خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 68
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

راهنمایی در صورتی درست هست که بررسی شده باشه و اماحانشو پس داده باشه ؛ پست شما به هیچ وجه حاصل تجربه نبود ، صرفا با دیدن چند برق یا پی دی اف کتاب کسی راهنمایی نمیکنه !من نمیفهمم کسی که هنوز زیست و دیفرانسیل و فلسفه منطق رو باهم نمخونده رو چه حسابی زاهنمایی میکنه !؟ با شنیدن حرفای این و اون !؟ نگین هر 3 کتاب رو مطالعه داشتین !!! درضمن بهتره اول پست اول رو مطالعه کنید بعد کامنت بزارین ! گفتن کتابهایی که مطالعه کردین و در کنکور امسال کاربرد داره و کتابهایی که اگه به زمان عقب برمیگشتین دیگه نمیخوندین ! پست شما برای تاپیک معرفی منابع مختلف هست تا اینکه بخواد استفاده از منابع باشه !

فقط معنیه حرف شما راجب اینکه اینجا ایرانه رو نفهمیدم !؟
      یعنی چون بقیه مثل شما نبودن و نیومدن راجب چیزایی که توش به صورت کامل تخصص ندارن ، حرف نزدن یعنی ایرانین !؟ اگه به این باشه واقعا ایران جای بسیار خوبیه !

موفق باشین

گفتم اینجا ایرانه دیگه چون فقط تو ایران براساس حدس و گمان درباره ی دیگران قضاوت میشه! شما مگه من رو میشناسی؟ از کجا میدونی این کتاب ها رو نخوندم، هر سه گروه آزمایشی رو شرکت نکردم و تخصص ندارم؟ اتفاقا هم زیست و دیفرانسیل و فلسفه و منطق رو خوندم هم هر سه گروه تجربی،انسانی و ریاضی شرکت کردم. تجربه ی خوندن رشته های دانشگاهی حقوق و الکترونیک(ناتمام) رو هم دارم! البته واضحه که همزمان نبودن! اولین بار سال ۸۳ کنکور تجربی شرکت کردم. اون موقع شما مشغول چه کاری بودی؟ احیانا دانش آموز مقطع ابتدایی بودی!
      در مورد پست استارتر محترم تاپیک هم هیچ قانونی وجود نداره که من رو ملزم کنه حتما با فرمت تعیین شده توسط ایشون جواب بدم. وحی منزل که نیست. پست من هم کاملا مرتبط با منابع هست و حتی اگر حذف هم بشه ککم نمیگزه! شما برو با همون مشاورهایی مشورت کن که بعضا اطلاعات کاملا غلطی به داوطلب ها میدن(مثلا بعد از خوندن دروس حفظی تست نزنید و دو سه روز بعد تست بزنید!) ولی چون عنوان مشاور دارن داوطلب ها خیال میکنن طرف علامه ی دهر هست و همه چی میدونه و بهش پول هم پرداخت میکنن جوری که بعضی مشاورهای کنکور حسابی وضع مالیشون خوب شده ولی کسی که میاد فقط برای کمک به داوطلب ها و بدون هیچ چشم داشتی حاصل تجربیاتش رو در اختیار میذاره که نکنه یه داوطلبی مثل خودش که فقط بخاطر ضعف تو ریاضی و فیزیک و عدم آگاهی از طریقه ی از بین بردن ضعفش اعتماد به نفسش رو از دست داده از نقاط قوتش که زبان انگلیسی،زیست و شیمی بودن هم نتونسته استفاده کنه چون رتبه اش به دندانپزشکی و داروسازی و فیزیوتراپی نرسیده رفته خدمت سربازی و کلی مشکلات مختلف براش پیش اومده از جوونیش بی بهره نشه متهم میشه به بی تجربگی و نداشتن تخصص و در واقع نداشتن حق اظهار نظر. به هر حال کسی اینجا نظر من رو بخونه یا نخونه تاثیری تو حساب بانکی من نداره! پس برو خوش باش که الحق و والانصاف اینجا واقعا ایرانه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ب هم خوب صحبت كنيد و قشنگ باو جر و بحث برا چي؟خوش رفتاري و اينها براي روان خود ادم هم خوبه و خيلي عاليه ارزش نداره كه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryanhaddadi نمایش پست ها
      ب هم خوب صحبت كنيد و قشنگ باو جر و بحث برا چي؟خوش رفتاري و اينها براي روان خود ادم هم خوبه و خيلي عاليه ارزش نداره كه
      حق با شماست ولی وقتی یه نفر میاد با قاطعیت طرف مقابل رو متهم به بی اطلاعی میکنه بدون اینکه شناختی ازش داشته باشه باعث رنجش اون فرد میشه. شما هم بودی ناراحت میشدی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      گفتم اینجا ایرانه دیگه چون فقط تو ایران براساس حدس و گمان درباره ی دیگران قضاوت میشه! شما مگه من رو میشناسی؟ از کجا میدونی این کتاب ها رو نخوندم، هر سه گروه آزمایشی رو شرکت نکردم و تخصص ندارم؟ اتفاقا هم زیست و دیفرانسیل و فلسفه و منطق رو خوندم هم هر سه گروه تجربی،انسانی و ریاضی شرکت کردم. تجربه ی خوندن رشته های دانشگاهی حقوق و الکترونیک(ناتمام) رو هم دارم! البته واضحه که همزمان نبودن! اولین بار سال ۸۳ کنکور تجربی شرکت کردم. اون موقع شما مشغول چه کاری بودی؟ احیانا دانش آموز مقطع ابتدایی بودی!
      در مورد پست استارتر محترم تاپیک هم هیچ قانونی وجود نداره که من رو ملزم کنه حتما با فرمت تعیین شده توسط ایشون جواب بدم. وحی منزل که نیست. پست من هم کاملا مرتبط با منابع هست و حتی اگر حذف هم بشه ککم نمیگزه! شما برو با همون مشاورهایی مشورت کن که بعضا اطلاعات کاملا غلطی به داوطلب ها میدن(مثلا بعد از خوندن دروس حفظی تست نزنید و دو سه روز بعد تست بزنید!) ولی چون عنوان مشاور دارن داوطلب ها خیال میکنن طرف علامه ی دهر هست و همه چی میدونه و بهش پول هم پرداخت میکنن جوری که بعضی مشاورهای کنکور حسابی وضع مالیشون خوب شده ولی کسی که میاد فقط برای کمک به داوطلب ها و بدون هیچ چشم داشتی حاصل تجربیاتش رو در اختیار میذاره که نکنه یه داوطلبی مثل خودش که فقط بخاطر ضعف تو ریاضی و فیزیک و عدم آگاهی از طریقه ی از بین بردن ضعفش اعتماد به نفسش رو از دست داده از نقاط قوتش که زبان انگلیسی،زیست و شیمی بودن هم نتونسته استفاده کنه چون رتبه اش به دندانپزشکی و داروسازی و فیزیوتراپی نرسیده رفته خدمت سربازی و کلی مشکلات مختلف براش پیش اومده از جوونیش بی بهره نشه متهم میشه به بی تجربگی و نداشتن تخصص و در واقع نداشتن حق اظهار نظر. به هر حال کسی اینجا نظر من رو بخونه یا نخونه تاثیری تو حساب بانکی من نداره! پس برو خوش باش که الحق و والانصاف اینجا واقعا ایرانه
      یعنی شما امسال که کنکور دادین تمامی اون منابعی که اسم بردین رو کاملا مطالعه کردین ؟!
      مثلا فیزیک پایه و پیش رو هم خیلی سبز خوندین و هم گاج !؟ یا شیمی رو هر 3 تا کتابی که گفتین رو کاملا امسال خوندین ؟!

توجه کنین استارتر فرمودن کتابایی که مطالعه کردین و براتون کاربرد داشته و نداشته .
      100 درصد کتابای مربوط به کنکورای سالای قبل منظور ایشون نبوده . دیگه حداکثر تا سال قبل !

تجربه شما اگه هم بوده باشه مربوط به سالهای خیلی قبله . نه اپدیت شده .
      پس هیچ شکی نیست که شما کتابارو جز یک مرور جزئی یا خوندن پی دی اف جور دیگه ای مطالعه نکردین . والا خوندن اون همه کتاب اون هم به صورت کامل و تخصصی که اینطور با جدیت راجعبش نظرتون رو میدین کار 1 سال نیست که بخواد نتیجه مطالعه هم امسال مشخص بشه !

به هر حال ممنون از تجربیاتی که در اختیار دوستان قرار میدین و بنده معذرت میخوام که احترام سن و سال شمارو نگه نداشتم و باعث رنجش خاطر شما شدم
      ویرایش توسط Hossein.A : 26 تیر 1395 در ساعت 21:51

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من این کتابا بدردم خورد
      ادبیات:لغمه تاریخ ادبیات و لغات مهر و ماه.قرابت نشر دریافت.
      عربی:گاج کامل عالی بود.منو از صفر به 40 رسوند.
      زبان شهاب اناری هم تاثیر گذار بود.و کتاب تیک 8 ه تو واژگان ک من ضعیف بودم خیلی کمکم کرد.
      دینی هم گاج جامع و جمع بندی خیلی سبز برام خوب بود.
      ریاضی نظر نمیدم چون نتیجه خوبی ازش نگرفتم.
      زیست من پیش الگو داشتم و دوم و سوم هم خیلی سبز که من راضی بودم به خصوص دوم که خیلی سبز داشتم.
      فیزیک هم گاج داشتم که خوب بود واسه من.
      شیمی هم دوم مبتکران داشتم.سوم گاج داشتم.پیش هم خیلی سبز داشتم که همش خوب بود.
      من درصدایه شاخی بدست نیاوردم ولی به اندازه خودم بهترین نتیجه رو گرفتم.
      شاید بعضی از این کتابا مورد تایید دوستان نباشه ولی چون سواله استاتر بود بهش پاسخ دادم.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتابای
      خوب زیست : فاگوزیست (تا قبل از مهر و حدکثر آبان تمومش کنید...نباید منبع اصلیتون بشه .اگه بتونید در طول سال دوم یا سوم بخونید که عالیه....چون برای دانش آموز قوی وقت گیر و کسل کننده ست) - ( جزوه عمارلو)-تست الگو دوم سوم پیش..خیلی سبز سوم.
      البته خوندن اینا جز کتابهای تست باید حداکثر تا اسفند تموم بشه برای کسی که میخواد عالی بزنه ...من خودم اینارو خوندم (نه تا قبل از عید البته)و نکته هاشو وارد کتابم کردم و زیستمو الان بالای 75 زدم (احتمالا!!)
      کتابای بد : فاگزیست خوندن بعد از عید ...!!!...فقط جزوه عمارلو خوندن .... کتابو نخوندن(حتیی باوجود این که بچهه ا میگن جزوه داخلش کتاب هست و نمیخواد بخونیم کتابو!!!!)) !!! کتابو همیشه سرسری خوندن...!! نکته ننوشتن!!

شیمی : دوس ندارم زیاد دخالت کنم چون خیلی عالی نزدم !!!
      ولی میتونم بگم میشناسم کسی که درس خونه !!!! و با مبتکران خوندن چند باره شیمی 93 رو 80 به بالا زده...خودمم از مبتکران نسبتا راضی ام ...و از موج آزمون نشر الگو...
      بد : فار . چرا بد؟؟کنکور سخته ...ولی نه اینجوری....سختیش زیاد تو محاسبات گندش نیست...تو خلاقیته که از ما میخواد!! ولی تو این کتاب به چیزای حاشیه زیاد گیر داده !! بد واسه کسی که وقت کمی داره و یه سال بیشتر وقت نداره...ولی نسبتا خوب واسه اونی که کل تستا رو جویده و چیزی نمونده که بزنه!!!جز همین

فیزیک : خوب : فیزیک گاج نقره ای میتونه درصدای بالایی رو برامون بیاره....حتی بدون هیچ کلاس کنکوری(که من رفتم!)
      نشرالگو هم خوبه ...
      بد:
      کسی نمیتونه بگه آبی کانون کتاب مطلقا بدیه!!! چون سوالای کنکورن ..البته سایر سوالاش و جواب دادناش جالب نیس!!.یه جورایی مشکل فنی داره!!!! .ترتیب انتخاب عناوین هر فصل هم کارشناسی نیس خیلی!!

ریاضی . : خوب : جامع خیلی سبز ...خط ویژه گاج .. جمع بندی خیلی سبز ..!!

بد: از مهروماه خونی راضی نیستم!!!

دینی : خط ویژه هنوزم خوبه چون طرح سوال از متن هنوز هم از جاهایی صورت میگیره که جای شاخ درسه و تو هرکتابی هست!! ولی اگه کم کم طراح بخواد بره سمت حاشیه ....مث خیلی درسای دیگه ....باید دور خط ویژه و هر کتاب دیگه ای رو خط بکشیم

ادبیات املا و لغت: خوب : خیلی سبز یا هر کتابی که متن داره و کلمه رو تو متن کوتاهی آورده
      بد : کلک معلم ...

امیدوارم مفید بوده باشه
      گوشه ی لیز همین ذهن ...
      "زمین خواهم خورد...!"

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f~hiclass نمایش پست ها
      .
      بد : فار . چرا بد؟؟کنکور سخته ...ولی نه اینجوری....سختیش زیاد تو محاسبات گندش نیست...تو خلاقیته که از ما میخواد!! ولی تو این کتاب به چیزای حاشیه زیاد گیر داده !! بد واسه کسی که وقت کمی داره و یه سال بیشتر وقت نداره...ولی نسبتا خوب واسه اونی که کل تستا رو جویده و چیزی نمونده که بزنه!!!جز همین
      سلام ببخشید این قسمت رو درست متوجه نشدم ،
      یعنی فار بیشتر از این که سوالاش ایده دار باشه گیر داده به سوالایی که محاسبات طولانی داره ؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب نشر الگو زیست عالیه واقعا. من متاسفانه متن کتاب رو به دلایلی تقریبا نمیخوندم ولی گزینه دو 60 - 70 میزدم. اگه تمومش کردید موج آزمونش هم خیلی شبیه کنکور بود. شیمی مبتکران برای اول کارتون عالیه ولی تست های محاسباتی قوی نداره که میتونید از آزمون های گزینه دو، گاج و... این ضعف رو جبران کنید(یا اگه وقتشو دارید فار و...) در ضمن جرم مولی های مهم رو هم حفظ باشید(مثلا یون سولفات باید بدونید 96 میشه) فیزیک گاج حتی با ستاره دار زدن ها هم میشه بالای 50 - 60 زد اما سعی کنید حتما برا الکتریسیته ساکن و جاری یک قدم تا 100 رو هم حل کنید. ادبیات و زبان فارسی درس به درس هم خیلی سبز کتاب خوبی بود جامعش ولی تستاش خیلی زیاده شاید نرسید حل کنید و آموزشش هم فقط برای زبان فارسیه. اگه آموزش میخواید الگو. اگه ریاضی ضعیف هستید سعی کنید از تک جلدی ها استفاده کنید. من از جامع نتیجه نگرفتم. دینی گاج خیلی زیاده و شاید نرسید بخونید مگر اینکه کلا قوی باشید. همون کتاب درسی رو بخونید + یه منبع تستی مثل خط ويژه کفایت میکنه. عربی هم کامل گاج (نقره ای) عالی بود اکثرا بالای 60 -70 میزدم. خلاصه نویسی هر چیز اعصاب خوردکنی مثل کل فرمول های فیزیک، مثلثات، هم ارزی، مراحل جنین، هورمون های گیاهی و... به شدت مفیده مخصوصا نزدیک آزمون ها. آزمون های گزینه دو هم اگه خاستید برید برنامشو اول ببینید. خیلی خیلی سریع جلو میره... همین...

Sent from my D5803 using Tapatalk

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f~hiclass نمایش پست ها
      کتابای
      خوب زیست : فاگوزیست (تا قبل از مهر و حدکثر آبان تمومش کنید...نباید منبع اصلیتون بشه .اگه بتونید در طول سال دوم یا سوم بخونید که عالیه....چون برای دانش آموز قوی وقت گیر و کسل کننده ست) - ( جزوه عمارلو)-تست الگو دوم سوم پیش..خیلی سبز سوم.
      البته خوندن اینا جز کتابهای تست باید حداکثر تا اسفند تموم بشه برای کسی که میخواد عالی بزنه ...من خودم اینارو خوندم (نه تا قبل از عید البته)و نکته هاشو وارد کتابم کردم و زیستمو الان بالای 75 زدم (احتمالا!!)
      کتابای بد : فاگزیست خوندن بعد از عید ...!!!...فقط جزوه عمارلو خوندن .... کتابو نخوندن(حتیی باوجود این که بچهه ا میگن جزوه داخلش کتاب هست و نمیخواد بخونیم کتابو!!!!)) !!! کتابو همیشه سرسری خوندن...!! نکته ننوشتن!!

شیمی : دوس ندارم زیاد دخالت کنم چون خیلی عالی نزدم !!!
      ولی میتونم بگم میشناسم کسی که درس خونه !!!! و با مبتکران خوندن چند باره شیمی 93 رو 80 به بالا زده...خودمم از مبتکران نسبتا راضی ام ...و از موج آزمون نشر الگو...

فیزیک : خوب : فیزیک گاج نقره ای میتونه درصدای بالایی رو برامون بیاره....حتی بدون هیچ کلاس کنکوری(که من رفتم!)
      نشرالگو هم خوبه ...
      بد:
      کسی نمیتونه بگه آبی کانون کتاب مطلقا بدیه!!! چون سوالای کنکورن ..البته سایر سوالاش و جواب دادناش جالب نیس!!.یه جورایی مشکل فنی داره!!!! .ترتیب انتخاب عناوین هر فصل هم کارشناسی نیس خیلی!!

ریاضی . : خوب : جامع خیلی سبز ...خط ویژه گاج .. جمع بندی خیلی سبز ..!!

بد: از مهروماه خونی راضی نیستم!!!

دینی : خط ویژه هنوزم خوبه چون طرح سوال از متن هنوز هم از جاهایی صورت میگیره که جای شاخ درسه و تو هرکتابی هست!! ولی اگه کم کم طراح بخواد بره سمت حاشیه ....مث خیلی درسای دیگه ....باید دور خط ویژه و هر کتاب دیگه ای رو خط بکشیم

ادبیات املا و لغت: خوب : خیلی سبز یا هر کتابی که متن داره و کلمه رو تو متن کوتاهی آورده
      بد : کلک معلم ...

امیدوارم مفید بوده باشه
      من کلک معلم رو خیلی خوووب میدونم چون از هرس همه چیزش رو کامل گفته و هیچی باقی نگذاشته حالا واسم مهم بدونم برای چی بد؟؟ممنون و سپاس فراوان

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گیاهی و ژنتیک تخته سیاه هم اصلا کتاب های جالبی نبودن البته من برای کنکور 94 ازشون استفاده کردم نه95

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کاش یه تاپیک جامع راحع به منابع زده میشد همه اونجا نظر میدادن همه چیم جمع و جور و یه جا بود . الان این 20مین تاپیکیه که با این موضوع میبینم تو این 2هفته
      .Human, Developer, Innovator

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      ادبیات:
      زبان فارسی: نشر دریافت تاریخ ادبیات: تخته سیاه آرایه ها و قرابت: نشر الگو / نشر دریافت
      املا: نشر دریافت، خیلی سبز
      عربی: تست نقره ای گاج/ الگو
      معارف: گاج میکرو طبقه بندی/ گاج نقره ای/ همایش نشر دریافت
      زبان : زبان جامع کنکور مبتکران / درک متن به زبان ساده دکتر اناری
      ریاضی تجربی: خیلی سبز / مهر و ماه
      فیزیک : مبتکران (فرید شهریاری)/ الگو/فار
      شیمی: مبتکران / خیلی سبز/تخته سیاه
      زیست: خیلی سبز / الگو/تخته سیاه
      زمین: نشر دریافت
      بچه ها به نظرتون این منابع خوبه؟
      من برای درس های ریاضی،فیزیک،شیمی و عربی کتابی میخوام که از پایه درس بده اگه میدونید لطفا معرفی کنید.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nazgooool نمایش پست ها
      ادبیات:
      زبان فارسی: نشر دریافت تاریخ ادبیات: تخته سیاه آرایه ها و قرابت: نشر الگو / نشر دریافت
      املا: نشر دریافت، خیلی سبز
      عربی: تست نقره ای گاج/ الگو
      معارف: گاج میکرو طبقه بندی/ گاج نقره ای/ همایش نشر دریافت
      زبان : زبان جامع کنکور مبتکران / درک متن به زبان ساده دکتر اناری
      ریاضی تجربی: خیلی سبز / مهر و ماه
      فیزیک : مبتکران (فرید شهریاری)/ الگو/فار
      شیمی: مبتکران / خیلی سبز/تخته سیاه
      زیست: خیلی سبز / الگو/تخته سیاه
      زمین: نشر دریافت
      بچه ها به نظرتون این منابع خوبه؟
      من برای درس های ریاضی،فیزیک،شیمی و عربی کتابی میخوام که از پایه درس بده اگه میدونید لطفا معرفی کنید.
      اول اینکه باید صبور باشید و جا نزنید تا کم کم پیشرفت کنید.
      برای آموزش ریاضی یه کتاب آموزشی کم حجم بگیرید مثلا مبتکران خیلی حجیمه مناسب سال کنکور نیست. ژرف اندیشان، پرسمان گاج، گل واژه و ... از هر کدوم خوشتون اومد بگیرید فقط برای اول دبیرستان هم حتما کتاب بگیرید ضعف پایه ای از بین بره
      فیزیک هم همینطور
      شیمی مبتکران خوبه که! اگر کتاب تستش رو دارید و براتون سطحش بالاست کتاب های آموزشی کم حجم بگیرید مثل ریاضی و فیزیک
      عربی جامع خیلی سبز آموزش خوبی داره
      سایر منابع از منابع خوشنام بازار هستن

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ادبیات:هفت خان خیلی سبز یا گنج های الگو البته زبان فارسی دریافت فوق العادس و من برای زبان فارسی اونو پیشنهاد میکنم برای آزمون هم الگو به نظرم خیلی خوبه مخصوصا آزمونای تالفیش
      دینی:بهتر از دینی گاج مگه کتابی اصلا وجود داره؟؟؟برای جمع بندی هم خط ویژه دینی
      عربی:من خودم عربیم ضعیفه زیاد نظری ندارم ولی dvd ریاضی 70 درصد گاج منو از صفر به35 رسوند!خیییییییییییییییییل عالی بود
      زبان:جامع گاج عالبه و واقعا جامع متبکران شهاب اناری سر تر هست
      زیست:خیلی سبز ...من مطمینم این برادرا با طراحان کنکور مرتبط هستن!میتونم بگم تمام تستای کنکور توی کتابای دوم و سوم خیلی سبز توی تستاش و درسنامه هاش بود....من سر کنکور فقط دعاشون میکردم!!البته برای پیش هنوز بروز نکردن ولی احتمالا امسال پیش رو هم بروز میکنن اگر نکردن مهروماه پیشش خوبه..البته تست iq گاج هم خوبه ولی خیلی سیز دوم و سوم فوق العادن
      شیمی:جامع گاج منو از 20 درصد پارسال با چهار جلدی مبتکران به 60 درصد امسال رسوند(میانگین تو قلمجی رو میگم)
      فیزیک:فقط گاج نقره ای... من امسال با چهار جلدی خیلی سبز مقایسه کردم واقعا گاج سر تر بود
      ریاضی:جامع خیلی سبر خوبه البته اگر وقت نکردید همه تستاشو بزنید یا درصد خیلی تاپی نخواستید از ریاضی میتونید درسنامه از خیلی سبز بخونید تست از آبی 10 سال قلمچی

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      از اینا مطمئنم
      گسسته خیلی سبز سروش مویینی
      دینی گاج سمیعی عارف
      شیمی خط ویژه گاج آزمون فار کتاب درسی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن