خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      عزیز من یه بار دیگم ازت سوال کردم که کجا رفتی ثبت نام جوابی ندادی

طبق تبصره ی شماره ی 3 قانون ترمیم معدل ذکر کرده که شما باید وضعیت نظام وظیفت مشخص باشه ( دقیقا ذکر کرده رعایت مقررات نظام وظیفه) و هیچ جاش ذکر نکرده که معافیت دانش آموزی که شما میگی الا و بلا گفتن معافیت دانش آموزی

خب عزیزه من اگه فقط میخواستن دانش آموزا برن ترمیم کنن که قانون رو نمیزاشتن از دیپلمه های 84 به اینطرف میگفتن دیپلمه های 94
      دوستمون کاملا درست میگن.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنده از اصفهان هستم و دریکی از دبیرستان بزرگسالان رفتم برای ثبت نام

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
      بنده از اصفهان هستم و دریکی از دبیرستان بزرگسالان رفتم برای ثبت نام

به به.
      چه سعادتی. همشهری بیا شنبه باهم بریم بینم این زبون نفهم ها چی میگن

من مطعنم شما یا پیام نور و معافیتت مشکل داره یا اون یارو حوصله نداشته کارتو راه بندازه الکی سنگ انداخته جلو پات

پیام خصوصی بده تا شنبه با هم بریم ببینم چی به چیه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      به به.
      چه سعادتی. همشهری بیا شنبه باهم بریم بینم این زبون نفهم ها چی میگن

من مطعنم شما یا پیام نور و معافیتت مشکل داره یا اون یارو حوصله نداشته کارتو راه بندازه الکی سنگ انداخته جلو پات

پیام خصوصی بده تا شنبه با هم بریم ببینم چی به چیه
      فقط اینو بدون ک دانشگاه پیام نور تا10مرداد بسته شده و نمیتونه معافیت بگیره

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیز بنده اهل استان اصفهانم واهل شهر نجف اباد ببخشید منظور شما را نفهمیدم فکر کردم استان مد نظر شما است.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عزیز بنده اهل استان اصفهانم واهل شهر نجف اباد ببخشید منظور شما را نفهمیدم فکر کردم استان مد نظر شما است.
      داداش بد موقع رفتی ثبت نام ترمیم. تا ده مرداد پیام نور ها تعطیلن و معافیت تحصیلی بهت نمیدن. بعدش هم فکر کنم دیگه کلا فرصت ترمیم تموم شده باشه.(اما اینکه گفته معافیت دانش آموزی یه چیز مزخرفی گفته هیچ جای بخش نامش نگفته معافیت دانش آموزی نوشته فقط باید وضعیت سربازیت مشخص باشه)

ایشالا واسه دی برو ثبت نام کن
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خدا پشت و پناهتون این قانون واقعا همه چیش مبهمه ایشالا بهتر شه همه چی
      ایشالا مثبت شه بره

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من سال پیش دی ماه رفتم برای ثبت نام.مدارک هم دادم.ولی بعدا زنگ زدن گفتن بیا وضعیت خدمتت رومشخص کن. گفتم معافیت تحصیلی دانشجویی دارم. گفتن به درد نمیخوره.
      یا پایان خدمت یا اعزام به خدمت. کهامسال دفترچه پست کردم. و با برگه اعزام ثبت نام کردم.
      عزیزانی که میگن با معافیت دانشجویی نام نویسی کردن.بدونن وقتی ثبت نام ها رو پس از پایان وقت میبرن اموزش و پروش اونجا بررسی میشه. و برگشت میخوره.
      بر می خیزم!

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      من سال پیش دی ماه رفتم برای ثبت نام.مدارک هم دادم.ولی بعدا زنگ زدن گفتن بیا وضعیت خدمتت رومشخص کن. گفتم معافیت تحصیلی دانشجویی دارم. گفتن به درد نمیخوره.
      یا پایان خدمت یا اعزام به خدمت. کهامسال دفترچه پست کردم. و با برگه اعزام ثبت نام کردم.
      عزیزانی که میگن با معافیت دانشجویی نام نویسی کردن.بدونن وقتی ثبت نام ها رو پس از پایان وقت میبرن اموزش و پروش اونجا بررسی میشه. و برگشت میخوره.
      واااای 😣😣😣 من امروز رفتم ثبت نام گیری ندادن .گفتن ۲۰ م بیا حوزه امتحانو مشخص کنیم . یعنی زنگ میزنن ؟خداااا !

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی گواهی اشتغال ب تحصیل جعل کنید ببرین.پیگیریم نمیکنن
      پاسخ به سوالات سربازی

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

واسه ترمیم کارت نمیخواد عاغا جان
      شما مگه نمیخوای به عنوان داوطلب آزاد امتحان بدی ، خب اسمش روشه دیگه کاری به سربازی نداره اصلا

اونایی که رفتن دیپلم مجدد گرفتن هم به همین صورت به عنوان داوطلب آزاد امتحان دادن و مدرک سربازی هم ازشون نخواستن ، نمونش دوست خودم که شهریور پارسال فکر کنم رفت دیپ مجدد گرفت و اصلا مدرک سربازی هم ازش نخواستن

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      ی گواهی اشتغال ب تحصیل جعل کنید ببرین.پیگیریم نمیکنن
      نه عاغا جان این چه حرفیه که میزنی ، راهکار مناسب تر بزار پیش پای بچه مردم خخخ

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      کسی که سرباز باشه چی ؟ حین خدمت میشه ترمیم شرکت کرد؟

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان دانشجویی بوده که ترمیم کرده باشه ؟؟ ترو خدا یکی بیاد مشخص کنه . مردیم از بلاتکلیفی

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دانشجو پیام نورهستم برای ترمیم معدل به مدرسه بزرگسالان رفتم با تمام مدارک ولی گفتند ثبت نام فقط برای کسانی که کارت سربازی یا معافیت تحصیلی داشته باشندانجام می شود گفتم من هم معافیت تحصیلی دارم گفتند معافیت تحصیلی دانشجویان برای ثبت نام قابل قبول نیست. حالا می خواستم ببينم راه حلی نداره برای ثبت نام؟
      ثبت نام به صورت داوطلب آزاد هست و ارتباطی با معافیت تحصیلی نداره باید ثبت نامتون کنن.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن