خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.ziba نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دغدغه اصلی من برا کنکور ریاضیه
      رشتم تجربیه
      جالبه که عاشق فیزیکم ولی به شدت با ریاضی مشکل دارم
      بیاین راهنماییم کنین
      چه منابعی بهتره؟!خیلیا از مهر و ماه تعریف می کردن که خریدم اما یه سری مباحثش رو خیای گنگ توضیح داده
      کممممک‌کنین دعاتون می کنم
      داداش من ریاضیات خیلی خیلی خوبه امسال بعد ده سال دور و بدون هیچ خوندنی ده تا از تست های ریاضی نجربی جواب دادم
      به این حرفی که میزنم گوش کن
      ریاضی مباحث پیوسته است ترتیب اینه
      اتحاد ها تقسیم چند جمله ای رادیکال ها قدر مطلق براکت لگاریتم مثلثات تابع حد مشتق کاربرد مشتق انتگرال اگه میخوای ریاضیت قوی شه برگرد از اول
      یا کولی پشتی بخر یا مهرماه یه وقت خیلی سبز یا الگو نخریا بدرد نمیخوره این ماله کسایی که بالا پنجاه میزنن میخوان پیشرفت کن برن بالاتر

دی وی دی اگه میخوای بخری منتظری بخر جامعه
      افبا استادش نویسنده خیلی سبز یه توضیح کوتاه میده فقط

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      دمتون گرممم باوووو... بنده خدا میگه ریاضیش ضعیفه بعد میاید مهر و ماه و خیلی سبز پیشنهاد میکنین!!!!! ://///
      ابجی این فیلم ها رو ببیبن:
      https://telegram.me/mathtv

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من فقط خط ویژه بگیر بعلاوه یه دبیر خوب واسه رفع اشکال
      من خودمم ریاضیم ضعیف بود ولی توی پنج ماه پایانی ده دور هر فصل تستای کنکورشو زده بودم و حتی بااونا تو سنجش و قلم ۷۰ میزدم
      توی ریاضی کنکور تجربی فقط کنکور سال های قبل چون بقیه فقط آشفتگی ایجاد میکنه من اول سال خیلی سبز گرفتم اما اصلا از ریاضی متنفر شدم تا این که خط ویژه یکی از دوستام داد
      ولی باز حیف بدلیل همون اشتباه وقت نیاوردم تا بزنم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.ziba نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دغدغه اصلی من برا کنکور ریاضیه
      رشتم تجربیه
      جالبه که عاشق فیزیکم ولی به شدت با ریاضی مشکل دارم
      بیاین راهنماییم کنین
      چه منابعی بهتره؟!خیلیا از مهر و ماه تعریف می کردن که خریدم اما یه سری مباحثش رو خیای گنگ توضیح داده
      کممممک‌کنین دعاتون می کنم
      سلام آبجی ..
      آره همونطور که خودتون هم گفتین ( درصورتی که ریاضیتون ضعیفه ) مهر و ماه گنگ توضیح داده براتون ...
      ولی اگه خودتون بخشی از درسا رو بلد باشین به راحتی میتونید با این کتاب یه ارتباط خیلی خوبی رو برقرار کنید ...
      بعلاوه یه منبع تست فوق العاده قویه و وسه دانش آموزای قوی خیلی عالیه و البته به عنوان به کتاب مکمل هم یه کتاب خییلیی عالیهه ...
      ولی اگه ریاضیتون ضعیفه من توصیه میکنم که :

اگه ریاضی پایتون خیلی ضعیفه و اتحادا رو فراموش کردین کتاب گاج سیر تا پیاز رو بگیرید هر چهار پایه ...
      بعد از کاااملا خوندن ریاضی یک از روی سیر تا پیاز و بعد اینکه مسلط شدین دیگه کم کم وارد مباحثی میشین که تست کنکور مستقیم دارن ...
      یه این صورت که شما اول از روی سیر تا پیاز مثلا اگه فصل تصاعد و دنباله ها رو میخونید اول از روی سیر تا پیاز بخونید بعدش از روی خیلی سبز ...

و وسه فصول پیوسه مثه تابع این کارو کنید که به صورت پیوسته از روی کتاب سیر تا پیاز تابع دوم + سوم + پیش1 رو بخونید بعد اینکه اینا رو خوب و کامل خوندین برید سراغ تابع از کتاب خیلی سبز ...
      وقتی هم دارید تستای خیلی سبزو میزنید حتمن پاسخ تشریحیش رو به صورت کامل بخونید حتی اگه تست رو درست جواب داده باشید ...
      نشان دار کردن تستا رو هم فراموش نکنید تا برای مرورتون بتونید ازشون استفاده کنید ...
      تستایی رو هم که توی حل کردنشون مشکل داشتید علامت بزنید تا توی مرور دفعات بعدی حتمن این تستا رو حل کنید و براتون یه مرور شه ...
      ویرایش توسط ah.at : 27 تیر 1395 در ساعت 06:32

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiemh76 نمایش پست ها
      دمتون گرممم باوووو... بنده خدا میگه ریاضیش ضعیفه بعد میاید مهر و ماه و خیلی سبز پیشنهاد میکنین!!!!! ://///
      ابجی این فیلم ها رو ببیبن:
      https://telegram.me/mathtv

این فیلما رو ببینید ...
      اگه خوشتون اومد و ارتباط برقرار کردین دیگه فقط اینو بخونید ... + منبع تستی که دارید ...
      منبع تستتون چیه؟
      من خودم به شخصه بار علمی این فیلما رو تایید میکنم ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      روش خوندن ریاضی و فیزیک :

ریاضی و فیزیک رو 14 ساعت در هفته بخونید جمعا ....
      یعنی ریاضی 7 ساعت و فیزیک هم 7 ساعت در هفته ...
      ترجیها هم یک روز در میون بخونید ...

در عین حال باید اون روزایی رو که ریاضی و یا فیزیک ندارید ؛ حتما یه چنتا تست از اون مبحثی که تو اون برهه از زمان دارید میخونید هم بزنید .
      مثال میزنم :
      شما امروز دوتا درسنامه مثلثات یا نوسان رو خوندید و 40 تا تست هم کار کردید ( توجه داشته باشید بعد از خوندن درسنامه حتمن حتمن خیلی زیاد از اون قسمتی که خوندید تست بزنید )
      خب قطعا شما از این 40 تا تست بعضیا رو نتونستید حل کنید یا بعضی ها باهاشون به مشکل بر خوردید و یا بعضیا مهم بودن و نکته داشتن و یا مسئله ای بوده که خیلی از مطالب رو تو خودش داشته و ...
      خب شما حدودا 10 - 15 تست رو نشانه دار میکنید و روز بعد حتمن حداقل 10 تست از اون 15 تست رو حل میکنید . اینجوری شما اصلا از ریاضی جدا نمیشید .
      به همین صورت ادامه پیدا میکنه .
      بعد از اتمام هر مبحث فراموش نکنید که حتمن یه آزمون با یه کتاب خوب از خودتون بگیرید و یه آزمون جامع رو هم از اول تا جایی که خوندید از خودتون بگیرد .
      آزمون دوم خیلی خیلی مهمه چون تمامی مطالب دوباره مرور میشن . اینو هیچ وقت فراموش نکنید .

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid75 نمایش پست ها
      سلام

من رشتم ریاضیه اما این یه سال به یکی از دوستام رشته تجربی تو ریاضی فیزیک کمک کردم

به جرات میگم بهترین منبع اصلی واسه شما کتاب درسی و تست های کنکورهای ریاضی و تجربی

بعد اون یه منبع تست که دوستان هم معرفی کردن

مخخخصوووصا تمرینات کتاب درسی که هیچ کسی جز رتبه برترا و اونایی که باهوش درس میخونن سراغشون نمیره ...
      ویرایش توسط ah.at : 27 تیر 1395 در ساعت 06:34

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن