خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

روش های تخمین رتبه

www.roozgozar.com-2101.gif

سلام یه سری از دوستان هی میان توی تاپیکای مختلف مینویسن ما فلان درصدا رو داریم چه رتبه ای میاریم چه رشته ای قبول میشیم و ...

تقریبا همه دیگه سایت کانونو میشناسن و میدونن اونجا درصدا رو بزنن رتبه براشون میاره و من واقعا سوالم اینه که آیا این دوستان تا حالا به سایت کانون سر نزدن که ببین اونجا تخمین رتبه داره

یا فکر کردن ما خودمون سریع با دیدن درصداشون میفهمیم چه رتبه ای میارن و چه دانشگاه هایی قبول میشن که هی میان از ما میپرسن !!!!!

برای این مدل دوستان که خیلی علاقه دارن رتبه ـشون رو بدونن من دو تا سایت تخمین رتبه و رشته بهشون معرفی میکنم

یکی
      تخمین رتبه کانون

یکی
      تخمین رتبه گروه هیوا

یکی تخمین رتبه گزینه دو

خب فکر کنم دیگه نیازی نباشه هی به خودتون زحمت بدین و درصداتونو بنویسن توی تاپیک راحت میرین اینجا و درصدا رو وارد میکنین و همه چی براتون مشخص میشه

موفق باشید

www.roozgozar.com-2105.gif
      ویرایش توسط loveooooops : 06 مرداد 1395 در ساعت 19:58

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تخمین رتبه کانون کاملا غلطه. شما برو یکی از کارنامه های کنکور 94 رو از همون سایت کانون بردار (رتبه های بین 4000 الی 4500 تجربی منطقه 2)
      بعد همون درصدا رو وارد **** رتبه کن.

نتیجه رو اینجا اسکرین شات بزار

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      تخمین رتبه کانون کاملا غلطه. شما برو یکی از کارنامه های کنکور 94 رو از همون سایت کانون بردار (رتبه های بین 4000 الی 4500 تجربی منطقه 2)

خب آخه منبع تخمین رتبه ی همه ی ما کانونه یا گزینه ی دو که الان گزینه ی دو سامانه رو برداشت
      اون سری از بچه ها که میان میگن ما این درصدا رو آوردیم بنظرتون افرادی که میان بهشون جواب میدن از کجا رتبه ها رو میارن از همین کانون دیگه
      در هر صورت من دو تا موردی که الان بنظرم نزدیک تره به رتبه ها گذاشتم وگرنه منم از صحت هیچکدوم اطمینان ندارم
      ویرایش توسط loveooooops : 29 تیر 1395 در ساعت 18:01

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

دلیلش بخاطر تاثیرِ معدلیه که توی نتایج کنکور دخالت داشت اما سایت کانون بدون معدل و فقط بر اساس درصد نتیجه میده.

اینام بر اساسِ تمامِ جامعه اماری ای هست که درصداشونو قلم چی بدست میاره.. بعد با یکمی حساب و کتاب میانگین تعریف میکنه و میشه تخمین رتبه... در هر صورت به جز نتایجِ واقعیِ کنکور هیچ چیزی اونقدر دقیق نیست.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      مال گزینه دو خوبه که بسته شده یعنی پولی هم بوده ولی بسته شده دیگه
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تخمین رتبه گروه هیوا[/url] اول گزینه 2 بعد کانون ولی تخمین رتبه گروه هیوا اصلا درست نیست خانومی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تشکر از تاپیک مفید تون
      با این کار دیگه بچه ها از سردرگمی درمیان و یه حدودی از رتبه شون رو براساس درصد های احتمالی شون بدست میارن...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچکدومشون واسه زبان و هنر تخمین نمیزنن
      من هنوز نمیدونم چ نتیجه ای بدست میارم تو زبان
      .........

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      تخمین رتبه گروه هیوا[/url] اول گزینه 2 بعد کانون ولی تخمین رتبه گروه هیوا اصلا درست نیست خانومی
      آره منم میدونم ولی چون گزینه ی دو سامانه رو برداشته مجبور شدم اینو هم بزارم که حدودشو بدست بیارن مثلا اگه یکیشون میزنه 4000 تا 5000
      اون یکی میزنه 5000 تا 6000 میفهمه یه چیزی حدود اینا میشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveooooops نمایش پست ها
      آره منم میدونم ولی چون گزینه ی دو سامانه رو برداشته مجبور شدم اینو هم بزارم که حدودشو بدست بیارن مثلا اگه یکیشون میزنه 4000 تا 5000
      اون یکی میزنه 5000 تا 6000 میفهمه یه چیزی حدود اینا میشه

مال گزینه 2که عالی بود مخصوصا واسه ماهایی ک نمره های نهاییمونو وارد میکردیم دقیقه دقیق بود نمیدونم پیش خودشون چه فکری کردن که ورش داشتن:troll (6):
      حیف اون 15تومن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      مال گزینه 2که عالی بود مخصوصا واسه ماهایی ک نمره های نهاییمونو وارد میکردیم دقیقه دقیق بود نمیدونم پیش خودشون چه فکری کردن که ورش داشتن:troll (6):
      حیف اون 15تومن
      آره ما الان بیشتر بهش نیاز داریم نباید برش میداشت

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      حالا به نظر شما رتبه ی ما امسال از تخمین رتبه کانون بالاتر میشه یا پایین تر ? الان هزار نفر نیاین باز بگن بستگی داره و این حرفا

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      حالا به نظر شما رتبه ی ما امسال از تخمین رتبه کانون بالاتر میشه یا پایین تر ? الان هزار نفر نیاین باز بگن بستگی داره و این حرفا
      خب اخه بستگی داره و این حرفا

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      نه همون حدودا میشه به چند دلیل
      یکی اینکه داوطلبای امسال کمتر از پارساله
      دوم تاثیر مثبته یعنی اگه معدلت بده بدون تاثیره که کانونم بدون تاثیر میده
      سوم اگه یه کارنامه بتونی پیدا کنی که دقیقا درصدای خودتو زده باشه یا حدودای درصدای خودت باشه فوق فوقش صد تا جا به جا بشی
      اگه معدلت خوب باشه از اونچیزی که کانون نشون میده بهتر میشی
      ولی من خودم به شخصه اول با کانون تخمین رتبه میکنم بعد اونو وارد گزینه دو میکنم تا رشته ها رو بهم بگه
      قبلشم یه نگاه به کارنامه ها میکنم اونی که به درصدای من شباهت بیشتری داره اونو مد نظرم قرار میدم
      کانون یه سامانه انتخاب رشته ی مجازی هم داره اگه اونجا یه کارنامه پیدا کنی که درصدای مشابه داشته باشه هم رتبه ی کشوری رو زده هم رتبه در سهمیه اونا رو وارد انتخاب رشته ـش کنی تمام رشته هایی که امکان قبولی درشو دارید براتون میاره
      ویرایش توسط loveooooops : 29 تیر 1395 در ساعت 21:47

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طبق تخمین کانون رتبم ۲۰۰۰تا۲۵۰۰
      طبق هیوا ۳۵۰۰تا۴۰۰۰ تفاوت خیلی زیاده!!!! خدا کنه کانون درست باشه ولی فک کنم هیوا درست باشه !!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن