خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم رو ترجیح میدین؟

رأی دهندگان
    12. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • از سری اپل

5 41.67%
    • از سری سامسونگ گلکسی

4 33.33%
    • غیره:/

3 25.00%
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 59
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      اس ای رو خط زدم از دفتر انگار صفحه نمایشش کوچیکه و ازین حرفا...

بعد من تو دیجی کالا خوندم که این اپل ها براشون نوشته پردازنده هسته مرکزی 1.8 مگا هرتز.
      ولی خب دیدم که برای سامسونگا 2.1 مگاهرتز رو هم نوشته. خب یعنی سامسونگ قوی تره؟ یعنی اصن این هسته پردازنده هه چی هستش؟ به چ درد میخوره
      بعدی اینکه دوستم گوشی خرید سامسونگ a3 مدل 2016 هشتصد تومن تقریبا. اما دوربینش 13 عه! اما این اپلا همش 12 هستش عسکای خوشگل خوشگل میخوام
      درسته اپل پردازنه هستش(cpu) و رمش(برا بازی این مهم تره) از گوشی های آندرویدی کمتره ولی سیستم عاملش خیلی قوی تر و رونتره جوری که با رم 1 کار رم 6 تو آندروید رو میکنه
      تو دوربین که سونی و الجی و نوکیا(الان دیگه اسمش مایکروسافته) خوبن اپل و سامسونگ هم در یه حدن
      رو عدد حساب نکن ببین در عمل چطوره ممکنه یه دوربین 12 حتی ممکنه از 20 هم بهتر باشه
      تو آندروید برا بازی های حجم بالا که اگه بخوای از سایت ها بگیری نصبش کنی اذبیت میشی ضمن اینکه ممکنه نتونی نصب کنی (مثه آسفالت) اما تو ios از استور اصلی باید بگیری که هم حجم کمتری داره(به خاطر قوی تر بودن سیستم عامل)هم معمولا کیفیت بهتری داره
      تو بحث امنیت هم که قطعا اپل بهتره(البته کلی بلک بری بعد ویندوز فون بعد اپل)
      بحث دیگه پشتیبانی هست سامسونگ سالی 3-4 تا پرچم دار میزنه ولی اپل 1-2 تا و پشتیبانی اپل از دستگاه های قدیمیش خیییییییییییییلی بیشتر از سامسونگه(برا آپدیت به نسخه جدید سیستم عامل)
      اما خب بازم اون بحث بازی ها پولی اذیت میکنه که تو آندروید راحت می تونی همون رو نصب کنی مفتی (از دلایل کمبود امنیت یکیش اینه) تواپل هم میشه همون بازی رو مفتی نصب کرد ولی باید گوشی رو جیلبریک کنی که بعدش گوشی کلا به ف اک میره
      این بود مختصر اطلاعات من البته بگم که خودم نه اپل داشتم نه سامسونگ(عشق است لومیا) اما با جفتش زیاد کار کردم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

دلام*_*

قصد دارم گوشی بخرم و با توجه به بیسوادیِ من تو این زمینه از شما کمک میخوام که یه اطلاعاتی داشته باشم تا حدودی وقتی میرم موبایل فروشی خیلیم بیسواد نباشم
      حدود قیمت رو هم تا 2میلیونو 200 حساب کنین.
      من برای بازی و عکاسی میخوامش.
      بازی خیلی مهمه ها،بازی
      به بازی توجه کنین
      من تا حالا با هیشکدوم از این نوع گوشیا کار نکردم،بنظرتون این سامسونگ گلکسی های دو تومنی بهتره یا اپل دو تومنی؟
      اینارو میدونم که اپل برای خودش یه استور داره.اما مگه پولی نیست؟ خب من چجوری میشه با دلار ازشون برنامه و ازین حرفا بخرم؟؟؟ گرونن بازی هاش؟
      کادوییه برا خودم،میخوام در عین حال شیک و تو چشم هم باشه پس یدونه خوبشو بگین
      بازی یادتون نره، کلش میخوام ببینم چطوریاست

=================================

تو فاصله ای که این متنو تایپ کنم از سری گوشی های اپل،
      اپل6
      اپل 6پلاس
      اپل 6s
      اپل 6s پلاس
      اپل SE

اینا برام سوال شده که چی هستن؟ خوبن،بدن. اصن فرق معمولیا با این پلاسی که تهش میچسبونن چیه
      لطفا مزایای هرکدوم رو بسنجین و بگین کدوم مناسبتره.

==========================

سامسونگ های S6 و S6 edge چطور هستن؟؟ تو همین رنجای 2میلیون هستن..

راجع به سامسونگ نوت ها هم توضیح بدین که چه فرقی با اینا دارن و کدوماشون بهترن..
      در مورد اپل هم این یک سری توضیحات جامع و کامل !
      ببینید گوشی های آیفون کلا به این شکل هستش که یک سیستم عامل جداگانه مخصوص اپل داره.
      این سیستم عامل که اسمش ios هست مخصوص خود خود خود اپل برای گوشی هاشه.

یعنی اینطور نیست مثلا عباسعلی کچل بقال سر کوچه شما بیاد و براش نرم افزار بسازه !! که البته برای اندروید شاید بتونه بسازه
      پس یعنی خیلی سیستم عامل خاص تری داره نسبت به اندروید
      و از این نظر هم امنیت بالاتر داره و هم این که آدم های حرفه ای و شرکت های حرفه ای برای آیفون نرم افزار درست میکنن...

بعد خدمت شما عرض بکنم
      آیفون به صورت کلی کیفیت ساختش خیلی عالیه. زمانی که همه گوشی های اندروید از پلاستیک بودن اپل داشت گوشی با الومینیوم میساخت !
      اینم خدمت شما عرض بکنم
      بخاطر سیستم عامل هماهنگی و مطلوبی که برای گوشی هاش عرضه میکنه
      لازم هم نداره سخت افزار خیلی پیچیده برای گوشی خودش تعبیه کنه. یعنی مثلا اپل با cpu دو هسته صد برابر بهتر از گوشی اندروید با هشت هسته میباشد !!

و اینم در نظر داشته باشید که گوشی آیفون حتی بعد 4-5 سال کار کردن هنوز کلاس خودش رو حفظ کرده ! هنوز هنگ نمیکنه و مثل ساعت کار میکنه.
      شاهد هم گوشی های آیفون 4 که هنووووز که هنوزه دارن کار میکنن !! من خودم داشتم که میگم..
      در مورد سوالت که گفتی اون S های آخرش چیه. ببین آیفون هر سال یه گوشی میده بیرون.
      مثلا فکر کن امسال گوشی آیفون 5 تازه اومده. بعد وقتی میخواد این رو بروز رسانی بکنه و یه مدل دیگه بده میاد یه S میذاره آخرش.
      یعنی آیفون 5s از آیفون 5 جدید تره.

البته الان فکر کنم آخرین سری گوشی های آیفون همون se باشه.
      فرق آیفون 6s با 6s plus در اندازه صفحه نمایش هستش. صفحه نمایش پلاس 6 اینچ و خیلی بزرگ تره . یک سری شایعات هم هست دربارش انگار که میشکنه اگر فشار بیاد ! شایدم واقعا یه نقص باشه.

من با این قیمتی که شما فرمودید آیفون SE رو پیشنهاد میدم.
      اون هم مدل 64 گیگ. برای عکاسی و بازی و حتی کار های سخت تر هم جواب میده تا چندین سال خیالتون راحته . افتی هم نمیکنه.
      در مورد نرم افزار ها و طریق استفاده هم جداگانه توضیح میدم.
      راستی اپل خیلی کلاس داره هاااا.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستی میتونی صبر کنی تا سه چهار ماه دیگه
      هم اپل هم سامسونگ پرچمدار جدید میدن
      Note 7
      IPhone 7

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه تبلت من لنوو دارم که بنظرم خوبه اما دوربینش بعد یه مدت بی کیفیت میشه واسه گوشی هم اچ تی سی ام ناینی که کادو گرفتم تا حالا که خوب بوده ولی فوق العاده قطعاتش گرونه حتی از آی فون و نوت 5 سامسونگ هم گرون تره ولی هواوی امکاناتی که داره نسبت به قیمتش خیلی خوبه و بخاطر همین هم کمپانیای اپل و سامسونگ ازش شکایت کردن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

دلام*_*

قصد دارم گوشی بخرم و با توجه به بیسوادیِ من تو این زمینه از شما کمک میخوام که یه اطلاعاتی داشته باشم تا حدودی وقتی میرم موبایل فروشی خیلیم بیسواد نباشم
      بازی خیلی مهمه ها،بازی
      به بازی توجه کنین
      من تا حالا با هیشکدوم از این نوع گوشیا کار نکردم،بنظرتون این سامسونگ گلکسی های دو تومنی بهتره یا اپل دو تومنی؟
      اینارو میدونم که اپل برای خودش یه استور داره.اما مگه پولی نیست؟ خب من چجوری میشه با دلار ازشون برنامه و ازین حرفا بخرم؟؟؟ گرونن بازی هاش؟

اپل6
      اپل 6پلاس
      اپل 6s
      اپل 6s پلاس
      اپل se

اینا برام سوال شده که چی هستن؟ خوبن،بدن. اصن فرق معمولیا با این پلاسی که تهش میچسبونن چیه

سامسونگ های s6 و s6 edge چطور هستن؟؟ تو همین رنجای 2میلیون هستن..

خوب پیشنهاد من که شد آیفون se
      چون اندازش برای شما مناسبه. از همه لحاظ هم خوب و به روز هستش.
      و هم این که رنج قیمتی مناسب شماست.

آیفون 7 مثلا چند وقت دیگه میاد ولی مطمئن باش پولت بهش نمیرسه.

حالا نرم افزار !!!!

ببینید این که میگن اپل یک سری محدودیت داره و برخی امکاناتش قابل استفاده نیست توی ایران تقریبا درسته .
      ولی ما ایرانی ها ! هیچ موقع کم نمیاریم
      بخاطر همین هم لازم نیست شما نگرانی خیلی خاصی داشته باشید.
      الان خود اپ استور آیفون بسیاری نرم افزار های با کیفیت داره که رایگان هستن. دوما بسیاری اپلیکشن و سایت وجود داره برای دانلود نرم افزار های رایگان ایفون
      و اگر اگر اگر یک روزی هم خواستید حتما نرم افزار پولی بخرید . یا به هر حال چیزی از اپ استور دریافت بکنید که پولیه ( چون غیر از نرم افزار خیلی چیز ها هست حتی آهنگ )
      شما یک دونه گیفت کارت مخصوص آیفون میگیرید
      و اپل آیدی که الان همه گوشی فروشیا برای شما درست میکنن. با اون گیفت کارت شارژ میکنید.
      گیفت کارت هم در انواع و اقسامش هست. قیمتش هم به دلار .مثلا شما از گوشی فروشی یک گیفت کارت 15 دلاری میخری میشه 45 هزار تومن. بعد میری اپ استور هر چی خواستی میخری.

البته زیاد لازم نیست چون انقدر اپلیکشن رایگان هست که نیاز پیدا نمیکنید.
      در مورد ایرادات دیگری که بعضا به ایفون میگیرن. ببین خانوم !! گربه که دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف

شما آیفون بگیر حالش رو ببر هر سوالی هم داشتی بیا بپرس یا جای دیگه بپرس اساتید راهنمایی میکنن.

همیشه هم ازش خوب نگهداری کن. چشم نخوری یه وقت !! حتما یه دونه قاب هم براش بگیر که بدنه اون خط نیفته بعد افسردگی بگیری .

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

بعد من تو دیجی کالا خوندم که این اپل ها براشون نوشته پردازنده هسته مرکزی 1.8 مگا هرتز.
      ولی خب دیدم که برای سامسونگا 2.1 مگاهرتز رو هم نوشته. خب یعنی سامسونگ قوی تره؟ یعنی اصن این هسته پردازنده هه چی هستش؟ به چ درد میخوره
      بعدی اینکه دوستم گوشی خرید سامسونگ a3 مدل 2016 هشتصد تومن تقریبا. اما دوربینش 13 عه! اما این اپلا همش 12 هستش عسکای خوشگل خوشگل میخوام
      ببین زیاد روی عدد توجه نکن
      روی کاغذ شاید سامسونگ اصلا 4 مگاهرتز باشه ولی دلیل نمیشه قوی تر باشه و بهتر کار بکنه. همون که عرض کردم اپل از لحاظ سیستم عامل انقدر هماهنگ و سبکه که دیگه لازم نیست خیلی گوشی خودش رو سنگین بکنه. هر چی گوشی سنگین تر باش از لحاظ سخت افزاری مصرف باتری بالا میره و بیشتر هم داغ میکنه

بعدم دوربین کیفیتش به عدد مگاپیکسل نیست. بعضی گوشی های اچ تی سی بود 4 مگا پیکسل ولی اندازه 20 مگا پیکسل بود !!

اپل هم 12 هست ولی کیفیتش حرف نداره. الان بعضی ها باهاش فیلم هم میسازن !!!

در مورد صفحه نمایش هم ببین شما چند تا انتخاب داشتی توی اون قیمت.
      صفحه نمایش 4 اینچ se اگر برای شما کوچک هست در عوض حافظه بالاتری داره. و نسبت به سری 6 جدید تره.

ولی اگر علاقه به صفحه بزرگتر مثلا 4.7 اینچ یا حتی 6 اینچ دارید
      باید یک مقدار بیشتر هزینه کنید که حداقل از لحاظ امکانات برای شما کم نزاره..
      چون 6 پلاس با صفحه 6 اینچ تو این قیمت مدل 16 گیگا بایت میتونید بخرید . که از لحاظ حافظه کم میاره

ولی 6 پلاس با حافظه 64 گیگ حرف نداره و تموم نیاز های شما هم فکر کنم برطرف بکنه.
      البته بگم گوشی با صفحه بزرگ خیلی سخت تر هم میشه نگهداریش و اگر بیفته که دیگه واویلا
      ویرایش توسط Poorya.Mo : 27 تیر 1395 در ساعت 12:14

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خواهرم
      با احترام به نظر تمامی دوستان
      بنده یک دوستی دارم که موقع رفتن به بازار و خرید ,فقط به قیمت کالاها توجه میکنه , معیارش برای خرید , بالا بودن قیمت محصولات هست,براش هم مهم نیست که کفش باشه یا لباس یا گوشی و....این اعتقاد رو داره که حتما هر چیزی که گرونتر باشه دارای کیفیت بالاییه.
      این موضوع در مورد گوشی هم صادقه ,در برخی از گوشی ها , مبلغی که پرداخت میکنید صرفا بابت برند اون هست و در واقعیت اون قیمت ها هم نمی ارزه, پس انداز خودتون یا جیب مبارک پدرتون رو در نظر بگیرین,نبرید پول بی زبون رو بابت گوشی بدین که فقط اون مبلغ رو بخاطر برندش و به اعتقاد عده ای که فکر میکنن با داشتن اون گوشی خاص میشن بپردازین,بد نیست بین انتخاب های خودتون , گوشی ذیل رو هم در نظر بگیرید,چرا که هم نیازهای شما رو برطرف خواهد کرد و هم اینکه نصف اون مبلغی هم که فرمودین داخل جیبتون باقی خواهند موند.
      Samsung Galaxy A7 (2016) Dual SIM SM-A710FD Mobile Phone | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
      بنده بازار یاب شرکت سامسونگ نیستم که از خرید این گوشی سودی به بنده برسه,صرفا یک نظر بود و شما هم در رد اون مختارید.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خودم انواع و اقسام گوشی ها از همه برندها داشتم اما آخر به این نتیجه رسیدم که موبایل هرچی ساده تر بهتر! (خودم استفاده زیادی ندارم و افتاده یه گوشه خاک میخوره)
      تصمیم گرفتم برای تبلت هزینه کنم، صفحه بزرگتر، بازی راحت‌تر، خوندن کتاب پی‌دی‌اف لذت‌بخش‌تر
      عکسای قشنگی هم با همین دوربین هشت مگاپیکسلیش گرفتم
      برا آیپدم قلم هم گرفتم و کارام راحت‌تر شد

Sent from my iPad Air2 using Tapatalk
      بهشتی شدم ^.^

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      به خدا اولین باره میام اینجور تاپیکا اونم به خاطر آغاز کنندش که میشناسم
      خلاصه
      آیفون خوشگله
      سامسونگ دلقکه!
      سونی یه جای کارش میلنگه!!!
      ال جی بی ریخته !!
      من الجی رو انتخاب میکنم !!!!!!!!
      ...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز---------- این گوشی که من الن دارم خییلی خوبه و ازش راضیم و تازه یه 3 ماهی هست که یکی از اقوام برام کادو از خارج اورده----------- کارت حافظه : 200 گیگ----------- حافظه داخلی هم تا 32 گیگ ----------- دوربین اصلی 23 و دوربین جلو هم نمیدونم 8 یا 5 باشه--------- من تا حالا ازش هیچی ندیدم و خییلی خوب بود -------- http://s7.picofile.com/file/82600444...mium_03_0_.jpg ------- موفق باشی

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز---------- این گوشی که من الن دارم خییلی خوبه و ازش راضیم و تازه یه 3 ماهی هست که یکی از اقوام برام کادو از خارج اورده----------- کارت حافظه : 200 گیگ----------- حافظه داخلی هم تا 32 گیگ ----------- دوربین اصلی 23 و دوربین جلو هم نمیدونم 8 یا 5 باشه--------- من تا حالا ازش هیچی ندیدم و خییلی خوب بود -------- http://s7.picofile.com/file/82600444...mium_03_0_.jpg ------- موفق باشی
      اسم گوشیت رو هم نمی دونی؟
      خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم اصلا سمت سامسونگ نری!!
      این خوبه تو اندروید!
      Huawei P9 Plus - مشخصات گوشی موبایل هواوی پی 9 پلاس | mobile.ir - مرجع موبایل ایران
      البته آیفون بهتره ولی محدودیت داره!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چرا خط زدی؟
      برش گردون

ببین فکر میکنی با صفحه نمایش بزرگتر میخوای چیکار کنی؟خب اگه اینجوریه برو تبلت بگیر
      اتفاقا اپل مدل se ر برای طرفدارا خاصش ساخته
      و با این رنج قیمتی که گفتی از اپل فقط این میتونی بگیری
      دوربینش هم مناسبه کلا آیفون دوربین خیلی خوبی داره این رزولوشن مگاپیکسل هم ملاک برتری نیست چه بسا
      20 مگاپیکسلیایی که دربرابر دوربین 8 آیفون سر خم کردن

هیچوقت مشخصات سخت افزاری موبایل اندروید ر با آیفون مقایسه نکن
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دلام*_*

بازی خیلی مهمه ها،بازی
      به بازی توجه کنین

اپل6
      اپل 6پلاس
      اپل 6s
      اپل 6s پلاس
      اپل SE

سامسونگ های S6 و S6 edge چطور هستن؟؟ تو همین رنجای 2میلیون هستن..

بنظر من اگر سامسونگ بگيرى خيلى به نفعته چون گوشيش هم خوب دوام مياره و هم سخت افزار خوبى داره
      اس 7 خوبه اما اج نگير چون اگه يه وقت خدايى نکرده بخوره زمين گوشى ميره واسه خودش
      اما من اگه بجات بودم صبر ميکردم نوت7 بياد

Sent from my K017 using Tapatalk

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه نوبی (بخوانید:تازه کار) اندروید برو.
      البته اگه از این رام و کاستوم و CWM و این مسخره بازیام خوشت میاد,بازم قطعا اندروید بهتره(از اونجایی که iOS عملا نداره اینارو )
      اندروید کلا خوبه.برای تازه کارا مخصوصا.
      ولی iOS خداییش قابل مقایسه نیست باش
      دقیقا یه سر و گردن بالاتر داره.
      رابط کاربریش خیلی زیبا تره.بازیاش بهترن,و ساپورتشم که عالیه.
      دوربین و ایناشم که خداییش بهتره !کیفیت قطعاتش بهتره دگ.چیزی که از California اومده رو داری با هوواوی که معلوم نیست از کجا اومده مقایسه میکنی
      کلا اُوِرآلل بهتری داره.
      من خودم داداشم داره( بحث پز دادن نیست.الان دگ ی بچه 2 ساله هم داره ;-; ) واقعا ازش راضیه.
      مثلا کیفیتی که میگم.من خودم خیلی دیدم طرف گوشیش از دستش بیفته.الان ایفون خدا بار از دست دادشم افتاده ولی خداروشکر تا حالا ب لطف همون گلس خالیش هیچیش نشده.
      حتی اسکرینشم بشکنه آیفونا بازم کار میکنن بر خلاف اکقثر اندرویدیا که تا یه خش بیفته کلا تاچش به یه مناطقی میره.
      فقط 2 تا مشکل داره یک باتریشه.(اونقدام مشکلی نیست :/ ) دومی هم یه سری محدودیاتست.که اپل علیه ایران زده.اونام با جیل بریک و اینا فک کنم بشه دور زد.
      ضمنن توی اندروید هم همونا هستن.مثلا پلی استورش عکسا و فیلما که کلا لود نمیشن.و ب جز ی سری برنامه چرت بقیه هم Unavailable هستن.(البته با بشکن بشکن فیکس میشه)
      پ کلا اگ تازه کاری برو اندروید.اگ استعداد تو خودت میبینی برو iOS .یه چیزی تو مایه های Windows و Linux هستن این دو تا.
      پ.ن:وینفون هم خوبه.ولی من بازم میگم رنج قیمتت آیفون سره.
      پ.ن2:موفق باشی =| فلا.
      @OP
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 27 تیر 1395 در ساعت 16:07

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن