خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره برای تغییر رشته

سلام بچه ها من امسال کنکور 91 رو میگم کنکور دادم و رتبم شد 77000 میدونم خیلی پایینه ولی من هیچی نخوندم البته رشتمم ریاضیه حالا میخام با جدیت تجربی بخونم ولی خیلی استرسم بالاست که قبول میشم یا نه البته ازاد هم شرکت میکنم حالا اگه میشه بگید چه رتبه ای میخوام که پزشکی یا پرستاری دانشگاه ملی روزانه ، شبانه و ازاد که قبول شم لطفا راهنماییم کنید ..

ممنون از جوابتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط MHM-4G نمایش پست ها
      سلام بچه ها من امسال کنکور 91 رو میگم کنکور دادم و رتبم شد 77000 میدونم خیلی پایینه ولی من هیچی نخوندم البته رشتمم ریاضیه حالا میخام با جدیت تجربی بخونم ولی خیلی استرسم بالاست که قبول میشم یا نه البته ازاد هم شرکت میکنم حالا اگه میشه بگید چه رتبه ای میخوام که پزشکی یا پرستاری دانشگاه ملی روزانه ، شبانه و ازاد که قبول شم لطفا راهنماییم کنید ..

ممنون از جوابتون
      سلام.بستکی داره بخای کجا قبول شی و مشمول کدوم سهمیه باشی جنسیت هم تاثیر داره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستکی داره بخای کجا قبول شی ومشمول کدوم سهمیه باشی جنسیت هم تاثیر داره دوست عزیز

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ممنون از جوابتون
      دوست عزیز از ریاضی به تجربی اومدن برای قبولی تو رشته های دکترا که ارزوی خیلی ها است ولی چند نفر از کسایی که تغییر رشته میدن موفقن؟ متاسفانه بچه ها به جای اینکه به فکر درس خوندن باشن دنبال کارنامه و درصد و .... از این دست چیزها هستن در درجه اول درس خوندن مهمه و بعد از ان دنبال کارنامه و تراز قبولی ،قبولی در رشته پرستاری خیلی راحت تر از پزشکی است و قابل مقایسه نیست و میتونی با کمی پشتکار و برنامه و منابع درست در در جه اول به پرستاری و بعد به پزشکی برسی و همه اینا دست خودت است موفق باشی
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دوست من تقریباً با رتبه 77000 و اینکه هیچی نخوندی که نشون میده تو ریاضیات و فیزیک هم از پایه مشکل داری و حالا می خوای درسایی به سنگینی زیست و زمین شناسی رو هم بهش اضافه کنی و ... تقریباً غیر ممکن هست که روزانه قبول بشی ولی اگه اراده پولادینی داشته باشی این هم ممکن میشه. ولی به نظرم به سراسری الآن زیاد فکر نکن، برو آزاد و تو مقاطع بالاتر سعی کن وارد دانشگاه های سراسری بشی.

پاینده باشید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بااین رتبت به فکردانشگاه روزانه نباش ازاد بخون راحت

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها اینقدر انرژی منفی ندید!!!!
      هیچ چیز غیر ممکن نیست
      من سراغ دارم فردی رو که سال اول حتی مجاز نشد اما سال بعدش رتبش 3رقمی شد
      همه چیز بستگی به اراده خود فرد داره من که میگم به فکر روزانه و بهترین نتیجه باش البته خودت باید شرایط رو ایده آل کنی و یک مسیر منطقی رو طی کنی
      آرزوی موفقیت دارم واست.
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ما نگفتیم ممکن نیست ولی با توجه به وضعیت حاضر به روزی بالای 18 ساعت مطالعه نیاز داره!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نظرم عوض شد عالی بخون البته بابرنامه ریزی صددرصدقبولی

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان .....
      اما 18ساعت هم نمیخواد چرا سخت میگیرید!
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره بخون تجربی راحت میتونی پزشکی قبول شی البته نه دانشگاه های تاپ رو.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      آقای رامین کنکور که اینقدر تبلیغ جزوه های تاپت رو می کنی من نمونه های داخل سایتت رو یه نگاهی انداختم، چه چیز خارق العاده ای تو این جزوه ها (جز دست نویس بودنشون که خوندنشون رو سخت می کنه) هست؟ مثلاً چه تفاوتی داره با کتاب های مبتکران و گاج و قلمچی؟ واقعاً کنکور فقط شده یک بازار.

موفق باشید.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو میتونی.باید آینده ت رو با دستای خودت بسازی.تلاش وهدف و اراده 3اصل مهمن.به هدفت برس.منم دقیقا مثل توام.ان شاءالله همو دانشگاه تهران ببنیم.به امید اون روز
      ویرایش توسط Juddy Abbott : 20 مهر 1391 در ساعت 23:45 دلیل: اشتب نوشتم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من احساس میکنم جوابی ک میخاد شماها درست بهش ج ندادید.آخه منم همین مشکلو دارم.جوابمو توی جوابای شما پیدا نکردم.راستی تو میتونی با روزی10سا@مفید دکتری بیاری.یادت باشه مفید
      ویرایش توسط Juddy Abbott : 20 مهر 1391 در ساعت 23:58

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

ممنون از جوابتون
      سلام.
      با توکل به خدا و اراده هر چیزی ممکن میشه.
      به هیچ وجه دست از تلاش برندارید. با برنامه درس بخونید.
      سعی کنید مفهومی بخونید و هر روز 20 دقیقه بیشتر از روز قبل درس بخونید. کیفیت مطالعه اهمیتش بیشتر از کمیت و مدت زمان مطالعه هست.
      بخونید و مشکلات و سوالاتون رو در انجمن مربوطه مطرح کنید بهتون کمک می کنیم. البته کمک اصلی رو از خدای بزرگ و اراده و تلاش خودتون بخواین.
      موفق باشید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)