خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 62 از 62
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه چیز خیلی واضحه هیچکس نمیتونه زیست رو 100 بزنه حتی سارا همتی هم پارسال زیست رو 100 نزد

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان من سوالات رو یک نگاه سرسری کردم زیست شناسی اسون تر از سال قبل نبود اتفاقا دام بیشتر داشت
      سوالات غلط هم که کار سازمان سنجشه
      البته این سوالات غلط هم دلیلش اینه که مقصود طراح یک نکته ای بوده ولی خوب نتونسته سوالو طرح کنه نه اینکه بار علمی نداشته باشه
      پارسال هم تستی که برای فصل اول زیست سوم بود سنجش یک نظر دیگه داشت در حالی تست یک جواب درست تری هم داشتش ولی طراح هدف یک چیز دیگه بود و گزینه دیگه ای رو جواب تست میدونست

من فقط تنها ناراحتیم اینه که چرا امسال دوستان همه با اینکه میدونستن شیمی و زیست اینهمه داره سخت میشه روی ریاضی و فیزیک یکم کار بیشتر نمیکنن چرا همه میخوان 30 بززن فیزیک و ریاضی اگه سعی کنن 50 بزنن حداقلش اینه که شیمیشونو پوشش میده

و اینکه امسال زیست کلی نکته داشت بعد دوستام که امسال کنکور داشتن یا حتی برادرم که نمیتونه 30 درصد توی ازمایشی بزنه سر کنکور رفته 45 تا از 50 تا تستو زده
      برادرم خواهرم به خدا نیاز نیست این همه تست بزنید شما 30 تا هم جواب بدید ولی درست جواب بدید خیلیه توی زیست

امسال خیلیا میگفتن زیستو ترکوندن ولی این خط ------------------- اینم نشون ||||||||||||| بعد نتایج کنکور کاملا میبیند چجوری بوده درصدا

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن