خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم رو ترجیح میدین؟

رأی دهندگان
    12. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • از سری اپل

5 41.67%
    • از سری سامسونگ گلکسی

4 33.33%
    • غیره:/

3 25.00%
    صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اوه چ خبره ؟

آبجی من همین امروز فردا قصد دارم یه گوشی بگیرم ، خیلی هم تحقیق کردم در موردش ....

اول اینکه شما قیمت رو اصلا در نظر نگیر فقط سقف قیمت مشخص کن .
      ثانیا برای بازی و عکس و کلا مالتی مدیا نیاز به گوشی دو و خورده ای ملیونی نیست . دوتا ار دوستان پارسال رفتن دو ملیون دادن نوت 4 سامسونگ رو خریدن ، اندازه نیم ملیون هم استفاده نمیکنن ازش

ثالثا توی ایران از فکر آیفون بیاید بیرون . آیفونا گوشی های خوبی هستن ولی نه توی ایران و نه برای بازی و عکس . نه اینکه بد باشن ، کاربردشون به کار ما نمیخوره .

برای مالتی مدیا رنج 700 تا 1.5 مناسبه . بیشتر از این اضافیه . میدونم شما میخوای 2 ملیون خرج کنی ولی در نظر بگیر که الان یه گوشی دو ملیونی بخری سال بعد یه گوشی دو ملیونی کهنه داری ولی به نظرم الان یه گوشی یه ملیونی بخرید سال بعد یه گوشی یه ملیونی کهنه دارید و یه ملیون پول که میتونید باش یه گوشی دیگه بخرید

گوشی که خودم انتخاب کردم Xiaomi Redmi note 3 pro هست با قیمت 740 . شاید اسمش رو نشنیده باشید ولی مهم نیست . مهم اینه که ارزش خرید بیشتری نسبت به سامسونگ و اپل و ... داره و نسبت به قیمتش واقعا امکانات خوبی میده .
      این گوشی برای بازی مناسبه ولی یکم دوربینش غیر حرفه ای هست . رابط کاربریش فوق العاده روون و زیباست و پشتیبانیش هم خوبه .باطریش هم میگفتن 2-3 روز با استفاده معمولی نگه میداره که به نسبت عالیه .

ولی برای شما که دوربین براتون مهمه من گوشی Xiaomi Mi5 Pro رو پیشنهاد میدم با قیمت 1370 . کیفیت دوربینش خیلی خوبه و کاملا مناسبه .
      اگه انگلیسیتون خوبه این برسی رو ببینید : https://www.youtube.com/watch?v=ey9hMQDEDrA

ویرایش : طبق خبری که هم اکنون به دستم رسید (
      ) اپل تا روز شروع طرح رجیستری فرصت داره توی ایران نمیاندگی بزنه وگرنه دیگه هیچ سیمکارتی روی گوشی های آیفون کار نخواهد کرد و گوشی ها جمع آوری میشه .
      منبع :
      http://www.zoomit.ir/2016/7/17/133339/iphone-willnt-sell-iran-market/

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 27 تیر 1395 در ساعت 16:32

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دلام دوباره *__*

خیلی ممنون از زمان با ارزشتون که صرف کردین و برام توضیح دادین موضوعات رو.
      من خودم خیلی دلم میخواست گوشیم اپل باشه،اصن دوس دارمش.ولی در عین حال بار اولمه از این نوع گوشیا میگیرم و نمیدونم اصن میتونم تو دس نگهش دارم یا نه که گمش نکنم داغونش نکنم دلم نسوزه فکرکردم گفتم گوشیِ یکو دویست سی صدی بگیرم، بقیشو به اندازه یه تومن یه تبلت بگیرم اینطوری هم میتونم یه گوشی متوسط رو به بالا داشته باشم هم تبلت با صفحه بزرگتر و اینکه بتونم هرجا به عنوان لب تاب هم ازش استفاده کنم. اصن شاید تبلتم نخریدم دیروز یه گوشواره دیدم خوشم اومد.....

جای همگی خالی ما به فاصله یه شهر از خودمون مسافرتیم مثلا هفته دیگه برگشتم دو سه تا مغازه ی اپل تو شهر داریم و پاساژای موبایل فروشی رو هم میگردم و از نزدیک با هر دو گوشی مورد نظر کار میکنم بعد میام اینجا باهاتون درمیون میذارم که چیکار کنمو این حرفا

یه گوشی هم هست که فکرکنم دو سال پیش بود تب و تاب اومدنش عکساشو تو روزنامه میزدن خوشم اومده بود : سونی اکسپریا z2 یا z3 یا z4 بود دقیق نمیدونم کدوم ولی دستبند هوشمندم داشت خیلی ناز بود اونو هم تازه یادم اومد بگردم ببینم سایتا راجع بهشون چی نوشتن...

راستی این سامسونگای نوت وضعشون چجوریه؟دلچسب هستن؟کدومشون بهتره؟ با یکو نیم کدومشونو میشه خرید؟صفحشون چه اندازه ایه و برای بازی و عکاسی خوب و قوی هستن؟

در رابطه با لومیا هم توضیح بدین لطفا اگر باهاش کار کردین.قبلنا دیده بودمش و دوسش داشتم فکرکنم الان رو مد نیست ولی مهم اینه که خوب باشه مدش اونقدار اهمیت نداره)

با دلام*_*

ویرایش توسط کتی ملیح : 28 تیر 1395 در ساعت 03:55 دلیل: لومی جونو یادم رفته بود:|

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سخت افزار=اپل
      نرم افزار=سامسونگ
      طراحی=اچ تی سی
      کیفیت ساخت=نوکیا
      به صرفه بودن وارزانی=هواوی
      وهمشون=SONY
      make believe

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط هواووی آنر 4x

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گوشی میخوای بخریا
      وای به حال شوهر کردنت
      دی:

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      دلام دوباره *__*

خیلی ممنون از زمان با ارزشتون که صرف کردین و برام توضیح دادین موضوعات رو.
      من خودم خیلی دلم میخواست گوشیم اپل باشه،اصن دوس دارمش.ولی در عین حال بار اولمه از این نوع گوشیا میگیرم و نمیدونم اصن میتونم تو دس نگهش دارم یا نه که گمش نکنم داغونش نکنم دلم نسوزه فکرکردم گفتم گوشیِ یکو دویست سی صدی بگیرم، بقیشو به اندازه یه تومن یه تبلت بگیرم اینطوری هم میتونم یه گوشی متوسط رو به بالا داشته باشم هم تبلت با صفحه بزرگتر و اینکه بتونم هرجا به عنوان لب تاب هم ازش استفاده کنم. اصن شاید تبلتم نخریدم دیروز یه گوشواره دیدم خوشم اومد.....

ببین شما بخوای دو تا رو با هم بخری ، دو تا چیز نسبتا معمولی گیرت میاد
      تبلت بخری اشتباه کردی. منم قبلا چنین کاری کردم ولی هر چی گوشی بهتر باشه بهتره !!
      تبلت پدر منو در اورد نمیتونستم بیرون ببرمش خیلی بد بار و سنگین بود آخرم با ضرر فروختم اونم با یه بدبختی به آشنا !!

صفحه تبلت هم نسبت به گوشی چون بزرگتره خیلی بی کیفیت میشه و واقعا بهم ثابت شد همه کار توی گوشی بهتره.

حالا اگه میخوای کمتر هزینه کنی. و حتی اگر اپل میخوای با اون قیمت زیر 1 و نیم

آیفون 5s هم هستش. ببین در کل اپل خیلی خوبه

بقیه گوشی ها مثل لومیا و سونی و اچ تی سی و ... بریز دور.

بین اپل و سامسونگ انتخاب کن حداقل !! اصلا هم نترس قرار نیست اژدهای دو سر از گوشی در بیاد
      در عرض یک هفته کاملا یاد میگیری کار کردن رو . چه با گوشی اندروید چه اپل .
      حالا خودت میدونی

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

8. Top | #38
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      گوشی میخوای بخریا
      وای به حال شوهر کردنت
      دی:
      خخخ شوهر دارم،گوشی ندارم فقط

با دلام*_*

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ال_جی بگیرید.

خیلی هم خوبه کارایش

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها
      فقط هواووی آنر 4x

اوه اوه راست میگه
      من برای خواهرم طلایی شو خریدم هم سگ جونه هم دوربینش خداوکیلی با توجه به قیمتش عالیه

کلن هواوی شرکت وحشی ای هست همینطوری همه امکاناتو باهم قاطی میکنه آخر سر یه قیمت میده میفروشه
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _YoOoY_ نمایش پست ها

اوه اوه راست میگه
      من برای خواهرم طلایی شو خریدم هم سگ جونه هم دوربینش خداوکیلی با توجه به قیمتش عالیه

کلن هواوی شرکت وحشی ای هست همینطوری همه امکاناتو باهم قاطی میکنه آخر سر یه قیمت میده میفروشه
      08062534-content.png

هواوی تو ایران محبوبه . توی کل جهان گوشی های ارزون و خوب redmi محبوبیتشون داره میره بالا

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      این گوشی ها رو رده بندی کنید منم میخوام گوشی بخرم = دوربین و باتری خیلی خیلی برام مهمه

سامسونگ : s6 edge + s7 +note 4 + note 5
      الجی : v10 + g5
      HTC 10
      هواوی : P9 + honor 7
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

.

.
      👤یحیی صفی آریان

13. Top | #43

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گوشی S6 رو بیخیال شو
      گوشی S7 رو حتما باهاش کار کن
      از بین آیفون ها هم 6s جدید ترینشه فعلا و 6s plus از 6s یکم قوی تره و گرون تر.....اگه همین امکاناتو تو یه گوشی کوچیکتر میخوای SE بگیر.آخرین گوشی اپل همین SE هست که بیشتر امکانات 6s رو داره فقط تو اندازه کوچیک تر و یکم ارزون تر
      این LG G5 رو هم حتما باهاش کار کن،یه شاهکاره،دوربینش معرکست یعنی دوربینش خوراک کار بلداست ،طراحیش تکراری نیست و پردازندش s820 آخرین و بهترین ورژن اسنپدراگونه
      گوشی S7 هم خیلی خوبه،گوشی های سامسونگ همیشه دوربین خوبی دارن،ظرافت خیلی بالایی داره،رو طراحیش خیلی کار شده،خوشگلم هست
      گوشیS7 نسخه خاورمیانه پردازندش مال خود سامسونگه که اونم قویه ولی به پای اسنپدراگون نمیرسه.s7 های اروپا و آمریکا اسنپدارگون هستن
      گوشی جدید HTC هم خیلی غوله،بلندگوهاش برا کنسرت کافیه،طراحیش همیشه خیلی عالیه،فقط زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه،پردازنده s820 هست و دوربینشم خیلی غوغا کرده هم عقب هم جلو
      سونی z5 هم خیلی شاخه دوربین ۲۳ مگا،پردازنده اسنپدراگون،ترکیب شیشه و فلز و پشتیبانی عالی از لحاظ آپدیت و نرگس افزار

اینا غولای بازار بودن همون حوالی ۲ میلیون،فکر کنم همشون فلزی هستن و همشون تقریبا محصولات 2016

قیمت پایین تر هم گوشی جدید هواویp9 و گوشی LG v10 حکمرانی میکنن

Sent from my K019 using Tapatalk

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      آدم نمیدونه کدومو بخره همشون خوبن

میشه برای من گلریزون کنید همشو بخرید ؟
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

.

.
      👤یحیی صفی آریان

15. Top | #45

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      اس ای رو خط زدم از دفتر انگار صفحه نمایشش کوچیکه و ازین حرفا...

بعد من تو دیجی کالا خوندم که این اپل ها براشون نوشته پردازنده هسته مرکزی 1.8 مگا هرتز.
      ولی خب دیدم که برای سامسونگا 2.1 مگاهرتز رو هم نوشته. خب یعنی سامسونگ قوی تره؟ یعنی اصن این هسته پردازنده هه چی هستش؟ به چ درد میخوره
      بعدی اینکه دوستم گوشی خرید سامسونگ a3 مدل 2016 هشتصد تومن تقریبا. اما دوربینش 13 عه! اما این اپلا همش 12 هستش عسکای خوشگل خوشگل میخوام
      کلا به فرکانس پردازنده توجه نکن
      پردازنده اپل از همشون قوی تره

Sent from my K019 using Tapatalk

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن