خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 68
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

【بــهــــترین منـــــآبـع کنکـــور از نظــــر شمــآ 】

دوســــــتان عــــــــزیز ،،، تو این تاپیک میتونید از منابـــعی که استفاده کردید (چه دی وی دی ،چه کلاس آموزشی ، آزمون آزمایشی ،کتاب، جزوه و...) ("در هر رشته ای " ) که در سر جلسه کنکور براتون نقش آب روی آتیش رو داشتند اینجا معـــــرفی کنید و منابع و آزمون هایی هم که باهاشون ضرر کردید و اگه برمی گشتید به عقب دورش خط قرمز میکشدید...مرسی از دوستانی که ما رو از نظرات خود بی بهره نمی سازند ...

اجرتون با خدا و بهترین رتبه یی که لیاقتشتشو دارید ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      دوســــــتان عــــــــزیز ،،، تو این تاپیک میتونید از منابـــعی که استفاده کردید (چه دی وی دی ،چه کلاس آموزشی ، آزمون آزمایشی ،کتاب، جزوه و...) ("در هر رشته ای " ) که در سر جلسه کنکور براتون نقش آب روی آتیش رو داشتند اینجا معـــــرفی کنید و منابع و آزمون هایی هم که باهاشون ضرر کردید و اگه برمی گشتید به عقب دورش خط قرمز میکشدید...مرسی از دوستانی که ما رو از نظرات خود بی بهره نمی سازند ...

اجرتون با خدا و بهترین رتبه یی که لیاقتشتشو دارید ...
      سلام
      دروس عمومی:
      قرابت معنایی: ادبیات جامع خیلی سبز یا الگو
      اگر تو مبحث قرابت ضعیف هستید با کتاب نشر دریافت شروع کنید.
      آرایه ادبی: لقمه مهر و ماه + جامع خیلی سبز یا الگو
      لغت و املا: لقمه مهر و ماه + جامع خیلی سبز یا الگو
      تاریخ ادبیات: لقمه مهر و ماه + جامع خیلی سبز یا فقط کتاب الگو
      زبان فارسی: جامع خیلی سبز یا الگو
      اگر تو درس زبان فارسی ضعیف هستید و مثل خیلی ها ازش متنفرید! با کتاب نشر دریافت شروع کنید که با توجه به بیان روان کتاب مشکلتون حل میشه و به زبان فارسی علاقمند میشید در ضمن میتونید تکواژها رو که بخش قابل توجهی از حجم کتاب رو اشغال کرده و تو کنکور ازش فقط یه تست میاد اون هم از نوع وقت گیر و ریسکی! کلا نخونید.
      عربی: سفید گاج(فقط اسمش سفیده جلدش خاکستریه!)
      اگر تو درس عربی ضعیف هستید میتونید با کتاب جامع خیلی سبز شروع کنید.
      معارف: جامع گاج + خط ویژه گاج یا زرد جمع بندی مهر و ماه
      زبان انگلیسی: جامع مبتکران + اگر دلتون خواست کتاب نترسیم از متن شبقره
      گروه ریاضی:
      ریاضی۲،حسابان و دیفرانسیل و انتگرال: پایه و پیش خیلی سبز + خط ویژه گاج + اگر وقت شد و حوصله داشتید و درصد بالا خواستید iq گاج
      اگر تو ریاضیات پایه و دیفرانسیل ضعیف هستید با کتاب های اول تا چهارم دبیرستان پرسمان گاج شروع کنید. اول دبیرستان واجبه چون اتحادها، حل معادله و مجموعه ها پیش نیاز مباحث بعدی و همینطور درس فیزیک هست.
      هندسه تحلیلی: پرسمان گاج + اندیشه فائق + خط ویژه گاج
      گسسته و جبر و احتمال: فار + خیلی سبز یا iq گاج
      هندسه پایه: کتاب زرد جمع بندی مهر و ماه + قلم چی
      فیزیک: خاکستری گاج یا خیلی سبز
      اگر تو درس فیزیک ضعیف هستید با کتاب های اول تا چهارم پرسمان گاج شروع کنید.
      شیمی: کتاب درسی + برای هر سه سال واجب مبتکران + آزمون فار یا آزمون الگو
      اگر تو درس شیمی ضعیف هستید با کتاب های آموزش شیمی مبتکران شروع کنید که کاملا مبحث براتون جا بیوفته.
      گروه تجربی:
      ریاضیات: پایه و پیش خیلی سبز + خط ویژه گاج + اگر وقت و حوصله داشتید و درصد بالا خواستید iq گاج
      اگر تو ریاضیات ضعیف هستید با کتاب های اول تا چهارم دبیرستان پرسمان گاج شروع کنید. اول دبیرستان واجبه چون اتحادها و حل معادله و همینطور مجموعه ها پیش نیاز سال های بعد و همینطور درس فیزیک هست.
      زیست: کتاب درسی + الگو + iq گاج
      اگر تو درس زیست ضعیف هستید با کتاب های سال به سال خیلی سبز یا جامع گاج شروع کنید .
      فیزیک: پایه و پیش گاج خاکستری یا پایه و پیش خیلی سبز
      اگر تو درس فیزیک ضعیف هستید با کتاب های اول تا چهارم دبیرستان پرسمان گاج شروع کنید.
      شیمی: کتاب درسی + واجب مبتکران + آزمون فار یا آزمون الگو
      اگر تو درس شیمی ضعیف هستید با کتاب های آموزش سال به سال مبتکران شروع کنید.
      گروه انسانی: گاج خاکستری بدون شرح!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب های بد= ریاضی آی کیو گاج- شیمی دوم نشرالگو-عربی لقمه مهر ماه- عربی جمع بندی مهروماه-زیست گیاهی لقمه مهر و ماه- ریاضی کوله پشتی- کتاب های آبی قلمچی- زبان مبتکران-فیزیک تخته سیاه-شیمی فار-شیمی خیلی سبز-عربی جامع نشرالگو
      کتاب های حوب= کتاب ریاضی جامع خیلی سبز- کتاب های زیست خیلی سبز- شیمی موج آزمون نشرالگو-ریاضی موج آزمون نشرالگو- دینی خط ویژه گاج-کتاب های لقمه ادبیات-کتاب های فیزیک خیلی سبز-زمین شناسی مهر و ماه- تصویرنامه زیست مهر و ماه- زبان جامع گاج

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهترین منبع از نظر من که چند روزی هست به این نتیجه رسیدم منبعی که به قول معروف باهاش حال کنی و درس بخونی
      همینو ختم کلام

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      سلام

گروه ریاضی:
      ریاضی۲،حسابان و دیفرانسیل و انتگرال: پایه و پیش خیلی سبز + خط ویژه گاج + اگر وقت شد و حوصله داشتید و درصد بالا خواستید iq گاج
      اگر تو ریاضیات پایه و دیفرانسیل ضعیف هستید .
      گروه تجربی:
      ریاضیات: پایه و پیش خیلی سبز + خط ویژه گاج + اگر وقت و حوصله داشتید و درصد بالا خواستید iq گا
      ادب 40 عربی 25 دینی 75 زبان 25 ریاضی 7(دوتا سوال زدم) زیست 55 فیزیک 60 شیمی 45
      بنظرتون تعهدی ساری یا بابل میتونم بیارم ؟ همینطور درس فیزیک هست.
      زیست: کتاب درسی + الگو + iq گاج
      گروه انسانی: گاج خاکستری بدون شرح!
      ببخشید
      شما امسال هر 3 تا گروه انسانی و ریاضی و تجربی شرکت کردین !؟!؟!؟!؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      کتاب های بد= ریاضی آی کیو گاج- شیمی دوم نشرالگو-عربی لقمه مهر ماه- عربی جمع بندی مهروماه-زیست گیاهی لقمه مهر و ماه- ریاضی کوله پشتی- کتاب های آبی قلمچی- زبان مبتکران-فیزیک تخته سیاه-شیمی فار-شیمی خیلی سبز-عربی جامع نشرالگو
      سلام ،
      ببخشید دلیل اینکه زبان مبتکران و شیمی دوم نشر الگو جزو لیست منابع بدتون هستند رو میشه بگید ؟ ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

سلام ،
      ببخشید دلیل اینکه زبان مبتکران و شیمی دوم نشر الگو جزو لیست منابع بدتون هستند رو میشه بگید ؟ ممنون
      بله حتما...زبان مبتکران خیلی معروفه و من طبق حرف دیگران این کتاب رو گرفتم از لحاظ لغت خیلی خوبه ولی توی گرامر به نظرم زیاده روی کرده و مطالب خارج کنکور داره اگه شما این کتاب رو با کتاب زبان انگلیسی جامع گاج مقایسه کنین بهتر متوجه منظورم میشین و اما شیمی دوم نشرالگو من چاپ 4 این کتاب رو دارم تست هاش خوبن ولی درسنامه هاش به نظرم خیلی زیاده گویی کرده و حتی در مواردی مطالب خارج از کتاب رو به کار برده که اگه درسنامه هاش رو خلاصه تر و مفید تر کنه و مطالب خارج از کنکور رو حذف کنه کتاب خوبی میشه ...البته بازم میگم من چاپ 4 رو دارم شاید بعدا تغییر کرده باشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله حتما...زبان مبتکران خیلی معروفه و من طبق حرف دیگران این کتاب رو گرفتم از لحاظ لغت خیلی خوبه ولی توی گرامر به نظرم زیاده روی کرده و مطالب خارج کنکور داره اگه شما این کتاب رو با کتاب زبان انگلیسی جامع گاج مقایسه کنین بهتر متوجه منظورم میشین و اما شیمی دوم نشرالگو من چاپ 4 این کتاب رو دارم تست هاش خوبن ولی درسنامه هاش به نظرم خیلی زیاده گویی کرده و حتی در مواردی مطالب خارج از کتاب رو به کار برده که اگه درسنامه هاش رو خلاصه تر و مفید تر کنه و مطالب خارج از کنکور رو حذف کنه کتاب خوبی میشه ...البته بازم میگم من چاپ 4 رو دارم شاید بعدا تغییر کرده باشه
      ممنون ، پس ترکیب درسنامه یه کتاب مثل مبتکران با زدن تستای نشر الکو به نظرتون خوبه و مشکلی نیست ؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ممنون ، پس ترکیب درسنامه یه کتاب مثل مبتکران با زدن تستای نشر الکو به نظرتون خوبه و مشکلی نیست ؟
      بله به نظرم خوبه درسنامه های مبتکران روون تر هستن در عین حال تست هاش خیلی از کنکور دورن

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کتاب های حوب= کتاب ریاضی جامع خیلی سبز- کتاب های زیست خیلی سبز- شیمی موج آزمون نشرالگو-ریاضی موج آزمون نشرالگو- دینی خط ویژه گاج-کتاب های لقمه ادبیات-کتاب های فیزیک خیلی سبز-زمین شناسی مهر و ماه- تصویرنامه زیست مهر و ماه- زبان جامع گاج
      کاملاً موافقم....مخصوصاً کوله پشتی و زبان اناری و...

فقط نفهمیدم چرا شیمی فار رو شما تایید نکردید؟ همون که فقط آزمون هست و...اینا بخصوص پایه ؟!
      ضمناً اگه میشه یه مقایشه بین 4جلدی فیزیک خیلی سبز با 4 جلدی فیزیک پایه و پیش میکرو گاج بکنید.
      ممنون

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Byt. نمایش پست ها
      کاملاً موافقم....مخصوصاً کوله پشتی و زبان اناری و...

فقط نفهمیدم چرا شیمی فار رو شما تایید نکردید؟ همون که فقط آزمون هست و...اینا بخصوص پایه ؟!
      ضمناً اگه میشه یه مقایشه بین 4جلدی فیزیک خیلی سبز با 4 جلدی فیزیک پایه و پیش میکرو گاج بکنید.
      ممنون
      من برای شیمی کتاب های فار و موج آزمون نشرالگو رو بررسی کردم و به نظرم نشر الگو بهتره چون برخلاف فار ابتدای هر فصل خلاصه داره و سبک سوال هاش هم بهتره من شخصا نتونستم با کتاب های آزمون فار کنار بیام با اینکه خیلی ها ازش تعریف میکنن...
      برای فیزیک من هم گاج داشتم و هم خیلی سبز توی فیزیک پایه تقریبا مشابهن فقط درسنامه های خیلی سبز بهترن به نظرم...توی فیزیک پیش خیلی سبز سوال های خلاقانه و سخت بیشتری داره ولی به صورت کلی کتاب های گاج هم خوبن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من شیمی دو الگو خوندم محشر بود،هیچ آزمونی شیمی رو زیر 90 نزدم
      خودم قسمت های مهم درسنامه شو علامت گذاری کردم واسه مرور،یه سر و گردن بالاتر از مبتکرانه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه زیست الگو،شیمی موج آزمون رو به عنوان منبع تستی حتما بزن
      فیزیک گاج
      ریاضی خیلی سبز یا مهروماه
      دینی گاج
      ادبیات برای تست گاج طوسی
      زبان فقط،فقط شهاب اناری
      عربی گاج سبز یا طوسی + دی وی دی محسن ماهینی
      دینی گاج

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ببخشید
      شما امسال هر 3 تا گروه انسانی و ریاضی و تجربی شرکت کردین !؟!؟!؟!؟
      ارتباط معرفی کتاب با شرکت کردن تو گروه مربوطه رو متوجه نمیشم! بنده این کتاب ها رو بررسی کردم و حاصل تجربیات چند ساله ام هست جالبه سوال شما شصت تا لایک خورد پست بنده دو تا! بالاخره ایرانه دیگه . حتی اگر یک نفر هم با خوندن اون پست از سردرگمی نجات پیدا کنه مخصوصا تو درس ریاضیات برای من کلی ارزش داره. زمان ما کسی راه‍نمایی درست نمیکرد و بخاطر نداشتن آگاهی از رسیدن به رشته ی مورد علاقه ام باز موندم. روزگار خوش!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      ارتباط معرفی کتاب با شرکت کردن تو گروه مربوطه رو متوجه نمیشم! بنده این کتاب ها رو بررسی کردم و حاصل تجربیات چند ساله ام هست جالبه سوال شما شصت تا لایک خورد پست بنده دو تا! بالاخره ایرانه دیگه . حتی اگر یک نفر هم با خوندن اون پست از سردرگمی نجات پیدا کنه مخصوصا تو درس ریاضیات برای من کلی ارزش داره. زمان ما کسی راه‍نمایی درست نمیکرد و بخاطر نداشتن آگاهی از رسیدن به رشته ی مورد علاقه ام باز موندم. روزگار خوش!
      راهنمایی در صورتی درست هست که بررسی شده باشه و امتحانشو پس داده باشه ؛ پست شما به هیچ وجه حاصل تجربه نبود ، صرفا با دیدن چند برق یا پی دی اف کتاب کسی راهنمایی نمیکنه !
      من نمیفهمم کسی که هنوز زیست و دیفرانسیل و فلسفه منطق رو باهم نخونده رو چه حسابی زاهنمایی میکنه !؟ با شنیدن حرفای این و اون !؟ نگین که هر 3 کتاب رو مطالعه داشتین !!!

درضمن بهتره اول پست اول رو مطالعه کنید بعد کامنت بزارین !
      گفتن کتابهایی که مطالعه کردین و در کنکور امسال کاربرد داره و کتابهایی که اگه به زمان عقب برمیگشتین دیگه نمیخوندین !
      پست شما برای تاپیک معرفی منابع مختلف هست تا اینکه بخواد استفاده از منابع باشه !

فقط معنیه حرف شما راجب اینکه اینجا ایرانه رو نفهمیدم !؟
      یعنی چون بقیه مثل شما نبودن و نیومدن راجب چیزایی که توش به صورت کامل تخصص ندارن ، حرف نزدن یعنی ایرانین !؟ اگه به این باشه واقعا ایران جای بسیار خوبیه !

موفق باشین
      ویرایش توسط Hossein.A : 26 تیر 1395 در ساعت 20:08

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن