خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما در آینده برای بقیه رشته ها در کشور تصمیم خواهسد گرفت.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وا اسف بر ما خود من علاقه ی بسیار زیادی به علوم انسانی داشتم ولی رفتم تجربی همیشه احترام خیلی زیادی برای ادمایی که انسانی خوندن دارم , در ضمن دوست داشتم فلسفه بخونم تو دانشگاه تهران ولی متاسفانه الان اهداف تغییر کرده و اولویت هام....

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      تشکر از همه دوستان عزیز

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Poorya.Mo نمایش پست ها
      سلام..
      نمیدونم من تاپیک جای درست زدم . یا نزدم . یا اصلا اجازه داشتم بزنم یا نزنم . به هر حال دیگه ولی میزنم

میگما چقدر ماها رشته انسانیا بدبختیم !!!!

حالا چرا ؟؟

میری پیش فامیل میگن خوووب کنکور دادی ؟ میگم آره . میگن : رشتت چی بود ریاضی یا تجربی ؟ !

بعد من با یه قیافه ای ناامید میگم : انساانی یعنی در واقع ادبیات و علوم انسانی !

میری پیش دکتر میگه : خوب پس گفتی سرما خوردی.... حالا بگو ببینم رشتت ریاضی هست یا تجربی ؟؟

بعد دوباره با همون قیافه و .... انسانی عزیزم انسانیم بپرس خوب

بعد میری پیش بقال محل . صحبت از درس و کنکور و غیره میشه. میگه خوب بسلامتی اومدی مداد کنکور بخری حالا رشتت چیه ؟ تجربی ؟؟ ریاضی ؟؟
      نهههههه عزیزم من انسانیم. اونم بپرس دوباره با همون قیافه نا امید و خجالت زده

بعد میای این فروم کنکور . میبینی تاپیک کنکور تجربی این چند روزه بالای 30 هزار نفر بازدید داشته و چقدرر آنلاینو چقدر ادم پیگیر و ...... اوووه چی بگم

قول میدم تاپیک خودمم 100 تا بازدید نداشته باشه خخخخ

تاپیک کنکور انسانی ها 600 بازدید

آقا خیلی نامردیه. چرا همه دوست دارین دکتر بشین. چرا همه فکر میکنن ما باید دکتر بشیم

خوب من از اول دبیرستان دوست داشتم تو بانک کار بکنم. اومدم انسانی حالا برم بمیرم ؟ راضی هستید ؟ خوب رشته ها خیلی هاشون شناوره..

آفرین که مرد زندگی هستی و یه شغل کارمندی میخوای که فردا پس فردا بتونی با خیال راحت قدم جلو بذاری به همه چیزا آدم باید دقت کنه.وقتی هدفت مشخصه از کارایی که میکنی و هدف خوبی هم داری،آفرین.چیزی جز این نمیشه گفت به بقیه شم فکر نکن.خب چون متقاضی ریاضی و تجربی زیاده،برا همین ممکننه کمتر با انسانی ها روبرو شن.برا همین اسمی نمیبرن شمام خواستی بگی انسانی،اصلشو بگو: ادبیات و علوم انسانی

با دلام*_*

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      آفرین که مرد زندگی هستی و یه شغل کارمندی میخوای که فردا پس فردا بتونی با خیال راحت قدم جلو بذاری به همه چیزا آدم باید دقت کنه.وقتی هدفت مشخصه از کارایی که میکنی و هدف خوبی هم داری،آفرین.چیزی جز این نمیشه گفت به بقیه شم فکر نکن.خب چون متقاضی ریاضی و تجربی زیاده،برا همین ممکننه کمتر با انسانی ها روبرو شن.برا همین اسمی نمیبرن شمام خواستی بگی انسانی،اصلشو بگو: ادبیات و علوم انسانی
      انشالله شما هم به اهداف و آرزو هاتون برسین

فقط خدا کنه یک روزی برسه که هر کس هر رشته ای دوست داشت همون رو دنبال بکنه
      و از همون طریق زندگیش رو بسازه بدون فشار و دغدغه مالی و یا هر چیز دیگه..

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ایران است دیگر...
      به مهم ترین رشته اهمیتی نمیدن..
      جاتون بودم یکم حرف ملت رو(که البته برا ما تجربی/ریاضی ها هم کم نیستن) رو تحمل میکردم ولی عین چی درس میخوندم که برم اونور.
      موفق تر میشدم =/
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      انسانی=عشق

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Poorya.Mo نمایش پست ها
      سلام..
      نمیدونم من تاپیک جای درست زدم . یا نزدم . یا اصلا اجازه داشتم بزنم یا نزنم . به هر حال دیگه ولی میزنم

میگما چقدر ماها رشته انسانیا بدبختیم !!!!

حالا چرا ؟؟

میری پیش فامیل میگن خوووب کنکور دادی ؟ میگم آره . میگن : رشتت چی بود ریاضی یا تجربی ؟ !

بعد من با یه قیافه ای ناامید میگم : انساانی یعنی در واقع ادبیات و علوم انسانی !

میری پیش دکتر میگه : خوب پس گفتی سرما خوردی.... حالا بگو ببینم رشتت ریاضی هست یا تجربی ؟؟

بعد دوباره با همون قیافه و .... انسانی عزیزم انسانیم بپرس خوب

بعد میری پیش بقال محل . صحبت از درس و کنکور و غیره میشه. میگه خوب بسلامتی اومدی مداد کنکور بخری حالا رشتت چیه ؟ تجربی ؟؟ ریاضی ؟؟
      نهههههه عزیزم من انسانیم. اونم بپرس دوباره با همون قیافه نا امید و خجالت زده

بعد میای این فروم کنکور . میبینی تاپیک کنکور تجربی این چند روزه بالای 30 هزار نفر بازدید داشته و چقدرر آنلاینو چقدر ادم پیگیر و ...... اوووه چی بگم

قول میدم تاپیک خودمم 100 تا بازدید نداشته باشه خخخخ

تاپیک کنکور انسانی ها 600 بازدید

آقا خیلی نامردیه. چرا همه دوست دارین دکتر بشین. چرا همه فکر میکنن ما باید دکتر بشیم

خوب من از اول دبیرستان دوست داشتم تو بانک کار بکنم. اومدم انسانی حالا برم بمیرم ؟ راضی هستید ؟ خوب رشته ها خیلی هاشون شناوره..
      چرا از زاویه های دیگه به این قضیه نگاه نمیکنی؟؟؟
      چرا جنبه های خوب و مثبتشو نمیبینی؟

یکی از مهم ترین خوبیای رشته ی شما اینه که توش رقابت(نسبت به تجربی و ریاضی) خیلیییی کمه ، یعنی اگه شما همون سال اول یکم تلاش کنی و درس بخونی میتونی یه رتبه ی خوب بیاری ... ولی تجربیا رو ببین ... بعضیاشون چند سال پشت کنکور میمونن و شرایط خیلی سختی رو تحمل میکنن، اخرش بعضیاشون موفق میشن بعضیام نه ...

میگی بازدید تاپیک کنکور انسانی پایینه؟ خب بخاطر اینه که معمولا همه میرن سراغ رشته ی خودشون، کنکور تجربی چون شرکت کننده هاش بیشتره خب طبیعیه که بازدیدشم بیشتر باشه ... یه سری هام بخاطر کنجکاوی میرن ...

من رشتم ریاضیه و کنکور ریاضی دادم ولی تاپیک کنکور تجربیا رو هم دیدم میدونی چرا؟ فقط بخاطر اینکه میخواستم ببینم دوستام چقدر راس میگن، اخه انقدر از سخت بودن درساشون حرف میزنن که حرص ادمو درمیارن... مثلا میگن ریاضی و فیزیک تجربیا نسبت به ریاضیا خیلی سخته

چرا ارزش رشتتو میاری پایین؟ وقتی خودت اینجوری درباره ی رشتت حرف میزنی از بقیه چه انتظاری داری؟

درصدای تجربیا رو ببین ... رتبه های برتر با اینکه تونستن ریاضی فیزیک شیمی رو 100 بزنن ولی نمیتونن ادبیاتو 100 بزنن ... ببین خیلی از تجربیا بخاطر اینکه به نظرشون عربی سخته کلا نمیخوننش و . . .

خود من ریاضی فیزیکو زودتر میفهمم تا حفظ کردنیا رو ... اصلا حفظ کردنیا رو دوس ندارم

درسا20 راس میگه:
      دنیا داره رو دستای شما میچرخه
      تجربی ریاضی انسانی زبان و ... اصلا چه فرقی داره؟ مهم اینه که یه فرد موفق باشی (حالا تو هر رشته ای)

من یه هفته قبل کنکور از استرس زیادی حالم بد شد رفتم سرم زدم ... دکتر بهم گفت کنکور داری؟ رشتت چیه؟ گفتم ریاضی ... گفت ریاضی که استرس نداره 100%قبول میشی بعدش گفت تجربی رشته های بهتری داره و درباره ی چندتاشون واسم توضیح داد
      الان منم بخاطر حرفش باید بیخیاله ریاضی و علاقم میشدمو هی از رشتم بد میگفتم؟؟؟
      اگه رشتتو دوس داشته باشی و با انتخاب خودت رفته باشی، وقتی یکی از رشتت بد میگه تو باید از رشتت و انتخابت دفاع کنی نه اینکه خودتم ازش بد بگی!
      ادم که بخاطر حرف مردم زندگی نمیکنه ... این زندگیه خودته، نذار کسی تو زندگیت دخالت کنه و حرفاش ناامیدت ...

میگی حقوق و روانشناسی بهترین رشته هاتونه؟ پس چرا خودت نمیخوای یکی از این 2تا رو انتخاب کنی؟
      این رشته ها که خداروشکر کار دارن ... ما ریاضیا چی بگیم؟ با اینکه درسامون خیلی سخته ولی ممکنه خیلیامون کار پیدا نکنیم ... خیلی از ریاضیام که بعداز لیسانس و ارشد پشیمون میشن میان کنکور تجربی میدن ...

ما ادما خیلی چیزا رو دوس داریم ولی نمیتونیم همشونو داشته باشیم ... گاهی وقتا بخاطر یه چیز باید قید خیلی چیزای دیگه رو زد ...
      همه که پزشک نمیشن ولی ما به پزشکای بیشتری نیاز داریم
      هنوز جاهای زیادی هست که تعداد پزشکا کمه یا پزشک خوب نیستو ادم مجبوره بره شهرای دیگه
      موفق باشی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _NiLoOfAr_ نمایش پست ها
      چرا از زاویه های دیگه به این قضیه نگاه نمیکنی؟؟؟
      چرا جنبه های خوب و مثبتشو نمیبینی؟

یکی از مهم ترین خوبیای رشته ی شما اینه که توش رقابت(نسبت به تجربی و ریاضی) خیلیییی کمه ، یعنی اگه شما همون سال اول یکم تلاش کنی و درس بخونی میتونی یه رتبه ی خوب بیاری ... ولی تجربیا رو ببین ... بعضیاشون چند سال پشت کنکور میمونن و شرایط خیلی سختی رو تحمل میکنن، اخرش بعضیاشون موفق میشن بعضیام نه ...

میگی بازدید تاپیک کنکور انسانی پایینه؟ خب بخاطر اینه که معمولا همه میرن سراغ رشته ی خودشون، کنکور تجربی چون شرکت کننده هاش بیشتره خب طبیعیه که بازدیدشم بیشتر باشه ... یه سری هام بخاطر کنجکاوی میرن ...

من رشتم ریاضیه و کنکور ریاضی دادم ولی تاپیک کنکور تجربیا رو هم دیدم میدونی چرا؟ فقط بخاطر اینکه میخواستم ببینم دوستام چقدر راس میگن، اخه انقدر از سخت بودن درساشون حرف میزنن که حرص ادمو درمیارن... مثلا میگن ریاضی و فیزیک تجربیا نسبت به ریاضیا خیلی سخته

چرا ارزش رشتتو میاری پایین؟ وقتی خودت اینجوری درباره ی رشتت حرف میزنی از بقیه چه انتظاری داری؟

درصدای تجربیا رو ببین ... رتبه های برتر با اینکه تونستن ریاضی فیزیک شیمی رو 100 بزنن ولی نمیتونن ادبیاتو 100 بزنن ... ببین خیلی از تجربیا بخاطر اینکه به نظرشون عربی سخته کلا نمیخوننش و . . .

خود من ریاضی فیزیکو زودتر میفهمم تا حفظ کردنیا رو ... اصلا حفظ کردنیا رو دوس ندارم

درسا20 راس میگه:
      دنیا داره رو دستای شما میچرخه
      تجربی ریاضی انسانی زبان و ... اصلا چه فرقی داره؟ مهم اینه که یه فرد موفق باشی (حالا تو هر رشته ای)

من یه هفته قبل کنکور از استرس زیادی حالم بد شد رفتم سرم زدم ... دکتر بهم گفت کنکور داری؟ رشتت چیه؟ گفتم ریاضی ... گفت ریاضی که استرس نداره 100%قبول میشی بعدش گفت تجربی رشته های بهتری داره و درباره ی چندتاشون واسم توضیح داد
      الان منم بخاطر حرفش باید بیخیاله ریاضی و علاقم میشدمو هی از رشتم بد میگفتم؟؟؟
      اگه رشتتو دوس داشته باشی و با انتخاب خودت رفته باشی، وقتی یکی از رشتت بد میگه تو باید از رشتت و انتخابت دفاع کنی نه اینکه خودتم ازش بد بگی!
      ادم که بخاطر حرف مردم زندگی نمیکنه ... این زندگیه خودته، نذار کسی تو زندگیت دخالت کنه و حرفاش ناامیدت ...

میگی حقوق و روانشناسی بهترین رشته هاتونه؟ پس چرا خودت نمیخوای یکی از این 2تا رو انتخاب کنی؟
      این رشته ها که خداروشکر کار دارن ... ما ریاضیا چی بگیم؟ با اینکه درسامون خیلی سخته ولی ممکنه خیلیامون کار پیدا نکنیم ... خیلی از ریاضیام که بعداز لیسانس و ارشد پشیمون میشن میان کنکور تجربی میدن ...

ما ادما خیلی چیزا رو دوس داریم ولی نمیتونیم همشونو داشته باشیم ... گاهی وقتا بخاطر یه چیز باید قید خیلی چیزای دیگه رو زد ...
      همه که پزشک نمیشن ولی ما به پزشکای بیشتری نیاز داریم
      هنوز جاهای زیادی هست که تعداد پزشکا کمه یا پزشک خوب نیستو ادم مجبوره بره شهرای دیگه
      موفق باشی
      صد تا تشکر هم کمه

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      متاسفانه ایران همه چیش برعکسه ... تو کشورای مدرن و پیشرفته میان رو مباحث زمینه ای کار میکنن اقتصاد رو تقویت میکنن به مردمشون مدیریت یاد میدن و اینکه در هر زمینه ای پیشگیری میکنن ولی تو ایران منتظرن ملت مریض شه بعد بیان درمانش کنن که بعدش بگن دیدین ما چقد شاخیم تونستیم فلان مریضی رو درمان کنیم ... به خاطر همین طرزه تفکره که سایر رشته ها تو دید مردم جایگاه مناسبی ندارن و مردم همش به فکر تجربی و دکتر شدن هستن ...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیگه وقتی مملکتی متخصص پزشک ماهی 300 میلیون در میاره میانگین در آمد تهران 1.7 میلیون باشه هیچ رشته ای ارزش واقعیش رو نداره

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      متاسفانه ایران همه چیش برعکسه ... تو کشورای مدرن و پیشرفته میان رو مباحث زمینه ای کار میکنن اقتصاد رو تقویت میکنن به مردمشون مدیریت یاد میدن و اینکه در هر زمینه ای پیشگیری میکنن ولی تو ایران منتظرن ملت مریض شه بعد بیان درمانش کنن که بعدش بگن دیدین ما چقد شاخیم تونستیم فلان مریضی رو درمان کنیم ... به خاطر همین طرزه تفکره که سایر رشته ها تو دید مردم جایگاه مناسبی ندارن و مردم همش به فکر تجربی و دکتر شدن هستن ...
      آفرین بر تحلیلت واقعا راست میگی

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من نظرا رو نخوندم
      .
      .ولی هرکی تو رشته و تخض خودش بهترین باشه خیلی پیشرفت میکنه.
      مثلا رشته انسانی که شما میگید فلانه...باهاش میتونید رییس جمهور و وزیر بشید یا یه وکیل حرفه ای ......
      .
      درس و دانشگاه اول کاره ..
      .
      .
      .اینجا هم دلیل اینکه ملت میرن تجربی کلن بخاطر عدم آگاهی و خیالات پوچه
      .
      .
      .
      طرف از بین 100 تا دکتر یه نفرو میبینه که 40 میلیون درامدشه فک میکنه تجربی یعنی همه چی.در صورتی که این دکتر هم مثل اون وزیر تو رشتش بهترین بوده و به اینجا رسیده.یعنی با رشته ای که بهش علاقه دارید به قله های خیلی بالایی میشه رسید..
      .
      .
      .

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خب می تونید دبیری درسهای عمومی بخونید.. کاری راحت تر از معلم ادبیات دینی یا تاریخ جغرافی شدن سراغ دارین؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریسا نمایش پست ها
      خب می تونید دبیری درسهای عمومی بخونید.. کاری راحت تر از معلم ادبیات دینی یا تاریخ جغرافی شدن سراغ دارین؟

از چه نظر میگین ؟

مگه ایرادی گرفته شده

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن