خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 75
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آموزش انتخاب رشته کنکور 95

چند نکته کلیدی پیرامون انتخاب رشته ای متفاوت در کنکور_95

از مشــاور، مشاوره بگیر _ بعضی ها دیدی ... ماه رمضان تخصص آش و حلیم _شب عید شغل آب و اجدادی پخت سمنو و فروش سبزه و ماهی گلی و اواخر مرداد فوق تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته کنکور ؛
      خیلی خیلی مهم هست حالا که دیگه آخرین مرحله انتخاب هوشمندانه برای رسیدن به آینده ای که میخواد بخش مهمی از زندگی کاری و اجتماعی خودت در بر بگیره پیش رو داری باید در وهله اول درست انتخاب کنی که از چه کسی و کجا مشورت بگیری.
      باور کن نمیشه با زور و پارتی بازی و برخی حرف های بی ارزش مثل انتخاب رشته و قبولی تضمینی فلان جا کاری از پیش برد و اینا هم فقط ادامه فریب هایی هست که خودت در طی این یکسال دیدی و شنیدی. کسی که بهت تو انتخاب رشته کمک میکنه خودش باید تعریف و اشراف اطلاعاتی خوبی روی گستره ی صدها رشته مختلف و دید خوبی نسبت به آینده کاری وآخر و عاقبت کار داشته باشه . افراد کم تجربه ای که سوادشان در انتخاب رشته یکسری آمار و ارقامی هست که با خودشان باید همیشه داشته باشند و اونا چک کنند و دلیل قانع کننده برای انتخاب هاشون برات نمیارن، دارن نظر خودشان بهت تحمیل می کنند و این فایده نداره

مشاوره تحت لیسانس آقای فلانی_ این ترفند نیز استفاده از اسم شخصی مطرح و برند در بازار هست که کلیات کار خودش انجام نمیده و فقط در حد بالا و پایین کردن انتخاب رشته نرم افزاری نقش داره و حتی به دلیل جذب خیلی بالا کنکوریها ، این مراکز اغلب سرویس دهی مناسبی هم بابت مسائل مختلف پیرامون انتخاب رشته نمی کنند و شاید اصلا آقای فلانی حتی چند دقیقه هم بیشتر نبینی

انتخاب رشته کیلویی_ خب حتما همون طور که اسم کارگران فصلی رو شنیدین ، باید در پروسه انتخاب رشته هم منتظر افرادی باشیم که با شروع مهلت انتخاب رشته تغییر شغل میدن و خودشون متخصص کار مشاوره جلوه میدن و با داشتن حداقل اطلاعاتی اقدام به انتخاب رشته کنکور می کنن.در صورتی که باید مراقب بود که سرنوشت را به دست چه کسی بسپاریم ، و صرفا یک سیستم نرم افزاری با حذف یا انتخاب چند رشته محل برای یک عمر شما تصمیم نگیرد. وظیفه مشاور داشن اطلاعات وسیعی در مورد مشاغل،بازار کار،تفاوت رشته های دانشگاهی،آینده ادامه تحصیل و معرفی منابع تحقیقاتی به داوطلبان کنکور هست.انتخاب رشته بدون تحلیل و بررسی علمی ابعاد روحی،روانی،شخصیتی و استعدادی طرف مقابل توسط کارشناس خبره و صرفا" تحویل یک برگه پرینت کامپیوتری،ارزش زیادی ندارد

قیمت بالا _ این حکایت همون فیل هوا کردن بعضی هاست که دیگه زیادی قضیه حساس می کنن ، و برخی بچه ها هم فکر می کنند اگر واقعا هزینه خیلی زیادی میدن پس حتما کاری که اینجا براشون انجام میشه زمین و تا آسمون درصدهای داغون کنکورشان عوض میکنه و طرف خیال میکنه از اون لا به لا آقای مشاور قادره ظرفیت پنهان باز کنه و ی جورایی منو تو فلان رشته و دانشگاه جا کنه؛ البته ناگفته نماند برخی ها با بیان سابقه شان در قبولی های عالی رتبه های ضعیف و اینکه حتما باید من برات انتخاب رشته دانشگاه کنم و قلق داره ، همچنین وعده تضمین قبولی فلان رشته یا دانشگاه و انتخاب رشته تضمینی کنکور ،طوری مخ میزنن که انگار قراره صندلی فلان جا برای شما با خشکه گرفتن،جور کنن

ظاهر زیبا_ مشاور وقتی کف انتخاب رشته را از حد داوطلب پایین تر انتخاب کنه عملا می تونه تضمین بدی که تو حتما با انتخاب رشته من قبول میشی و خیلی ها با این شرط 100% قبولی تبلیغ می کنند در صورتی که رفتن به رشته و دانشگاه خوب حتما رتبه خوبم میخواد و نمیشه برای کسی معجزه کرد.
      یا اینکه برعکس برخی مشاور نماها بخاطر اینکه فرم پیشنهادی انتخاب رشته خیلی قشنگی به تو نشان بدن و تو رو موقتی دلگرم و راضی کنند و پولی خوبی ازت بگیرند، همه رشته و دانشگاه های ایده آل تر از حد خودت برات ردیف می کنند که تو حس کنی اینا میاری و خوشحال بشی؛ ولی در عمل این برگه کاغذی که چند صد هزار تومان خریدی برات جز واژه "مردود" هیچی نداره

انشالله در روزهای آتی همایش های تخصصی دانشگاه خوارزمی و شهید بهشتی در باب انتخاب رشته با تدریس خودم براتون میذارم

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      ولی در عمل این برگه کاغذی که چند صد هزار تومان خریدی برات جز واژه "مردود" هیچی نداره

کاملا حرفاتونو قبول دارم دکتر ...
      پ . ن : خودم اینو جمله رو به عینه چندینو چنننند بار دیدم و تجربه کردم تو انتخاب رشته های مختلف آزاد ، پردیس ، تکیمل ظرفیت ، ملی ، مازاد و ....
      فقط پول حروم کردنه ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اقای افشار....میخواستم بدونم خودتونم انتخاب رشته انجام میدین؟باید از الان مثه خیلی مشاورای دیگه وقت بگیریم؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یک سوال
      بعد اینکه جواب انتخاب رشته اومد ،مثلا 50 تاش رو قبول شدم.
      باید همون موقع یکیش رو انتخاب کنم؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      50تا؟:troll (7):

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس چند تا؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      پس چند تا؟
      والا مردم ازون 150تا انتخابی ک میزنن یکیشم درنمیاد حالا 50تا!!!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید مردم رتبه شون بالا باشه مال من پایین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاید مردم رتبه شون بالا باشه مال من پایین
      نه اینجور نگین امیدوارم رتبه خیلی خوبی بیارین

ولی خارج از شوخی شما میتونین 150تا انتخاب بزنین ولی احتمالا یکیش دربیاد

موفق باشین....

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      والا مردم ازون 150تا انتخابی ک میزنن یکیشم درنمیاد حالا 50تا!!!!!
      یکی از اون 150 تا در میای و سیستم بهت اسمش معرفی میکنه

پیج انتخاب رشته کنکور خودم اینه . ریز جزئیات نحوه اجرای پروژه انتخاب رشته سراسری و آزادهم در کانال تلگرام گذاشتم ؛ اما متاسفانه ظرفیت خیلی کمی دارم و شاگرد خودم هم زیاده

http://www.alirezael.ir/konkur95entekhab_95

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      نه اینجور نگین امیدوارم رتبه خیلی خوبی بیارین

ولی خارج از شوخی شما میتونین 150تا انتخاب بزنین ولی احتمالا یکیش دربیاد

موفق باشین....
      فک کنم بالا و پایین رو اشتباه گفتم

خودت هم موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک کنم بالا و پایین رو اشتباه گفتم

خودت هم موفق باشی
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=afshar;859900]یکی از اون 150 تا در میای و سیستم بهت اسمش معرفی میکنه

پیج انتخاب رشته کنکور خودم اینه . ریز جزئیات نحوه اجرای پروژه انتخاب رشته سراسری و آزادهم در کانال تلگرام گذاشتم ؛ اما متاسفانه ظرفیت خیلی کمی دارم و شاگرد خودم هم زیاده

بله کامل خوندم به همون شماره الان اس ام اس دادم.....درمورد شرایط ثبت نام حضوری یا تلفنی من خودم ساکن تهران نیستم ولی میتونم چن روزی تهران بمونم اگه میشه شرایط ثبت نامو بهم پیامک کنین ممنون میشم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میگم دکتر شما در رابطه با انتخاب رشته صحبت و یا ویسی ندارید؟یا جدیدا سخنرانی ندارید در این رابطه؟!
      اخه خیلی ها هستن که نمیتونن حضوری بیان یا تلفنی با شما تماس بگیرن به خاطر مشکلاتی که هستش.
      اگه بشه یه صحبتی در رابطه با انتخاب رشته کنید ممنون میشم.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      والا به قران انتخاب رشته خیییییلی آسونتر و خیییییلی لذت بخش(البته برای کسایی که رتبه ی خوبی دارن!)از ثبت نام کنکوره!
      انتخاب رشته چیه که هی بزرگش میکنید؟یه دفترچه به شما میدن توش کد رشته نوشته که هر کد رشته برای یه رشته و یه دانشگاه خاص هست...شما به ترتیت اولویتی که خودتون تشخیص میدید(دقت کنین شما میخواید برید دانشگاه و درس بخونین نه استاد x یا y!البته میتونید راهنمایی بگیرید ولی نه اینکه بیاد طرف 150تا رشته بزنه براتون و بره!)150 رشته رو+کد رشته محلشون رو روی یه کاغد(یا چندتا!)مینویسید و میرید سایت سنحش و 150 تا کد رشته رو وارد میکنید!
      حالا نمیدونم این چیش سخته؟!طرف میره خداتومن میده به یکی برای اینکار!!!!ولی به نظرم این عدالته!میدونید چرا؟!جون کسی که اینقدر نمیتونه تحلیل کنه مسایل رو همون بهتر که پولش رو بده به یکی دیگه!

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن