خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

راهنمایی در مورد برخی منابع اختصاصی

سلام دوستان
      ابتدا بگم میدونم از این موضوعات بار ها و بار ها در این انجمن و جاهای دیگه مطرح شده و من هم بار ها و بار ها اون هارو مطالعه کردم ولی هنوز به نتیجه ایی نرسیدم

خوب بریم سر اصل مطلب :
      من تازه شروع کردم به درس خوندن تقریبا همه درس هارو خوب پیش رفتم اما تو دو یک درس به شدت مشکل دارم :
      1- فیزیک :
      اقا من این درسو از پایه مشکل دارم و توانایی گرفتن معلم خصوصی برای رفع مشکلاتم ندارم
      حالا من با 100 هزار تومن بودجه چه منبعی رو بخرم که بخونم درصدم دیکه 50 یا 60 برسه ؟
      به نظرتون از چه منبعی استفاده کنیم که : 1- درسناش فوق العاده باشه 2- تست هاش هم خوب باشه

اما در مورد مشکل دوم که خیلی حاد نیست با توجه به وقت تابستونی که داریم به نظرتون فاگوزیست که چاپ جدیدش 15 مرداده و قسمت های مرور و خلاصه نکات مهم بهش اضافه میشه رو بخرمم یا نه ؟

+ در پناه حق

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما میری فیزیک پایه و پیش نیما نوروزی از رهپویان دانش رو میگیری که میشه 80 تومن
      بعدش میری کتاب فروشی جلد اول گاج نقره ای رو میگیری از روی اون تست میزنی.
      اگه به 50 60 ای که میخوای نرسیدی سر پل صراط جلو منو بگیر

من خودم فاگوزیست استفاده نکردم نظری نمیدم ولی اینو بدون که با زمانی که شما داری برای هیچ منبعی وقت کم نمیاری اگه درست از زمان استفاده کنی
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gezero نمایش پست ها
      شما میری فیزیک پایه و پیش نیما نوروزی از رهپویان دانش رو میگیری که میشه 80 تومن
      بعدش میری کتاب فروشی جلد اول گاج نقره ای رو میگیری از روی اون تست میزنی.
      اگه به 50 60 ای که میخوای نرسیدی سر پل صراط جلو منو بگیر

من خودم فاگوزیست استفاده نکردم نظری نمیدم ولی اینو بدون که با زمانی که شما داری برای هیچ منبعی وقت کم نمیاری اگه درست از زمان استفاده کنی
      موفق باشی
      مطمئنی کافیه >؟
      از کجا میتونم تهییش کنم /؟/؟؟
      نظرت راجع به 4 جلدی خیلی سبز چیه ؟

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دی وی دی نوروزی رو نداشتم ولی چهار جلدی خیلی سبز عالیه البته تعریف نوروزی روهم شنیدم خصوصا پایش درمورد فاگوهم بگم وقت کم نمیاری

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navidm46 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ابتدا بگم میدونم از این موضوعات بار ها و بار ها در این انجمن و جاهای دیگه مطرح شده و من هم بار ها و بار ها اون هارو مطالعه کردم ولی هنوز به نتیجه ایی نرسیدم

خوب بریم سر اصل مطلب :
      من تازه شروع کردم به درس خوندن تقریبا همه درس هارو خوب پیش رفتم اما تو دو یک درس به شدت مشکل دارم :
      1- فیزیک :
      اقا من این درسو از پایه مشکل دارم و توانایی گرفتن معلم خصوصی برای رفع مشکلاتم ندارم
      حالا من با 100 هزار تومن بودجه چه منبعی رو بخرم که بخونم درصدم دیکه 50 یا 60 برسه ؟
      به نظرتون از چه منبعی استفاده کنیم که : 1- درسناش فوق العاده باشه 2- تست هاش هم خوب باشه

اما در مورد مشکل دوم که خیلی حاد نیست با توجه به وقت تابستونی که داریم به نظرتون فاگوزیست که چاپ جدیدش 15 مرداده و قسمت های مرور و خلاصه نکات مهم بهش اضافه میشه رو بخرمم یا نه ؟

+ در پناه حق
      سلام در مورد فیزیک اگه خوبه فیزیکت و میخوای وقت بزاری برو 4 جلدی خیلی سبز (برای اموزش اگه ضعیفی برو سراغ الا ) برای فاگو هم اگه مشکلی با فاگو نداری(مثل بعضیا)عالیه واقعا خوب کار کرده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)