خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عدم اصلاح نمرات قبلی در سنجش

سلام بچه ها من برای ترمیم معددل ثبت نام کرده بودم ونمره هام خیلی بهتر شدن و نمرات به اموزش پرورش ارسال شد و من تایید کردم بعدش روی سایت اموزش پرورش ثبت شد ولی موقع گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور دیدم نمرات ارسالی از اموزش پرورش نمرات قبلیمه که ترمیم نشدن اموزش پرورشیا میگن مشکل از سنجشه میخوام بدونم شما هم این مشکلو دارید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتماً اعتراض بزن!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر18 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من برای ترمیم معددل ثبت نام کرده بودم ونمره هام خیلی بهتر شدن و نمرات به اموزش پرورش ارسال شد و من تایید کردم بعدش روی سایت اموزش پرورش ثبت شد ولی موقع گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور دیدم نمرات ارسالی از اموزش پرورش نمرات قبلیمه که ترمیم نشدن اموزش پرورشیا میگن مشکل از سنجشه میخوام بدونم شما هم این مشکلو دارید
      سلام

حتما برو سایت سازمان سنجش قسمت درخواست هاش ، قسمت اعتراض رو بزن و خلاصه اعتراض کن که نمراتت تغییر نکردن و اینا ، مسئولان ذی ربط سازمان خودشون رسیدگی میکنن

موفق باشی
      یاعلی(ع)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

حتما برو سایت سازمان سنجش قسمت درخواست هاش ، قسمت اعتراض رو بزن و خلاصه اعتراض کن که نمراتت تغییر نکردن و اینا ، مسئولان ذی ربط سازمان خودشون رسیدگی میکنن

موفق باشی
      یاعلی(ع)
      داداش پنل اعتراض کدوم قسمت سایته دقیقا؟؟ منظورت همون سیستم ارسال درخواسته؟؟؟ ک یه مدت بچه ها هی ازش اسکرین میگرفتن؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

موفق باشی
      یاعلی(ع)
      بعد اینکه تو قسمت درخواست ها، فقط ارسال درخواست جدید داره. اعتراض نداره ک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن