خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 68
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      دوســــــتان عــــــــزیز ،،، تو این تاپیک میتونید از منابـــعی که استفاده کردید (چه دی وی دی ،چه کلاس آموزشی ، آزمون آزمایشی ،کتاب، جزوه و...) ("در هر رشته ای " ) که در سر جلسه کنکور براتون نقش آب روی آتیش رو داشتند اینجا معـــــرفی کنید و منابع و آزمون هایی هم که باهاشون ضرر کردید و اگه برمی گشتید به عقب دورش خط قرمز میکشدید...مرسی از دوستانی که ما رو از نظرات خود بی بهره نمی سازند ...

اجرتون با خدا و بهترین رتبه یی که لیاقتشتشو دارید ...
      سلام دوستان منابع پیشنهادی به این صورت است :
      **** ادبـــیـــات
      کتاب جامع واسه تست زنی :
      میکرو جامع گاج + جامع خیلی سیز
      مبحثی :

لــــغــــت + املا :
      سطر به سطر گاج(مولف : حمزه نصراللهی) :
      خیلی کامل و جامع + به همراه تمام کنایه +تمام لغت متن ترجمه شده و مترادف و متضاد در مقابلش نوشته شده + جمع بندی تمام و کامل موارد هم آوا و لغت مشابه متون کتاب درسی + لغات تکمیلی متون کتاب و زبان فارسی + لغات متن زبان فارسی + اصطلاحات املایی اعلام و متون کتاب های درسی و زبان فارسی + موارد املایی کنکوری زبان فارسی و متون کتاب درسی + کلی چیزهای دیگر ... درضمن سوالات کنکور و سنجش رو هم داره ...............

مهروماه :
      اینم کتاب خوبیه + لغات کتاب درسی به همراه بخشی از متن کتاب در زیر آن نوشته شده + جمع بندی لغات هم آوا و متضاد و مترادف + کنایه های متون کتاب درسی + لغات املایی کنکور زبان فارسی +آیه های متون کتاب درسی + فهرست الفبایی تمام تغات در انتهای کتاب + چیز های دیگر .................

نشر دریافت(مولف : هامون سبطی) :

این کتاب به نظرم در زمینه املای خوب کار کرده چون که لغات املایی رو بر حسب حروف مشابهات آن نوشته شده و بعدش تمرین تشریحی هم گذاشته که خیلی خوب یاد می گیرید + تست های کنکور هم داره از 80 تا 94 یا جدیدش 95 + تست های سنجش + در زمینه لغت متون کتاب درسی خوب کار نکرده و فقط واسه لغات ستاره دار هر پایه یه تمرینی گذاشته و گفته لغات ستاره دار رو از انتها مرور کنید و بعد این تمرین رو حل کنید + و در مورد لغات بی ستاره یه فهرستی کوچولویی گذاشته که (بنظر خودم !!!) کامل و جامع و خوب نیست .........

تخته سیاه شاهین زاد با تصویر
      اینم بنظرم کامل نیست و لغات ستاره دار و برخی (!!) از لغات بی ستاره رو با عکس گذاشته و از لحاظ لغات بی ستاره کامل نیست و نمیتونه کنکور رو تضمین کنه.اما اگه کسی سختشه که لغت یاد بگیره میتونه لغات ستاره دا رو از رو تصاویر این کتاب بهتر تو یادش بمونه...

تاریـــخ ادبیات :
      مهر وماه : این کتاب هم جامع است و هم کامل + یه جمع بندی توپ و عالی در انتهاش داره که واسه بعد عید خیلی میتونه مفید باشه
      تخته سیاه
      نشر الگو
      نشر دریافت
      تخته سیاه (مولف : مهوش رضایی) :
      به صورت خلاصه ولی کامل هم هست و شما می تونید تکیل نوسیس هم کنید که دیگه مثل خودم جامع میشه و به راحتی هم میشه مرورش کرد

قــرابــت معــــنایــی :
      اولین چیز بنظرم تسلط بر مفاهیم متون کتاب درسی است(مثلا : گذر سریع عمر + تقابل عشق و عقل + ....) چون تا زمانیکه مفاهیم رو ندونیم نمیتونیم بفهیمیم که تست در مورد کدوم مفهوم طرح شده.....
      در این زمینه کتاب های مختلفی وجود دارد؛ اعم از:

نشر دریافت (مولف : هامون سبطی)
      :
      این کتاب مفاهیم رو به خوبی دسته بندی کرده و در هر موضوع زیر شاخه های وجود دارد+ تستهای تالیفی خوبی هم دارد

دی وی دی های تصویری الگو(مولف : علیرضا عبدالمحمدی):

این دی وی دی هم خوب کار کرده (اما من نپسندیدم !!)و یه سری دانش آموزان رتبه برتر رو اورده و با اونا مفاهیم رو توضیح میده و در انتهاش طی یه آزمون بین اونا فضای رقابتی وجود داره(جهت دریافت یه جایزه !!) و نحوه تست زنی رو آموزش میده.

جلد اول خط ویژه گاج :
      این جلد از کتاب های خط ویژه مفاهیم متن های کتاب رو خوب کار کرده و واسه جمع بندی بعد عید مناسبه و الیته دوستان می تونن از این کتاب هم استفاده کنند + در انتهاش سوالات کنکور رو داره و با پاسخی جامع و کامل و بررسی تمام مفاهیم گزینه ها!!

تست زنی :
      واسه تست زنی اغلب دوستان کتاب میکرو جامع گاج رو پیشنهاد می کنن ولی میوتنید از بقیه کتب ها هم استفاده کنید
      قرابت معنایی نشر الگو هم خوب واسه تست زنی و تمام سوالات کنکور و گزینه دو و قلم چی و سنجشرو داره ...

آ ر ا یـــــه :
      واسه ارایه ها کتابهای زیر وجود داره :
      مــهــر ومــاه ( مولف حمزه نصراللهی) :
      این کتاب انصافا خیلی خوب و جامع تما آرایه های کنکوری رو با تمام شگرد ها و تله هاش گفته + و تمام آرایه رو با مثالی خوب همراه با تصاویر جالب توضیح داده + تما آرایه های متون کتاب درسی در انتهای هر آرایه موجوده + متن های خارج کتب دارای آرایها + سوالات کنکور و تیپ بندی ان ها + سلسله مراتب و زنجیر وار توضیح آایه ها به صوری که هر آرایه مکمل و تکمیل کننده آرایه بعدی و مقایسه و تفاوت و شباهت بین آرایه ها + .......
      تخته سیاه (مولف شاهین شاهین زاد) :
      این کتاب هم براساس شکل توضیح داده و یه سری کلید واژه و نکات داره + تست های کنکور + تمرین های بعد از هر ارایه ...
      در ضمن آقای شیهین زاد تو دی وی دی آفبا (تصویری !) هم ارایه های رو براساس همین کتاباش توضیح داده و بعش سوالات کنکور رو حل کرده ....
      یه سری دوستان هم میگن : جزوه آرایه هامون سبطی به صورت رایگان در سایت نشر دریافت :
      من ندیدمش ولی شما جست و جو کنین اگه مفید بود استفاده کنین

زبـــان فـــارســـی :
      هامون سبطی :
      میگن خوب نوشته با بیانی روان اما زیاده و زمان بره ( ولی می تونین قبل خریدنش به دقت وارسی کنید که ارزش خوندن داره یا نه زمان دارین واسه خوندن یا نه)

مــهر ومـــاه :
      لقمه مهر و ماه نوشته حمزه نصراللهی ( به نظرم !! ) کتاب جامعی است برای زبان فارسی :
      تمام مطالب کنکوری رو خوب و جامع گفته + تما تله های کنکوری + تمام اشتباهات طراحان محترم رو که با کتاب درسی محل اختلاف و اشکال است رو گفته + در مورد تکواژ و واژه و مشتق و مرکب و ... لیست کامل و جامعی از کنکور های رو داره + در مورد مبحث جمله و و گروه فعلی و اسمی و قیدی ... خوب نوشته و ....چیز های دیگر ......

جامع الگو
      تخته سیاه

در ضمن دوستان میتونن کتاب پنج گنج مهر وماه و یا هفت خان خیلی سبز رو هم بررسی کنن
      اگه منابع دیگه ای رو فراموش کردم بنویسم شما بگید...

ادامه دارد ...
      غلط تایپی بود ببخشید !!

ویرایش توسط dadash : 06 مرداد 1395 در ساعت 15:35

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان dvdریاضی برای کدوم موسسه رو تایید میکنید صفر صفر هستم نظرتون برای منتظری چیه ؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام من امروز گزینه دو امتحان داشتم اینم درصد هام ادبیات 24 عربی 31 دین 46 زبان 57 ریاضی 20 فیزیک 5 شیمی 5 زیست 25 زمین 13 50 درصد سال سوم امتحان بود چطوره؟ راهنمایی کنید

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      سلام دوستان منابع پیشنهادی به این صورت است :
      **** ادبـــیـــات
      کتاب جامع واسه تست زنی :
      میکرو جامع گاج + جامع خیلی سیز
      مبحثی :

لــــغــــت + املا :
      سطر به سطر گاج(مولف : حمزه نصراللهی) :
      خیلی کامل و جامع + به همراه تمام کنایه +تمام لغت متن ترجمه شده و مترادف و متضاد در مقابلش نوشته شده + جمع بندی تمام و کامل موارد هم آوا و لغت مشابه متون کتاب درسی + لغات تکمیلی متون کتاب و زبان فارسی + لغات متن زبان فارسی + اصطلاحات املایی اعلام و متون کتاب های درسی و زبان فارسی + موارد املایی کنکوری زبان فارسی و متون کتاب درسی + کلی چیزهای دیگر ... درضمن سوالات کنکور و سنجش رو هم داره ...............

مهروماه :
      اینم کتاب خوبیه + لغات کتاب درسی به همراه بخشی از متن کتاب در زیر آن نوشته شده + جمع بندی لغات هم آوا و متضاد و مترادف + کنایه های متون کتاب درسی + لغات املایی کنکور زبان فارسی +آیه های متون کتاب درسی + فهرست الفبایی تمام تغات در انتهای کتاب + چیز های دیگر .................

نشر دریافت(مولف : هامون سبطی) :

این کتاب به نظرم در زمینه املای خوب کار کرده چون که لغات املایی رو بر حسب حروف مشابهات آن نوشته شده و بعدش تمرین تشریحی هم گذاشته که خیلی خوب یاد می گیرید + تست های کنکور هم داره از 80 تا 94 یا جدیدش 95 + تست های سنجش + در زمینه لغت متون کتاب درسی خوب کار نکرده و فقط واسه لغات ستاره دار هر پایه یه تمرینی گذاشته و گفته لغات ستاره دار رو از انتها مرور کنید و بعد این تمرین رو حل کنید + و در مورد لغات بی ستاره یه فهرستی کوچولویی گذاشته که (بنظر خودم !!!) کامل و جامع و خوب نیست .........

اینم بنظرم کامل نیست و لغات ستاره دار و برخی (!!) از لغات بی ستاره رو با عکس گذاشته و از لحاظ لغات بی ستاره کامل نیست و نمیتونه کنکور رو تضمین کنه.اما اگه کسی سختشه که لغت یاد بگیره میتونه لغات ستاره دا رو از رو تصاویر این کتاب بهتر تو یادش بمونه...

تاریـــخ ادبیات :
      مهر وماه : این کتاب هم جامع است و هم کامل + یه جمع بندی توپ و عالی در انتهاش داره که واسه بعد عید خیلی میتونه مفید باشه
      تخته سیاه
      نشر الگو
      نشر دریافت
      تخته سیاه (مولف : مهوش رضایی) :
      به صورت خلاصه ولی کامل هم هست و شما می تونید تکیل نوسیس هم کنید که دیگه مثل خودم جامع میشه و به راحتی هم میشه مرورش کرد

قــرابــت معــــنایــی :
      اولین چیز بنظرم تسلط بر مفاهیم متون کتاب درسی است(مثلا : گذر سریع عمر + تقابل عشق و عقل + ....) چون تا زمانیکه مفاهیم رو ندونیم نمیتونیم بفهیمیم که تست در مورد کدوم مفهوم طرح شده.....
      در این زمینه کتاب های مختلفی وجود دارد؛ اعم از:

نشر دریافت (مولف : هامون سبطی)
      :
      این کتاب مفاهیم رو به خوبی دسته بندی کرده و در هر موضوع زیر شاخه های وجود دارد+ تستهای تالیفی خوبی هم دارد

دی وی دی های تصویری الگو(مولف : علیرضا عبدالمحمدی):

این دی وی دی هم خوب کار کرده (اما من نپسندیدم !!)و یه سری دانش آموزان رتبه برتر رو اورده و با اونا مفاهیم رو توضیح میده و در انتهاش طی یه آزمون بین اونا فضای رقابتی وجود داره(جهت دریافت یه جایزه !!) و نحوه تست زنی رو آموزش میده.

جلد اول خط ویژه گاج :
      این جلد از کتاب های خط ویژه مفاهیم متن های کتاب رو خوب کار کرده و واسه جمع بندی بعد عید مناسبه و الیته دوستان می تونن از این کتاب هم استفاده کنند + در انتهاش سوالات کنکور رو داره و با پاسخی جامع و کامل و بررسی تمام مفاهیم گزینه ها!!

تست زنی :
      واسه تست زنی اغلب دوستان کتاب میکرو جامع گاج رو پیشنهاد می کنن ولی میوتنید از بقیه کتب ها هم استفاده کنید
      قرابت معنایی نشر الگو هم خوب واسه تست زنی و تمام سوالات کنکور و گزینه دو و قلم چی و سنجشرو داره ...

آ ر ا یـــــه :
      واسه ارایه ها کتابهای زیر وجود داره :
      مــهــر ومــاه ( مولف حمزه نصراللهی) :
      این کتاب انصافا خیلی خوب و جامع تما آرایه های کنکوری رو با تمام شگرد ها و تله هاش گفته + و تمام آرایه رو با مثالی خوب همراه با تصاویر جالب توضیح داده + تما آرایه های متون کتاب درسی در انتهای هر آرایه موجوده + متن های خارج کتب دارای آرایها + سوالات کنکور و تیپ بندی ان ها + سلسله مراتب و زنجیر وار توضیح آایه ها به صوری که هر آرایه مکمل و تکمیل کننده آرایه بعدی و مقایسه و تفاوت و شباهت بین آرایه ها + .......
      تخته سیاه (مولف شاهین شاهین زاد) :
      این کتاب هم براساس شکل توضیح داده و یه سری کلید واژه و نکات داره + تست های کنکور + تمرین های بعد از هر ارایه ...
      در ضمن آقای شیهین زاد تو دی وی دی آفبا (تصویری !) هم ارایه های رو براساس همین کتاباش توضیح داده و بعش سوالات کنکور رو حل کرده ....
      یه سری دوستان هم میگن : جزوه آرایه هامون سبطی به صورت رایگان در سایت نشر دریافت :
      من ندیدمش ولی شما جست و جو کنین اگه مفید بود استفاده کنین

زبـــان فـــارســـی :
      هامون سبطی :
      میگن خوب نوشته با بیانی روان اما زیاده و زمان بره ( ولی می تونین قبل خریدنش به دقت وارسی کنید که ارزش خوندن داره یا نه زمان دارین واسه خوندن یا نه)

مــهر ومـــاه :
      لقمه مهر و ماه نوشته حمزه نصراللهی ( به نظرم !! ) کتاب جامعی است برای زبان فارسی :
      تمام مطالب کنکوری رو خوب و جامع گفته + تما تله های کنکوری + تمام اشتباهات طراحان محترم رو که با کتاب درسی محل اختلاف و اشکال است رو گفته + در مورد تکواژ و واژه و مشتق و مرکب و ... لیست کامل و جامعی از کنکور های رو داره + در مورد مبحث جمله و و گروه فعلی و اسمی و قیدی ... خوب نوشته و ....چیز های دیگر ......

جامع الگو
      تخته سیاه

در ضمن دوستان میتونن کتاب پنج گنج مهر وماه و یا هفت خان خیلی سبز رو هم بررسی کنن
      اگه منابع دیگه ای رو فراموش کردم بنویسم شما بگید...

ادامه دارد ...
      غلط تایپی بود ببخشید !!

بســــــــــــــیآر جامع وکامل

مرسی از وقتی که گذاشتیـــــــــــــــــــ ـد

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siyahi نمایش پست ها
      دوستان dvdریاضی برای کدوم موسسه رو تایید میکنید صفر صفر هستم نظرتون برای منتظری چیه ؟
      کتاب خیلی سبز جامع رو بگیر و از روش بخون قشنگ میفهمــــــــــــی..دی وی دی نمیدونم

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مرسی از دوستانی که در این بحث شرکت کردند !

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی چرا میگن شیمی3 بتکران بدرد نمیخوره من که خیلی استفاده کردم. کلا میگن خیلی جاهاش بدردنمیخوره داستان چیه؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من دارمش عالیه

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danial mrs نمایش پست ها
      راستی چرا میگن شیمی3 بتکران بدرد نمیخوره من که خیلی استفاده کردم. کلا میگن خیلی جاهاش بدردنمیخوره داستان چیه؟
      اصلنشششششم اینطور نیس .. من که با مبتکران مخصوصا شیمی 3خیلی حال میکنمعالـــیه .

خودت میگی استفاده کردم مهم خودتی که یاد میگیری .

والا مبتکران همجاش خوبن بعضی جاهاهم اضافه گفته بهتر یاد بگیریم دیگه بدرد نخور و اینا کشکه!

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir 1378 نمایش پست ها
      سلام من امروز گزینه دو امتحان داشتم اینم درصد هام ادبیات 24 عربی 31 دین 46 زبان 57 ریاضی 20 فیزیک 5 شیمی 5 زیست 25 زمین 13 50 درصد سال سوم امتحان بود چطوره؟ راهنمایی کنید
      خوب نیس بیشتر تلاش کن

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      اصلنشششششم اینطور نیس .. من که با مبتکران مخصوصا شیمی 3خیلی حال میکنمعالـــیه .

خودت میگی استفاده کردم مهم خودتی که یاد میگیری .

والا مبتکران همجاش خوبن بعضی جاهاهم اضافه گفته بهتر یاد بگیریم دیگه بدرد نخور و اینا کشکه!
      نمیدونم سری سیر تا پیاز گاج (محوری) رو دیدید یا نه
      به نظرتون جایگزین مبتکران میتونه باشه؟

کنکور 96
      قول میدم و من میتونم

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArsalanSe نمایش پست ها
      نمیدونم سری سیر تا پیاز گاج (محوری) رو دیدید یا نه
      به نظرتون جایگزین مبتکران میتونه باشه؟

نه ندیدم .
      ولی مبتکران عالیه بخصوص برای بچه هایی که میخوان با پایه ضعیف شرو کنن .
      خیلی سبزم عالیه .تعریفشو زیاد شنیدم .

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up دوستان منابع خوب را برای پیش دانشگاه تجربی بزارید ممنون گیر کردم تو خرید منابع بهترین dvdها رو هم بگید ممنون

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      up دوستان منابع خوب را برای پیش دانشگاه تجربی بزارید ممنون گیر کردم تو خرید منابع بهترین dvdها رو هم بگید ممنون
      ریاضی که جامع خ سبز .... فیزیک مبتکران شهریاری .. شیمی خ سسبز االبتع مبتکران هم هس ولی خ سبز بهترکارکرده زمینم که هفت چیز هم سوموهم چهارمه ..

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی جامع خیلی سبز (کار پیشرفته تر ای کیو) شیمی میتکران (خیلی سبز و الگو رو هم اگه از مبتکران خوشت نیومد خوبه) زیست اموزش فاگو (کتاب هم اکتفا میکنه )تست گاج فیزیک خیلی سبز و گاج و مبتکران هر سه خوب کار کردن ( هرکدوم بیشتر خوشت اومد استفاده کن ) زمین هفت چیز خیلی سبز

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن