خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 140
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جالب اکثر بازدیدکننده های این تاپیک پسرن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نه میگم چادر خوبه نه میگم بده ..... فقط کاش یاد می گرفتیم که هیچ وقت ارزش آدما تو ظاهرشون نیست ...... اون دختر خانمی که آرایش غلیظ می کنه و لباس نا مناسب می پوشه کاش بدونه برای زیبا بودن اون همه نقاشی لازم نیست ...... اون دختر خانمی هم که چادر می پوشه کاش بدونه ارزشمند بودن فقط به چادر نیست ..... به نظرم نیازی نبود این همه چادری و مانتویی بگیم اگه همه ساده می پوشیدن و راحت .... کاش یکم به این هم فکر می کردیم که چرا آقایون نفسشون و محکم تر نمی کنن ؟؟؟ یعنی تو قرن 21 ما این قدر بدبخت شدیم که ارزشمون و تو هفت قلم اراش ببینیم ؟؟؟؟ یا با دیدن یه خانم همه دنیا و آخرتمون و به باد بدیم ؟؟؟؟
      نمی دونم حتما شدیم ....

3. Top | #18
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      بچه ها رو سرم نریزین ولی سطرهای اول متن به نظرم لحن این دختر خانم طوریه که میخواد کسایی رو که چادری نیستن تحقیر کنه...فقط نظرم رو گفتم ولی به جز قسمت اول با سایر بخش ها موافقم...خودم چادری نیستم ولی هرگز آرایش نمیکنم و لباس مناسب همیشه میپوشم

کاملا باهاتون موافقم!!!

باااا غـــــــرور تـــــــمــــــاااااام داره کسایی رو که چادری نیسن رو تحقیر میکنه!!!
      میگه من خوبم بقیه بد
      هه!!!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masoume نمایش پست ها
      طولانیه اما ارزش خوندن داره
      حتما بخونین
      ارزش که حتما داره آدم بخونتش ولی این خواهرمو میتونست کمی خوش سلیقگی کنه و مختصرتر و موثرتر بنویسه.
      جزوه خلاصه دین و زندگی پیش دانشگاهی من از این کمتره (تمام تست های 95 داخل تجربی رو هم پوشش میداد )

5. Top | #20
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من موندم چرااااااا همه چیو ربط میدن بـــه همسر شهید و مادر شهید و ؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      والا معلوم نیست به کدوم سمت وسویی داریم کشیده میشیم.
      باافتخارمیگیم ماشیعه ی اثنی عشری هستیم،بعد کارایی میکنیم که دشمنان صدراسلام هم نمیکنن.
      وقتی دین ومذهبت وخدات گفته حجاب رورعایت کن،اگه مسلمونی رعایت کن
      همه یادگرفتن توی کارخدادخالت کنن.برای حجابشون به خدامنت میزارن.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیـــــــــــــــــــــــ ـــلی جبهه گیری کرده بود نویسنده خیلی

به نظرم اونی که مانتوییه قابل احترامه،اونی که چادریه هم قابل احترامه،اما از اونی که تو یه مقطع چادریه بعد مانتویی میشه بعد دوباره چادری میشه تکلیفش معلوم نیس خوشم

نمیاد اصن :/ (البته یه موقع ها شرایط ایجاب میکنه مثه شرایط کار منظورم اون نیس،منظورم افراد سست عنصریه که نمیتونن تصمیم بگیرن )
      I KEEP DANCING ON MY OWN

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      وقتی ی دختر لباسای شیک و تمیز بپوشه و ی روسری یا شال رنگی شاد بپوشه و روش ی چادر بپوشه واقعا عالیههههخودم شروع کردم کم کم میپوشمواقعا عالیههههه
      نگاه های بقیه مث حسرت میمونه ی شخصیت دیگه آدم داره والا بوخوداچادر ی نوع امنیته

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

چقدر جالب و قابل تأمل بود ، ممنون از استارتر محترم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من با این که چادری نیستم ولی تابحال نشده کسی بهم متلک بگه یا مزاحمم بشه و همه هم باهام با احترام برخورد میکنن ...به نظرم رفتار آدم تعیین کننده برخورد دیگران هست در ضمن همه ی کسایی که مانتویی هستن جلف نیستن و آرایش نمیکنن و لاک نمیزنن

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      من با این که چادری نیستم ولی تابحال نشده کسی بهم متلک بگه یا مزاحمم بشه و همه هم باهام با احترام برخورد میکنن ...به نظرم رفتار آدم تعیین کننده برخورد دیگران هست در ضمن همه ی کسایی که مانتویی هستن جلف نیستن و آرایش نمیکنن و لاک نمیزنن
      خب معلومه همینجوره ولی بعضیا با چادر راحت ترنکسی هم نگفت اونایی ک چادر نمیپوشن جلف هستن و احترام بهشون نمیذارنخودمم تازه دارم میپوشم و با مانتو هم کسی تا حالا متلک نگفتهچادر ارامش داره

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75_M5R نمایش پست ها
      خب معلومه همینجوره ولی بعضیا با چادر راحت ترنکسی هم نگفت اونایی ک چادر نمیپوشن جلف هستن و احترام بهشون نمیذارنخودمم تازه دارم میپوشم و با مانتو هم کسی تا حالا متلک نگفتهچادر ارامش داره
      بله حق با شماست من بیشتر منظورم صحبت های اون دختری هست که طبق گفته دوستمون بیشترین لایک رو گرفته

13. Top | #28
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75_M5R نمایش پست ها
      الان نگید بامن حرف نمیژدیدا

اما اون دختر حانوم همینو گفت

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حجاب فقط چادر نیست و اینو قبول دارم. حجاب یعنی پوشش خوب که ادمو حفظ کنه.
      من کلا اعتقادم اینه: هرچی پسرا خراب شدن تقصیر دختراس... گاهی خودمو ک جای پسرا میذارم تو این دنیای رنگی... تو این بدحجابی و بی حجابی منم به گناه کشیده میشدم.
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کاری ندارم که چادر خوبه یا بد اما این خانوم نظرشو تحمیل کرده به افراد غیر چادری،هر کسی اعتقاداتش بخودش مربوطه لازم نیست اونو به زور تو حلق کسی کنه من خودم اصن از چادر متنفرم و بهش اعتقادی ندارم اما معنی حیا رو خوب میفهمم و دلیل نمیشه که نظرمو به بقیه تحمیل کنم که از چادر بدم میاد من فقط ملاکم شرف و انسانیته خوده پیامبر گفته نیت مومن برتر از عملشه هر کسی هم چشماش ناپاک باشه حتی اون آدم چادری رو هم یه جور دیگه که میدونید تصور می کنه
      یادمون باشه از رو ظاهر قضاوت نکنیم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

ویرایش توسط KowsarDDC : 28 تیر 1395 در ساعت 16:25

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن