خودت رو کن
      دوردنیا گاج رو هم بگیر
      آره بهترین راه همینه برام...ممنون که جواب دادی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)