خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بهترین مشاوره انتخاب رشته

سلام دوستان....
      همونطور که می دونید انتخاب رشته یکی از مهم ترین مراحل کنکوره و کسی که انتخاب رشته رو انجام میده باید با تمام مراحل و تکنیکای اون آشنایی کامل داشته باشه به خاطر همین بودن کسایی که دلیل موفقیتشون رو انتخاب رشته حرفه ای میدونن....حالا درسته که کمی زود هست اما دوستانی که بهترین مشاوره های انتخاب رو در شهرهای تهران و کرمانشاه(یا شهرهای دیگه واسه بقیه) میشناسن رو اینجا معرفی کنن که تا زمان اعلام نتایج عجله ای تصمیم گیری نشه
      #مرسی همگی
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه زمانی انتخاب رشته واقعا سخت بود و نیاز به یه مشاور داشت که شمارو در اینده تخمین بزنه...چون اول انتخاب میکردی بعد ازمون میدادی...

اما الان هر کسی رو رنج رتبش میدونه چی قبول میشه و مطمینا هم هر کسی به ترتیب علاقه ای که داره انتخاب رشته میکنه...پس اصلا نیازی به مشاور برای انتخاب رشته نیست...
      یه زمانی انتخاب ازاد روی انتخاب اول و دوم زمین تا اسمون فرق داشت و اینجا مشاور نیاز بود...ولی الان وقتی از انتخاب شماره یک, یکی یکی میره پایین تا یه جا قبول شید دیگه نیازی به هزینه ی زیاد نیست برای انتخاب رشته(یکی از دوستانم با رتبه 3هزار داروی بین الملل قبول شد...برای انتخاب رشتش نزدیک3ملیون هزینه کرد!در صورتی که وقتی به خودش گفتم مگه همه دارو سازی هارو خودت نمیزدی!؟گفت چرا!ولی خوب اون بلده!تکنیک داره!من میزدم قبول نمیشدم! )

این نیاز به مشاور برای انتخاب رشته یه جو کاذبه...کلی کارنامه کنکور توی قلمچی و گزینه دو هست...ظرفیت ها هم که مشخصه...رتبه ی هر کسی هم مشخصه...
      پس باعث سود افراد سودجو نشید!ختم کلام!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها توی شیراز کیو میشناسین عالی عالی باشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      یه زمانی انتخاب رشته واقعا سخت بود و نیاز به یه مشاور داشت که شمارو در اینده تخمین بزنه...چون اول انتخاب میکردی بعد ازمون میدادی...

اما الان هر کسی رو رنج رتبش میدونه چی قبول میشه و مطمینا هم هر کسی به ترتیب علاقه ای که داره انتخاب رشته میکنه...پس اصلا نیازی به مشاور برای انتخاب رشته نیست...
      یه زمانی انتخاب ازاد روی انتخاب اول و دوم زمین تا اسمون فرق داشت و اینجا مشاور نیاز بود...ولی الان وقتی از انتخاب شماره یک, یکی یکی میره پایین تا یه جا قبول شید دیگه نیازی به هزینه ی زیاد نیست برای انتخاب رشته(یکی از دوستانم با رتبه 3هزار داروی بین الملل قبول شد...برای انتخاب رشتش نزدیک3ملیون هزینه کرد!در صورتی که وقتی به خودش گفتم مگه همه دارو سازی هارو خودت نمیزدی!؟گفت چرا!ولی خوب اون بلده!تکنیک داره!من میزدم قبول نمیشدم! )

این نیاز به مشاور برای انتخاب رشته یه جو کاذبه...کلی کارنامه کنکور توی قلمچی و گزینه دو هست...ظرفیت ها هم که مشخصه...رتبه ی هر کسی هم مشخصه...
      پس باعث سود افراد سودجو نشید!ختم کلام!
      آره تا حدودی حرفتو قبول دارم اما خب یه جورایی ریسکه چون از دوستای خودم پارسال با رتبه بالای 20 هزار الان داره سراسری دانشگاه تهران میخونه البته رشته مدیریت و میگفت دلیلشم انتخاب رشته ی مشاورش بوده که حرفه ای بوده بعضیا هم خودشون انتخاب رشته میکنن ممکنه واقعا خراب کنن نتیجه رو
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا تو تاپیک شرکت کنید
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چگونه شرکت کنیم؟!ما از استان هایه مختلفیم و از یه استان تعداد معدودی هستن پس نمیشه تعداده زیادی بتونن تو این امر (یه مشاور خوب در شهرتون که ذکر کردی)کمکتون کنن.
      ولی من با اقا حسین در کل موافقم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread41783.html

دوستان به این سر بزنید
      آب طلب نکرده همیشه مراد نیست -گاهی بهانه ایست که قربانی ات کنند

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KowsarDDC نمایش پست ها
      سلام دوستان....
      همونطور که می دونید انتخاب رشته یکی از مهم ترین مراحل کنکوره و کسی که انتخاب رشته رو انجام میده باید با تمام مراحل و تکنیکای اون آشنایی کامل داشته باشه به خاطر همین بودن کسایی که دلیل موفقیتشون رو انتخاب رشته حرفه ای میدونن....حالا درسته که کمی زود هست اما دوستانی که بهترین مشاوره های انتخاب رو در شهرهای تهران و کرمانشاه(یا شهرهای دیگه واسه بقیه) میشناسن رو اینجا معرفی کنن که تا زمان اعلام نتایج عجله ای تصمیم گیری نشه
      #مرسی همگی
      سلام میتونید انتخاب رشتتون رو به تیم کنکور دانشجوهای شریف بسپارید. توی تهران هستن. ولی میتونید تلفنی باهاشون هماهنگ کنید.
      پل ارتباطی خواستید در خدمتم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KowsarDDC نمایش پست ها
      سلام دوستان....
      #مرسی همگی
      سلام یه سرم به این وبلاگ بزنید ، استاد خود من بودن .... گفتن هرکی پرینت نرم افزار اصلی کانون ( نه اونیکه روی سایته بلکه اونیکه دست مدیرای کانون هست ) رو میخواد همینطوری رایگان بهش میدن
      http://moshaverkonkour7.blogfa.com
      ویرایش توسط neginsotude : 05 مرداد 1395 در ساعت 16:57

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن