خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin22 نمایش پست ها
      خودمم نمیدونم دقیقا مشکل از کجاس!!اتفاقا زبان خیلی دوس دارم موسسه زبان که مرفتم بیشترمواقع باهیچی نخوندن هم خیلی خوب میزدم اما نمیدونم چرا موقع آزمون انقد پایین میزنم.
      دفترچه ی آزمونا رو بردار، یه نیم ساعتی وقت بزار و قشنگ بررسیشون کن
      ببین سوالای کدوم قسمت رو بیشتر غلط زدی
      و مهمتر از همه اینکه ببین چرا اشتباه زدی، بلاخره یه دلیلی داره دیگه، مگه نه؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو بچ معلم زبان ما فوق العاده است این هایی که بهتون میگم حرف های ایشون هست.
      برا وازگان از کتاب tick 8 گاج بخونید یا جعبه لاتیز یا مث G5 البته 8 بار.
      برا گرامر اون طوری که خودش تدریس کرده مث هلو میاد تو گلو،حالا براتون میزارم تو سایت.
      برا reading کتاب از متن نترس رو بخرید یا کنکور 82 تا 92 رو متن هاشو بخونید.
      reading های کتابو قورت بدید.
      تست هم سراسری و سنجش رو فقط بزنید.
      یه سوال هایی با ما کار میکنه از کنکور سخت تر خواستین براتون میزارم .
      زندگی هدیه خداوند به شما و نحو ه ی زندگی هدیه شما به خداوند

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه اگه ممکنه قواعد معلمتونو بذاری لطفا؟
      خدایا فقط تو میدونی چی میخوام... پس لطفا کمکم کن...!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karen نمایش پست ها
      برو بچ معلم زبان ما فوق العاده است این هایی که بهتون میگم حرف های ایشون هست.
      برا وازگان از کتاب tick 8 گاج بخونید یا جعبه لاتیز یا مث G5 البته 8 بار.
      برا گرامر اون طوری که خودش تدریس کرده مث هلو میاد تو گلو،حالا براتون میزارم تو سایت.
      برا reading کتاب از متن نترس رو بخرید یا کنکور 82 تا 92 رو متن هاشو بخونید.
      reading های کتابو قورت بدید.
      تست هم سراسری و سنجش رو فقط بزنید.
      یه سوال هایی با ما کار میکنه از کنکور سخت تر خواستین براتون میزارم .
      ممنون میشیم اگه کمکمون کنی
      ما که معلممون تعطیله مثه چه دبستانیا بهمون درس میده
      من یکی از پزشکی های93هستم

من به خودم ایــــــــــــــــــمــــ ان دارمــ

ناگفته ها... (وبلاگم)

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من زبان رو همیشه 40-45 میزنم فقط لغت ها رو میزنم و کلوز
      وقت نمیکنم ریدینگ رو بخونم همیشه وقت کم میارم از نظر شما چی کار کنم اول ریدینگ بزنم بعد لغت؟

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      من زبان رو همیشه 40-45 میزنم فقط لغت ها رو میزنم و کلوز
      وقت نمیکنم ریدینگ رو بخونم همیشه وقت کم میارم از نظر شما چی کار کنم اول ریدینگ بزنم بعد لغت؟
      نــــــــــــه
      واژگان که آسون تره و میشه سریع تر زد باید همون اول بزنی
      اگه زبان رو تو وقت خودش جواب میدی و بازم وقت کم میاری باید تمرین کنی، احتمالا هم کمبود وقت بخاطر ردینگ و کلوزه که وقت گیرن باید ردینگ های استاندارد بگیری بزنی تا کم کم سرعتت بره بالا

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ₳ Ƥ Թ Ʀ ɳ ɨ ɣ نمایش پست ها

پیشنهاد بسیار مفید و سرگرم کننده

کلمه‌ی روز: پس از اتمام هر ساعت مطالعه‌ی زبان (واژگان، گرامر و تست) یک کلمه‌ را به‌عنوان کلمه‌ی روز انتخاب کنید و آن‌ را در تقویمی (در همان روز) یادداشت کنید. سعی کنید به این کلمه کمی بیش‌تر از دیگر کلمه‌ها بها دهید و در مورد آن بیش‌تر فکر کنید. انتخاب کلمه‌ی روز کاملاً بستگی به سلیقه‌ی شما دارد.
      گرامر هفته: برای هر هفته نیز یک گرامر را انتخاب کنید وسعی کنید در طول هفته خوب آن را یاد بگیرید، با کمک آن جمله بسازید، در کتاب‌های کمک‌ درسی آن‌ را مطالعه کنید و..... .

فایل پیوست 2181
      منبع : نور پرتال

پیشنهاد خلاقانه و کاربردیه مخصوصا برای من که تو گرامر ضعف دارم
      امتحان می کنم ببینم جواب می ده یا نه.

بدرود

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط galoum نمایش پست ها
      پیشنهاد خلاقانه و کاربردیه مخصوصا برای من که تو گرامر ضعف دارم
      امتحان می کنم ببینم جواب می ده یا نه.

من ، ازمون سراسری ، زبان انگلیسی ...

آسان سخت نما! «روش مطالعه درس زبان انگلیسی»

ساعت 4 و 53
      من و اواتارت

موفق باشی!

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان این پست رو برای سال هایی پایینتر مینویسم که ببینن ودرس عبرت بگیرن واشتباه این بچه هارو تکرار نکنن.اکثر بچه هایی که اینجا میگویندما ضعیف هستیم دلیلش کلاس زبان نرفتن ویا جدی نگرفتن کلاس زبان هست.همونطور که میبینید در سال پیش دانشگاهی وقت برای قوی کردن زبان نیست وکسانی که زبانشون ضعیف هست برای قوی کردنش وقت خیلی زیادی ازدست میدن که این خودش عقب افتادگی هست دیگه!!ویا اینکه کلا از خیرزبان میگزرند که باز هم بهشون ضربه میزنه چون زبان رو تعداد کسایی که درصدبالا میزنن زیادن.

توصیه من:سال های دبیرستان تاقبل از پیش دانشگاهی به کلاس زبان برید وجدی واسش وقت بزارید چون زبان گشترده هست ویادگیریش زمان برهست.دایره واژگان با تیک8 واینهمه کتاب های واژگان تقویت نمیشه.با صبر وحوصله واهتمام به یادگیری کلمات در قالب کاریردهای مختلف توی ذهن سپرده میشه.

همون فیلم هاوسریال هایی که دوستان قبلا اشاره کردن باید در طول چندسال دیده بشن وبخاطرسپرده بشن.

زبان درس خیلی شیرینی هست واگه کسی بتونه درک کنه زبان رو هم در اعتمادبه نفسش وهم حافظش وهم سرعت یادگیریش خیلی موثره.

بچه های کنکوری هم به نظر میتونین از لغت وگرامر شروع کنید وبعد برید سراغ سوالات ساده در کلوز ومتن.سوالات سنگین مثل بعضی سوالاتی که عنوان متن رو میخواد یا سوالاتی که از جزییات متن سوال میپرسن سوالات سختی هستن که تعدادشون هم زیاد نیست ولی سوالاتی مثل مرجع ضمیر و معنی کلمه سوالات ساده ترهست که باتمرین میشه بهشون جواب درست داد.

به بچه هااین وعده رو هم میدم که کسانی که تسلط عالی دارن در درس زبان دارن(همونایی که چندین سال زبان رو جدی پیگیری کردن) میتونن به 25 سوال کنکور زیر 10 دقیقه جواب بدن ووقت برای درس های دیگه بزارن واین خیلی به نفع هست.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم باشما موافقم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تنکس @admins ببندید لطفا تاپیکو
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من این نرم افزار رو برای تست زبان انگیسی پیدا کردم خیلی خوبه مخصوصا برای جمع بندی
      سوالات سالهای قبل هست هم تجربی هم ریاضی عالیه درصد هم میگیره زمان هم حساب میکنه

https://cafebazaar.ir/app/english.konkur.test/?l=fa
      https://cafebazaar.ir/app/english.konkur.test/?l=fa

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خیلی ممنون مفید و عالی بود
      یه سوال داشتم
      دیدید که تو کنکور لغاتی میاد که تا حالا نخوندیم و ندیدیمشون ؟ برای اینا چیکار باید بکنیم؟ بعضیا میگن از این لغات جایی نمیدن که نشه جواب بدی (مثلا تو بخش گرامر )

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo3n نمایش پست ها
      سلام خیلی ممنون مفید و عالی بود
      یه سوال داشتم
      دیدید که تو کنکور لغاتی میاد که تا حالا نخوندیم و ندیدیمشون ؟ برای اینا چیکار باید بکنیم؟ بعضیا میگن از این لغات جایی نمیدن که نشه جواب بدی (مثلا تو بخش گرامر )

در کل تو کنکور لغت غیر آشنا احتمال دیدنش وجود داره فرق زیادی هم نمیکنه کجا. تو متن ریدینگ و کلوز که فراوونه. تو گزینه های سوال لغت هم ممکنه باشه. در کل کاری که برای زبان میشه انجام داد حفظ و مرور لغات حالا از کتاب هایی که موجوده و مرور خیلی زیاده تست هم زیاد باید کار شه وگرنه فایده ای نداره چون فراره و قلق هم داره.
      تو تست های زبان اگه بتونید مفهوم جمله رو تا حدی درک کنید ندونستن معنی همه ی لغات اون جمله اهمیتی نداره.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن