خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با کدوم کتاب نتیجه گرفتین؟

رأی دهندگان
    3. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • فیزیک 3 فرید شهریاری

0 0%
    • فیزیک 3 تست الگو

0 0%
    • فیزیک 3 سه بعدی الگو

0 0%
    • فیزیک 3 گاج میکرو

2 66.67%
    • زیست 2 خیلی سبز

1 33.33%
    • زیست 2 نشر الگو

0 0%
    • ریاضی 3 تست خیلی سبز

0 0%
    • ریاضی 3 تست گاج میکرو

0 0%
    • شیمی 3 واجب مبتکران

0 0%
    • شیمی 3 تکمیلی مبتکران

0 0%
    • شیمی 3 خیلی سبز

0 0%
    • شیمی 3 گاج

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation فیزیک ریاضی شیمی و زیست سال سوم

سلام دوستان.

اونایی که شیمی 3 گاج داشتن یکم راجع بهش توضیح میدن؟مثلا اینکه چه درصدی باهاش میزدن و به نظرشون نسبت به کتب دیگه چجوری بود؟
      بعد اینکه خیلی سبز درسنامش کمتره یا مبتکران؟(نکته ای تو مبتکران هست که تو سبز نباشه یا بر عکس؟)

اونایی که فیزیک 3 فرید شهریاری رو داشتن هم یکم توضیح بدن و با کتاب های دیگه مقایسه کنن.

به نظرتون کتاب تست برای ریاضی 3 چی از همه بهتره؟(با ذکر دلیل)

بعد اینکه خب میدونیم که توی زیست سال سوم الگو سوال ترکیبی زیاد هست.به نظرتون من اگه سوالات نشر الگو رو تو سال سوم بخوام کار کنم سوالا رو نسوزوندم؟ خیلی سبز چطوره؟کدوم بهتره؟
      برای ژنتیک چه کتابی از همه بهتره ؟ دلیلشم بگین لطفا.

لطفا صرفا حرف دیگران رو طوطی وار بیان نکنین.مثلا نگین من شنیدم فلان کتاب از همه بهتره.لطفا تجربه خودتونو با هر کتاب بگین نه حرف دیگرانو(سطح و درصدتونم لطفا بگین. چون مثلا یکی که ممکنه مشکل درسنامه داشته باشه مثلا سیر تا پیاز براش از همه بهتر باشه و برای یکی که سطحش بالاست مثلا خیلی سبز !و این ابهام ایجاد میکنه.پس لطفا وضعیت خودتونم اگر مایل بودین بگین.)!!!! در ضمن اگر فک میکنین کتاب بهتری هست که شما باهاش نتیجه گرفتین لطفا لطفا لطفا تو این تاپیک در میون بگذارین.

شاید بگین تاپیک تکراریه و کلی تاپیک منابع هست.ولی برای فیزیک و شیمی اون دو تا کتابی که اول دربارشون پرسیدم کمتر مورد توجه قرار گرفتن و زیاد نتونستم راجع بهشون اطلاعات در بیارم.

*در ضمن میتونین هر تعداد گزینه که میخواین انتخاب کنین.مثلا به دو مورد رای بدین.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ویرایش توسط RAHI : 29 تیر 1395 در ساعت 19:42

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      من داشتم این کتابارو راجب چیش میخوای بگم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      فیزیک سه شهریاری خیلی خوبه مطلبو قشنگ توضیح میده و تستاشم جوندار و کافیه ولی خب زیاد باید کار کنی فیزیک 3 خیلی بد قلقه
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      فیزیک 3 خیلی بد فرمه من کلی رو مدار و خازن مسلط بودم اما اخرش سر کنکور نهایت میشه 2 تا از کل تستای فیزیک 3 رو زد وقت گیرن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      من داشتم این کتابارو راجب چیش میخوای بگم
      همه رو داشتی؟؟؟؟؟؟؟؟ ل
      خب پس بزار بپرسم... به نظرت با کدوم کتاب فیزیک 3 میشه درصد بالاتری اورد؟سطح خودت در چه حدی بود و خودت با کدوم بیشتر نتیجه گرفت؟
      با فیزیک 3 فرید شهریاری به نظرت ادم تا چه درصدی میتونه بزنه و برای چه کسایی مناسبه؟

درسنامه شیمی خیلی سبز کامل تره یا مبتکران یا گاج؟_منظور از نظر حجم نیست چون مثلا مبتکران با طنز خیلی کشش داده ولی منظور من محتوا و نکته هاست و اینکه تست کدوم بهتر و سطح بالا تره؟خودت با کدوم تونستی بهتر نتیجه بگیری و با چه سطحی بودی؟

با کدوم کتاب ریاضی 3 میشه درصد بالا تری اورد

و اینکه به نظرت زیست سال سوم خیلی سبز بهتره یا نشر الگو؟چرا؟ل

طفا تو نظر سنجی هم شرکت کن.مرسی که وقت گزاشتی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      همه رو داشتی؟؟؟؟؟؟؟؟ ل
      خب پس بزار بپرسم... به نظرت با کدوم کتاب فیزیک 3 میشه درصد بالاتری اورد؟سطح خودت در چه حدی بود و خودت با کدوم بیشتر نتیجه گرفت؟
      با فیزیک 3 فرید شهریاری به نظرت ادم تا چه درصدی میتونه بزنه و برای چه کسایی مناسبه؟

درسنامه شیمی خیلی سبز کامل تره یا مبتکران یا گاج؟_منظور از نظر حجم نیست چون مثلا مبتکران با طنز خیلی کشش داده ولی منظور من محتوا و نکته هاست و اینکه تست کدوم بهتر و سطح بالا تره؟خودت با کدوم تونستی بهتر نتیجه بگیری و با چه سطحی بودی؟

با کدوم کتاب ریاضی 3 میشه درصد بالا تری اورد

و اینکه به نظرت زیست سال سوم خیلی سبز بهتره یا نشر الگو؟چرا؟ل

طفا تو نظر سنجی هم شرکت کن.مرسی که وقت گزاشتی
      پیام خصئصی میدم طولانیه

7. Top | #7
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      واسه فيزيك به نظرم اگه ميتوني وقت كني اين كارو انجام بده
      طبق كتاب گاج برو جلو....به هر مبحثي كه رسيدي اول برو اون مبحث رو از مبتكران بخوت كه ذهنت باز بشه...بعد درسنامه گاج...بعدم بشين تستاي گاج رو بزن.....اگه همين مراحل رو خوب انجام بدي به نظرم به درصد خيلي خوبي ميرسي....بعدش بشين به نظرم يه دور ديگه ستاره دارا رو بزن....حتي 2 دور...اگه بازم وقت كردي حالا برو تاليفياي مبتكران رو بزن....چون اكثر تستاي ديگش رو تو گاج زدي
      _____
      با جفتش كار كردم....اين نظر من بود

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سطح ریاضیت چطوره؟؟؟؟؟
      برای زیست سوم ژنتیک تخته سیاه خوبه و به نظر من برای زیست جامع گاج رو بگیر همراهش هم نشرالگو تست بزن ، راجع به خیلی سبز برای زیست سال دوم عالیه در این حد میدونپ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن