خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج:برنامه اش نسبتا خوبه. آزمونای تو طول سالش خیلی خوب و سوالاش نزدیک به کنکور بود فقط تو زیستش زیاده روی کرده بود. ولی آزمونای جامعش واقعا خیلی سخت و چرت بود. همه ی درساش حتی شیمیش از کنکور یکی-دو پله بالاتر بود. اعتماد به نفس آدمو داغون میکرد.

قلمچی:برنامه اش خیلی عالیه.تو طول سال تو بعضی درسا خیلی سخت و مسخره میشد ولی کلیت سوالاش خوب بود.مخصوصا زیستش. آزمونای جامعش هم اکثر درساش خوب بود. بزرگترین عیب قلمچی بعد هزینه زیادش شاید این باشه که اسم و رتبه برتر هارو میزنه توسایتش.یعنی جوری ذهن آدم رو درگیر تراز و رتبه میکنه که دیگه اصلا به کنکور فکر نمیکنی.واین خیلی بده و آدمو داغون میکنه.

گزینه2:برنامه اش خیلی افتضاحه.سوالای عمومیش خوبه ولی اختصاصیاش زیاد جالب نیست و زیستش خیلی آسونه.

سنجش:تو طول سال برنامه اش خوب نیست.سنجش به خاطر جامع هاش معروفه و شباهت بعضی درساش به کنکور زیاد بود.

تو طول سال برید گاج یا قلمچی و جامع های سنجش رو هم شرکت کنید.

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قلم چی بودجه بندیش عالیه ولی سوالاش و بعضی وقتا سخت میده یهو که خوبه سوالای معمولی رو بهتر میتونی جواب بدی وقتی با سوالای خیلی سخت مواجه میشی ! گزینه 2 نه بودجه بندیش خوبه نه سوالاش . گاج هم برنامه اش خوبه . به نظرم قلم چی شرکت کنین بعد واسه بعد عید برین جامع های سنجش .
      ویرایش توسط echo : 06 شهریور 1396 در ساعت 21:39

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط echo نمایش پست ها
      قلم چی بودجه بندیش عالیه ولی سوالاش و بعضی وقتا سخت میده یهو که خوبه سوالای معمولی رو بهتر میتونی جواب بدی وقتی با سوالای خیلی سخت مواجه میشی ! گزینه 2 نه بودجه بندیش خوبه نه سوالاش . گاج هم به نظر من زیادی آسونه ولی برنامه اش خوبه . به نظرم قلم چی شرکت کنین بعد واسه بعد عید برین جامع های سنجش .
      گاج زيادي اسونه
      عوارض ترياك دولتي
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلم چی بودجه بندیش عالیه ولی سوالاش و بعضی وقتا سخت میده یهو که خوبه سوالای معمولی رو بهتر میتونی جواب بدی وقتی با سوالای خیلی سخت مواجه میشی ! گزینه 2 نه بودجه بندیش خوبه نه سوالاش . گاج هم به نظر من زیادی آسونه ولی برنامه اش خوبه . به نظرم قلم چی شرکت کنین بعد واسه بعد عید برین جامع های سنجش .
      داداش شیمی و زیست گاج رو دیدی؟
      اسونه؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      فک کنم منظورتون عمومیاش بود که آسونه وگرنه اخصاصیاش بسیار خوب و اغلب سخته.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      فک کنم منظورتون عمومیاش بود که آسونه وگرنه اخصاصیاش بسیار خوب و اغلب سخته.
      عاخه مشكل اينجاست سطح عمومياش هم خيلي بالاس

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلمچی +جامع های سنجش ،شک نکن

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج تنها یه ایرادی داره که جامعه اماریش پایینه به خاطر اینکه مثل قلم چی ازمون هاش رو 24 ساعت توی تلویزیون تبلیغ نمیکنه

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یکی تکلیف مارو روشن کنه اخرش گاج یا قلمچی؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      دوستان یکی تکلیف مارو روشن کنه اخرش گاج یا قلمچی؟
      داداش،اگه حاشيه هاي قلمچي زمينت نميزنه،قلم خوبه..يعني در يك كلام،اگه فك ميكني ترازت بالاي ٧٠٠٠ ميشه،اره خوبه...از نظر برنامه جفتشون مثل هم هستن كه مهم ترين چيز همينه.. يعني با برنامه درس خوندن...از طرفي هم جامعه اماري گاج پايينه و اگه اذيتت ميكنه نرو..كيفيت هر دو تا رو بررسي كردم،هر دو تا عالي هستن تو فيزيك و رياضي قلم چربش داره به گاج و تو شيمي و عمومي گاج چربش داره..تو زيست هم جفتشون محشرن...در مجموع به يه چيز نگاه كن و تصميم بگير...ببين دلت ميگه كدوم ازمون بري بيشتر حال ميكني..همين..نگاه نكن كه فلان رتبه تك رقمي قلمچي رفته پس حتمن تو هم باس بري..رتبه هاي داغون هم قلمچي ميرفتن ولي يا نخواستن يا تو حواشي بودن...همين امسال رتبه ١٠ رياضي نميدونم كدوم منطقه كه تو انجمن بود،گاج ميرفت...

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      داداش،اگه حاشيه هاي قلمچي زمينت نميزنه،قلم خوبه..يعني در يك كلام،اگه فك ميكني ترازت بالاي ٧٠٠٠ ميشه،اره خوبه...از نظر برنامه جفتشون مثل هم هستن كه مهم ترين چيز همينه.. يعني با برنامه درس خوندن...از طرفي هم جامعه اماري گاج پايينه و اگه اذيتت ميكنه نرو..كيفيت هر دو تا رو بررسي كردم،هر دو تا عالي هستن تو فيزيك و رياضي قلم چربش داره به گاج و تو شيمي و عمومي گاج چربش داره..تو زيست هم جفتشون محشرن...در مجموع به يه چيز نگاه كن و تصميم بگير...ببين دلت ميگه كدوم ازمون بري بيشتر حال ميكني..همين..نگاه نكن كه فلان رتبه تك رقمي قلمچي رفته پس حتمن تو هم باس بري..رتبه هاي داغون هم قلمچي ميرفتن ولي يا نخواستن يا تو حواشي بودن...همين امسال رتبه ١٠ رياضي نميدونم كدوم منطقه كه تو انجمن بود،گاج ميرفت...
      به شدت موافقم ، اون ازمونی که نسبت بهش حس خوب دارید برید ، با حس تنفر نمیشه پیشرفت کرد

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      والا من که ریاضیم کلا زیست ندارم الانم که گاج میرم از سوالاتش راضیم ولی واقعا این جامعه آماریش اذیت میکنه سطح واقعیتو متوجه نمیشی
      قلمچی هم حرف و حدیث درموردش زیاده واسه همین دو دلم گاج بمونم یا برم قلمچی
      البته خیلیا میگن سه تا ازمون اخرو برو سنجش که جامعه اماریش زیاده رتبتو میفهمی ولی من حرفم اینه که چرا دقیقه 90 رتبمونو بفهمیم؟ از همون اول سال تو جامعه اماری زیاد سطحمونو میبینیم و میتونیم خودمونو بکشیم بالا
      تو تابستونم مشکلم با سوالات گواه قلمچی بود که از مهر به بعد خیلی کمتر میشه و تقریبا دیگه مشکلی نداره ولی این حرف و حدیثایی که میگن سوالاش استاندارد نیست نمیدونم درسته یا نه واسه همین دو دلم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      والا من که ریاضیم کلا زیست ندارم الانم که گاج میرم از سوالاتش راضیم ولی واقعا این جامعه آماریش اذیت میکنه سطح واقعیتو متوجه نمیشی
      قلمچی هم حرف و حدیث درموردش زیاده واسه همین دو دلم گاج بمونم یا برم قلمچی
      البته خیلیا میگن سه تا ازمون اخرو برو سنجش که جامعه اماریش زیاده رتبتو میفهمی ولی من حرفم اینه که چرا دقیقه 90 رتبمونو بفهمیم؟ از همون اول سال تو جامعه اماری زیاد سطحمونو میبینیم و میتونیم خودمونو بکشیم بالا
      تو تابستونم مشکلم با سوالات گواه قلمچی بود که از مهر به بعد خیلی کمتر میشه و تقریبا دیگه مشکلی نداره ولی این حرف و حدیثایی که میگن سوالاش استاندارد نیست نمیدونم درسته یا نه واسه همین دو دلم
      داداش، ببين بازم دلت چي ميگه الكي به حرف كسي گوش نكن.، ولي بالا هم بهت گفتم،جامعه اماري اصلن تو ازمونهاي مرحله اي قبل از جامع واقعن معني نداره..من خودم الان گاج ثبت نام كردم و با تحقيق كامل و بررسي سوالات و برنامش انتخاب كردم..پارسال قلمچي ميرفتم ولي امسال نميرم...چون حاشيه هاش واسه من ويرانگر بود،چيزي كه گاج نداره...
      در مورد جامعه اماري حرفت درسته،من خودم هم ازمون هاي جامع رو قلم ميرم ..اون ٣ تاي اخر رو..فقط هم بخاذر جامعه اماري..ولي تا قبل از جامع ها چراغ خاموش خودتو اماده كن واسه كنكور و جامع هاي اخر كه اصل اوناس،و اون هست كه درجه دانش اموز رو نشون ميده

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامه راهبردی و جامعه آماری آزمونا خیلی مهمه
      رقیبای اصلیتون ببینید گجا میرن
      شما هم برید

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن