خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

پیشنهادم کتاب
      پت و متن خیلی سبز هستش ، از بار علمی و سبکش خوشم اومد انصافا

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مث اینکه شماها عاشق حاشیه هستین.
      پس نقل نمیکنم.
      بزارین با دلیل توضیح بدم:
      من بنا ب تعریف خیلیا رفتم هم سوم و هم پیش اناری رو گرفتم.
      روز اول شد خواستم بخونم.تو بخش لغات گفته ک هر لغت باید تو جمله یادداده بشه تا بهتر تو ذهن بمونه(ک کاملا درستم هس)
      شرو کردم بخونم.عاغا ب خدا ی لغتو خواس توضیح بده 7 8 تا لغت جدید میگف.حالا من باید در ب در دنبال معنی اینا میگشتم(البته شاید ی عده بگن اینک خوبه چون تو ریدینگاهم لغت نااشنا زیاده.ولی من مخالفم
      اون مهارت میتونه با خود ریدینگ تمرین کردن حل بشه و نیازی نیس ب خاطر لغت ها هم اینقد اذیت شیم)
      بعد رسیدم ب گرامر.خیلی خیلی گرامر رو پیچیده کرده
      و بیشتر با فرمول گفته(انگار فیزیکه😂)
      تو پاورقی ام گاهی وقتا انقد مطلب اضافی هس ک بعضیا مث من میخوننشونو قاطی میکنن.
      بعد همه اینا رسیدم ب تستا.
      ای بگی نگی بد نبودن اما پاسخنامه رو ک باز میکردی دیوونه میشدی چون کلی مطلب گرامریو ک در اصل همون مطالب درسنامه بود با ی بیان دیگه گفته بود و بازم کسایی ک مث منن و وسواس دارن اگ بخوننشون زمان تلف میشه.بخش کلوز و درک مطلب سومشو فقط خوندم و نظر خاصی ندارم.
      دوتا نکته ی دیگ اینکه رنگ و صحافی و قلم کتاب ب منو خیلی اذیت میکرد.و اگ نگا کنین پشت کتاب یکی از رتبه ها گفته لحن صمیمی دکتر اناری باعث میشود ...(یادم رف)ببخشید رتبه جان کدوم لحن صمیمی؟!
      ما ک ندیدیم😑
      در مورد خیلی سبزم من هم جامع و هم اند ریدینگ و هم پت و متنو دیدم.جامع ک قربونش برم از نظر اموزش گرامر هیچ زحمتی ب خودش نداده و سعی نکرده مطلب رو قشنگ جا بندازه و خیلی بیانش بده(حتی بدتر از مبتکران)
      اند ریدینگم جوریک من دیدم زیاد چنگی ب دل نمیزد.
      اما پت و متن بهتر بود.
      درمورد جامع شبقره من الان دارمش و یکی دو درس ازش خوندم.نمیگم اینم خیلی تاپه اما انصافا نسبت به اون دوتا کتاب دیگه خیلی روون تره.ولی ریدینگشو ک من دارم خیلی خوبه.
      پس جامع:شبقره(یا انتشارات دیگه ای مث گاج ک من نظر نمیدم خودتون برسی کنین)
      ریدینگ:شبقره خوبه.پت و متنم خوبه.به همین سادگی گاجم خوبه چون متناش زیادن
      پ.ن1:دوستان اینک طرف کیه و چ مقامی داره اصلا ملاک خوبی برا انتخاب ی کتاب و ی سال خوندنش نیس.ما فزض میکنیم اقایnاونو نوشته.حالا اینک nکیه و چه سوابقی داره ب ما مربوط نیس.من فقط راجع ب یک کتاب از ی انتشارات صحبت میکنم(اگه هم نوشتم زبان اناری ب خاطر اینبود ک زودتر تایپ کنم)
      پ.ن2:یک سری کتابها فقط جو الکی دارن دوروبرشون و ب خاطر همین جو صدها جلد تا ب حال فروختن
      نمونش همین زبان مبتکران یا آرایه الگو(ک نقدای زیادی بهش دارم شخصا)یا فاگو زیست(ک نمیگم بده ولی 80درصد اونایی ک میخرن نمیخونن چون هرکسی کششو نداره)
      پس صرف اینک ی چند جا میبینین فلان کتاب برنده نرین اونو بخرین.و از ی فرد باتجربه تو این زمینه بخواید راهنمایی تون کنه اونم با دلیل.یا حتما از یکی قرض بگیرین و یک مبحث رو ازش مطالعه کنین تا ببینین ب درد شما میخوره یا نه.
      همین.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز, 09:14 Top | #18سلام اکثر مطالبتون کاملا درسته مخصوصا اینکه به صرف اینکه یه کتاب معروفه دلیل نمیشه که بهترین کتاب هم باشه ...زبان مبتکران از جمله کتابایی هست که در زمان فقر کتابای کمک درسی به بازار اومد و چون رقیبی نداشت و تنها بود معروف شد و این معروفیت کاذب دهن به دهن چرخید تا به امروز که خیلیا بدون دلیل معروف بودنش میگن کتاب خوبی هست....نمونه این موضوع توی همه درسا وجود داره...کتابی که میخواید انتخاب کنید بدون توصیه و سفارش و درجه معروفیتش انتخاب کنید ... تنها در این صورته که شما به کتابی که میگیرید تا اخر وفادار میمونید و نتیجه میگیرید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      به نظر من بهتر بود قبل اینکه این متنو بنویسید یه سرچ "شهاب اناری" تو گوگل می زدید تا میفهمیدید این شخص کیه...
      سلام تو معروفیت اقای اناری شکی نیست اما این معروفیت صزفا بخاطر کتابشون نیست...کتاب ایشون زمانی اومد به بازار که کتاب زبان دیگه ای وجود نداشت...این معروفیت بخاطر بودن خود کتاب بود نه مطالب و سبک نوشتن و....
      کتاب زبان مبتکران خیلی پیچیده هست و مطلب خاصی برای ارائه نداره معمولی هست و اگه میبینید اسمش هنوز پا برجاست به خاطر یکه تازی بدون رقیب سال های قبل و بودن مولفش توی کلاسای کنکور و فضای مجازیه...
      در حال حاضر کتابای زبان متنوع تری توی بازاره که به مراتب از همه جهات از مبتکران بهتره...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نترسيم از متن دكتر رضا كيا سالار رو بخريد

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...NEGIN... نمایش پست ها
      مث اینکه شماها عاشق حاشیه هستین.
      پس نقل نمیکنم.
      بزارین با دلیل توضیح بدم:
      من بنا ب تعریف خیلیا رفتم هم سوم و هم پیش اناری رو گرفتم.
      روز اول شد خواستم بخونم.تو بخش لغات گفته ک هر لغت باید تو جمله یادداده بشه تا بهتر تو ذهن بمونه(ک کاملا درستم هس)
      شرو کردم بخونم.عاغا ب خدا ی لغتو خواس توضیح بده 7 8 تا لغت جدید میگف.حالا من باید در ب در دنبال معنی اینا میگشتم(البته شاید ی عده بگن اینک خوبه چون تو ریدینگاهم لغت نااشنا زیاده.ولی من مخالفم
      اون مهارت میتونه با خود ریدینگ تمرین کردن حل بشه و نیازی نیس ب خاطر لغت ها هم اینقد اذیت شیم)
      بعد رسیدم ب گرامر.خیلی خیلی گرامر رو پیچیده کرده
      و بیشتر با فرمول گفته(انگار فیزیکه������)
      تو پاورقی ام گاهی وقتا انقد مطلب اضافی هس ک بعضیا مث من میخوننشونو قاطی میکنن.
      بعد همه اینا رسیدم ب تستا.
      ای بگی نگی بد نبودن اما پاسخنامه رو ک باز میکردی دیوونه میشدی چون کلی مطلب گرامریو ک در اصل همون مطالب درسنامه بود با ی بیان دیگه گفته بود و بازم کسایی ک مث منن و وسواس دارن اگ بخوننشون زمان تلف میشه.بخش کلوز و درک مطلب سومشو فقط خوندم و نظر خاصی ندارم.
      دوتا نکته ی دیگ اینکه رنگ و صحافی و قلم کتاب ب منو خیلی اذیت میکرد.و اگ نگا کنین پشت کتاب یکی از رتبه ها گفته لحن صمیمی دکتر اناری باعث میشود ...(یادم رف)ببخشید رتبه جان کدوم لحن صمیمی؟!
      ما ک ندیدیم������
      در مورد خیلی سبزم من هم جامع و هم اند ریدینگ و هم پت و متنو دیدم.جامع ک قربونش برم از نظر اموزش گرامر هیچ زحمتی ب خودش نداده و سعی نکرده مطلب رو قشنگ جا بندازه و خیلی بیانش بده(حتی بدتر از مبتکران)
      اند ریدینگم جوریک من دیدم زیاد چنگی ب دل نمیزد.
      اما پت و متن بهتر بود.
      درمورد جامع شبقره من الان دارمش و یکی دو درس ازش خوندم.نمیگم اینم خیلی تاپه اما انصافا نسبت به اون دوتا کتاب دیگه خیلی روون تره.ولی ریدینگشو ک من دارم خیلی خوبه.
      پس جامع:شبقره(یا انتشارات دیگه ای مث گاج ک من نظر نمیدم خودتون برسی کنین)
      ریدینگ:شبقره خوبه.پت و متنم خوبه.به همین سادگی گاجم خوبه چون متناش زیادن
      پ.ن1:دوستان اینک طرف کیه و چ مقامی داره اصلا ملاک خوبی برا انتخاب ی کتاب و ی سال خوندنش نیس.ما فزض میکنیم اقایnاونو نوشته.حالا اینک nکیه و چه سوابقی داره ب ما مربوط نیس.من فقط راجع ب یک کتاب از ی انتشارات صحبت میکنم(اگه هم نوشتم زبان اناری ب خاطر اینبود ک زودتر تایپ کنم)
      پ.ن2:یک سری کتابها فقط جو الکی دارن دوروبرشون و ب خاطر همین جو صدها جلد تا ب حال فروختن
      نمونش همین زبان مبتکران یا آرایه الگو(ک نقدای زیادی بهش دارم شخصا)یا فاگو زیست(ک نمیگم بده ولی 80درصد اونایی ک میخرن نمیخونن چون هرکسی کششو نداره)
      پس صرف اینک ی چند جا میبینین فلان کتاب برنده نرین اونو بخرین.و از ی فرد باتجربه تو این زمینه بخواید راهنمایی تون کنه اونم با دلیل.یا حتما از یکی قرض بگیرین و یک مبحث رو ازش مطالعه کنین تا ببینین ب درد شما میخوره یا نه.
      همین.

ببخشید آبجی من کاری به خوب یا بد بودن مبتکران ندارم هرچند خودمم دارمش اما نخوندمش کتاب بدی هم نیس ولی استارتر گفتن کتاب ریدینگ ...
      نگفتن کتاب جامع ...
      هرچند ریدینگ هم داره کتاب جامعش ...
      تحلیلاتونو کاملا قبول دام اما شما فقط کتابی جامع رو تحلیل کردین که البته ریدینگ هم دارن ولی خب مثه کتاب اختصاصی ریدینگ که نمیشن ... ایشون کتاب ریدینگ جدا خاستن ...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درک مطلب به زبان ساده شهاب اناری + همه ی ریدینگ های کنکورای ده سال اخیر( همه‌ی رشته ها، داخل و خارج)

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      سلام دوستان شما کتاب زبانی میشناسین که خیلی برای ریدینگ کنکور مناسب باشه؟ (ریدینگای سخت تقریبا و این ها)
      اگه کتابی هست ک کمک اموزشی نیست و صرفا کتاب زبانه هم معرفی کنین ممنوم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ببین آبجی اگه زبانتون ضعیفه فقط و فقط و فقط من بهتون درک متن به زبان ساده مبتکران رو معرفی میکنم که برخلاف کتاب جامعش اصلا مسائلو نپیچونده بلکه واقعا به بیان ساده مطالبو بیان کرده ...

اما اگه زبانتون خوبه ... و نترسیم از متن شبقره به تالیف دکتر رضا کیاسالار رو بگیرید ...

اما اگه زبانتون ضعیفه به هییییچ وجه سمت ... و نترسیم از متن نرید چون واقعا گیجتون میکنه و نمیتونید باهاش هب درستی ارتباط بر قرار کنید و بفهمیدش ...

پت و مت خیلی سبز رو هم تا حالا ندیدم پس راجع بهش نظری نمیدم ...
      راجع به کتابای غیر کمک درسی کنکوری همکه پرسیدین محموعه کتابای select readings خیییلیییی عالین و میتونن کمکتون کنن ابته اگه زبانتون خییلیی ضعیف نباشه و تقریبا معمولی باشید

1 - elementary

2 - pre-intermediate

3 - intermediate

4 - upper-intermediate

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام تو معروفیت اقای اناری شکی نیست اما این معروفیت صزفا بخاطر کتابشون نیست...کتاب ایشون زمانی اومد به بازار که کتاب زبان دیگه ای وجود نداشت...این معروفیت بخاطر بودن خود کتاب بود نه مطالب و سبک نوشتن و....
      کتاب زبان مبتکران خیلی پیچیده هست و مطلب خاصی برای ارائه نداره معمولی هست و اگه میبینید اسمش هنوز پا برجاست به خاطر یکه تازی بدون رقیب سال های قبل و بودن مولفش توی کلاسای کنکور و فضای مجازیه...
      در حال حاضر کتابای زبان متنوع تری توی بازاره که به مراتب از همه جهات از مبتکران بهتره...

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      امروز, 09:14 Top | #18سلام اکثر مطالبتون کاملا درسته مخصوصا اینکه به صرف اینکه یه کتاب معروفه دلیل نمیشه که بهترین کتاب هم باشه ...زبان مبتکران از جمله کتابایی هست که در زمان فقر کتابای کمک درسی به بازار اومد و چون رقیبی نداشت و تنها بود معروف شد و این معروفیت کاذب دهن به دهن چرخید تا به امروز که خیلیا بدون دلیل معروف بودنش میگن کتاب خوبی هست....نمونه این موضوع توی همه درسا وجود داره...کتابی که میخواید انتخاب کنید بدون توصیه و سفارش و درجه معروفیتش انتخاب کنید ... تنها در این صورته که شما به کتابی که میگیرید تا اخر وفادار میمونید و نتیجه میگیرید
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

ببخشید آبجی من کاری به خوب یا بد بودن مبتکران ندارم هرچند خودمم دارمش اما نخوندمش کتاب بدی هم نیس ولی استارتر گفتن کتاب ریدینگ ...
      نگفتن کتاب جامع ...
      هرچند ریدینگ هم داره کتاب جامعش ...
      تحلیلاتونو کاملا قبول دام اما شما فقط کتابی جامع رو تحلیل کردین که البته ریدینگ هم دارن ولی خب مثه کتاب اختصاصی ریدینگ که نمیشن ... ایشون کتاب ریدینگ جدا خاستن ...
      دوست عزیز
      من در مورد ریدینگ نظرمو اول گفتم.
      گفتم ک شبقره خوبه چون دارمش.در مورد ب زبان ساده مبتکران هم حرفی نزدم چون ندیدمش
      اما این قسمت از حرفام خطاب ب اونایی بود ک فقط ب خاطر اسم و رسم نویسنده اومدن ب استارتر پیشنهاد مبتکران میدن.هرچند خودشون ندارن یا اگه دارن داره خاک میخوره...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به ریدینگ دوم امسال برین سراغ ریدینگ تافل
      هرچه بیشتر احساس تنهایی کنی،احتمال اغاز یک رابطه ی احمقانه بیشتر میشود...
      "نامه ای عاشقانه از بیمارستان دولتی"
      "ریچارد براتیگان"

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      سلام دوستان شما کتاب زبانی میشناسین که خیلی برای ریدینگ کنکور مناسب باشه؟ (ریدینگای سخت تقریبا و این ها)
      اگه کتابی هست ک کمک اموزشی نیست و صرفا کتاب زبانه هم معرفی کنین ممنوم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
      درک مطلب گاج خوب میتونه باشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      منم موافقم فیلم زیرنویس با کتاب ردینگ شهاب اناری به هیچ وجه کیاسالار نخر جالب نیس
      کیانسلار خوب نیس جدی ؟ چرا؟
      نمیدونم حالا من زبانم خوبه تقریبا فقط یه سری چیزا از لغات یادم رفته ک نیازه با یه منبعی مخصوصا اک درسی نباشه بهتره تمرین کنم تا دوباره یادم بیاد!
      ولی زیرنویس امسال ؟ کنکوره وقت نمیشه ک من حالت عادیشم خیلی اهل فیلم نیستم چ برسه به امسالل!!!

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!
      ویرایش توسط FaMa77 : 31 تیر 1395 در ساعت 13:55

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tzar نمایش پست ها
      با کتابای شهاب اناری هم قواعدو درست زدم ، هم لغاتو ، هم کلوز رو ، یه چند تا هم از ریدینگ زدم
      کتابشو بگیر یه دی وی دی هم میده که چجوری ردینگ و اینا رو بخونی
      همون کتاب جامعش منظورتونه؟
      یات کتاب ریدینگ جدا دارن؟

همیشه برای حل هر مساله

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

پیشنهادم کتاب
      پت و متن خیلی سبز هستش ، از بار علمی و سبکش خوشم اومد انصافا
      بار علمیش منظورتون اینه ک سطحش بالاست؟
      اگه سطحش بالا باشه حتما میخرم

همیشه برای حل هر مساله

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن